Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#51 21-07-2013 o 02h56

Miss'Żółtodziób
Brzoskwiniowa
...
Wiadomości: 6

Wiecie, zawsze można pomarzyć. Ja jednak, 13-letnia, przyszła uczennica Szkoły Sztuk Pięknych, kieruję się takim myśleniem: Nie wiem jaki będę miała zawód, tylko Bóg o tym wie, to on mnie pokieruję, ale warto mieć jakiś dobry plan na najbliższe 3 lata, co z nimi zrobię.
Pozdrawiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#52 23-07-2013 o 18h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Kiedyś chciałam byc prawnikiem lub lekarzem, było to moje wielkie "marzenie"... Kiedy doszło do mnie dlaczego chcę byc właśnie w takich zawodach to powód był tylko jeden, a mianowicie kasa. Trochę po tym stwierdziłam, że nie będę się męczyc, dla kasy, bo życie mam tylko 1 i nie moge go sobie za zarobioną kasę odnowic /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png Mam mnóstwo planów powiązanych z pasją, ale aby wybrac tą 1 rzecz to raczej trudno :[ Mogę napisac ewentualnie kilka moich marzen/pasji:
♥ dziennikarswo - prezenterka telewizyjna/osoba prowadzaca programy telewizyjne: informacyjne i reality shows, PRACOWANIE W MAGAZYNIE - grafika, artykuły itd...
♥ aktorstwo - występowanie w filmach, serialach, reklamach, teatrze WSZĘDZIE ;]
♥ filmy - reżyser filmów
♥ śpiewanie - piosenkarka <3
♥ modeling - modelka, projektantka, pokazy mody/sesje itd. :3
♥ fotografia - fotografka
♥ sportowiec - biegi pod każdą postacią :3

Mam wiele pasji, jednak największym moim marzeniem jest bycie bogatą (pewnie teraz się wyśmiejecie ze mnie >.>), ale CHCĘ POMAGAC INNYM, moje życie nie miało by bez pomocy innym sensu... Gdybym miała pieniądze WIĘKSZĄ częśc oddałabym ludziom :]. PRAGNĘ założyc fundację "DOBRY START" - moim zdaniem nigdy nie jest za późno, aby "zaczac" nowe życie :]
Pozdrawiam <3

Offline

#53 25-07-2013 o 19h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

moja przyszłość jest bardzo niepewna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
mogłabym robić sporo rzeczy:
- projektantka wnętrz
- projektantka ubrań
- fryzjerka
- pisarka
- grafik komputerowy
- ratownik bądź nauczycielka pływania na jakimś basenie
- opiekunka
- przedszkolanka

Moje największe marzenia związane z przyszłością to napisać chociaż jedną książkę, zostać zauważoną przez kogoś ważnego jeśli chodzi o projektowanie strojów, wygrać jakiś konkurs ogólnopolski lub chociaż kilka gminnych związanych z pisaniem lub artystyczne, opanowanie tworzenia komputerowych animacji chociaż na poziomie amatorskim, ale dobrym.

No to chyba tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#54 26-07-2013 o 00h23

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Ja miałam mnóstwo planów na przyszłość. Marzyłam, by zostać w przyszłości kimś kreatywnym: Muzykiem! Architektem! Malarzem! Projektantką! A nawet pisarką!
Miałam naprawdę różne pomysły dotyczące mojej przyszłości, ale cóż..
Kiedy nadszedł czas wyboru szkoły średniej padł na mnie wyrok robienia tego, czego nie chcę. Chciałam pójść do szkoły plastycznej. co prawda.. Taka szkoła nie jest na wyciągnięcie ręki, ale chciałam spróbować. Ale nieee.. Na drodze do mojej przyszłości staneły te oto słowa moich rodziców: "Jako malarz się nie utrzymasz!", "Gdzie ty w ogóle znajdziesz pracę po takiej szkole?!", "A gdzie ci dzieciaku do takiej szkoły" i oczywiście co mnie najbardziej złamało: "Ty przecież i tak nie masz tak wielkiego talentu.. Nie ma o czym gadać. Koniec i kropka!" (taa.. Rodzice mnie naprawdę "kochają" -.-'). Ale wracając do tematu.
A więc udałam się do Technikum i skończę resztę zycia w przetwóstwie mleczarkim. I tak oto skończyły się marzenia o przyszłości. Przez resztę swojego życia będę mogła "kreatywnie" bawić się mlekiem xDD

Oby przynajmniej wasze marzenia i plany poszły zgodnie z oczekiwaniami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#55 06-10-2013 o 16h47

Miss'OK
Metropolice
''Są takie dni, że same lecą łzy i myślisz że to wszystko to bezsens...''
Miejsce: Śląsk, Małopolska
Wiadomości: 1 395

Ja bym chciała zostać:
- Adwokatem
- Modelką
- Lekarzem sądowym
- Policjantką
- Weterynarzem
- Sprzedawcą w sklepie odzieżowym
Jak nie wyjdzie to będę żulem xd.


https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQ0d0HO3RuARU9WHeMn92t_yhnberNej2-BsqHd5kx4zetzw-KIlg

Offline

#56 08-10-2013 o 19h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A mnie ciągnie do architektury. Jak mnie ciągło od młodych lat tak teraz mnie pociągło. Kocham ten zawód i nie zamierzam iść w innym kierunku...

Offline

#57 11-10-2013 o 08h41

Miss'Sensei
lillchen
Pani Fioletu i Pochodnych
Miejsce: KremLove
Wiadomości: 976

Przyszłość? Za dużo tego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
- dziennikarka, bo ośmiu lat rozwoju w tym kierunku nie da się ot tak porzucić (myślałam, że to zamknięty etap, ale wczoraj dostałam poważną propozycję dziennikarską i odżyły wspomnienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png)
- tłumaczka, bo z językami obcymi coś trzeba zrobić
- pisarka, najlepiej autorka bestsellerów, chociaż to marzenie ściętej głowy, albowiem mam paskudnie niekomercyjne pióro
- prezes wielkiego wydawnictwa, w którym nie wydaje się byle czego (Greye, strzeżcie się, zmiotę was z powierzchni ziemi ;>)
- literaturoznawca - kocham moje studia i na pewno pociągnę je dalej
- historyk-kulturoznawca - też ze studiów, a oba te punkty połączę w oszałamiającej karierze naukowej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
- oprócz tego marzy mi się... wydanie kilku płyt. Mam masę mniej lub bardziej dopracowanych piosenek, nie chciałabym, żeby się zmarnowały. I hobbystycznie rękodzieło. Dużo rękodzieła.
- a przyjaciółka zaprasza mnie do współpracy w ramach jej projektowanego studia mang...

Powiedzieli mi w dzieciństwie, że mogę robić wszystko. Zapomnieli uściślić, że to nie oznacza "wszystko naraz".

Offline

#58 11-10-2013 o 19h32

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Hmm ja w przyszłosci czyli za jakies parenascie lat chcialabym pomagac ludziom może to banalne i nawet wiele osob w dziecinnstwie mialo takie plany ale ja bardzo che byc pożyteczna czyli zostane albo policjantka albo pielegniarka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.pngI tak nawiasem uwielbiam mundury i moich 3 somsiadów jest zwiazanych z policja i mój dwudziesto paro letni kuzyn ^^

Offline

#59 11-10-2013 o 21h13

Miss'całkiem całkiem
Monika79
Mam 27 lat.
Miejsce: Chojnice
Wiadomości: 112

Ja chcę być pianistką.Uczę się grać już 5 lat


Paulina

Offline

#60 22-10-2013 o 20h57

Miss'nieobczajona
Kurumi
Jaka szkoda, ja mam dwie pięści, a ty tylko jedną twarz.
Miejsce: Gildia Bohaterów
Wiadomości: 38

Ja bym chciała być mangaką  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#61 26-10-2013 o 11h54

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja jak byłam mała to tylko lekarz i lekarz. Z wiekiem trochę mi przeszło jednak ta chęć do medycyny jeszcze mi została. Potem przyszło mi trochę chęci na projektantkę, ale już mi przeszło. Kiedyś był jeszcze fryzjer. Teraz amatorsko fotografuję rośliny. W przyszłości (tak na teraz) chcę fotografować być może modelki lub właśnie rośliny. Ale od lekarza mi jeszcze nie przeszło.

Offline

#62 13-04-2014 o 22h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

moim marzeniem jest zostać sławną wokalistką , od zawsze o tym marze . Kiedyś jak miałam 7 lat to wzorowałam się na Hanie Montanie i próbowałam układać piosenki jedną z nich pamiętam do tej pory , a brzmi ona tak-

''w twoich oczach dziwny blask ,nie pozwala zasnąć mnie, ale wciąż gnębi mnie że nie ujrzałam znów cie '' to amatorszczyzna , ale czego można się spodziewać po 7latcę  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#63 16-04-2014 o 11h55

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 21

ja chciała bym zostać albo aktorką albo wokalistką kocham te dwa zajęcia /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


wera111115

Offline

#64 16-04-2014 o 12h15

Miss'Fuzja
Steno
Odliczanie do samodestrukcji: 10...9...8...
Miejsce: HotHarem- if u know.
Wiadomości: 5 284

ohoho no to Steno stojąca za barem i serwująca drinki skasowanym emocjonalnie facetom wypada przy was troche słabo xD kiedyś chciałam zostac grafikiem, ale szczerze znudził mnie ten pomysł, a ostatnio marzy mi się stanie za barem! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Uwielbiam obserwować ludzi, ich różne zachowania, odmienny styl bycia i samo to co mówia jest świetne! Bo gdzie indziej jak nie w barze można spotkac tak zróżnicowana kulturowo gromadkę? /modules/forum/img/smilies/blebl.gif



https://68.media.tumblr.com/cac66d438ae0420a5c451b84d53428d1/tumblr_oj4p3vhdFM1rkcev7o1_500.gif

Offline

#65 16-04-2014 o 14h26

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

a ja się strasznie waham, chciałabym zostać agentką nieruchomości (bardzo!) jednak rozmyślam też nad handlem zagranicznym. Ot nieuniknione wybory życiowe. Natomiast od dziecka marzę o stomatologi jednak przeczuwam, że mam za słabe nerwy prawdopodobnie to co robię bardziej bolałoby mnie niż mojego pacjenta  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#66 18-04-2014 o 18h30

Miss'nieobczajona
Kazumii
...
Wiadomości: 32

Kształcę się w kierunku gastronomicznym, ale chyba nie spocznę tylko na tym. Jednocześnie prowadzę bloga, jednak zbicie na nim fortuny graniczy u mnie z cudem. Mimo to, spróbuję się nie poddawać! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#67 29-04-2014 o 15h13

Miss'nieobczajona
Marie94
...
Wiadomości: 17

Widzę, że znalazłam się w gronie bardzo ambitnych osób /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Życzę wam powodzenia w realizowaniu swoich planów na przyszłość /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif Ja studiuje Kosmetologię i marzy mi się wypromowanie mojej własnej linii kosmetyków, którą doceni świat  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#68 29-04-2014 o 16h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Za 2 miesiące kończę gimnazjum. Mój wybór: liceum, klasa biologiczno-chemiczna z rozszerzoną matematyką. Co do przyszłości zamierzam studiować optykę bądź socjologię. Jeśli mi się uda biotechnologię, ale to już szczyt marzeń.
Może też jakieś szkolenie względem dietetyki...

To moje ambicje "naukowe" ;p
Co do hobby - na pewno będę dużo rysować. Chciałabym prowadzić jakieś warsztaty artystyczne - to moje marzenie względem zainteresowań. Fajnie byłoby prowadzić w szkole zajęcia z techniki, ale nie jest to niestety zbyt perspektywiczne :c

Nie wiedziałam, że mam aż tyle pomysłów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png
Ale pewnie i tak będę stać na zmywaku  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/lol.png

Offline

#69 29-04-2014 o 16h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Marie94 napisał

Widzę, że znalazłam się w gronie bardzo ambitnych osób /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Życzę wam powodzenia w realizowaniu swoich planów na przyszłość /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif Ja studiuje Kosmetologię i marzy mi się wypromowanie mojej własnej linii kosmetyków, którą doceni świat  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Moja kuzynka również studiowała kosmetologię. Teraz bardzo dobrze jej się wiedzie, ma własną firmę z "maziami" na twarz, która na prawdę dobrze prosperuje.

Powodzenia!  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#70 30-04-2014 o 14h26

Miss'ok
Vitalis
...
Miejsce: Jakie miasto? Wieś.
Wiadomości: 74

Ja bardzo lubię historię,plastykę i geografię(co prawda jej nie mam).Kocham śpiewać,a zwłaszcza malować.Chciałabym zostać projektantkom ciuchów(mody),ale problem jest taki ,że ja mogę narysować ten projekt poprzyczepiać,wyciąć itp materiały ,ale nienawidzę szyć.Nad kierunkiem się zastanawiam  1 to projektantka ciuchów(wiem,wiem mody,ale nie przepadam za modą np.dziurawe spodnie) ,a 2 to historia starożytna.Ciekawi mnie medycyna ,a dokładnie to choroby,ale nic po za tym.

P.S Z tym malowaniem to ,że by nie było ,że lubię a nie umiem bo umiem i w dodatku jestem najlepsza z klasy z plastyki i historii.

Ostatnio zmieniony przez Vitalis (30-04-2014 o 14h27)


Vitalis
.

Offline

#71 30-04-2014 o 23h04

Miss'towarzyska
Peppers
...
Miejsce: Paprysiowe królestwo♥
Wiadomości: 2 260

Ja kończę w tym roku 3 gimnazjum ale mój problem tkwi w tym, że nie mam pojęcia co chcę robić w przyszłości. Do tego boję się, że nie znam matury, nie będę mieć pracy. Nie wiem nawet do czego się nadaję nadaję mi się jakbym nie nadawała się do żadnej pracy... nigdzie nie pasuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#72 02-05-2014 o 16h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Peppers napisał

Ja kończę w tym roku 3 gimnazjum ale mój problem tkwi w tym, że nie mam pojęcia co chcę robić w przyszłości. Do tego boję się, że nie znam matury, nie będę mieć pracy. Nie wiem nawet do czego się nadaję nadaję mi się jakbym nie nadawała się do żadnej pracy... nigdzie nie pasuję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Spokojnie, jak jesteś w 3 gimnazjum to masz jeszcze czas. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png  Mam dopiero 12 lat, a już myślę o przyszłości. Niedawno rozmyślałam i chciałam być polonistką lecz nie lubię atmosfery szkolnej. Zrezygnowałam z tych marzeń. Bardzo lubię śpiewać. Zauważyłam, że zaczynam wspinać sie powoli na pierwszą z 10 szczebelek kariery. Za śpiew w szkole dostaję 5 i 6, a w domu mówią, że spiewam jak anioł. Myślę, że pójdę drogą kariery muzycznej. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#73 04-05-2014 o 19h07

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Ja podążę w ślady mojej matki i zostanę nauczycielką wychowania fizycznego czyli nauczycielem w-f.
Ale ostatnio dobrze nawet szyję na maszynie do szycia mojej mamy więc może też zostanę jakąś projektantką mody.
SAMA NIE WIEM.

Ostatnio zmieniony przez Żelkowa (09-06-2014 o 17h56)

Offline

#74 12-11-2014 o 20h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mimo dziecka i męża zamierzam pójść do przodu. jestem jeszcze młoda i dopiero zaczynam swoje. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#75 12-11-2014 o 21h36

Miss'całkiem całkiem
alicja1212
Dam, Dam, Daaam.
Wiadomości: 137

Nigdy nie przychodził mi inny zawód niż bycie weterynarzem. Widzę siebie w tym. Dużo czytam książek o zwierzętach. Nawet bardzo interesuję się nimi. A najbardziej istotami zwanymi kotami. Chciałabym ratować życie tym niewinnym istotkom. Pomagać im.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Ubóstwiam koty

Offline

Strony : 1 2 3 4