Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 155 156 157 158 159 ... 161

#3901 19-10-2016 o 18h48

Miss'całkiem całkiem
szydelko89
...
Miejsce: Mozambik
Wiadomości: 114

Kanapko, rzeczywiście podobna! Chociaż muszę powiedzieć, że Twoja była znacznie lepsza bo ta odrobinkę przesadzona /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale jak pamiętam to Ty ze swoją stylizacją również byłaś w finale /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#3902 19-10-2016 o 19h02

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Raz. Być raz w finale gdy jakiś komplet ciągle ;-;
Naprawdę to jest krzywdzące, gdyż w finale ciągle są komplety.
Ale miło, że myślisz, że moja lepsza ^^ Chociaż i tak w finale nie będę...


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#3903 20-10-2016 o 05h17

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

A ty dalej z tymi finałami. Serio grasz w tę grę tylko po to, żeby wygrać miejsce na podium?

A finały są w tym tygodniu strasznie słabe. Rozdałam prawie same przekreślone gwiazdki.

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (20-10-2016 o 05h43)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#3904 20-10-2016 o 08h19

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

A przekeślone gwiazdki coś odejmują? Jak nie to szkoda, bo ja je ciągle rozdaje >: ]

Offline

#3905 20-10-2016 o 08h50

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Z tego co ktoś kiedyś pisał, to przekreślone nie odejmują, ale w razie remisu wyżej na podium jest ta miss, która miała mniej przekreślonych gwiazdek. xD


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#3906 20-10-2016 o 11h34

Miss'wow
Wiolecinka
...
Wiadomości: 745

Nie tyle że komplety, ale również pojawiają się stylizacje podobne do tych które wcześniej zdobywały podium :v Zauważył ktoś? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#3907 20-10-2016 o 15h23

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Saeniver napisał

A ty dalej z tymi finałami. Serio grasz w tę grę tylko po to, żeby wygrać miejsce na podium?

A finały są w tym tygodniu strasznie słabe. Rozdałam prawie same przekreślone gwiazdki.

A Ty tylko po to by się mnie czepiać? Dodajesz do czarnej listy, więc łaskawie nie czepiaj się na forum.
Twoje zarzuty nie są uzasadnione - nigdy nie grałam w żadną grę tylko po to by mieć podium. Mam chyba prawo uważać, że tamta stylizacja nie jest spoko, że finał nie taki i moja lepsza.
Jak chcesz się ze mną kłócić to na priv.
I sama jeszcze twierdzi, że finał jest słaby, ale byleby tylko zrobić komuś na złość...
Wiolecinka bardzo możliwe, ale ja się nie znam na podium.
Moim wytłumaczeniem tego, że w finale ciągle są komplety, jest to, że ludzie po prostu oceniają jak uważają i nie zastanawiają się konkretnie nad tym, które to komplet, więc myślę, że z podium może być tak samo. Nawet jak ktoś kojarzy komplety z Nine to może nie skojarzyć podium sprzed pół roku, co oczywiście nie usprawiedliwia.
Jak tak sobie spojrzałam na ten cały finał to faktycznie tak ze 2 stylizacje pamiętam, tylko się chyba trochę różnią. Nie pamiętam by to było podium, ale mam wrażenie, że wcześniej były... Tylko zostały pozmieniane z lekka, ale trochę te same... Dziwne uczucie O.O


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#3908 20-10-2016 o 17h43

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

KanapkaczusHighus napisał

A Ty tylko po to by się mnie czepiać? Dodajesz do czarnej listy, więc łaskawie nie czepiaj się na forum.
Dodałam cię do czarnej listy, bo zasłużyłaś mając do mnie ogromne wąty i focha, że nie odpisałam zaraz po przeczytaniu wiadomości od ciebie (bo mam życie poza grą, heloł).

KanapkaczusHighus napisał

Twoje zarzuty nie są uzasadnione
Nie, wcale, tylko dlaczego co drugi twój post tutaj jest okraszony wypowiedzią w stylu: "A dla mnie miejsca nie starczyło....", "Ja jestem jedną z osób pokrzywdzonych. (...) do finału się nie dostałam.A podium nie śmiem marzyć,", "Eh, finał takie sobie. Różnica taka, że mnie tam nie ma w ogóle."

KanapkaczusHighus napisał

I sama jeszcze twierdzi, że finał jest słaby, ale byleby tylko zrobić komuś na złość...
O co ci chodzi? Nikomu nie robię na złość.
Finał wg mnie po prostu JEST słaby. Dałam prawie same przekreślone gwiazdki i chyba żadnej gwiazdki z promyczkami. Dałam przekreśloną gwiazdkę różowej stylizacji, o której piszesz, że za bardzo się tobą inspiruje. Gdyby twoja aktualna i poprzednia styla (ta z pawimi piórami i kiecą ze steampunku) dostały się do finałów, też wlepiłabym im przekreśloną gwiazdkę, bo moim zdaniem na podium nie zasługują. I tyle. Po prostu mam pewne wymagania. Nie mówię, że każdy ma mieć. Ale ja mam.

Wiolecinka - kurczę, nie zauważyłam. Ale nie powiem, sprytne to, tylko strasznie nieuczciwe...


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#3909 20-10-2016 o 17h55

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Jak chcesz sobie zbaczać z tematu, bo zamiast normalnie i przepisowo rozwiązywać konflikty, dodajesz do czarnej listy, to rób to BEZE MNIE.
Ja zdania NIE zmienię.
Co do finału ciągle mnie nie powala.
Te stylizacje podobne do tych, które były na podium mi się nie podobają, przez te drobne zmiany (bo gdyby tak całkiem skopiowane trochę za trudno, bo wiele elementów z eventów jest w stylizacjach z podium). Finał taki sobie, chyba nie ma mojej odwiecznej faworytki (zmieniła stylizację i zapomniałam nicku *genius*), więc nie wiem na kim mi zależy by znalazł się na podium.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#3910 20-10-2016 o 20h49

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Wiolecinka napisał

Nie tyle że komplety, ale również pojawiają się stylizacje podobne do tych które wcześniej zdobywały podium :v Zauważył ktoś? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Jeśli jest zbyt mocna inspiracja to zawczasu dawaj nam o tym znać. Nie chcemy sytuacji, w których na wpół ściągnięta od kogoś stykówka staje na podium. I to nie z zazdrości czy coś, ale czystej uczciwości względem graczek i graczy.

KanapkaczusHighus napisał

A Ty tylko po to by się mnie czepiać? Dodajesz do czarnej listy, więc łaskawie nie czepiaj się na forum.


To byłe zwykłe pytanie moim zdaniem, jaka jest twoja motywacja i powód grania w tę grę, a nie forma czepiania się. Kanapko, robisz się w niektórych momentach monotematyczna, a to może wytrącać ludzi z równowagi, gdy ktoś non stop słyszy jedno i to samo. Poznasz to kiedyś, daję Ci słowo.

KanapkaczusHighus napisał

I sama jeszcze twierdzi, że finał jest słaby, ale byleby tylko zrobić komuś na złość...


Saeniver Wyraziła tylko swoją opinię ogólnie, nie mówiąc nic o robieniu na złość.

KanapkaczusHighus napisał

Jak chcesz sobie zbaczać z tematu, bo zamiast normalnie i przepisowo rozwiązywać konflikty, dodajesz do czarnej listy, to rób to BEZE MNIE.
Ja zdania NIE zmienię.


Kanapko, Saeniver, mam nadzieję, że zakończycie już temat, jak na misski przystało. Każda wyraziła swoje zdanie, ewentualne zażalenia jedna do drugiej załatwiajcie w inny sposób jeśli macie jeszcze coś sobie do powiedzenia.

Tymczasem wróćmy do tematu finałów - dałam 5 gwiazdek z promykami, może z dwa razy tyle gwiazdek.. Nie jestem chyba tak wymagająca jak Wy ;D


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#3911 09-11-2016 o 12h46

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Takie proste, a mnie zachwyciło.

//photo.missfashion.pl/pl/1/87/moy/69413.jpg


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#3912 09-11-2016 o 16h56

Miss'wow
agatkaa91
Każdy ma swoje zdanie. Ja również.
Wiadomości: 627

Ja byłam w finale i zajęłam 3 miejsce, moja stylizacja wtedy była skromna, więc nawet sie nie spodziewałam, że może wygrać. Czy są komplety? Nie zawsze, czasami widzę, że dziewczyny szaleją ze strojami a czasami po prostu ktoś coś kupi, nałoży i tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A czy podobne? Mamy dostęp do tych samych ubrań więc możliwe, że ktoś ubierze swoją Miss podobnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png To się na prawdę zdarza ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale kopiowanie jest już nie fajne. To i tak od reszty graczy zależy, kto wygra. Może dla kogoś coś będzie fajne a dla kogoś innego będzie nudne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Często przyznaję 1 jedną gwiazdkę, rzadko 3, ktoś musi się bardzo postarać aby na prawdę stworzyć coś oryginalnego.
Czasami myślę, że ktoś jest moim faworytem i na bank będzie pierwsze miejsce a tu niespodzianka bo wygrała stylizacja, która akurat mi nie przypadła do gustu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ale to jest tylko gra.
Co do Deko, to akurat jest moim zdaniem jedna wielka pomyłka, bo większość to już zakupione komplety, więc ciężko coś wygrzebać fajnego tam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#3913 16-11-2016 o 00h57

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Te dwie są świetne według mnie!
//photo.missfashion.pl/pl/1/87/moy/69555.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/87/moy/69556.jpg

Ostatnio zmieniony przez Shiawase (16-11-2016 o 00h57)


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#3914 16-11-2016 o 12h06

Miss'towarzyska
Ryuu
I don't wanna die But I ain't keen on living either
Miejsce: I will follow him, he is my destiny.
Wiadomości: 2 365

Uhalala! Jakie kreatywne i ładne finały mamy w tym tygodniu.


https://66.media.tumblr.com/150a383a6763c516fd9da09ca43b8835/tumblr_n7gnbfpTGU1su04fao1_r1_500.gif

Offline

#3915 17-11-2016 o 13h43

Miss'całkiem całkiem
szydelko89
...
Miejsce: Mozambik
Wiadomości: 114

Wiem, że to powinnam pisać na francuskiej, ale francuskiego nie umiem. Jestem wielką fanką takich klimatów i ta keja tak mnie zafascynowała, że musiałam to umieścić, może ktoś u nas się zainspiruje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png //photo.missfashion.pl/pl/1/87/moy/69582.jpg

Offline

#3916 23-11-2016 o 17h18

Miss'ujdzie
Yaone
...
Wiadomości: 204

Właśnie się przekonałam, że jeśli chcę się dostać do finału to nie powinnam robić własnej stylizacji tylko użyć gotowca. Trochę przykre...

Offline

#3917 23-11-2016 o 18h05

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Ja się przekonałam o tym wcześniej, tylko wolałam być kreatywna... Eh no cóż, wolałabym się aż tak nie poddawać by od nowa robić gotowce. Na początku gry każda miss tak robi, ale nowicjuszki przecież nie dostają się do finałów...
Tak poza tym, to finały ok., mam dwóch faworytów ^^


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#3918 23-11-2016 o 19h17

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

A mi się w tym tygodniu finały nie podobają.  Same przekreslone gwiazdki dałam. Tylko jedna stylizacja mi się podoba i mam nadzieję,  że zobaczę ją na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#3919 24-11-2016 o 08h40

Miss'całkiem całkiem
szydelko89
...
Miejsce: Mozambik
Wiadomości: 114

Głosowałam na prawie wszystkie panie w kolorach różowych. Po halloween  mam przesyt i męczą mnie mroczne stylizacje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#3920 22-12-2016 o 19h01

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Atak klonów?

//photo.missfashion.pl/pl/1/89/moy/70567.jpg


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#3921 22-12-2016 o 19h08

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

No niestety, te finały są wyjątkowo słabe. Chyba nie dałam ŻADNEJ gwiazdki z promyczkami.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#3922 22-12-2016 o 19h45

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Też uważam iż aktualne finały są bardzo słabe /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png
Cudem udało mi się przez nie przebrnąć i chyba też nie dałam żadnej pozytywnej gwiazdki, a jak już to przypadkiem.
Co do klonów - ta gwiazda jest po prostu świetna i początkujące uczestniczki (mogą mieć nawet 151 poziom, ale i tak początkujące) ją po prostu wykorzystują.
Identycznie było ze słynnym zestawem Porcelana lub gwiazdą Salline.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#3923 23-12-2016 o 22h54

Miss'całkiem całkiem
lapin
...
Wiadomości: 87

Żadna z moich faworytek nie znalazła się na podium:( Daje głosy tym, które w jakiś sposób się wyróżniają (również twarzą). Moim zdaniem teraz wygrały ładne stylizacje, nie niesamowite ani zwariowane tylko po prostu ładne.


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#3924 28-12-2016 o 10h43

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Dziś kolejny finał, więc pamiętajmy o "właściwym" ocenianiu kompletów  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Ja się niby dostałam, ale moja stylizacja to nic genialnego, więc liczę tylko iż podium będzie bez kompletów, których w finale jest potąd /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#3925 28-12-2016 o 13h40

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

No mi te finały do gustu nie przypadły. Prawie same przekreślone gwiazdki poleciały. Może ze 3 pozytywne głosy. Szkoda.

Offline

Strony : 1 ... 155 156 157 158 159 ... 161