Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#76 16-11-2014 o 07h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Kiedyś chciałam iść na medycynę, chirurgię. Ale teraz odmieniło mi się i chce iść na prawo (mam dobrą pamięć)  . Moja polonistka mówi, żebym poszła na aktorstwo albo dziennikarstwo, bo swobodnie czuję się na scenie, ale jednak prawo mnie jakoś do siebie ciągnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#77 23-11-2014 o 12h47

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Ja bardzo, ale to bardzo chciałabym mieć pracę związaną z byciem na scenie, byciu oglądaną, słuchaną. Ale ciągle nie potrafię zdecydować kim chcę być. Najbardziej chciałabym być aktorką, albo piosenkarką. Jednak żeby pracować w takim zawodzie, (aktorka) trzeba mieć ukończoną szkołę aktorską, a żeby się dostać jest trudno. Do szkoły muzycznej też niełatwo, dlatego mam zamiar poskładać- na wszelki wypadek- papiery wszędzie gdzie się da, a potem wybrać najlepszą szkołę :-)
Zastanawiam się również nad karierą polityka, bo chciałabym zmienić ten kraj, nie dla pieniędzy. Zastanawiam się też czy nie zacząć pisać książki... bycie pisarką wydaje mi się fajne. Bo wiesz że jak wydano twoją książkę to ktoś ją czyta i powstaje taka niewidzialna nić wiążąca autorkę albo autora z czytelnikiem :-)

Ostatnio zmieniony przez Podoina (23-11-2014 o 12h50)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#78 12-12-2014 o 21h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jak już pisałam marzę podjąć się pracy wokalnej. Uwielbiam to i mam taką wrażliwość na scenie. Nigdy publicznie nie śpiewałam ale wiecie, że są wątpliwości, bo mąż i dziecko...
Jeżeli już to zacznę od programu Mam Talent.

Offline

#79 08-06-2015 o 19h25

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

lekarz ortopeda



Offline

#80 16-12-2015 o 19h22

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

A ja od zawsze marzyłam aby zostać.... fryzjerką /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Do tej pory mnie do tego ciągnie. Jest tylko mały problem. Najbliższa szkoła jest 80km od mojego miejsca zamieszkania /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/neutral.png


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#81 31-12-2015 o 23h57

Miss'nieobczajona
GingerRogers
"Nie obchodzi mnie czy myślisz o mnie źle. Ja nie myślę o tobie wcale" - Coco Chanel
Miejsce: Old Hollywood
Wiadomości: 35

Ja bym chciała być aktorką, ew. reżyserem, ale nie w Polsce, tylko jakby się udało dostać wizę to w USA, a jeśli się nie uda (co jest bardzo prawdopodobne) to jakiś prawnik, językowiec albo filmoznawca, myślałam też o historyku filmu, ale nie wiem, czy takie studia są w Polsce, a już tym bardziej nie wiem, co bym po tym robiła. Także pomysłów mam dużo, a czasu jeszcze więcej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Old Movies Rules

Offline

#82 08-01-2016 o 02h34

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

Przez cały czas chciałam pracować w Domie Pogrzebowym >.>
Może to śmieszne ale ją nie żartuje ;-;
Interesuje się antropologią i jakoś mi to pasuje.
Albo ewentualnie szkoła teatralna


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#83 21-01-2016 o 19h43

Miss'ok
Nemetona
...
Wiadomości: 54

Właśnie skończyłam studia pierwszego stopnia (eh... stara jestem ;< ), mam już tytuł inżyniera i nie mam bladego pojęcia co robić dalej. Tak naprawdę ludzi po studiach jest teraz tyle że ciężko się jest wybić na czymś, a nie mając jakiegoś wyjątkowego talentu to trudno. Mam tak na prawdę ze dwa tygodnie na podjęcie życiowej decyzji, co moim zdaniem wydaje się nierealne.
Zawsze zazdroszczę osobom które mają jakieś plany i marzenia na życie, bo nawet mając kasę by móc robić co się chce bez żadnego pomysłu jest to ciężkie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#84 21-01-2016 o 20h19

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Psychiatrą. Przydam się mojej klasie XD


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#85 11-02-2016 o 22h26

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

Chciałabym zostać kucharką lub artystką. W obu tych zawodach można tworzyć i eksperymentować na luzie.  i z tych czynności nie źle sobie radzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.


siemanko loszki

Offline

#86 03-05-2016 o 13h32

Miss'nieobczajona
joey
...
Miejsce: Tęczowa Kraina
Wiadomości: 17

Nie myślę konkretnie o przyszłości  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chociaż zapewne będę robiła coś związanego ze sportem lub tańcem  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


''Tylko wariaci są coś warci''
~Szalony Kapelusznik

Offline

#87 13-05-2016 o 15h45

Miss'Żółtodziób
klaudia0614
...
Wiadomości: 5

Wszyscy mi mówią, abym wybrała się na pisarstwo, gdyż zaczęłam pisać w wieku 6lat i nie było to aż tak złe, jakby się mogło wydawać. Aczkolwiek ja wolę coś bardziej ambitnego i aktualnie jestem w liceum mundurowym na profilu policji kryminalnej. Wiecie laboratorium policyjne, oględziny zwłok, strzelnica, wydział ds. kryminalistycznych, sztuki walki, poligon. - to wszystko ja mam już za sobą. Ciekawi mnie to, bo wymaga to doświadczenia i odwagi. Nie każdy się do tego nadaje, zobaczymy jak mi pójdzie, jak na razie jest dobrze. A co do pisania, napisałam książkę i myślę, że moja przygoda z literaturą, nigdy się nie skończy.

Offline

Strony : 1 2 3 4