Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 27-05-2013 o 17h00

Miss'ok
Magpie
...
Miejsce: Nigdziebądź
Wiadomości: 78

Mnie ciężko byłoby przypisać do jakiegoś konkretnego stylu. Ubieram się całkiem normalnie, powiedziałabym, że przeciętnie. Lubię łączyć eleganckie elementy z codziennymi. Mój standard to jeansy, obcasy, marynarka lub sweterek z rozpinanymi guziczkami, jakiś t-shirt, obowiązkowo biżuteria. Sukienki  i spódnice nosze tylko, gdy jest ciepło. No chyba, że wymaga tego sytuacja. Mój styl ubierania się jest dziewczęcy, ale stonowany. Jeśli chodzi o kolorystykę, wybieram system dwukolorowy. Np. całość czarna i tylko bluzka albo sweter w jakimś ostrym kolorze. Z zasady nie ubieram zbyt jasnych odcieni, bo po prostu wyglądam wtedy jak duch. mam zbyt jasną cerę. Chociaż, generalnie, mój ubiór zależy od nastroju i koloru paznokci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#27 27-05-2013 o 17h47

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chika napisał

Ubieram się raczej jak chłopak, co wstyd się przyznać. Lubię duże bluzy i koszulki do tego turkusowe nike za kostkę, bądź trampki.

Jak muszę ubrać sukienkę bądź spódniczkę, mam zamiar zapaść się pod ziemię xD

No to mam sobowtóra dla Ciebie Chika ^^
Trampki <3 Turkusowe <333 Duże bluzy ? Bez niej nie ruszam się z domu. Wolę jeansy, zwykłe, ciemne. Nie rurki.

A w kwestii sukienek i spódniczek... Mam tak samo. Toteż zastanawiam się nad pójściem na bal szóstoklasisty w spodniach  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif .

Ostatnio zmieniony przez Sasanka (27-05-2013 o 17h47)

Offline

#28 27-05-2013 o 18h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Glany, rurki, spódniczki i koszule, marynarki . Często Pieszczochy i dość kontrowersyjne dodatki .. uwielbiam mieć na sobie dużo kontrastów ( fiolet- błękit, Czerwień- czerń, Czerń-biel itd.) Często zdarza się założyć bluzę z kapturem, ale każda z nich czymś się wyróżnia(uszy misia, kota). Nigdy nie podążam za modą, irytuje mnie, nikt nie ma prawa mnie ograniczać w kwestiach ubioru, czy fryzury /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#29 30-05-2013 o 10h08

Miss'nieobczajona
CiasteczkowyPotwór
...
Wiadomości: 18

Ja ubieram się głównie wygodnie jakiś top, leginsy lub spodnie (ale wole leginsy wygodniejsze) i moje nike to taki mój codzienny strój xD

Offline

#30 01-06-2013 o 07h45

Miss'ok
Recorded
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 64

Ogólnie styl ala punk/rock no chyba że nie zrobię prania, to w tedy jak zwykłe dziecko wyglądam xD. Gdyby było mnie stać to pewnie bym przerzucił się na styl goth/wiktoriański.

Offline

#31 01-06-2013 o 08h40

Miss'OK
Shillo
Your eyes are empty like your bed...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 1 419

Zaczne moze od tego, ze nie mam czegos ze "to jest modne to fu, ja nie ubiore", ale tez nie podazam slepo za moda (bo szczerze mowiac nie wiem nawet jaka ona jest). Jesli cos mi sie podoba to biore.
Moj styl nie jest jakis jednoznaczny. Mam rzeczy chyba z kazdego stylu. Zaczynajac od glanow, pieszczoch, bluzek zespolow itp., na zwiewnycb sukienkach w kwiatki i koronkowych bluzeczkach konczac.
Jestem mega fanka bluz z kocimi uszkami, koszulek bokserek, wojskowych butow i neonowych kolorow.
Ogolnie nie dbam specjalnie o to co ludzie mysla o moim wygladzie (bo gdybym dbala musialabym sie juz chyba zalamac), nosze to co lubie i tyle ;P

Offline

#32 01-06-2013 o 10h01

Miss'ok
Kree
...
Miejsce: L.A./ USA
Wiadomości: 52

Hmmm... no nwm. Nie mam jednego wyznaczonego stylu. Nie jestem jedną z tych plastików które zakładają męskie bluzy i uważają ,że są ,,Cool'' i ,,spoko'', oczywiście nikogo nie obrażam ,ale niektóre dziewczyny takie są. No, ale nie ubieram też się w stylu tych słit dizewczynek które  noszą miniówki nawet w zimne byle by jacyś chłopacy im się na tył gapili. Wiosną zakładam zwykłe topy i rurki, latem, spodenki i bluzki na ramiączkach i musi być kolor żółty, jesienią jakiś top rurki i vansy no i oczywiście mój pastelowy płaszczyk, zimą lubię ubrać zwykły szary golf i jakieś jaskrawe spodnie, do tego kozaki oczywiście w jasnym kolorze. Chyba przez ten dziwnie jaskrawy styl wołają na mnie Reinbow xD


Link do zewnętrznego obrazka
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSVOct_hiuqzNJ9wJknn9O8ts8pF75vHyp04TmPfEAollY1zARP

Offline

#33 01-06-2013 o 14h58

Miss'ujdzie
Irbisia
...
Miejsce: Eeem... Warsaw?
Wiadomości: 237

Rock. Styl rockowy zmieszany z gothiciem i własnym stylem.
Mam nawet łańcuchy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Czarne ubrania to podstawa. Glany z ćwiekami i koniecznie postrzępione rurki...


Link do zewnętrznego obrazka

Masz pytanie? Fajnie, bo ja mam odpowiedź!

Offline

#34 01-06-2013 o 19h48

Miss'nieobczajona
Cholito
...
Wiadomości: 20

jeansy, kolorowe zwykłe bluzki na ramiączkach i koszule w krate, kropki lub kwiaty, kolorowe trampki (czarne, białe, teraz pomarańczowe) tak jak chłopczyca, ale podobają mi się te siateczki, chyba są to ażurki ; DD  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#35 01-06-2013 o 22h02

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Mój styl to zwykle ciemne koszulki, zawsze z jakimiś nadrukami z nazwami jakiś zespołów, jakimiś slangami albo czaszkami czy czymś tam jeszcze (mam dziwny gust xD). Jak zawsze spodnie rurki i do tego trampki. Włosy mam zawsze rozpuszczone (nie związuje ich, bo mam do tego wielki powód), farbowane na czarno, choć ostatnio dofarbowane miałam końcówki na czerwono. Ludzie niestety uważają mnie po stylówie za Emo, ale nie przejmuje się tym. Nie mam jak oni poglądów, ale styl ubioru bardzo mi przypadł do gustu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#36 02-06-2013 o 15h43

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Uwielbiam koszule więc to w nich można mnie najczęściej zobaczyć. Pod szyją  krawat bądź wstążka. Do tego jakaś kamizelka (zazwyczaj czarna). Co do dołu, lubię i spodnie i spódniczki. Jednak w tych pierwszych czuje się bardziej komfortowo. Kiedy jest ciepło zakładam szorty lub właśnie spódniczki. Uwielbiam sukienki ale nie chodzę w nich za często.


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#37 03-06-2013 o 19h55

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Ubieram się zazwyczaj w militarnym stylu. Glany (najlepiej dziesiątki), bojówki, bluzy,  T-shirty czarne, białe, lub w innych stonowanych barwach. Nie pogardzę też koszulami w kratę i dżinsami. Jeśli muszę, to na grzbiet wrzucam a'la militarne kurtki i płaszcze. Spódniczki zakładam tylko na specjalne okazje- zazwyczaj są to konwenty.

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (03-06-2013 o 19h57)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#38 05-06-2013 o 11h38

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Mam kilka stylów:
- chłopczyca - skate owski styl (luźne i szerokie jeansy, długi t shirt, full cap itp),
- dark lady - to mieszanka stylu goth, visual kei, punk - ogólnie mrok (ciuchy PUNK RAVE, GLP i z restyle) aha czasem kreuje się na wampira - mam taki sam, a nawet dłuższy płaszcz aniżeli moja miss hehehe,
- zwykły - jeansy + t shirt (z jakąś postacią z kreskówki) a na to koszula w kratkę.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#39 18-06-2013 o 17h20

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Przeskakuję pomiędzy stylem militarnym a latami `50.
Plus bardzo jaskrawe koszulki, damskie bluzy/tuniki bez nadruków. Głównie czerwone, pomarańczowe i fioletowe. Zdarzy się coś niebieskiego, ale niezbyt często.
Ciekawa sprawa, bo kilka lat temu uparcie przebierałam się za drzewo (czyli zielenie, brązy i podobne).

Offline

#40 05-07-2013 o 22h36

Miss'Żółtodziób
TaaMagiczna
...
Miejsce: Koszalin
Wiadomości: 3

To zależy. Ciagle zmieniam coś w swoim wygladzie. Eksperymentuję lecz zawsze chodzę w ciuchach z "pazurem". Raz założę glany, przedarte rurki, flanelową koszulę lub blzukę z zespołem a czasem ciemne rurki, biały sweter branzoletkę z czarnymi kolcami i łososiowe baleriny w złote czaszki...
W końcu kobieta zmienną jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#41 23-08-2013 o 13h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Hmmm....Ja najczęściej noszę kolorowe spodnie (oczywiście rurki) lubię też bluzki z fajnymi wzorami,trampki balerinki i....spódniczki.:3

Offline

#42 21-01-2014 o 22h09

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Ohh... Jeszcze nie wyrobiłam swojego stylu :c Ciągle próbuję i nie wiem, na co się zdecydować. Nie nosiłam nigdy glanów ani creepersów (a tak bardzo chciałam! :c). Ubieram się w spodnie, szorty, buty (mało ich mam, przyznaje się bez bicia), bluzkę itp. Lubię być zarówno delikatna (sukienki, sweterki) i punkowa (glany), albo sportowa (na ćwiczenia dresy i większa koszula).

Wiecie może, jak posiadając mały budżet, odnaleźć swój własny styl?

Offline

#43 21-01-2014 o 23h19

Miss'ok
Emixa
...
Wiadomości: 50

Raz spódnica raz dżinsy. W zimie tylko dżinsy, jakiś top ,bluzka, czasem bluza ,albo jakiś rozpinany sweter.Rzadziej leginsy. Do tego zimowe gumofilce xD jakieś kozaki w sensie. W lecie krótkie dżinsowe spodenki,trampki i top, na spotkanie z moim chłopakiem częstooo sukienki.

Offline

#44 06-04-2014 o 15h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Szczerze, ja nie lubie nosić sukienek i spódnic. Zależy mi na wygodnym, luźnym i modym stoju. Zazwyczaj noszę pomarańczową bluzę, czarne spodnie i tęczowe buty :> Pozdro Aquatta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#45 14-02-2015 o 23h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja ubieram się w stylu tomboy, czyli po ludzku jak chłopczyca. Jednak, jak niektóre dziewczyny w takim przypadku, absolutnie nie maluje się, nigdy nie ubieram butów na obcasie czy balerinek, nie noszę legginsów rurek i sukienek. Sukienkę mam założyć, ale tylko dlatego, że przegrałam zagład. Nie mam w życiu szczęścia... Mam to do siebie, że wolę wyglądać jak chłopak niż dziewczyna, nawet na krótko mam ścięte włosy (jest o wiele wygodniej). Normalnie noszę dżinsy i zazwyczaj jakiś luźny tshirt w ciemnym kolorze. Do tego koszula w kratkę lub jakaś bluza z kapturem. Czasem można założyć na głowę diadem i być księżniczkiem  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez dead-charlotte (18-04-2015 o 18h06)

Offline

#46 28-02-2015 o 13h13

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Węgrzce
Wiadomości: 13

W mojej szafie są tylko rzeczy wygodne i  ładne .Ubieram się zarówno w sukienki i spódnice jak i w dzinsy, spodnie i koszule . Sama czasami projektuje modę . Uwielbiam zakupy .


KasiaS

Offline

#47 18-03-2015 o 20h19

Miss'OK
Carewna
(╬ಠ益ಠ)
Wiadomości: 1 296

Swój styl nazwałabym "sportową elegancją". Uwielbiam mieszać style, lecz nie tylko sportowy z eleganckim, lubię również luźny styl, taki trochę hippie, oraz lekko rockowy. Ale ubieram się przy tym bardzo kobieco.
Aha, no i gustuję raczej w czarnych i szarych ubraniach, ale niekoniecznie, bo w mojej garderobie znajduje się również sporo kolorowych ubrań (czerwień *^*) Ubieram się odważnie i może lekko prowokująco, lubię motywy zwierzęce (panterka *^*), skórę i obcisłe spodnie (choć częściej noszę legginsy), które uwydatniają moją pupę ^^ Do tego najlepiej buty na obcasie! Ale równie mocno wielbię adidasy i bluzy z kapturem <3
Te zdjęcia bardzo trafnie odzwierciedlają mój styl:

Ostatnio zmieniony przez Carewna (18-03-2015 o 20h22)


( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ( ͡° ͜ʖ ͡°) ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°)ʖ ͡°)

Offline

#48 05-07-2015 o 17h37

Miss'całkiem całkiem
Ritsukaka
Lubię marzyć o piankach truskawkowych
Miejsce: Gehenna
Wiadomości: 154

Szczerze powiem, że owszem podążam w pewnym sensie za trendami, ale mam swój styl. Myślałam nad zmianą ze swobodnego prawie, że chłopięcego na dziewczęcy, ale bez przesady. Jednak ceny jakie mają takie ubrania mnie przerażają.
Zazwyczaj ubieram moje czarne obcisłe spodnie i jakiś t-shirt. Do tego bluza najlepiej ciemna i trampki. Noszę Vansy i Conversy a gdy się schładza - glany. Lubie styl "niegrzecznej dziewczynki" i często ubieram się w takie ciuchy.
Czy może ktoś z Was jest jeszcze ulubieńcem stylu gotyckiego?


http://i58.tinypic.com/dhcqog.gif  http://i61.tinypic.com/k1v2u8.gif

Offline

#49 06-07-2015 o 19h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

Lubie chodzić w sukienkach. w spodniach też ale nie w dżinsach wiem źle napisałam dżinsach. wole dresy lub leginsy. i lubie luźny styl. i sportowy.

Ostatnio zmieniony przez Fraleksandra (06-07-2015 o 19h09)

Offline

#50 18-09-2015 o 14h48

Miss'na całego
kasia1152
*MONIO*
Miejsce: W innym wymiarze...
Wiadomości: 429

Ja ubieram się praktycznie .Gdy trzeba ubrać spódniczkę to zabardzo ni chcę. /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

Strony : 1 2 3