Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#26 26-05-2013 o 16h27

Miss'nieobczajona
Venide
...
Miejsce: Rzeszów
Wiadomości: 25

Mi się marzy pójście na architekturę, albo coś związanego z rysunkiem. Uwielbiam rysować i chcę się w tym kierunku szkolić. Uszczęśliwia mnie to. Ewentualnie filologia angielska, jest zaraz po rysunku.

Offline

#27 26-05-2013 o 16h36

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Sephiroth
Łał, nieźle masz to zaplanowane i to od podstawówki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ja to ciągle zmieniałam zdanie i ostatecznie nie wiem co robić, a już niedługo muszę studia wybierać Dx

A tu zaskoczę wszystkich moim bardzo kreatywnym wyborem oraz moją ambicją, prawdopodobnie będę... księgową! Niestety, ale stwierdziłam, że nie ma takiej pracy która by mi odpowiadała, więc chyba wybiorę jedyną rzecz, na która się nadaję (jako że matematyka jest dla mnie prosta) Dx Dodatkowo powiem już mniej oryginalną rzecz, czyli, że chciałabym się zajmować grafiką komputerową, ale niestety nie jestem jeszcze dość dobra. Może za jakieś 5 lat będzie lepiej i ktoś mnie doceni Dx

Offline

#28 26-05-2013 o 18h47

Miss'ok
...
Miejsce: W bocznej uliczce, w cieniu drzew, tuż obok ciebie...
Wiadomości: 62

Księgową, Miriku? Nieźle. Też miałam takie plany i to dosłownie z tych samych powodów co Ty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Nawet ukończyłam Technikum Ekonomiczne i zdałam nawet egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe. I skończyłam w Anglii, pracując w magazynach. Ale nie narzekam, fajnie mi się tu żyje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A co do tego kim chciałabym zostać - pisarką. Pisze od trzeciej czy czwartej podstawówki. Zaczęło się od własnych wersji Harry`ego Pottera a raczej przygód Syriusza Blacka. Niestety nie jestem wytrwała, mam kilkadziesiąt rozpoczętych opowiadań, jeszcze więcej pomysłów i tylko jeden skończony projekt z przed kilku lat. No i jedyne publikowane opowiadanie jest na SF. 
Jednak po prostu kocham to robić więc będę nadal pisać i kto wie co się wydarzy w przyszłości?.

Offline

#29 26-05-2013 o 19h02

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Darcy-Hades ja poszłam do ogólniaka, tak więc teraz bez studiów ani rusz i mam szczerą nadzieję, że studia jednak coś mi dadzą (nadzieja matką głupich). Szczerze mówiąc już teraz ciężko jest o pracę w Polsce, więc nie wiem co będzie za te kilka lat. Też myślę, że lepiej byłoby wyjechać za granicę. Niestety taka smutna prawda, że w Polsce nie da się zarobić, tym bardziej bez wysoko ustawionej rodziny.
Zawiało pesymizmem... xD

Offline

#30 26-05-2013 o 19h06

Miss'ok
...
Miejsce: W bocznej uliczce, w cieniu drzew, tuż obok ciebie...
Wiadomości: 62

Nie łam się! Ja po zdaniu egzaminu dostałam certyfikat umożliwiający mi pracę za granicą więc po studiach tym bardziej powinnaś coś takiego dostać. Ja tutaj nie szukałam pracy w zawodzie tylko dla tego, że póki co nie czuje się za pewnie z językiem. Jak tylko się podszkolę to mam zamiar szukać czegoś w zawodzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Darcy-Hades (26-05-2013 o 19h06)

Offline

#31 26-05-2013 o 19h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 14

Aktualnie kończę gimnazjum i mam złożone pierwsze papiery do liceum. Do każdej szkoły jaką wybrałam idę na profil humanistyczny, bo z tych przedmiotów idzie mi najlepiej.
Co do studiów, to najpierw chciałam iść na dziennikarstwo, ale wszyscy mi to odradzali. Teraz myślę nad japonistyką/rucysystyką/angielskiem. Potem bym poszła na jakieś zajęcia uzupełniające z bibliotekoznastwa.
W przyszłości to chciałabym pisać recenzje do gazet/ tłumaczyć teksty/ pracować w bibliotece.

Offline

#32 26-05-2013 o 20h04

Miss'ujdzie
Miriku
...
Wiadomości: 185

Darcy-Hades ja to nie wiedziałam, że taki certyfikat jest potrzebny . Nawet nie wiedziałam, że taki istnieje O_o"
Ja to w sumie mam nadzieję, że znajdę coś w Polsce. Może nawet bym zostawiła rodziców tak daleko, ale mój chłopak nie chce mieszkać za granicą, a jego nie zostawię. Tak więc pomodlę się żeby był popyt na księgowe za 3/5 lat (raczej za 5 bo po licencjacie to nic się nie ma podobno, wiec trzeba magistra).

Offline

#33 26-05-2013 o 20h13

Miss'nieobczajona
Tofciaa
...
Miejsce: Gdzieś na krańcu świata.
Wiadomości: 15

Ja po prostu chce pisać. Lubie słowa, bo słowa to myśli, bez których nie da się żyć.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#34 26-05-2013 o 20h27

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

Natomiast jeżeli chodzi o mnie to jakiś zawód związany z informatyką, ewentualnie z japonistyką. Sama na chwilę obecną chodzę na informatykę i pomimo, że to niby zajęcie typowe dla chłopców, znajdzie się kilka dziewczyn w klasie. Ciekawe zajęcie (grafika komputerowa, bazy danych, systemy operacyjne) gorzej już z montażem. Jak to będzie, się okaże. Ja mam tak zwany słomiany zapal. Miałam tyle planów na przyszłość, a skończyłam, jak skończyłam. Niestety nigdy nie można być pewnym przyszłości na 100%.


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

#35 31-05-2013 o 21h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja chciałabym zostać architektem wnetrz , coś z filmowaniem , pisanie, , rysowaniem , aktorstwem , cóż jak widzicie na razie sama nie wiem  /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Offline

#36 31-05-2013 o 22h06

Miss'nieobczajona
Monstereq
...
Miejsce: Tarnów
Wiadomości: 22

Ja zamierzam iść na studia artystyczne, ale nie wiem czy się dostanę ;_; na razie mam jeszcze dużo czasu na myślenie ;p

Offline

#37 31-05-2013 o 22h18

Miss'całkiem całkiem
Salivia
...
Wiadomości: 167

Jeżeli chodzi o mnie to w liceum wybrałam teraz kierunek społeczno-prawny. Najchętniej to w przyszłości zostałabym dziennikarką, chociaż wiem, że ciężko się wybić. W związku z tym już teraz piszę do gazetki szkolnej i artykuły na różne stronki lub blogi. Interesuje mnie też psychologia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png A z takich dodatkowych studiów, które chciałabym kiedyś zaliczyć to parapsychologiczne! Nieważne co będę studiować to kiedyś bardzo chciałabym dodatkowo ukończyć ten kierunek.

Offline

#38 31-05-2013 o 22h43

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Ja chcę zostać aktorką, ale pójde na studia archeologiczne lub dziennikarskie


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#39 03-06-2013 o 22h36

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Na pewno coś związanego z medycyną. Jak tylko się uda lekarz, a jak nie to może farmacja, albo inżynieria genetyczna

Offline

#40 05-06-2013 o 22h48

Miss'nieobczajona
Willczyca
...
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 25

Zmieniam ciągle plany. Jestem teraz w informatyku, więc raczej z tym wiąże przyszłość, ale jeśli nie to zawsze zostaje mi psychologia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale po tym raczej nie ma pracy xd


I tak zginiemy :<

Offline

#41 06-06-2013 o 18h46

Miss'nieobczajona
loulie
...
Miejsce: Warszafka
Wiadomości: 47

Mi marzy się kariera polityczna. Czuję, że nie mogę zmarnować życia siedząc w domu i cichutko umrzeć nie pozostawiając nic po sobie. A że kocham cały świat i chcę go zmieniać na lepsze, to najlepszą drogą dla mnie byłaby właśnie polityka.
Choć nie jestem zdecydowana jeszcze kim dokładnie chciałabym być. Jeśli zostanę w Polsce, będę dążyć do stanowiska Ministra Spraw Zagranicznych; jeśli zamieszkam za granicą (co jest bardzo możliwe), zajmę się działalnością w jakiejś organizacji międzynarodowej jak UE czy ONZ. Będę dążyć do pokoju na świecie i poprawy warunków życia ludzi.
...ale wszyscy mi mówią, że nie nadaję się na polityka. /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif Jednak mimo to spróbuję!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif

Jestem teraz w 3 gimnazjum i jeśli dostanę się do wybranego liceum, będę miała możliwość studiowania we Francji. Tak więc nie wiem jeszcze gdzie będę studiować, ale na Uniwersytecie Warszawskim już upatrzyłam sobie kilka kierunków, które chciałabym skończyć. Po studiach zamierzam zostać wolontariuszem i odbyć praktyki zagraniczne w biedniejszych krajach.

Ale jeśli polityka nie wypali to mogę zostać też podróżnikiem, tłumaczem, przedstawicielem handlowym lub kimś związanym z turystyką. Jednak kto wie co mnie czeka. /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#42 07-06-2013 o 23h35

Miss'nieobczajona
SungEunJoon
...
Miejsce: 서울
Wiadomości: 28

Ja juz mam wszystko zaplanowane xd
- studia: prawo, filozofia i koreanistyka
- wyjazd do korei
- praca jako ktos z prawa
- zmiana prawa
- wyjscie za koreanczyka << moja siostra wyjdzie za chinczyka i nasze dzieci beda sie odwiedzaly co tydzien ^O^ >>
- poprawa sytuacji korei polnocnej
- moj koreanczyk jako wladca korei polnocnej << bedzie ja zmienial razem ze mna ;3 >>
- poprawa sytuacji chin
- przeznaczanie wiekszosci pieniedzy na potrzebujacych glownie z korei i chin
- ulepszanie swiata i pomaganie innym
- wychowanie swojego syna << koreanczyka ♥ >> na zmieniajacego swiata na lepsze
- odejscie w przekonaniu, ze ktos zajmie dobrze moje miejsce
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#43 08-06-2013 o 00h07

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267


Link do zewnętrznego obrazka


Chciałabym być dyrektorem jakiejś ogromnej bogatej firmy xdd Albo pracować przy badaniach naukowych i mieć taką ogromną wiedzę, żeby wszystko umieć w zakresie biologii ;) Szkoda tylko, że moje oceny ograniczają się do 3 xdd Ale wiedza człowieka nie świadczy o jego inteligencji, więc może uda mi się osiągnąć coś niesamowitego w życiu polegając na logicznym myśleniu ;)

Ostatnio zmieniony przez Shinikairu (08-06-2013 o 00h09)

Offline

#44 08-06-2013 o 08h25

Miss'ujdzie
Ohime
Widzę cię.
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 186

Ja plany mam od 5 klasy. W tym roku skończę podstawòwkę i idę oczywiście do gimnazjum. Pòźniej zamierzam wybrać się do lo i na studia. Jeśli chodzi o te studia to chciała bym iść na prawo ale na 100% w czasie pòźniejszym będę chciała robić coś innego. Po studiach chciała bym wyjechać do Anglii tak jak zrobili to kiedyś moi rodzice lub do Francji

Offline

#45 13-07-2013 o 00h59

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 40

Mam kilka pomysłów na życie:
- tłumacz - tutaj moim marzeniem jest mandaryński, ale póki mam 0 możliwości by się go uczyć, więc jakby nie wyszło to biorę pod uwagę romanistykę lub języki skandynawskie
- dziennikarka- kiedyś nawet prowadziłam swoją własną gazetę "Twój Styl" ;p Ogółem, lubię pisać, ale tylko o tym co mnie interesuje. Pisać coś co nie jest moim konikiem będzie mi ciężko
- prezenterka - jako wygadana osoba ze świetną dykcją myślę, że byłabym w tym dobra
- aktorka - heh, to w sumie tego tak na serio nie biorę pod uwagę, ale 6 lat jestem w kółku teatralnym i jakiś tam talent i dryg do tego mam, więc gdyby się zdarzyła okazja to bym ją brała, no chyba, że byłby to serial pokroju "Trudne Sprawy" to raczej podziękuję
- psycholog- w doradzaniu ludziom jestem dobra, dużo osób przychodzi do mnie po porady itd.: Szkoda, że sama sobie pomóc nie umiem ;p

Offline

#46 13-07-2013 o 01h07

Miss'wow
Teru
...
Wiadomości: 560

oj. moja przyszłość stoi pod znakiem zapytania :C nie mam żadnego pomysłu, nic. jedynie to że chcę jeździć i zwiedzać kraje, ale bez pieniędzy raczej mi się nie uda xD idę we wrześniu do liceum i czas już wybierać, bo potem trzeba maturę z czegoś zdać, a na studia też by fajnie było pójść. xd może architekt, może informatyk, może nie wiem co. aż się sama gubię bo nie mam pomysłu ;x


`Powody zawsze są proste.
Żyjemy w prostym świecie, nie sądzisz?
Pociągasz za spust i człowiek umiera`

Offline

#47 13-07-2013 o 12h17

Miss'nieobczajona
Lynette
...
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 21

Moim największym marzeniem od zawsze było napisanie książki. Ale nikt pewnie by jej nie przeczytał ani nie chciał wydać. Dlatego chciałabym iść w kierunku chemicznych zawodów np. Neurochemik /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#48 13-07-2013 o 17h02

Miss'ok
Magpie
...
Miejsce: Nigdziebądź
Wiadomości: 78

A ja mam skromny plan pracy w więziennictwie xD" To znaczy, generalnie składam teraz papiery na pedagogikę i później jako specjalizację wybiorę sobie resocjalizację. Mam kontakty tu i ówdzie więc myślę, że w przyszłości spokojnie uda mi się załapać do więzienia na posadę terapeuty, lub jak się to tam profesjonalnie nazywa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Drugą opcją jest jeszcze filologia polska, na którą z resztą też się dostałam, ale chyba nie chcę być nauczycielką (a niestety po innych specjalizacjach coś czarno to wszystko widać). Mimo wszystko, brak mi zapału do nauczania. Ale może kiedyś zdecyduję się wziąć ją sobie jako drugi kierunek, zobaczymy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
No a tak poza tym, to mam zamiar pisać, może kiedyś tam w przyszłości coś uda mi się wydać xD

Ostatnio zmieniony przez Magpie (13-07-2013 o 17h12)

Offline

#49 20-07-2013 o 20h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Idę teraz do 3 gimnazjum, więc czas na wybór liceum, czyż nie? Jednak to już jest dawno wybrane, na jaki profil idę z ewentualnością. W liceum chcę iść na j.polski-angielski-niemiecki albo polski-historia-wos. Po liceum oczywiście studia, chciałabym studiować filologię germańską lub historię. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#50 20-07-2013 o 20h48

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Ja chyba bym została nauczycielką po mamie. Jeśli to by nie wypaliło to bym została projektantką. Znam się na modzie, a nawet na kartkach szkicuję ciuchy, potem mogę je szyć dla moich lalek. Czasem sobie takie kupię, żeby szyć im ciuchy, bo tak, to prawda. Umiem szyć. Ale ogólnie, to projektuję ubrania dla siebie. A no i jak te dwa me marzenia nie wypalą, to chce być piosenkarką. Uwielbiam śpiewać, a piosenki czasem  tworzę z przyjaciółką, jak ja do niej przychodzę, lub ona do mnie. Tylko nie wiem, czy jakbym miała być piosenkarką, to czy bym miała robić angielskie piosenki, bądź polskie..

Offline

Strony : 1 2 3 4