Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 4 5 ... 33

#51 15-07-2013 o 18h36

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Masakra, ten pierwszy strój jest świetny *__*
Ja bym tylko zmieniła te pończochy.

Offline

#52 15-07-2013 o 19h11

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Kapelusz z motylkiem i ta bluzeczka sa piękne. <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#53 15-07-2013 o 19h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mnie się podoba tylko marynarka. Chciałam ją, ale ktoś wylicytował drożej, eh..
U Masakry podoba mi się z pierwszego cała kolekcja, w drugiej zmieniłabym buty, bo kompletnie nie pasują, ale to moje zdanie, a w trzecim także jest wszystko ok.

Offline

#54 15-07-2013 o 20h39

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Pochwalę się. Muszę.

Mam je wszystkie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#55 15-07-2013 o 21h12

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Ja mam tylko kapelusz i marynarkę, ale do stroju na razie użyłam tylko tego pierwszego. Ale skoro mamy się chwalić zdobyczami to co mi tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na razie mam coś takiego:
//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/2260.jpg
Muszę wylicytować te buty z kompletu, marzą mi się, ale póki co drogo stoją /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#56 15-07-2013 o 21h55

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Kawajka, wszystko ślicznie-pięknie, tylko brakuje mi czegoś zielonego w tej stylizacji. Tak żeby do tego pierza z kapelusza bardziej pasowało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Edycja:
Zainspirowałaś mnie! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/2262.jpg

Ostatnio zmieniony przez Prakseda (15-07-2013 o 22h03)

Offline

#57 15-07-2013 o 22h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziewczyny więcej zielonego, do tych strojów! :3

Offline

#58 15-07-2013 o 22h37

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

kawajka napisał

Ja mam tylko kapelusz i marynarkę, ale do stroju na razie użyłam tylko tego pierwszego. Ale skoro mamy się chwalić zdobyczami to co mi tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Na razie mam coś takiego:
//photo.missfashion.pl/pl/1/3/moy/2260.jpg
Muszę wylicytować te buty z kompletu, marzą mi się, ale póki co drogo stoją /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Nie przeglądałam oferty u Nine, ale idealnie by było gdyby była tam parasolka w kolorze tych piórek.
Jeśli chodzi o styl, to bije ci brawa, bo jest po prostu ślicznie, słodko, a jednak z pazurem. Cudownie.
To samo do Masakry. Zaskoczyłaś mnie! Te dwie pierwsze stylizacje są pazurzaste jak mały sukkub. Oglądając twe poprzednie stylizacje, nie spodziewałabym się tego po tobie w ogóle.

Offline

#59 16-07-2013 o 08h09

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Bardzo wszystkim dziękuję za komplementy, miło że kogoś zainspirowałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png, parasolki tak dobrze do tego pasującej nie znalazłam, ale kombinuje z butami. Raczej nie przepadam za taką soczystą zielenią, pewnie dlatego unikałam dodawania innych elementów zielonych:P. Ale macie rację jak się powiedziało "A" to trzeba brnąć dalej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#60 16-07-2013 o 19h01

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Spódnica Lizou
Przedmiot wygrany przez: 1 MM

Kapelusz Lizou
Przedmiot wygrany przez: 391 MM

Najlepsze aukcje w moim wykonaniu ever xD I to zupełnie z przypadku, bo zalicytowałam je wczoraj wieczorem ot tak, z nudów :'D Jak sobie pomyślę, że na pierwszy kapelusz wywaliłam ponad 2 tysiące, to aż się szkoda człowiekowi robi za swoją głupotę.

Ostatnio zmieniony przez Rosette (16-07-2013 o 19h29)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#61 16-07-2013 o 20h09

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

No to ja kapelusz dość tanio kupiłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png, buty za ok 800 i za jakieś 300 mam kaftan /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#62 16-07-2013 o 21h46

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

I mam już wszystko z Lizou. Co prawda jakieś części wzięłam po ponad 7k, ale oj tam oj tam. Grunt, że już całość <333
Czekam na 100 dzień gry *_______*

Offline

#63 16-07-2013 o 22h56

Miss'ujdzie
Prakseda
...
Wiadomości: 187

Amik napisał

I mam już wszystko z Lizou. Co prawda jakieś części wzięłam po ponad 7k, ale oj tam oj tam. Grunt, że już całość <333
Czekam na 100 dzień gry *_______*

Mnie zakupienie wszystkich części wszystkich zestawów Lizou kosztowało 20563MM


Też czekam na 100 dzień gry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A gdy on już wreszcie nadejdzie...


...pewnie nie będę miała MM żeby licytować  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif


Dopisane:
Amik, z ciekawości podliczyłam sobie ile Ciebie wyszły te licytacje i kalkulator oznajmił mi, że wydałaś 80820 MM. A między nami jest chyba tylko jeden dzień różnicy. Chyba zaczynam się bać co to będzie później.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png

(Mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko, że o tym piszę ^^)

Ostatnio zmieniony przez Prakseda (16-07-2013 o 23h52)

Offline

#64 17-07-2013 o 13h05

Miss'całkiem całkiem
Wiktoria709
'Każdy z nas popełnia porażki. No chyba, że żyjesz tak ostrożnie, że nie żyjesz wcale.'
Miejsce:
Wiadomości: 160

Ja właśnie wczoraj miałam 50 dzień gry, dzisiaj mam 51. No i nagle zorientowałam się, że mogę licytować. Tylko że z tych licytacji, podobają mi się tylko Botki Lizou. Nie mogę już się doczekać 100 dnia gry.  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif

EDIT: Muszę się pochwalić, wygrałam Botki Lizou.

Ostatnio zmieniony przez Wiktoria709 (18-07-2013 o 11h01)

Offline

#65 17-07-2013 o 18h49

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

Co będzie w 100 dniu gry? Nie znam innych wersji językowych, więc może zdradzicie niewtajemniczonym...

Offline

#66 17-07-2013 o 18h52

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

CharlotteYork napisał

Co będzie w 100 dniu gry? Nie znam innych wersji językowych, więc może zdradzicie niewtajemniczonym...

Za pewne odblokują się nowe, fajniejsze ciuchy do licytacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#67 17-07-2013 o 19h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam do Was pytanie no ja jeszcze nie licytowałam... ale chciałabym wystawić ciuch jak to zrobić? Plis odpowiedzcie napiszcie mi to w wiadomościach proszę... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#68 17-07-2013 o 19h59

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

girlstar5252 napisał

Mam do Was pytanie no ja jeszcze nie licytowałam... ale chciałabym wystawić ciuch jak to zrobić? Plis odpowiedzcie napiszcie mi to w wiadomościach proszę... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Odpisałam!

Starałam się być łagodna i wyrozumiała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#69 17-07-2013 o 22h06

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Aiamate napisał

CharlotteYork napisał

Co będzie w 100 dniu gry? Nie znam innych wersji językowych, więc może zdradzicie niewtajemniczonym...

Za pewne odblokują się nowe, fajniejsze ciuchy do licytacji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

DOKŁADNIE!
A najbardziej to ja czekam na 600 dzień *_____*

Generalnie polecam kliknąć "strona internetowa" pod moim awatarem i w archiwum, w lipcu, znaleźć notkę "licytacje". Nawet zdjęcia ciuchów wrzuciłyśmy.

Offline

#70 19-07-2013 o 11h10

Miss'całkiem całkiem
Alyssa
...
Wiadomości: 146

Pojutrze mogę brać udział w licytacjach... Problem w tym, że ubrania od 50 dnia mnie jakoś szczególnie nie kręcą. Podoba mi się za to trzysetny.

Offline

#71 20-07-2013 o 00h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mam już każdą część garderoby z licytacji od 50 dnia gry i nieważne, że dwie rzeczy nie z tego koloru (tak się jakoś złożyło). I tak w komplecie, dla mnie, fatalnie to razem wygląda, więc może spódnica  i kolia będą do jakichś innych ciuchów. ^ ^''

Offline

#72 20-07-2013 o 09h00

Miss'na całego
kawajka
...
Wiadomości: 274

Mnie się najbardziej podobają kapelusze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png, najchętniej bym zebrała wszystkie, ale zazwyczaj przegapiam te aukcje, w których zaczynam licytować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#73 22-07-2013 o 13h09

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 991

Mi ten cały zestaw Lizou jakoś niezbyt się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png W sumie tylko kolie przyciągnęły moją uwagę xD I teraz planuję je wszystkie zebrać ^-^ Bo reszta... Cóż szału nie ma niestety ._.


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#74 22-07-2013 o 14h04

Miss'wow
CharlotteYork
Wyzwanie to ubranie...
Miejsce: Ciemna strona księżyca
Wiadomości: 536

kawajka napisał

Mnie się najbardziej podobają kapelusze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png, najchętniej bym zebrała wszystkie, ale zazwyczaj przegapiam te aukcje, w których zaczynam licytować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Kapelusze są cudne, chociaż większość połączeń kolorystycznych mnie wkurza. Ciężko będzie je skomponować z innymi ciuchami, więc nie szaleje w licytacjach. Jak się trafi za jakąś rozsądną cenę to ok. Tak jak buty, które wylicytowałam za niecałe 400 MM  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez CharlotteYork (22-07-2013 o 14h11)

Offline

#75 22-07-2013 o 14h09

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ja w zasadzie póki co najbardziej oczarowana jestem tylko tymi dwoma rzeczami. Jeszcze tylko 15 dni i będę mogła licytować...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/4/moy/2606.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

Strony : 1 2 3 4 5 ... 33