Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#1 06-07-2013 o 12h17

Miss'wow
Evely
...
Miejsce: Don't never say you're lonely / Bristol
Wiadomości: 502

Macie takie lalki? Zbieracie je? Jakie one są? Jakie lalki Wam się podobają? Na co zwracasz uwagę u takich lalek?
    Ja osobiście mam jedną taką lalkę, która jest prawdopodobnie z jakiejś sztucznej masy. Lalka w stylu epoki wiktoriańskiej, ma niebieską suknię z różami, kapelusz z piórami, płaszczyk i parasolkę. Jest jeden minus: miała śliczne loki, które się plączą i targają na wszystkie strony i dziś już nie są takie śliczne. /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif
    A Wy co o nich myślicie?


Jeśli MASZ MNIEJ MN ODE MNIE RZUĆ MI WYZWANIE bez zakładu!!!   818/1000 WYGRANYCH. Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka

Offline

#2 06-07-2013 o 22h21

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

Ja mam mnóstwo takich lalek;d Dostawałam je  cały czas jak byłam młodsza ;D Rozumiem cię doskonale ;F Tak już ci ludzie wymyślili że każda lalka tak ma ;d Moje również ;D

Offline

#3 06-07-2013 o 22h36

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Uwielbiam porcelanowe lalki! Są prześliczne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jak byłam młodsza miałam sporo takich lalek różnej wielkości: od największej po malutką. Do dzisiaj zachowały się trzy: baletnica w niebieskiej sukience, hrabianka w ciemnozielonej sukni i mała laleczka w kwiecistej sukience - pozytywka. Jak ją nakręciłam wygrywała piękny utwór Dla Elizy.

Ostatnio zmieniony przez Yvonne (06-07-2013 o 22h39)


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#4 11-07-2013 o 18h24

Miss'Żółtodziób
Felice
...
Wiadomości: 5

Porcelanowe lalki mają w sobie coś magicznego ^^. Kiedyś na urodziny dostałam taką w błękitnej sukience i ze ślicznymi lokami, no ale, jak to bywa, po tych lokach już niewiele zostało. Mam jeszcze kilka małych pastereczek i pozytywkę z Dineylandu ze Śpiącą Królewną. Obecnie większość z tych lalek mieszka u mnie na strychu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#5 06-08-2013 o 21h32

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Miałam dwie lalki porcelanowe z epoki wiktoriańskiej, tylko gdzieś mi się w domu zapodziały.


Offline

#6 10-08-2013 o 00h08

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

Miałam dużo ale potłukły się jak domino /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#7 11-08-2013 o 22h01

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Ja posiadam 4 lalki BJD  4 Tiniaki i jedna SD,jedną  Azone doll i jedną monsterkę. Od zawsze kochałam lalki.

Ostatnio zmieniony przez YooSti (12-08-2013 o 23h08)


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#8 12-08-2013 o 10h09

Miss'Żółtodziób
malina2506
Hy.
Wiadomości: 4

Uwielbiam, ale plastiki. Czyli Barbie, Tonner, Blythe, Pullip. Chcę mieć pullipa, ale nie mam dość funduszy :"( KOCHAM lalki. Mam mnóstwo Barbie XD

Offline

#9 14-08-2013 o 15h09

Miss'wow
NiikaChan
Hetardomaniak o̿ ̭ o̿
Wiadomości: 640

Kiedyś jak byłam mała to chodziłam do takiej pani co miała porcelanowe lalki i prałam im ubranka potem ubierałam. Później miałam swoją malutką porcelanową laleczkę, ale zepsuła się  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif
Teraz posiadam Pullipa i Dala /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://%20http://24.media.tumblr.com/a1e4798fc6e73df8e05d7b375cb89f70/tumblr_mp2km2kUWB1sqx7ixo1_500.gif
                   

Offline

#10 22-08-2013 o 15h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam pullipa.

Offline

#11 29-01-2014 o 17h49

Miss'ujdzie
missola1
...
Miejsce: Stolica coś ci to mówi ? jak nie to uważaj na lekcjach
Wiadomości: 209

Ja miałąm Porcelanową śliczną wróżkę  cała w delikatnych kolorach ale kuzynka 2 letnia mi strąciła bo była nisko


      https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSZ_9AWUX5s-xUlkIzAjW8pInF3WKvI0bmhpxdXKfuE-Qo5SlaKBw

Offline

#12 04-02-2014 o 18h54

Miss'OK
Evelyn
陶磁器人形
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 1 617

W dzieciństwie zbierałam lalki porcelanowe. Teraz została mi tylko jedna.
Od zawsze uważałam, że lalki mają w sobie coś wyjątkowego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#13 01-06-2014 o 20h22

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

........mam ich 40 kompletnych w witrynach wystawowych i ok 20 w częściach lub czekających na renowację.
To jedno z moich hobby, odnawiam lalki porcelanowe, szyje wigi itp.

Offline

#14 01-06-2014 o 21h16

Miss'ujdzie
Prasia
...
Wiadomości: 198

Ja mam takie laleczki, które dostawałam od ciotek. Osobiście nie przepadam za nimi, chciałam je nawet wyrzucić, ale mam do nich sentyment. Obecnie leżą sobie w pudełeczku w szafie. Jest ich ok.5, średniej wielkości.

Pamiętam jedną z sytuacji kiedy ciocia poszła ze mną do sklepu i ujrzała tam ową lalkę, którą chciała mi kupić i to uczyniła. Po zapłaceniu kwoty niezdarna ja, upuściłam ją i połamała jej się nóżka. Mina ciotuni była niezapomniana, ale szybko zostało mi to wybaczono gdyż jestem życiową niezdarą  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#15 21-06-2014 o 11h39

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Nie mam i nie kolekcjonuję takich bo one mnie przerażają.

Offline

#16 22-06-2014 o 00h18

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Właśnie o dziwo często słyszę że takie lalki są przerażające. Oo

Offline

#17 25-06-2014 o 12h10

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Niestety, nie mam takich lalek, ale moja koleżanka ma dwie półki lalkowej armii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale nie są one z porcelany, tylko z jakiejś masy... Podobają mi się w nich przede wszystkim stroje. Sama chciałabym mieć niektóre sukienki, jakie noszą jej lalki :>
Chciałabym mieć pullipa...


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#18 04-08-2014 o 15h34

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Mam trzy porcelanowe lalki. Nie wiem skąd, ale mam.


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#19 19-09-2014 o 00h45

Miss'ok
KorinHizuki
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 54

Chętnie przytulę jakąś potłuczoną, więcej zabawy z naprawą jest  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif

Offline

#20 03-10-2014 o 21h47

Miss'Fuzja
Paululusia
~ As long as I have a want, I have reason for living. Satisfaction is dead. ~
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 5 632

YooSti napisał

Ja posiadam 4 lalki BJD  4 Tiniaki i jedna SD,jedną  Azone doll i jedną monsterkę. Od zawsze kochałam lalki.


BJD? 4? O.O
Wow, zazdroszczę. Sama osobiście posiadam tylko jedną monsterkę i little pullip na obitsu 21 cm.

Offline

#21 30-12-2014 o 23h05

Miss'Żółtodziób
Rihanna
...
Wiadomości: 9

Hm...pamiętam miałam w dzieciństwie taką lalkę. Była pamiątką mojej mamy. Pamiętam tylko tyle, że rzucałyśmy ją z kuzynką przez trzepak, bawiłyśmy się że jesteśmy czarownicami i znęcamy się nad tą dziewczynką...W końcu roztłukłyśmy jej nóżkę i odtąd jej nie pamiętam... /modules/forum/img/smilies/goutte.gif [/i]

Offline

#22 31-12-2014 o 11h52

Miss'ujdzie
AngelicPretty
Także no, ten tego ;o
Wiadomości: 181

Porcelanowe laleczki są śliczne, sama żadnej nie posiadam, ale bardzo chciałabym mieć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Podobają mi się również dollfie, niestety są niesamowicie drogie, masakra ;/ Może kiedyś.


https://38.media.tumblr.com/tumblr_m6xbuwG7kY1qbvovho1_500.gif

Offline

#23 03-01-2015 o 13h21

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Ojeju, co ja piszę, gdy jestem szczególnie zaspana w środku jakiegoś śpiącego dnia... Otóż owe trzy lalki były na widoku. W zasadzie to miałam pięć, ale dwie zniknęły pięć lat temu. Mama twierdzi, że ona nie wie, gdzie one się podziały, ale ja jestem pewna, że wie. Na sto procent je gdzieś schowała. Jedna z nich nie była może najpiękniejsza, ale i tak fajna. A drugą po prostu kochałam... Chociaż była najmniejsza, była chyba najbardziej urocza. Ubrana w śliczną, ciemnoniebieską sukienkę i czepek tego samego koloru. Ale jestem pewna, że ona żyje ^^
Oprócz owych trzech lalek porcelanowych (i dwóch zaginionych) mam jeszcze jedną monsterkę (Lagoona), którą bardzo lubię. Dlatego, że to moja jedyna niebieska lalka ^^ No i do tego dochodzi jeszcze ze dwadzieścia lalek Barbie z czasów przedszkolnych. I kilka lalek 'niemowląt' również z przedszkola... Mam jeszcze jedną starą 'lalkę z historią', jeszcze po babci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Może kiedyś jeszcze przytoczę ją tutaj, ale teraz jakoś nie mam na to weny.
Marzę o dolfie, ale takie lalki kosztują fortunę... Chociaż są przepiękne. ^^
Co do pullipów - owszem, chciałbym mieć taką. Może nawet kupię kiedyś, bo aż tak bardzo drogie jak dolfie nie są.

A tak z ciekawości - dlaczego niektórzy boją się lalek? Może ktoś z takim stracham się wypowie? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (03-01-2015 o 13h38)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#24 03-01-2015 o 13h44

Miss'nieobczajona
Trishy
...
Wiadomości: 24

Strasznie mi się podobają BJD, ale to nie zabawa na moją kieszeń /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

A jak byłam mała, miałam oryginalną Barbie z Niemiec. Bawiłam się nią przy takim dużym powojennym kufrze, klapa nagle spadła i Starli odrąbało głowę  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif Cud, że mnie nie zabiło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#25 31-05-2015 o 17h02

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziś lalki mne przerażają, ale kiedyś miałam ich cały karton (Barbie, Ken irtd. ) Część niedawno wyrzuciłam, bo się nimi nie bawię. ;d Sorry za błędy, telefon...

Offline

Strony : 1 2