Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 41 42 43 44 45 ... 71

#1051 22-10-2014 o 18h15

Miss'całkiem całkiem
Itasagi
...
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 168

Moja halloween'owa stylizacja - Lydia Deets z "Soku z Żuka".

//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/29629.jpg


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#1052 23-10-2014 o 13h15

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 12

Homura z trzeciego filmu Madoki- The Rebellion. Sporo rzeczy jest niestety naciąganych, jak na przykład włosy, które imitują tył sukienki itp. :<
Link do zewnętrznego obrazka

Oryginalna wersja:
Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Shio (23-10-2014 o 13h17)

Offline

#1053 23-10-2014 o 17h42

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Itasagi - już się w innym wątku zachwycałam Twoją stylizacją i tutaj też się pozachwycam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Jak przyuważyłam Twoją miss na defiladzie to od razu ją zaserduszkowalam. Lydia bezbłędna, genialnie Ci wyszła ^^

Shio - Cosplay baaaardzo udany! Od razu widać, że to postać ze zdjęć jakie dodałaś /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Świetnie wykonane ^^ Co do sukienki to myślałaś może o użyciu Sukienki Swang? Wydaje się, że pasowałaby do tej stylizacji idealnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ja tu przypełzam z koszmarkiem z Koraliny Neila Gaimana. Other Mother była przerażającym stworem z guzikami zamiast oczu i pajęczymi odnóżami, polującym na dzieci. Polecam zainteresowanym przeczytać Koralinę, bo to świetna książka. Ekranizacje też warto zobaczyć, bo jest GENIALNA. Plus cholernie straszna O_O
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/29750.jpg

Offline

#1054 23-10-2014 o 17h58

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

AAAA FOX OMFG JAKA  CUDOWNA O_O
Moja Other Mother w ludzkiej wersji z zeszłego roku sie nawet nie umywa do Twojej pajęczej wersji. Im in love omfg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#1055 23-10-2014 o 18h16

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Fox, czy ja już pisałam, że wielbię cię za dobór postaci? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Gaiman, Burton... Nic, tylko patrzeć, jak zabierzesz się za mój ukochany Dobry Omen (nie no, nie, żebym czekała aż ktoś zrobi Anathemę albo Crowleya, skąd).

Guzikowe oczy po lekturze i seansie Koraliny już nigdy nie będą kojarzyć mi się z niewinną lalką. Niestety, z bólem przyznaję, ze moja miss wygląda w nich idiotycznie, czego bym nie próbowała z nią zrobić. A tu proszę, wpasowałaś je genialnie i to jeszcze jaką postać! Padam do stópek i podziwiam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#1056 23-10-2014 o 22h17

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Z okazji Halloween ja stworzyłam cosplaye pewnie większości znane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/gd/29751.jpg
Morgana League of Legends
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/gd/29772.jpg
Soraka League of legends  tylko bez tej dziarki na barku, zapomniałam o niej

W drodze są jeszcze Elise, Bladecraft Orianna, Cassiopeia i Gandalf Szary <3

Ostatnio zmieniony przez Suiseiseki (23-10-2014 o 22h31)


Offline

#1057 23-10-2014 o 22h29

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Suiseiseki napisał

Gandalf Szary <3


Jak zobaczyłam tego sękatego kijasa w butiku, moje pierwsze skojarzenie to właśnie był "Gandalf!" XD nie mogę się doczekać!

Cosplaye śliczne, chociaż przyznam szczerze, że nie rozpoznaję postaci.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#1058 24-10-2014 o 10h32

Miss'OK
Foxglove
Big, bad Fox
Miejsce: Yharnam
Wiadomości: 1 545

Aj tam Nivata, nie gadaj! W zeszłym roku nie było tych boskich, pajęczych odnóży i to one tutaj robią piękny efekt. Twoja Other Mother była świetna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Mikacz, padnij w me ramiona i oglądajmy razem Burtona i czytajmy Gaimana <3 I czy Ty mi czytasz w myślach z tym Crowleyem? ;] Bo tak, mam go w planach, tylko muszę go dopracować do perfekcji zanim się z nim tu pojawię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Suiseiseki - nie znałam postaci, ale po wygooglowaniu już wiem, ze zrobiłaś świetne cosplaye /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Chętnie zobaczę resztę jaka planujesz ^^ Zwłaszcza jak poradzisz sobie z Gandalfią brodą ;]

Mnie Chantee męczyła już od jakiegoś czasu, ze mam zrobić Białego Wędrowca z Gry o Tron. No i tak nosiłam się z tym pomysłem i nosiłam, aż w końcu ciuszki Halloweenowe mnie popchnęły do wykonania projektu. Inni to takie chodzące trupy poległych, które można poznać po ich niesamowicie niebieskich oczach. W moim przypadku akurat jest to Dziki, który miał niekoniecznie udane spotkanie z Nocną Strażą. No, ale teraz jako chodzący trup chętnie się zemści ;]
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/29796.jpg

Ostatnio zmieniony przez Foxglove (24-10-2014 o 10h42)

Offline

#1059 24-10-2014 o 11h51

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

To ja padam w twe ramiona i z dziką niecierpliwością oczekuję Crowleya, o! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
...najlepiej w towarzystwie Azirafala :>

A tymczasem, skuszona przez Itasagi, zrobiłam Lydii kogoś do towarzystwa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Tak więc prezentujemy się przed wami w komplecie - Lydia Deetz i Beetlejuice!

//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/29800.jpg

Offline

#1060 24-10-2014 o 16h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To ja chciałam zaprezentować swoją Kapłankę Lolth, o ile ktoś w ogóle wie, o kogo chodzi /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png Wszelkie uwagi i poprawki, rzecz jasna, mile widziane. Niestety, nikt nie pomyślał, że może się przydać fioletowa skóra, może kiedyś...

Link do zewnętrznego obrazka


Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1061 24-10-2014 o 17h01

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

wydaje mi sie ze to swietlne berlo bedzie lepsze, ale musialabym zobaczyc juz w calosci. sprobuj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#1062 24-10-2014 o 17h07

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Próbowałam przy tworzeniu - jest fajne, ale złoto ma trochę zbyt pomarańczowy odcień. Wydaje mi się też nieco za krótkie. Zresztą, wygląda to z nim tak:

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1063 24-10-2014 o 18h04

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

@Issi, UWIELBIAM CIĘ! Gapię się na Twoją kapłankę z autentycznym zachwytem. Akurat jestem w trakcie czytania serii "Wojna Pajęczej Królowej" i po mojej głowie też od jakiegoś czasu chodził zamysł drowki, gdyż przepadam za tą rasą w świecie D&D. Cudownie chaotyczne, wiecznie walczące między sobą mroczne elfy, spiskujące niemalże od dnia swoich narodzin przeciwko każdemu, kto wejdzie w ich towarzystwo, złe, sprytne, przebiegłe, nienasycone w rywalizacji, a nad nimi obserwująca tę rasę zrodzoną z chaosu Lolth, pajęcza bogini.

Aż mi teraz głupio realizować ten pomysł, kapłanka wyszła Ci wspaniale.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#1064 24-10-2014 o 18h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

@Issi, faktycznie, posiłkując się powyższym zdjęciem chylę się ku aprobacie Rosette /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Jedyna rzecz jaką bym zmieniła ewentualnie to kolor włosów, a tak to jest miodzio /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Mikacz, Twój Sok z żuka lepszy jak wczoraj (chociaż może zostawiłabym to obszerne ubranie na nim bo jakoś mi bliżej nim do oryginału), ale rozpoznawalność murowana( a przynajmniej wśród znawców tematu). Dobrana z Was para /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gratuluję !

Offline

#1065 24-10-2014 o 19h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosette jak miło, że udało się trafić na kogoś znającego D&D i to jeszcze będącego w trakcie "Wojen". W każdym razie bardzo się cieszę, że wyszła podobna i nie bój się robić drowki, poza tym, że nie ma odpowiednich odcieni skóry (wszystkie są zbyt brązowe) można, jak widać, naprawdę zaszaleć.

Offline

#1066 27-10-2014 o 19h58

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Tak jak mówiłam, mój kolejny cosplay to Bladecraft Orianna z League of Legends. No prawie.
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/gd/30080.jpg

Powinna wyglądać tak:
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/gd/30081.jpg
ale nie mogę lub nie umiem połączyć Uchwytów Gally i Klucza razem. czy da się tak?
No i zamiast zabójczej lewitującej kulki, która jest jej bronią, wstawiłam oko T.T


Offline

#1067 28-10-2014 o 00h28

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Gralyscie w Heroes? Przedstawiam Koralowa Kaplanke!
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/30093.jpg

i oryginal:
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#1068 28-10-2014 o 00h37

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Anixa napisał

Gralyscie w Heroes? Przedstawiam Koralowa Kaplanke!


No ba! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Bezbłędny cosplay!


Offline

#1069 28-10-2014 o 11h24

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Anixa, genialny cosplay! Idealne wykorzystanie wężowych włosów i świetny pomysł, cudnie Ci wyszedł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#1070 28-10-2014 o 12h34

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

dzieki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
juz jakis czas chcialam zrobic ta postac i szukalam zamiennikow na wlosy, a tu dzis patrze meduza! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#1071 29-10-2014 o 14h28

Miss'wow
Eldunari
Zapraszam na mojego bloga - czytaj, oglądaj, komentuj Multicoolturalną! :)
Wiadomości: 659

Wow, jestem pod wrażeniem Waszych pomysłów, dziewczyny! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Zarówno Suiseiseki jak i Anixa zrobiły świetną, drobiazgową robotę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://2.asset.soup.io/asset/1585/6050_0c95.gif

_________________________________________


Offline

#1072 30-10-2014 o 18h14

Miss'gadułka
Anixa
I know you, I walked with you once upon a dream
Miejsce: Zielona Góra
Wiadomości: 3 300

Przez mnogosc strojow halloweenowych po prostu glowa mi peka od pomyslow!
Mam wrazenie ze cale forum jest w moich wiadomosciach xD wybaczcie mi to /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Stroj inspirowany rajem i wezem z jego slawnym jablkiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/30185.jpg

Offline

#1073 31-10-2014 o 23h40

Miss'na całego
Keine
...
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 363

Anixa - aż się zachwyciłam, naprawdę jestem pod wrażeniem.

Tak dzisiaj wpadłam na pomysł (dosłownie przed chwilą) by przebrać swoją miss za gnijącą pannę młodą (nie wiem czy to widać czy nie). Jestem nawet zadowolona z efektu, choć wciąż nie mogę znaleźć tych idealnych oczu. A welonu też znaleźć nie mogłam toteż użyłam szarego wianka, które mają imitować przywiędłe kwiaty.
//photo.missfashion.pl/pl/1/38/moy/30244.jpg

Offline

#1074 07-11-2014 o 18h19

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Kiedy w Krainie Halloween pojawił się ten... hełm(?) wiedziałam, że muszę (po prostu muszę) zrobić cosplay Matki Benezji.

Origanal:
Link do zewnętrznego obrazka
Cosplay:
Link do zewnętrznego obrazka
(Wybaczcie kiepską jakość, nie ogarniam PrintScreen'ów ;_; )

Ostatnio zmieniony przez KimKas (07-11-2014 o 18h22)

Offline

#1075 08-11-2014 o 21h43

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

A ja przed chwilą wykombinowałam cosplay pewnego pana, którego chyba nie muszę przedstawiać ;3

Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (08-11-2014 o 21h43)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 ... 41 42 43 44 45 ... 71