Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 33

#76 22-07-2013 o 15h11

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

nivata napisał

Ja w zasadzie póki co najbardziej oczarowana jestem tylko tymi dwoma rzeczami. Jeszcze tylko 15 dni i będę mogła licytować...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/2606.jpg

Akurat te ciuszki nie są dostępne od 50 dnia gry niestety..., ja będę polować na wszystkie kolory tych kapeluszy, bo są śliczne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#77 22-07-2013 o 15h22

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

Cieszcie się póki mało ludzi teraz to licytuje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png bo gdy za jakiś czas ok.62 tys. użytkowników miss fashion zacznie licytować (chodzi o 50 dni gry)  to wszystko to ceny będą niebotyczne XD
zresztą chociaż...my wtedy chyba wyższe poziomy będziemy miały hehe XD

Offline

#78 22-07-2013 o 16h00

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Jak reszta dobije do 50 dnia gry ja będę się cieszyć setnym i polować szybciutko na nowo dostępne rzeczy, póki ceny będą umiarkowane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#79 22-07-2013 o 16h11

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

kawajka napisał

Jak reszta dobije do 50 dnia gry ja będę się cieszyć setnym i polować szybciutko na nowo dostępne rzeczy, póki ceny będą umiarkowane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#80 22-07-2013 o 17h19

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

nivata napisał

Ja w zasadzie póki co najbardziej oczarowana jestem tylko tymi dwoma rzeczami. Jeszcze tylko 15 dni i będę mogła licytować...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/2606.jpg

Od którego dnia będą dostępne te ciuchy? Skoro masz 35 dzień (teraz) + 15 dni = 50 dni, a ja mam trochę więcej niż 50, a ich nie widzę???

P.S - wylicytowałam kapelusz z piórkami za 161MM  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#81 22-07-2013 o 18h04

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Nie wiem, nie sugerowałam, ze za 15 dni będę mogła licytować TE ciuchy, tylko licytować ogólnie.


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#82 22-07-2013 o 20h12

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

CharlotteYork napisał

nivata napisał

Ja w zasadzie póki co najbardziej oczarowana jestem tylko tymi dwoma rzeczami. Jeszcze tylko 15 dni i będę mogła licytować...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/2606.jpg

Od którego dnia będą dostępne te ciuchy? Skoro masz 35 dzień (teraz) + 15 dni = 50 dni, a ja mam trochę więcej niż 50, a ich nie widzę???

P.S - wylicytowałam kapelusz z piórkami za 161MM  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Część ubrań będzie dostępnych dopiero jak będzie się grać 100 dni prawdopodobnie, a niektóre jeszcze później, im dłużej się gra tym więcej ubrań pojawi się na licytacjach, więc kto pierwszy dobije ten ma większą szansę kupić po nie najgorszej cenie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#83 23-07-2013 o 18h51

Miss'nałogowa
Winoa
Już nieważne ._.
Miejsce: Spójrz tam!
Wiadomości: 2 786

Podobno ma być później jakieś zadanie z tymi licytacjami... Jeśli tak to opuszczę tą zacną grę ^^ A chodzi mi o to, że kompletnie tych licytacji nie rozumiem. Chociaż niektóre rzeczy strasznie mi się podobają -,- No cóż kto urodził się z małym móżdżkiem musi się dostosować do swoich możliwości xD W każdym bądź razie życzę Wam powodzenia w licytowaniu ^_^

Offline

#84 23-07-2013 o 19h00

Miss'całkiem całkiem
Kaede
Królewna z drewna.
Wiadomości: 139

Winoa napisał

Podobno ma być później jakieś zadanie z tymi licytacjami... Jeśli tak to opuszczę tą zacną grę ^^ A chodzi mi o to, że kompletnie tych licytacji nie rozumiem. Chociaż niektóre rzeczy strasznie mi się podobają -,- No cóż kto urodził się z małym móżdżkiem musi się dostosować do swoich możliwości xD W każdym bądź razie życzę Wam powodzenia w licytowaniu ^_^

Wpisujesz najwyższą kwotę, jaką jestes w stanie zapłacić i jeśli nikt Twojej oferty nie przebije, to płacisz  tyle, ile zaoferowała osoba na 2. miejscu + bodaj 1 MM - ot typowa aukcja drugiej ceny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chyba w okolicach 60. poziomu trzeba mieć 10 rzeczy z aukcji.

Offline

#85 23-07-2013 o 19h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jeżeli ma się do wyłożenia trochę więcej MM, to z licytacjami nie ma problemu. Od pewnej kwoty rzadko przebijają się wyższe.

Zdarzają się wyjątki. Nie wiem od czego to zależy, bo raz produkt w jednym kolorze miałam za cenę 10 razy wyższą od tego samego w innej barwie, więc z pieniędzmi może być różnie.
( Może ma na to wpływ ilość użytkowniczek napalonych na konkretną rzecz. ^^)

W każdym razie, koniec cieszenia się licytacjami, odliczam do 100 dnia gry.

Ostatnio zmieniony przez Kasyda (23-07-2013 o 19h49)

Offline

#86 24-07-2013 o 10h42

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Cena licytowanego przedmiotu zależny wyłącznie od tego ile będziemy chciały (my i inne licytujące osoby) za niego zapłacić.
Jeśli chcemy licytować np. naszyjnik, wyświetla się zawsze aktualna cena (a nie to ile ktoś jest w stanie za niego zapłacić), podbijamy i jeśli udaje się nam podbić kwota przebicia wyświetla się na zielono, a na czerwono jeśli się nie udało.

Offline

#87 25-07-2013 o 12h42

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Hura! Wygrałam dziś pierwszą licytację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (25-07-2013 o 12h43)

Offline

#88 25-07-2013 o 13h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Evelyn napisał

Hura! Wygrałam dziś pierwszą licytację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Gratuluję wygranej. Też udało mi się wylicytować te botki (identyczne), ale za znacznie niższą cenę. Jak widać, większa konkurencja naprawdę komplikuje zakupy... Teraz czekam na 100 dzień, aby zatopić zęby w nowych modelach ubrań.

Offline

#89 25-07-2013 o 14h00

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

No niestety. Mam wrażenie, że mnie trafiają się wyjątkowo zacięte egzemplarze  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Teraz będę polować na kapelusze, których nie widziałam już przez jakiś czas. Mam nadzieję, że się uda /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#90 26-07-2013 o 14h40

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267

Pierwsza licytacja wygrana jest dobrze ^^ Teraz poluje na kapelusz :3

Offline

#91 26-07-2013 o 16h46

Miss'na całego
Beth
...
Wiadomości: 256

CharlotteYork napisał

nivata napisał

Ja w zasadzie póki co najbardziej oczarowana jestem tylko tymi dwoma rzeczami. Jeszcze tylko 15 dni i będę mogła licytować...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/2606.jpg

Od którego dnia będą dostępne te ciuchy? Skoro masz 35 dzień (teraz) + 15 dni = 50 dni, a ja mam trochę więcej niż 50, a ich nie widzę???

P.S - wylicytowałam kapelusz z piórkami za 161MM  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Kapelusz będzie można nabyć już po 100 dniu gry, niestety na spódnicę trzeba poczekać do 300. ;p

Offline

#92 26-07-2013 o 18h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Od 100 dnia gry, są konkretne zarąbiste ciuszki. Mam ślinkę na tą suknię, bo jest jedną z najpiękniejszych kreacji w licytacji. Jeszcze tylko 35 dni i zacznę na nią polować. Chcę mieć chociaż te suknię, bo licytacje nie są łatwe a i trzeba mieć trochę kasy na zapas. Dobrze, chociaż, że te rzeczy się powtarzają, bo w ten sposób każdy ma szansę, ale następne ciuchy będą się rzadziej pojawiać... >3>

Offline

#93 26-07-2013 o 18h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Wylicytowałam już wszystko, co było do licytowana... Teraz czekam tylko na setny dzień i chyba znowu kupię wszystkie wersje kolorystyczne strojów ^^"

Najbardziej czekam na ten zestaw z 300 dnia. Ta bluzka jest według mnie po prostu śliczna.

Offline

#94 27-07-2013 o 19h14

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Udało mi się wylicytować tylko niebieski komplet w całości, a na innych mi nie zależało. Trochę szkoda, że nie ma czarnych kapelusz bo właśnie taki z licytacji by mi się do jednego stroju przydał, ale czarny :c

No i w sumie, jak dla mnie to komplet w całości jakoś mi się nie podoba :c
Ogólnie ta spódnica i buty jakoś do niczego mi nie pasują, ale może kiedyś spróbuję je połączyć z czymś.

W każdym razie co do stroju od 100 dni, czy go będę próbowała zdobyć, będzie jedynie zależeć od tego w jakich kolorach on jest bo suknia wygląda ładnie i kapelusz również, ale jeśli nie będzie ich w kolorze, który by mi się podobał to nie będę kupować.

Potem już najbardziej podoba mi się zestaw, który jest od 300 dni.


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#95 30-07-2013 o 20h01

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Właśnie. Moim zdaniem ta kiecka do niczego nie pasuje.
Kapelusze są fajne, ale większość fryzur jest "za duża" objętosciowo.
Ja wylicytowałam kilka rzeczy po 100, lub 200 MM, ale teraz już trudno o taką cenę...

Offline

#96 04-08-2013 o 18h08

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Jest jakiś spis po ilu dniach można kupować jakie ciuchy? ;] Przed chwilą patrzyłam na ciucha z 2 gwiazdkami, ale mi się nie pojawił na licytacji.

Offline

#97 04-08-2013 o 18h22

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

Licytacje dostępne są od 50 dnia gry.

Ostatnio zmieniony przez Evelyn (04-08-2013 o 18h22)

Offline

#98 04-08-2013 o 18h29

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Może niezbyt zrozumiale napisałam. Pytam o ciuchy z 2-3 gwiazdkami, czy na nie też trzeba ileśtam dni wbić w grze czy może jakoś inaczej? Mogę licytować same 1 gwiazdki, mimo że 2 wdg npc mają za chwilę się pokazać, to ja ich nie widzę ;]

Offline

#99 04-08-2013 o 18h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Softy napisał

Może niezbyt zrozumiale napisałam. Pytam o ciuchy z 2-3 gwiazdkami, czy na nie też trzeba ileśtam dni wbić w grze czy może jakoś inaczej? Mogę licytować same 1 gwiazdki, mimo że 2 wdg npc mają za chwilę się pokazać, to ja ich nie widzę ;]

Ilość gwiazdek mówi jak bardzo rzadki jest przedmiot. Im więcej ma gwiazdek tym rzadziej się pojawia. Natomiast niektóre stroje poza zestawem Lizou, który jeszcze u nas widnieje, pojawią się w licytacji od 100 dnia gry, a po kolejnym okresie odblokują się następne ubrania.

Ostatnio zmieniony przez Misa (04-08-2013 o 18h34)

Offline

#100 04-08-2013 o 18h39

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Czyli stroje które mają 1 /modules/forum/img/smilies/epingle.gif wzwyż i nie są strojem Lizou (który notorycznie mi się pojawia)  mimo że są pokazane że mają być(mogą?) o danej godzinie, to wcale nie muszą się pojawić?

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 6 ... 33