Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 01-06-2015 o 15h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja kolekcjonuję lalki plastikowe, mam dziesięć lalek MONSTER HIGH, Jedną lalkę Ever After High i trzy lalki EG MLP. Przestałam zbierać już mh i eah a teraz zabrałam się za EG MLP, lalki MH kupowałam bardzo drogo kiedy były nowością, moja najdroższa lalka kosztowała z MH ok 400 zł. pojedyncza, a najtańsza ok.100,200 zł.
Z Eah mam Raven Quen za ok. 200 zł. A z EG MLP moja najtańsza lalka była za 34 zł.

Offline

#27 14-06-2015 o 19h40

Miss'Żółtodziób
emma36
Keep calm and say i do
Wiadomości: 13

Ja mam jeszcze jakieś lalki ale stare niektóre dałam kuzynce /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#28 17-08-2017 o 00h46

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

*Wielkie Wyzwanie*
"Dziewczyny są jak lalki. Możesz je ubrać, możesz je rozebrać, możesz się nią bawić, pobić, wyrzucić i rozwalić. Ale pamiętaj: prawdziwy mężczyzna nie bawi się lalkami!"
-Autor nieznany


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#29 23-05-2018 o 21h00

Miss'Sensei
Scooby
...
Miejsce: Magiczna kraina zwana Evaila
Wiadomości: 1 035

Ja jestem kolekcjonerką lalek. W swej kolekcji posiadam już 118 latek, z czego 23 to lalki monster high.
Jeśli ktoś nie wieży - mogę podesłać zdjątka.
Ogólnie to posiadam jeszcze jacht, kilka samochodów, samolot, rowery, skutery, deskorolki, rolki i katamaran dla lalek, oraz wiele innych akcesoriów.


,,Któregoś dnia uwierzyłam, że będzie pięknie, tego się trzymam i nigdy nie wymięknę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png"

Offline

Strony : 1 2