Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5

#26 28-05-2013 o 14h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

istnieje i jest słodka ; )

Offline

#27 28-05-2013 o 15h49

Miss'Żółtodziób
SibillaMorphine
...
Wiadomości: 6

Przyjaźń damsko-męska według mnie jak najbardziej istnieje. W szczególności kiedy mężczyzna jest homoseksualny c: HEHS.


~ people say that my brain is infected by devils

Offline

#28 28-05-2013 o 19h45

Miss'Żółtodziób
Dajenaa
...
Wiadomości: 1

Istnieje zdecydowanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#29 28-05-2013 o 20h00

Miss'Żółtodziób
Niomi
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 11

Moim zdaniem istnieje, sama mam wiele przyjaciół wśród chłopaków, ponieważ dogaduje się z nimi owiele lepiej niż z dziewczynami, moja najdłuższa przyjaźń z chłopakiem trwa już 7lat.

Ostatnio zmieniony przez Niomi (28-05-2013 o 20h00)


OTAKU /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#30 29-05-2013 o 22h09

Miss'ok
Recorded
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 64

Myślę że istnieje, ale trudno mi by było kogokolwiek nazwać przyjacielem.

Offline

#31 29-05-2013 o 22h14

Miss'wow
Eldunari
Zapraszam na mojego bloga - czytaj, oglądaj, komentuj Multicoolturalną! :)
Wiadomości: 659

Przez wiele lat byłam zwolenniczką myślenia, że taka przyjaźń istnieje, jednak od pewnego czasu mam odmienne zdanie. Przyjaźń damsko-męska zawsze jest "naładowana" i zawiera podteksty - czasem tylko z jednej, ale często z obydwu stron. Nie musi kończyć się miłością, ale chemia w związku zawsze jest, czy ktoś tego chce, czy nie. Myślę, że z wiekiem takie rzeczy zaczyna się dostrzegać bardziej, a jeśli ktoś tego nie wychwytuje - cóż, jego strata. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png To specyficzny klimacik takich związków. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://2.asset.soup.io/asset/1585/6050_0c95.gif

_________________________________________


Offline

#32 29-05-2013 o 22h26

Miss'nieobczajona
Monstereq
...
Miejsce: Tarnów
Wiadomości: 22

Istnieje, ale co z tego później jest to nie wiadomo ;d

Offline

#33 30-05-2013 o 11h05

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Chyba jako jedna z nielicznych tu stwierdze, ze w taka przyjazn nie wierze. Kiedys moze bylo inaczej, ale przekonalam sie na wlasnej skorze, ze nie ma opcji. I to, ze ktos "nie chce" czy tam "ma innego partnera" nie ma nic do rzeczy.
Nie narzekam, bo z mojej damsko-meskiej przyjazni wyszedl wspanialy, dlugi zwiazek, ale w taka przyjazn juz nie uwierze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#34 30-05-2013 o 11h51

Miss'nieobczajona
Kazumii
...
Wiadomości: 32

W dzisiejszych czasach ludzie są na tyle płytcy, że nie wierzą, że jeśli kobieta i mężczyzna ze sobą się przyjaźnią, lub chociażby rozmawiają, to nie oznacza, że się tylko przyjaźnią lub tylko rozmawiają... Jeśli ktoś cię zobaczy na korytarzy rozmawiającą z chłopakiem, to już musi się między wami dziać. ;d

Offline

#35 30-05-2013 o 13h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zgadzam się, że z przyjaźń damsko męska nie musi zmienić się w "parę".
Na przykład w moim przypadku byłoby to dosyć dziwne, ponieważ moim przyjacielem jest mój brat cioteczny. ( syn siostry mamy) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#36 30-05-2013 o 17h22

Miss'na całego
Hallucinatie
...
Miejsce: Swagland
Wiadomości: 258

Istnieje. :3 Sama mam przyjaciół przeciwnej płci, plus kilka moich koleżanek i kolegów też są na to dowodem. c:

Offline

#37 31-05-2013 o 17h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Różnie bywa , lecz często z przyjaźni robi się miłość /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#38 31-05-2013 o 17h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jasne, że tak.
Skoro istnieje przyjaźń pomiędzy samymi kobietami albo samymi mężczyznami to istnieje także przyjaźń damsko-męska! :*

Offline

#39 08-06-2013 o 18h34

Miss'Żółtodziób
Oleksandra
...
Wiadomości: 9

Sama mam kilku dobrych przyjaciół ;D chociaż mówią, że często jedna strona się zakochuje. No ale jak nic nie wyjdzie to nie będziemy się od siebie oddalać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Chciałabym mieć przyjaciela geja, mogłabym z nim gadać o dosłownie wszystkim ! ;d


Alexandra

Offline

#40 08-06-2013 o 19h09

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Oleksandra napisał

Sama mam kilku dobrych przyjaciół ;D chociaż mówią, że często jedna strona się zakochuje. No ale jak nic nie wyjdzie to nie będziemy się od siebie oddalać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Chciałabym mieć przyjaciela geja, mogłabym z nim gadać o dosłownie wszystkim ! ;d

Z gejem fajnie chodzic na zakupy!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
rzadko ktory facet tak szczerze potrafi powiedziec, ze twoja pupa zle wyglada w takich a takich jeansach;)
Mam przyjaciela, i nigdy nie myslalam o nim jak o facecie, tylko jak o bracie;)
Chociaz moj facet jest czasem o niego zazdrosny, na serio nie ma o co;)
taka przyjazn ISTNIEJE:) /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#41 08-06-2013 o 21h33

Miss'nieobczajona
loulie
...
Miejsce: Warszafka
Wiadomości: 47

Myślę, że istnieje. Sama często lepiej dogaduję się z chłopakami, bo dziewczyny w mojej szkole to najczęściej zwykłe malowane pustaki.
Ale w dzisiejszych czasach trudno jest o taką przyjaźń. Teraz życie nastolatków kręci się zwykle w koło "miłości", bo prawdziwą miłością tego nazwać nie można. Dziewczyny zaczynają się zakochiwać w coraz młodszym wieku, a posiadanie chłopaka to teraz niesamowity szpan, dlatego nastolatki dwoją się i troją, żeby się spodobać chłopakom. Mówię to z własnych obserwacji, gdy patrzę czasami na te dziewczyny, to one mało się nie rozbiorą przed biednym chłopakiem. Jedna przekrzykuje drugą, każda chce być lepsza, to okropny wyścig szczurów.
Jednak u tych bardziej "normalnych" ludzi nie ma z tym żadnego problemu.

Offline

#42 08-06-2013 o 21h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Na pewno istnieje. A przynajmniej tak uważam
Lepiej mi się gada z chłopakami, ale to też może być przez to, że ogólnie mało kto wie, że jestem dziewczyną. xD Wygląd robi swoje /modules/forum/img/smilies/content3.gif
Mam takich dwóch przyjaciół i kocham ich tą "siostrzaną miłością", czy jak to nazwać inaczej. Niestety w mojej klasie tego nie ogarniają i upierają się, że chodzę z przyjacielam. To bardzo dołujące, że niektórzy nie rozumieją przyjaźni ;______.  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif

Offline

#43 10-06-2013 o 18h21

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 17

Oczywiście że istnieje sama mam przyjaciela od urodzenia i dalej się z nim spotykam .Jednakże dużo takich przyjaźni kończy się na związku partnerskim .


Sue~

Offline

#44 16-06-2013 o 12h39

Miss'nieobczajona
Wiola
...
Miejsce: Kraina Czarów
Wiadomości: 20

Jasne, że istnieje ale przeważnie kończy się to na związku /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#45 16-06-2013 o 14h16

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Osobiście nie mam w tym doświadczenia, bo nie mam przyjaciół przeciwnej płci. Jednak myślę, że taka przyjaźń istnieje, po znajomych to widzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#46 16-06-2013 o 18h58

Miss'nieobczajona
SungEunJoon
...
Miejsce: 서울
Wiadomości: 28

Uwazam, ze owszem, moze istniec, tyle, ze wiadomo, ze to troche inaczej. Ja mialam chyba nie udana taka przyjazn. Od malego znalam pewnego chlopaka i  wszystko razem robilismy, tyle, ze kiedy jego starsza siostra weszla "w ten wiek" zaczela mowic ze on cos do mnie potajemnie czuje. Ja w sumie w to nie wierzylam, zreszta nie wiedzialam co to kochac, a on nic o tym nie wspominal. Dopiero po jakims czasie w walentynki..dal jakies czekoladki, no a ja glupia myslalam, ze to dlatego, ze jestem przewodniczaca klasy xd Dopiero po jakims czasie, kiedy przestal po mnie przychodzic, inaczej sie zachowywal, zaczelam cos kapowac. Widocznie przyjal to jako odrzucenie, ale ja nic do niego nie czulam, byl fajnym kumplem. No ale coz, dlatego przestalam wierzyc, ze cos takiego moze istniec w moim przypadku. Zmienilam sie, on zakochal sie w mojej najce i tak to sie potoczylo. Moze troche szkoda, ale wspomnienia *-*

Offline

#47 27-06-2013 o 22h36

Miss'nieobczajona
Viollette
...
Wiadomości: 30

Ech. Moje przyjaciółki szczerze nie wierzą i zapobiegają tej przyjaźni. Co do szczegółów ja się przyjaźnię z każdym facetem z naszej klasy i oczywiście, że wierzę w taką przyjaźń. Mam nawet najlepszego przyjaciela. Ja nie wiem co do tego dlaczego te dziewoje nie mają ochoty na taką przyjaźń, ja osobiście się cieszę z takiej przyjaźni i ubóstwiam.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


Żyję dla serialu Violetta

Offline

#48 29-06-2013 o 20h23

Miss'Żółtodziób
Realistkaa
...
Miejsce: W cichym zakątku Twojego serca
Wiadomości: 13

Ja wierzę w taką przyjaźń. Od zawsze miałam dobry kontakt z chłopakami. Od dziecka też przyjaźnię się z Romem. To nie jest nic złego. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#49 03-07-2013 o 14h25

Miss'Żółtodziób
Micky
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 9

Pewka , że istnieje , sama mam przyjaciela
/modules/forum/img/smilies/sourire.gif ale w przypadkach które ja poznałam to wiadomo jak to się kończy .

Offline

#50 05-07-2013 o 10h07

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Dla mnie, to oczywiste że istnieje. Mam dwóch przyjaciół - chłopaków, a nawet bym powiedziała że trzech, chociaż ten trzeci, w szkole popisuje się przed kolegami. No, ale nad jeziorem, był dla mnie miły...  /modules/forum/img/smilies/goutte.gif  Ale oczywiście, nie mam tylko samych kolegów. Mam taką naprawdę, najlepszą przyjaciółkę, bo znam ją od zerówki  /modules/forum/img/smilies/content4.gif .

Offline

Strony : 1 2 3 4 5