Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 42 43 44 45 46 ... 71

#1076 08-11-2014 o 22h37

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Bez urazy, ale to trochę nieeleganckie robić cosplay Jezusa.


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#1077 09-11-2014 o 01h05

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Według mnie udany cosplay Jezusa - od razu poznałam. Też przez myśl przeszedł mi właśnie on, gdy zobaczyłam w sklepiku koronę cierniową. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nie rozumiem czemu miałby być nieelegancki. Nie jest przedstawiony obraźliwie, nie godzi w uczucia katolików w jakikolwiek sposób (dla przewrażliwionych, mym skromnym zdaniem - poza faktem, że miss to kobieta, ale opcji zmiany płci w tej grze przynajmniej póki co nie ma). Osobiście usunęłabym tylko krew wokół ust i zostawiła tylko ten krwisty tatuaż na głowie. Przydałby się jeszcze motyw krzyża, ale akurat nie orientuję się czy jest jakieś akcesorium do tego.

Homura śliczna i przypomniało mi to, że muszę w końcu obejrzeć trzeci film Madoki. Ogólnie, uroczo i mrocznie to wygląda, choć kuje mnie odrobinę przejście między spodniami(?) a butami.

Other Mother genialna. Nic dodać, nic ująć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Dziki również wygląda niesamowicie, wielki ukłon w stronę Foxglove!

Lydii co prawda nie poznałam, ale Beetlejuice jest niesamowicie charakterystyczny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Świetna parka!

Koralowa Kaplanka ekstra! Po prostu super. ^^

KimKas, Moje konto -> Ściągnij zdjęcie mojej miss. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Cosplay ogólnie udany, choć postaci nie znam (pewnie powinnam, ale naprawdę nie wiem kto to)

Offline

#1078 09-11-2014 o 10h58

Miss'ujdzie
AngelicPretty
Także no, ten tego ;o
Wiadomości: 181

Hetalia No nieźle, nieźle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://38.media.tumblr.com/tumblr_m6xbuwG7kY1qbvovho1_500.gif

Offline

#1079 09-11-2014 o 11h37

Miss'na całego
missmodna
...
Miejsce: Tam gdzie odkryjemy siebie
Wiadomości: 267

Hetalia widzę, że przywiązujesz dużą wagę do Religii.


,,Zasady są po to, żeby je łamać..."


Offline

#1080 09-11-2014 o 12h50

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Hetalia - ciekawy pomysł (choć może wywołać małą wojnę na tle religijnym, ale skoro był tu gdzieś kiedyś Hitler, to nie rozumiem, czemu miałoby nie być Jezusa, który charakterologicznie jest lepszą postacią historyczną. Ale to oczywiście tylko moje zdanie;) ) i całkiem udane wykonanie (usunęłabym jedynie tą krew na szyi).


Maka - wiem o opcji ściągnięcia zdjęcia miss, ale chciałam uchwycić te "pioruny", których na białym tle nie byłoby widać. A gra Mass Effect(z której pochodzi Matka Benezja) nie jest chyba na tyle popularna, żebyś musiała znać jej bohaterów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (chyba, że jesteś wielką fanką cRPG o tematyce s-f, wtedy to pozycja obowiązkowa)

Offline

#1081 09-11-2014 o 14h39

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

KimKas - ach, o to chodziło. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Mass Effect znam tylko z nazwy. Ogólnie nie jestem wielką fanką gier, więc w sumie nic dziwnego, że nie kojarzę. Aczkolwiek coraz częściej łapię się na tym, że nie znam wielu postaci, które są w jakiś sposób kultowe, więc teoretycznie powinnam w mniejszy lub większy sposób je kojarzyć. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Hmm, żeby nie robić offtopu zrobiłam cosplay bohaterki z gry, w którą właśnie zaczęłam grać - NIFLHEIM+. Jej imię (można zmienić, jednak te wyświetla się jako przykładowe) to Isabella. Nie jest to może idealny cosplay, ale nie mogłam znaleźć odpowiednich kwiatów do włosów i na sukienkę.

http://i57.tinypic.com/34y5p8h.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Dodałam jej również kolor skóry i twarz. Cóż, avatar ma jasny odcień karnacji, sama wybrałam również warkocz, fioletowy kolor oczu i łagodne brwi na starcie i ostatecznie zaprezentowałam w cosplayu. ^^ (Swoją drogą, polecam grę wielbicielkom dating sim)

Offline

#1082 09-11-2014 o 15h46

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

missmodna napisał

Hetalia widzę, że przywiązujesz dużą wagę do Religii.


Nie rozumiem, na jakiej podstawie wysuwasz jakiekolwiek wnioski dotyczące mojej religijności. Na tematy wiary i wyznania możemy podyskutować prywatnie, serdecznie zapraszam. Wracając do tematu- czy widzisz coś obraźliwego w moim cosplayu? Czy napisałam cokolwiek, co mogłoby ugodzić w cudze uczucia religijne? Sądzę, iż przebranie mojej miss za Jezusa nie jest niczym innym niż zrobienie cosplayu jakiejkolwiek innej postaci historycznej.

PS. Czemu słowo ,,religia" piszesz z dużej litery? Język polski ma to do siebie, że rzeczowniki, za wyjątkiem nazw własnych, zapisujemy z małej litery.

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (09-11-2014 o 18h23)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#1083 09-11-2014 o 20h10

Miss'Sensei
Kirixa
Fus Ro Dah!
Miejsce: Pandora
Wiadomości: 1 247

Maka prześwietnie ci wyszła ta postać! Jestem wierną fanką wszystkich gier tego typu, więc podziwiam świetnie dobranie wszystkich elementów. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i64.tinypic.com/2qcfgo3.jpg

Offline

#1084 09-11-2014 o 21h29

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Dziewczyny przypominam, że wątek dotyczy cosplayów, a religia jest jednym z tematów zakazanych na forum. Hetalia i missmodna upominam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Podsumowując cospaly Hetalia jest w porządku i nie ma tematu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1085 12-11-2014 o 13h16

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Ja przez długi czas miałam Cosplay Namine Ritsu Kire
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/30785.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/30774.jpg

Aktualnie jestem Gumi (Megpoid)
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/30772.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/30775.jpg

Są odrobinke nieudolne ale kompletowanie ich sprawiło mi radoche /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Co myślicie? Przyjme krytyke z pokorą i pochwałe z radością :3
Myśle o zrobieniu Hatsune Miku lub IA <3


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif    /modules/forum/img/smilies/epingle.gif    /modules/forum/img/smilies/epingle.gif    /modules/forum/img/smilies/epingle.gif    /modules/forum/img/smilies/epingle.gif    /modules/forum/img/smilies/epingle.gif    /modules/forum/img/smilies/epingle.gif    /modules/forum/img/smilies/epingle.gif    /modules/forum/img/smilies/epingle.gif    /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#1086 12-11-2014 o 19h35

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Nie znam postaci ale bardzo fajnie. Hatsune ma już swój zestaw u Nine pod nazwą "miku", btw.


Offline

#1087 12-11-2014 o 20h19

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Kompletnie nie ogarniam mangi i anime, poza kilkoma wybranymi, więc nie kojarzę tych postaci - ale na podstawie grafik, które wrzuciłaś, można stwierdzić, że wykonałaś naprawdę niezłe cosplay'e. Świetna robota /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Zwłaszcza drugi wyszedł fajnie - nie tylko jako cosplay, ale przede wszystkim jako stylizacja sama w sobie. Słodkie są te włoski ^^

Edit.
Dorzucam swoje trzy grosze do cosplayomanii ^^ Oto agentka Dana Scully!

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (15-11-2014 o 08h55)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#1088 17-11-2014 o 03h56

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Cudownie wyszedł ci jej Cosplay Dasharia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Odrazu wróciły do mnie koszmary dzieciństwa związane z Archiwum X
(To wina serialu, cosplay naprawde realistyczny i fajny)

Wspominałam już wcześniej że jest możliwe wykonanie przeze mnie Cosplay'u Hatsune Miku  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Ale czy poszłam na łatwizne wykorzystując już istniejący strój, nieee bo po co, po co ułatwić sobie życie skoro można je utrudnić  /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif
Nienawidze siebie za to  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  No nic /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/30976.jpg
A to efekt mojej pracy, osobiście jestem bardzo zadowolona.  /modules/forum/img/smilies/content4.gif  Co myślicie?
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/30974.jpg
To w jej rączkach miało robić za kabel, nie wiem czy widać?
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif     /modules/forum/img/smilies/epingle.gif     /modules/forum/img/smilies/epingle.gif     /modules/forum/img/smilies/epingle.gif     /modules/forum/img/smilies/epingle.gif     /modules/forum/img/smilies/epingle.gif     /modules/forum/img/smilies/epingle.gif     /modules/forum/img/smilies/epingle.gif     /modules/forum/img/smilies/epingle.gif     /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#1089 17-11-2014 o 21h13

Miss'ok
Ophaal
...
Wiadomości: 69

moje nieśmiałe próby:
Emma Frost
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/30999.jpg


Psylocke
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/31000.jpg

Gamora

//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/31001.jpg

Offline

#1090 17-11-2014 o 23h34

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Cosplaye Likoris przypomniały mi o już dawno planowanym przeze mnie cosplayu, za który w końcu się zabrałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"Dawno, dawno temu, daleko stąd, leżał kraj okropieństw, a z tronu swego rządziła nim królowa w wieku lat czternastu. Otaczało ją same luksusowe wyposażenie. U jej boku zawsze stał sługa o twarzy całkiem podobnej do jej. Imię jej ukochanej klaczy brzmiało Josephine. Wszystko, wszystko należało do niej!"
"Kwiaty zła kwitną okazale, ich kolory tak szaleńcze. Kwiaty te są przepiękne, lecz kolców mają zbyt wiele i nie sposób ich dotknąć"

http://i62.tinypic.com/suu8wl.png


Oto Riliane Lucifen d'Autriche, królowa Lucifenii, Córa Zła. Bohaterka serii piosenek Story of Evil autorstwa Mothy'ego, którą gorąco polecam (szczególnie Servant of Evil, którego nie mogę słuchać w miejscach publicznych, gdyż podczas uderzenia dzwonów zawsze zaczynają w moich oczach wzbierać łzy).
Jest to raczej wolna interpretacja tejże postaci, nie wzorowana w większej uwadze na żadnym arcie czy mandze. Mimo wszystko, nadal jest to cosplay postaci pojawiającej się w piosence. W planach mam także Allena i może kilka innych postaci.

EDIT:
Zapomniałam dodać, że powyższy cytat to tekst piosenki z wersji ~velvet mix~ przetłumaczony przez piniakorin. Głupio by było nie podać źródła ^^'

Ostatnio zmieniony przez Maka (17-11-2014 o 23h37)

Offline

#1091 20-11-2014 o 01h53

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Maka Cosplay wygląda niesamowicie   /modules/forum/img/smilies/sourire.gif   nie tylko jako "Cosplay" ale też jako sama stylizacja  /modules/forum/img/smilies/content4.gif
Nie musiałam długo myśleć nad tym kto to jest jako że sama od paru lat mam obsesje na punkcie Story of Evil 
I dalej słuchając tych utworów jak Servant of Evil czy Regret message rycze  /modules/forum/img/smilies/snif.gif  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif  /modules/forum/img/smilies/petite-larme.gif
Moim ulubionym jest jednak Yowane Haku - Daughter of White (utorsamiam się z charakterem tej postaci)
Twoja praca zainspirowała mnie do tego dość prostego cosplay'u:

//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/31002.jpg

"Dryfująca gdzieś w dal. Mała butelka ze szkła. Niosąca życzenie me wiadomość. Znika powoli aż za horyzont gdzieś. Bezdźwięczną śpiewając swą pieśń"

~Kagamine Rin "Regret message"
tłumaczenie: Tekstowo.pl
/modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

A to moje najnowsze dzieło (będzie też na jakiś czas ostatnim ale na pewno wróce do dalszych prac na Cosplay'ami)
~"YUKKI"
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/31067.jpg
Yuno Gasai z Mirai Nikki
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif   /modules/forum/img/smilies/epingle.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#1092 20-11-2014 o 22h16

Miss'ujdzie
Lowsip
...
Wiadomości: 204

Dziewczyny, bardzo was proszę byście dodawały zdjęcia cospleyowanych postaci. Nie wszyscy je znają a jest tak dużo szybciej i przyjemniej niż przeszukiwać google co do każdego jednego waszego postu.

Mam zapytanie. Próbuje skonstruować cosplay Rozali

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


zastanawiam się których bransolet użyć. Oczywiście te drugie wymagają przy okazji przejścia w inny odcień.
//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/31098.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/31099.jpg

(W planie jest też zmiana fryzury i twarzy)

Offline

#1093 20-11-2014 o 22h45

Miss'na całego
Maka
...
Wiadomości: 408

Lowsip, według mnie żadna z bransolet nie pasuje, choć jeśli miałabym wybierać, byłaby to pierwsza. Może spróbuj po prostu poszukać innej bluzki pod spód?

Co do dodawania zdjęć postaci, których cosplay robimy (nie jestem pewna czy jest to kierowane także do mnie) - nie dodałam zdjęcia, bo najzwyczajniej w świecie jest to cosplay postaci z piosenki. Dałam za to opis i fragment piosenki, żeby można było zrozumieć moją interpretację. Tak samo jest jakby nie patrzeć z postaciami z książek - nie dasz obrazka, jeśli sugerujesz się tekstem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Dla bardziej zainteresowanych jest nazwa piosenki, imię postaci i nawet autor, jeśli ma chęć jej przesłuchania. Ba, nawet autora tłumaczenia na polski podałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Offline

#1094 22-11-2014 o 20h40

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Lowsip moim zdaniam żadne nie pasują ale reszte skompletowałaś naprawde super  /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Dobra wiem że mówiłam że poprzednia praca będzie ostatnia ale z powodu przypływu funduszy natchneło mnie na wykonanie jeszcze jednej postaci którą szczerze kocham  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/31171.jpg

Black Rock Shooter (nie wygląda może zjawiskowo ale wydaje mi się że jest wporząsiu)

//photo.missfashion.pl/pl/1/39/moy/31172.jpg
/modules/forum/img/smilies/sourire.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#1095 22-11-2014 o 21h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

uwielbiam ta gre /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#1096 22-11-2014 o 21h47

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

@Kicia1546 upomnienie za offtop.


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#1097 23-11-2014 o 15h16

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

A ja weszłam w trochę inny klimat i stworzyłam skrzata inspirowanego dniem świętego Patryka- Leprikon /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
szkoda, że nie ma koniczynki ani żadnych złotych monet w Nine /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31210.jpg

Ostatnio zmieniony przez Anixa (23-11-2014 o 15h18)

Offline

#1098 23-11-2014 o 20h43

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Wszystkie wcześniejsze cosplay'e są prześwietne. Tylko ten Hetalii też nie do końca mi pasuje, ale nie wszczynam na ten temat dyskusji.

Dziewczyny i chłopaki, zachciało mi się Kosogłosa! Udany, nie udany, sama nie wiem, ale oceńcie wy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Mockingjay ♥
http://i58.tinypic.com/16lwyo7.png

Ostatnio zmieniony przez Setarah (24-11-2014 o 18h32)


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#1099 24-11-2014 o 12h49

Miss'ok
Ophaal
...
Wiadomości: 69

Elsa z Krainy Lodu

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31251.jpg

Offline

#1100 27-11-2014 o 15h43

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Anixa Leprikon jest śliczny! Kocham Leprikony!
/modules/forum/img/smilies/fou rire.gif
Setarah Bardzo fajna interpretacja, jako cosplay fajny, jako stylizacja świetny  /modules/forum/img/smilies/content4.gif
Ophaal Bardzo fajna Elsa, jedynie co mi się troche nie podoba to oczy, a tenczówki kąkretnie  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png  ale reszta makijażu, fryzura i stylizacja bardzo fajnie bo nie trzeba podpisywać żeby poznać  /modules/forum/img/smilies/content4.gif

A to moje ostatnie dzieło  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31438.jpg

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/moy/31440.jpg

Madoka  /modules/forum/img/smilies/coeur.gif
Kocham to anime, zawsze na nim rycze!
/modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif
Nie jestem dokońca zadowolona, ale chyba ujdzie!

Wykonałam też cosplay Mavis z Fairy Tail ale jestem z niego kompletnie nie zadowolona więc raczej nie będe go tu umieszczać.
Jeżeli komuś się chce lub jest chętny do udzielenia pomocnej rady zapraszam na swój profil  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png
Cosplay ten jest umieszczony w opisie
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 42 43 44 45 46 ... 71