Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4

#1 25-05-2013 o 18h00

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zastanawiałyście się kim będziecie w przyszłości?

Chętnie wysłucham waszego zdania, gdyż ja nie mam bladego pojęcia.

Osobiście lubię śpiewać i zastanawiałam się nad pracą wokalną, jednak nie jestem pewna co do tego wyboru...

No, a wy? Kim chcecie być w przyszłości?

Ostatnio zmieniony przez Lorelei (25-05-2013 o 18h00)

Offline

#2 25-05-2013 o 18h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja zamierzam być aktorką. Lubię scenę i czuję się na niej swobodnie.

Offline

#3 25-05-2013 o 18h14

Miss'Żółtodziób
Aloisie
Czy ja nawet nie potrafię marzyć?
Miejsce: Za górą i za lasem, gdzieś gdzie nie wie nikt...
Wiadomości: 8

Ja także chciałabym być aktorką.
Jeśli jednak to by się nie udało, mogłabym projektować ciuchy.

Offline

#4 25-05-2013 o 18h16

Miss'nieobczajona
Rayline
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 47

Yyy....nie skrytykujcie mnie ale ja idę na studia archeologiczne i lingwistykę.. ^^ Uwielbiam historię i geografie



Offline

#5 25-05-2013 o 18h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rayline napisał

Yyy....nie skrytykujcie mnie ale ja idę na studia archeologiczne i lingwistykę.. ^^ Uwielbiam historię i geografie

O.O
...
Łaaaaaaa....
Zapamiętam sobie to kiedyś się do ciebie zgłoszę...
Lubisz historię?! GEOGRAFIĘ?! Akurat przedmioty z których jestem zagrożona, to kiedyś mi w nauce pomożesz XD O ile nie masz nic przeciwko....

Offline

#6 25-05-2013 o 18h28

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Rayline, nie widzę powodu dla którego ktoś miałby Cię krytykować. Btw. też lubię historię i geografie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Od jakiegoś czasu otoczenie wywiera na mnie lekki nacisk abym wybrała już dla siebie jakiś zawód. Jednak bez skutku ^ ^
Jak chyba każdy chciałam ( i w sumie nadal chcę) iść na aktorstwo ale bardzo ciężko się wybić.
Rozmyślałam nawet przez chwilę nad podkładaniem głosu do bajek, czytaniem audiobooków, często słyszę że mam fajny głos i potrafię go fajnie zmieniać.
Rodzice stwierdzili że mogłabym iść na prawo. Co prawda nie bardzo mi odpowiada praca za biurkiem ale muszę przyznać że nie jest to zły pomysł. Na pewno miałabym z czego żyć ^ ^
Moim malutkim marzeniem jest jeszcze architektura wnętrz. Ten kierunek jest jednak aktualnie zbyt oblegany przez innych więc za kilkanaście lat miałabym problemy ze znalezieniem pracy.
Ostatnio wróciłam z wycieczki do Włoch i oświadczyłam rodzicom że nauczę się włoskiego i weneckiego (Wenecjanie mają swój własny dialekt) wyjadę do Wenecji i będę oprowadzać turystów po mieście a po pracy będę robić biżuterie i malować maski ^ ^
Tak więc nie trudno zauważyć że mam sporo planów ale ciężko się zdecydować.


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#7 25-05-2013 o 18h29

Miss'nieobczajona
Rayline
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 47

Lorelei napisał

Łaaaaaaa....
Zapamiętam sobie to kiedyś się do ciebie zgłoszę...
Lubisz historię?! GEOGRAFIĘ?! Akurat przedmioty z których jestem zagrożona, to kiedyś mi w nauce pomożesz XD O ile nie masz nic przeciwko....

Wiem ale mam po to tacie, był fanatykiem historii i to mi zostało, poza tym uwielbiam robić w ogródku i podróżować więc idę za marzeniami i upodobaniami. Nie ma sprawy jak  będziesz mieć problem to tylko daj znać pomogę jak będę umiała ^^


Nabi - brawo, jesteś bardzo ambitna i na dobre ci to wyjdzie, ciekawe kierunki studiów i mało znane więc jest szansa na znalezienie pracy..^^



Offline

#8 25-05-2013 o 18h31

Miss'ok
maple
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 75

Jestem w lo w klasie biologicznochemicznej, maturze wybrałam właśnie te przedmioty i angielski /modules/forum/img/smilies/blebl.gif myślałam o medycynie- chirurgia plastyczna lub jakieś laboratorium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#9 25-05-2013 o 18h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja dodam jeszcze, ze podobnie jak maple też zastanawiałam się nad pracą w jakimś laboratorium... Tworzę jakieś specyfiki, trucizny, analizuje, mieszam roztwory, sprawdzam jakieś DNA itp. XD

Offline

#10 25-05-2013 o 18h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie ma pojęcia... Jestem pewna tylko, że po gimnazjum idę do jakiegoś technikum.
Tak w strefie marzeń, to chcę robić komiksy, ale nie znam nikogo, kto rysowałby wystarczająco dobrze i był obeznany w temacie. (Sama nie potrafię nawet prostego kółka narysować.)

Offline

#11 25-05-2013 o 18h42

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: Gdzieś daleko, za zakrętem, koło morza, obok gór.
Wiadomości: 26

Ja chciałabym zostać aktorką, ale to tylko morzenie, kocham scene, ale brak mi pewności siebie. Możliwe, że będę malarką uwielbiam rysować i malować

Offline

#12 25-05-2013 o 19h08

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Zamierzam zostać psychologiem. Jeśli nie daj Boże mi się nie uda to będę weterynarzem albo tłumaczem j. niemieckiego.

Ostatnio zmieniony przez Yvonne (25-05-2013 o 19h31)


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#13 25-05-2013 o 19h20

Miss'nieobczajona
Kyuun
...
Wiadomości: 30

Puki co chodzę do szkoły plastycznej, a po jej ukończeniu planuję udać się na ASP( najlepiej do Wrocławia), ale jeszcze dokładnie nie wiem na jaki kierunek. Po studiach, jeśli na takowe się dostanę, chciałabym pojechać do Londynu, pracować w jakimś "normalnym" miejscu( np. jako kelnerka lub coś w tym stylu), aby móc się utrzymać. Podczas pobytu na wyspach zaczęłabym pisać książki i starała się je wydać w Anglii. Oczywiście w wolnych chwilach malować oraz rzeźbić, a następnie te prace sprzedawać...
Ale i tak skończę pod mostem /modules/forum/img/smilies/miou.gif

Offline

#14 25-05-2013 o 19h25

Miss'nieobczajona
rooksioo88
...
Miejsce: Kołobrzeg
Wiadomości: 17

Ja chciałabym w przyszłości wyjechać do Indii i spróbować szczęścia w pracy aktorki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Moje uzależnienie i nałóg: Shahrukh Khan <3
Kocham Bollywood <3
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#15 25-05-2013 o 19h28

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Na razie chodzę do liceum, na profil matematyczno-geograficzny.
Zawsze chciałam zostać weterynarzem, ale, że nie dostałam się na biol-chema, to stwierdziłam, że będę pracownikiem w ZOO xd

Oficjalnie (od wczoraj) zostanę archeologiem :3

Offline

#16 25-05-2013 o 19h34

Miss'całkiem całkiem
Kitty23
...
Miejsce: Gdzieś na podlasiu :)
Wiadomości: 140

Myślałam nad architektem, czy księgową. A może będę rysować komiksy? Nie mam pojęcia...

Offline

#17 25-05-2013 o 19h35

Miss'wtajemniczona
Asuu
"Nie księżniczko, nie oddam ci mojego Fiata"
Miejsce: Karpacz (Jelenia Góra)
Wiadomości: 2 247

Szczerze to chcę zostać logistykiem. Jestem na tym kierunku i jestem z niego zadowolona. Marzę by pracować w transporcie morskim i mam nadzieję, że mi się to uda, :'D


Zapraszam na mojego bloga *Klik*
//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54052.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/54053.jpg

Offline

#18 25-05-2013 o 22h47

Miss'nieobczajona
Chauncey
...
Wiadomości: 25

Ja wiążę swoją przyszłość z ekonomią. Za rok wybieram się na FiR. ^^

Offline

#19 25-05-2013 o 23h04

Miss'całkiem całkiem
Itami
...
Miejsce: Najgłębsze czeluście Piekła
Wiadomości: 124

Ja planuję się rozwijać w kierunku humanistycznym. Chcę wydać książkę, jednak wiem, że na to trzeba poświęcić dużo pracy i czasu, dodatkowo istnieje spore ryzyko niepowodzenia.
Mam w planach iść na studia prawne, jednak nie chcę robić licencji adwokackiej. Po uzyskaniu dyplomu planuję jeszcze zaocznie psychologię, a jako zawód wymarzyłam sobie psychologa sądowego. Wiem, że teraz na te kierunki idzie masa osób, ale liczę na szczęście oraz na samą siebie, że uda mi się wybić.


http://.

Offline

#20 25-05-2013 o 23h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Ja jestem w pierwszej klasie liceum o profilu medycznym. 8h angielskiego + rozszerzona biologia i chemia. Studia jakie będę mogła po tym wybrać  są dosyć oczywiste, ałeb jeszcze nie wiem, czy się  na to zdecyduję...

Też lubię występować na scenie, ale nie wiążę  tym przyszłości - porzuciłam to na rzecz bardziej realnych marzeń.

Offline

#21 25-05-2013 o 23h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jestem w pierwszej klasie gimnazjum, profil matematyczno - informatyczny. W przyszłości zamierzam iść do technikum informatycznego/klasy dwujęzycznej, później, jeżeli mi się uda, a to wątpliwe, podbić Massachusetts Institute of Technology w USA, a jeżeli nie będę dość dobrze znać angielskiego, tudzież nie przyjmą mnie, to na Politechnikę Wrocławską.
Ogółem, chcę zostać informatykiem, najlepiej we własnej firmie za granicą. ;3
Aha, no i wydam książkę, bo obiecałam koledze. Mimo to, pisarstwo tak to raczej niee.

Ostatnio zmieniony przez Reina (25-05-2013 o 23h56)

Offline

#22 26-05-2013 o 00h15

Miss'całkiem całkiem
Cien
...
Wiadomości: 83

Jestem już w 3 gimnazjum, więc po części wpływ na moją przyszłość będzie miała szkoła do której się zgłoszę.
Na pierwszym miejscu stawiam liceum wojskowe lub policyjne. Chciałabym zostać policjantką.
Wymarzyła mi się też praca fotografa, dlatego podanie składam też do technikum o profilu fototechnik.
Kolejny i ostatni mój wybór pada na technikum fryzjerskie.


.

Offline

#23 26-05-2013 o 11h18

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Jestem w drugiej gimnazjum. I to by było na tyle. To znaczy mam jakieś tam dotyczące przyszłości marzenia, ale tak naprawdę, to nie wiem na jaki profil iść do liceum. Lubię przedmioty ścisłe, ale lepiej idą mi humanistyczne.

Załóżmy, że skończyłam biol-chem, zdałam dobrze maturę i poszłam na medycynę - to najmniej realna wersja.
Skończyłam biol-chem, poszłam na farmację. Być może skończę jeszcze kosmetologię - najbardziej prawdopodobne.
Ewentualnie jak nie dostanę się na nic z powyższych wyląduję gdzieś w reklamie. KONIEC /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#24 26-05-2013 o 16h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Uwielbiam pisać. Podajcie mi tylko temat, na który mam wam napisać opowiadanie - okej, zaraz będzie gotowe. Zastanawiałam się nad rozwijaniem właśnie w tym kierunku, ale nie sądzę, by coś z tego wypaliło.
Mam jeszcze kilka opcji, jedną z nich jest zostanie starą panną z kotami i żmudna praca w bibliotece. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#25 26-05-2013 o 16h18

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

Moje plany mam ustawione mniej więcej od 4-5 klasy podstawówki i jeszcze się nie zmieinły.
Mam zamiar zdać maturę rozszerzoną z angielskiego, pójść na japonistykę (drugi język koreański), potem mam zamiar być albo nauczycielem w Japonii, albo będę pracować w jakiejś firmie na stanowisku związanym z informatyką, może Apple. Ogólnie interesuję się grafiką i rysunkiem, więc myślę, że kolejną opcją jest bycie grafikiem, co szczerze mnie ostatnio bardzo zainteresowało.

Offline

Strony : 1 2 3 4