Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 25-05-2013 o 14h09

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jak się ubieracie? Lubicie podążać za trendami, czy macie raczej własny, wypracowany styl?

Ja przyznam się, coraz częściej wykorzystuję popularne motywy, jeśli chodzi o swoje "stylizacje" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png. Poza tym, nie noszę spodni, mam w szafie same spódnice i sukienki. Do tego jakieś swetry, koszule, rzadziej marynarki czy zwykłe podkoszulki. To wszystko raczej w stonowanych kolorach.(Jedyną ekstrawagancją jeśli chodzi o moje ciuchy jest zielona sukienka w wisienki, które z daleka wyglądają jak pokeballe.)

Jak jest z wami?

Offline

#2 25-05-2013 o 14h15

Miss'Sensei
Chika
...
Miejsce: Syjon
Wiadomości: 866

Ubieram się raczej jak chłopak, co wstyd się przyznać. Lubię duże bluzy i koszulki do tego turkusowe nike za kostkę, bądź trampki.

Jak muszę ubrać sukienkę bądź spódniczkę, mam zamiar zapaść się pod ziemię xD

Offline

#3 25-05-2013 o 14h50

Miss'całkiem całkiem
VinogronQ
...
Miejsce: Nibylandia
Wiadomości: 82

Ja mam bardziej punkowy image. Postrzępione kłaki, bluzka z logo zespołu, podarte jeansy i jakieś trampki albo glany, to już zależy od pogody.

Chika napisał


Jak muszę ubrać sukienkę bądź spódniczkę, mam zamiar zapaść się pod ziemię xD

Chika, w tej kwestii mam tak samo. <3

Offline

#4 25-05-2013 o 14h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Raczej mam własny styl i nie przepadam za ubieraniem się jakoś inaczej, bo to jest "trendy"  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif Uwielbiam biżuterię, luźne koszulki, czapki, jeansy i jasne sukienki. Do tego jakieś ozdoby do włosów, spódnice z falbankami czy kwiatowymi wzorami, sneaker, trampki czy rajstopy tatuażowe  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif

Offline

#5 25-05-2013 o 14h55

Miss'nieobczajona
Abigo
...
Wiadomości: 16

Eee... w sumie to nie wiem. Lubię wełniane swetry, wstążki. Nigdy nie zakładam spódnic, bo się w nich źle czuję. W sumie, to ja żadnej nie mam, więc nawet jakbym chciała, to nie mogła. Jeżeli chodzi o buty, to lubię swoje czarne czeszki. Pasują do wszystkiego i moje stopy w nich fajnie wyglądają.
Kupiłabym sobie skarpetki z falbankami, ale jakoś nie wiem gdzie.

Offline

#6 25-05-2013 o 15h11

Miss'na całego
Yvonne
For all our lives and until death. Together we’ll be, 'til the end of eternity.
Miejsce: Narnia ☾ Hogwart ☾ Atramentowy Świat ☾ Dystrykt 13 ☾ Wonderland
Wiadomości: 366

Ubieram się luźno. Zazwyczaj noszę bluzy, t-shirty, jeansy, legginsy, topy, tuniki, trampki, adidasy, baleriny. Zależy od pogody, okazji i mojego nastroju.


★·.·´¯`·.·★★·.´¯`·.·★ Eldarya | SF ★·.·´¯`·.·★★·.·´¯`·.·★https://i.ibb.co/6tRSMdz/yuimai-r.png

Offline

#7 25-05-2013 o 15h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja ubieram się tak, jak mi wygodnie i w czym czuję się dobrze. Lubię ubrania luźne i kolorowe, i nie obchodzi mnie co inni o tym sądzą. /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif

Offline

#8 25-05-2013 o 16h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja różnie, lubię chodzić i w dresach, ale też czasem ubrać sukienkę bądź spódniczkę i fajny top do tego ;d ogólnie to najbardziej lubię chodzić w rurkach do tego glany czy buty typu sztyblety, a do tego jakąś fajną luźną bluzkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#9 25-05-2013 o 16h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Z chęcią wkładam ubrania na luzie, ale staram się nie ubierać jak niechluj. Raczej coś z lekkiego rocka lub gotyku (zależy czy na co dzień do miasta, czy okazjonalnie). Nie lubię zbytnio sukienek i spódnic i nie noszę raczej, chyba, że w stylu gothic, jak już wspomniałam. Najlepiej czuję się w dżinsach a wszelkie skórzane dodatki, typu pieszczochy itp., po prostu mnie rajcują. *_*

Offline

#10 25-05-2013 o 17h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nie lubię ślepo podążać za modą. Miksuję to, co mi się z trendów podoba we własne stylizacje. Uwielbiam biżuterię i sukienki. Nienawidzę spódnic.

Offline

#11 25-05-2013 o 18h00

Miss'Żółtodziób
Natalie
...
Miejsce: Łódź ^^
Wiadomości: 11

Nienawidzę dresów. Zwykle ubieram się w obcisłe rurki, trampki i sweterki. *^* Kocham też nosić różnego rodzaju luźne koszulki. Nie przepadam za spódnicami i glanami, ale sukienki wprost uwielbiam :333.

Offline

#12 25-05-2013 o 18h50

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: Gdzieś daleko, za zakrętem, koło morza, obok gór.
Wiadomości: 26

Ja mam własny styl, prawie w ogóle nie chodzę w spódnicach, chyba, że jest jakaś wielka okazja. Nie podążam za trendami, wole być oryginalna i nie lubię jak ktoś ubierze się tak jak ja

Offline

#13 25-05-2013 o 18h53

Miss'ok
Yuumiko
...
Miejsce: lubelskie
Wiadomości: 69

Leginsy, albo krótkie spodenki. Nie wygodnie mi w długich. ;-; Duże bluzy, męskie t-shirty czy sweterki. W spódniczkach raczej nie chodzę. o,o kocham zakolanówki.  Jeśli chodzi o jakieś pierdółki na łapy, to wielbię nosić przeróżne pierścionki. Na łeb zwykle wwalam gogle. jaram sie nimi od chwili kupienia, lololo. Jeśli chodzi o obuwie, to albo jakieś szmaciane, trampki lub creepersiaki.

Offline

#14 25-05-2013 o 19h20

Miss'ok
maple
...
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 75

rurki, spódnice, luźny top /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png zawsze trampki lub glany./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#15 25-05-2013 o 20h25

Miss'nieobczajona
Rosanna
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 16

Ja zazwyczaj to się ubieram tak dziewczęco. Ostatnio w mojej szafie królują pastele. Raczej noszę spodnie, ale nie mam nic przeciwko spódniczkom i sukienkom, oprócz tego, że nieco mniej wygodne. Wolę też raczej rzeczy przylegające do ciała niż luźne, a jeżeli chodzi o buty to albo convese'y albo balerinki (no chyba, że zimą ... brrr ... nienawidzę tej pory roku).

Offline

#16 25-05-2013 o 20h33

Miss'nieobczajona
Willczyca
...
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 25

Emm, bardziej we własnym guście. Rzadko kiedy podobają mi się trendy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


I tak zginiemy :<

Offline

#17 25-05-2013 o 21h03

Miss'całkiem całkiem
Aardbei
...
Wiadomości: 85

Zwykle ubieram się na luzie koszule..dżinsy fajny paseczek ale lubię też spódnice od mini do długich po kostki,w tych ostatnich ostatnio dość często latam ..są praktyczne .



Offline

#18 25-05-2013 o 21h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

maple napisał

rurki, spódnice, luźny top /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png zawsze trampki lub glany./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Hahah dokładnie jak moja koleżanka ze szkoły XD /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#19 25-05-2013 o 22h01

Miss'ok
Mariko
...
Wiadomości: 67

Znam się na modzie i często doradzam koleżankom , ale sama się do niej nie stosuję. Mój najczęstszy ubiór to:
-Męskie bluzki [z wężami, tygrysami itd.] albo koszulki
-damskie bluzki [czerwona, czarna i brązowa]
-zwykłe czarne [stylizowane na lekko brudne i wytarte] spodnie
-mam dwie spódnice, żółto-czarną [kratka] i beżową [koronka jeden pasek na drugim] zwykle połączone z czarnymi rajstopami.
-glany 20 lub 3.
-na imprezy buty na obcasie ok.12cm
Zawsze długi łańcuch z kluczami.
Czasem noszę biżuterie [zazwyczaj zrobioną samodzielnie].


Be the broke or the breaker
Be the giver or the undertaker
Unlock and open the door
Be the healer or the breaker
The keys are in your hands
Realize you are your own source of all creation
Of your own master plan

Offline

#20 26-05-2013 o 00h14

Miss'ujdzie
Repeatthatyouloveme
...
Miejsce: Żyrardów
Wiadomości: 231

Ubieram się po prostu jak nastolatka. Czasem zakładam ulubioną bluzę i trampki, a czasem wskakuję w sukienkę. Nie mam jakiś określonych schematów, najważniejsze, to by w danym ciuchu czuć się pewnie.

Offline

#21 26-05-2013 o 01h08

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja ubieram to co na mnie dobrze wygląda, i w czym dobrze się czuję
Nie zbyt lubię nosić sukienki czy spódniczki
Ale jeśli już się na nie zdecyduję Muszą być one zwiewne
Nigdy obcisłe, czuję się wtedy niewygodnie
Często lubię dobierać ciuchy kolorystycznie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#22 26-05-2013 o 12h30

Miss'całkiem całkiem
Cien
...
Wiadomości: 83

Nie podążam za trendami w modzie. Ubieram się tak, jak mi będzie wygodnie.
W moich szafach są głównie jeansy i jedne czerwone spodnie. Koszule w kratę lub luźne bluzki to u mnie codzienność. Najczęściej noszę trampki lub adidasy.
Nigdy nie ubieram spódniczek i sukienek, nawet nie wiem czy jakieś mam. Po prostu ich nie znoszę. Tak samo buty na obcasie.


.

Offline

#23 26-05-2013 o 16h00

Miss'ujdzie
MilaBee
...
Miejsce: Piechowice
Wiadomości: 182

Powiem szczerze, iż czasami moda nie podoba mi się. Lubię mieć własny, wypracowany styl, z którego jestem dumna i, w którym mogę się spokojnie podzielić z innymi. Lubię też pomagać swoim przyjaciółkom albo sama zaczerpnąć od nich parę rad. Mój styl jest zmienny, aczkolwiek najbardziej lubię jakieś śmieszne bluzki, rurki i wygodne adidasy. To jestem ja! : 3

Offline

#24 26-05-2013 o 16h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ubieram się adekwatnie do moich własnych upodobań i do mojego aktualnego humoru. Zazwyczaj noszę rurki, czasem spódnice, ale sukienkom mówię kompletne do widzenia. Jeśli chodzi o górę... raczej preferuję swetry, zwyczajne t-shirty, cóż... jak mówiłam, wciągam na siebie to co wygodne. Buty... lordsy, baleriny i trampki.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#25 26-05-2013 o 20h47

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Mój styl? Noszę to, co mi się podoba, więc ciężko jest opisać mnie po ciuchach. Można mnie zobaczyć zarówno w grubej, nieco za dużej bluzie z kapturem, jak i w zwiewnej sukience do kolan. Niemal we wszystkim czuję się dobrze, dlatego nie mam problemów stereotypowej dziewczyny ("Co ja na siebie włożę?!", jakby ktoś nie zrozumiał c; ). 
Od kiedy sezon na sukienki i spódnice powrócił, mam coraz większą ochotę zakładać je zamiast spodni. W razie czego (a mam nadzieję, że każda z Was rozumie, co znaczy ów "w razie czego" ;_; ) zakładam do nich jeszcze legginsy (moja koleżanka mówi "ledżyłsy" czy jakoś tak ale jak kto woli), które po prosu uwielbiam! Są wygodne, można je nosić i bez spódnicy, zamiast spodni, a pupa nie marznie. >D Podoba mi się też, że można je znaleźć zawsze w innych, oryginalnych wzorach. Choćby moje, które wyglądają, jakby były całe w przypinkach!

Ostatnio zmieniony przez Lynn (26-05-2013 o 20h48)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

Strony : 1 2 3