Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 12

#1 16-06-2013 o 14h01

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tutaj możecie się zgłaszać, jeżeli chcecie przyjmować wyzwania z zakładami. Proszę o podanie do jakiej kwoty takie wyzwania akceptujecie (;

Ja czasem przyjmuję w kwocie 10-20MM, jeżeli szanse na wygraną są mniej więcej równe ^^


EDIT: Przypominam, że wyraźna prośba o wyzwania z zakładami jest traktowana jako próba wyłudzenia MM. W wątku możecie informować o tym czy przyjmujecie wyzwania oraz do jakiej kwoty je przyjmujecie, możecie też chwalić się swoimi wygranymi.

Offline

#2 16-06-2013 o 14h55

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Ja mogę przyjmować wzywania, ale tylko z zakładem o 10 MM i głównie z osobami, z którymi mam równe szanse, inaczej odrzucam C:


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#3 17-06-2013 o 11h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja moge równiez przyjmowac wyzwania z zakładami ale tylko jeśli mam szanse na wygrasną  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#4 17-06-2013 o 16h50

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

ja przyjmuję każdy zakład bez kasy jak i z kasą. Sama rzucam bardzo wysokie, jednak tylko wtedy gdy mam tę szansę na wygraną/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#5 17-06-2013 o 19h36

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

ja przyjmę od 10- 20 i więcej jeśli mam min. 55% szans na wygraną xD


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#6 17-06-2013 o 23h00

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Ja również przyjmuję/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#7 18-06-2013 o 13h14

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

przyjmę z chęcią /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#8 18-06-2013 o 17h26

Miss'Żółtodziób
Tusiaa66
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 9

Przyjmuję wszystkie wyzwania , niezależnie od stawki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#9 25-06-2013 o 16h27

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Ja przyjmę wyzwania 10-30 MM jeśli szanse są równe- nie przyjmuję osób, które mają przeważającą wygraną.

Offline

#10 03-07-2013 o 20h34

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Ja też przyjmę, ale tylko o stawce 10 MM, jeśli szanse są równe.

Offline

#11 03-07-2013 o 21h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Czy tylko mnie denerwuje gdy dostaje wyzwanie na jakieś 200 MM od osoby która ma dwa razy większy poziom?? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

Offline

#12 04-07-2013 o 08h25

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

MrsBear napisał

Czy tylko mnie denerwuje gdy dostaje wyzwanie na jakieś 200 MM od osoby która ma dwa razy większy poziom?? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png

No mnie też. Sama rzucam nie większe niż 50, ale najczęściej o kwocie 10 MM.

Offline

#13 04-07-2013 o 09h47

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Jak dostałam wyzwanie od kogoś znacznie lepszego na 1000 MM, to się dopiero wystraszyłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Do tego od tej samej osoby kilka razy, aż się bałam, że przez przypadek źle kliknę i przyjmę wyzwanie zamiast odrzucić.



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#14 04-07-2013 o 11h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Rosette napisał

Jak dostałam wyzwanie od kogoś znacznie lepszego na 1000 MM, to się dopiero wystraszyłam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Do tego od tej samej osoby kilka razy, aż się bałam, że przez przypadek źle kliknę i przyjmę wyzwanie zamiast odrzucić.

Miałam tak samo, sama przyjmuję wszystkie wyzwania bez zakładu, jeśli chodzi o zakłady, to decyduję się na takie, gdzie szansa na wygraną jest, mniej więcej, równa. Wkurza mnie zaś fakt wyzwań o kwoty rzędu 1.000MM od użytkowniczki, która ma ponad 200.000MN - czy ona na serio myśli, że ja to przyjmę? Może moja miss nie ma zbyt wysokiego IQ, ale bez przesady...
Ogólnie - tak, jak na wstępie, wyzwania zakładami przyjmuję tylko takie, gdzie szanse są wyrównane, w innym wypadku odrzucam  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#15 04-07-2013 o 12h22

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Przyjmuję wyzwania za każdą kwotę, od każdego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Crewedka napisał

Wkurza mnie zaś fakt wyzwań o kwoty rzędu 1.000MM od użytkowniczki, która ma ponad 200.000MN - czy ona na serio myśli, że ja to przyjmę? Może moja miss nie ma zbyt wysokiego IQ, ale bez przesady...

...Ehem, naprawdę myślisz, że ludzi wysyłających wyzwania z wysokimi zakładami obchodzi, komu je wysyłają? Osobiście średnio się przejmuję nawet tym, czy mam szansę wygrać (czasem mi się przegrać zdarzy) xD
Po prostu zjeżdżam na sam dół listy osób do wyzwań i po kolei każdemu wysyłam wyzwanie za maksymalną dostępną u niego kwotę... I kończę dopiero, gdy dojdę na samą górę, do pierwszej pozycji.

Masakra już kiedyś w podobnym wątku powiedziała, że osób z wysokim lewelem prawdopodobnie nie obchodzi kogo wyzywają i zdecydowanie nie przejmują się tym, co ludzie wypisują w takich tematach.
Popieram i potwierdzam (w końcu lvl mam na tyle wysoki, że mogę chyba uznać się za osobę godną potwierdzania? ;3). Nas obchodzi to, by jak najwięcej osób te wyzwania zaakceptowały - przez pomyłkę czy przez to, że są odważne albo po prostu nowe... Obojętne. Byle by dziennie był zysk przynajmniej 3-5k MM. I wiecie co? Są osoby, które prawdopodobnie codziennie akceptowałyby ode mnie największe wyzwania. A mimo wszystko nie mam zeszyciku, w którym zapisywałabym ich nicki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Po prostu czasem się zdarzy, że znów pojawią się na liście przy wyzwaniach. Bywa.
Więc nie denerwujcie się na ludzi, którzy wysyłają wam drogie wyzwania. Po prostu chcą zarobić, a to tylko gra.
Drobny tip: jeśli nie chcecie otrzymywać od kogoś wyzwań - dodajcie tego kogoś na czarną listę. I po problemie.

+ Po co, ja się pytam, PO CO mówicie, że "przyjmujecie wszystkie wyzwania bez zakładu"?! Przecież one są akceptowane automatycznie! To czy klikniecie obok "zobacz" nic nie zmieni Oo
To temat do pisania, za jaką kwotę przyjmuje się wyzwania - bo może akurat ktoś tutaj zerknie i wyzwie.
(Bo w to, że Ci lepsi będą z tego tematu na karteluszek zapisywać "o, tej nie wyzywać na więcej niż XX Monet" nie uwierzę, nie łudźcie się nawet).

Offline

#16 04-07-2013 o 12h55

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Chętnie wezmę wasze pieniądze, bo lubię mieć za co robić zdjęcia, więc przyjmę każde wyzwanie do 1000, o ile przeciwnik jest ode mnie wystarczająco słabszy, bym mogła z nim wygrać x)

Wczoraj dostałam(ktoś mi wysłał) cztery wyzwania na 1000 MM od osób z MN poniżej 1000 i BARDZO mnie to cieszy. Wyzwania są do zarabiania, więc się śle dużej ilości osób bo ktoś może zaakceptować, nawet przez pomyłkę. Jak się boicie, że źle klikniecie... po prostu nie odrzucajcie. Niech sobie wiszą.

Offline

#17 04-07-2013 o 13h56

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

A ja nie wyzywam za 1000, 500, ani nawet 100, bo wiadomo, że nikt nie przyjmie. Za to każdemu oferuję stawkę 10 MM, i proszę, dziś, pomalutku, powolutku zarobiłam już ok. 250 (trochę wydałam).

Offline

#18 04-07-2013 o 14h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moje wyzwania na kwoty pomiędzy 300 - 500 przyjęło już dziś parę osób, to nie jest do końca powiedziane, że nikt nie przyjmuje. Warto próbować większych wyzwań także ze względu na MN jakie można uzyskać od każdego wyzwania.

Ostatnio zmieniony przez Cohelia (04-07-2013 o 14h11)

Offline

#19 04-07-2013 o 14h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja również rzucam wyzwania jak leci. Zazwyczaj na kwotę 190 MM, bo nie chce mi się przewijać w dół. No i żeby nie odstraszać za bardzo. Kiedy ktoś widzi wyzwanie za 1000 MM, to faktycznie może się przestraszyć. Naprawdę zaskakujący jest fakt, że dość sporo osób przyjmuje takie wyzwania. Tylko dzisiaj zarobiłam już tak ok. 700-800 MM : D

Offline

#20 04-07-2013 o 14h28

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Właśnie, te za 1000 też przyjmują! : D I to jest w tym wszystkim najpiękniejsze ♥.♥
Najbardziej za to lubię, kiedy przytrafia mi się coś takiego jak Masakrze - osoba słabsza wysyła mi nawet dwa wyzwania za maksymalną stawkę. Żyć i nie umierać, jak to mówią~

Offline

#21 04-07-2013 o 15h12

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Tak, tylko, że ja mam na razie mało MN, nie tak jak wy. Więc wygrywam tylko z tymi, którzy mają malutko MN.

Offline

#22 04-07-2013 o 15h20

Miss'na całego
Masakra
Leśna Nimfa
Wiadomości: 492

Ci co mają malutko są nowicjuszami i nie znają często zasad wyzwań, więc ich łatwiej naciągnąć :> Masz dość MN, by zacząć wyzyskiwać słabszych,

Offline

#23 04-07-2013 o 15h36

Miss'na całego
Amik
Leśne Zło
Miejsce: Sosnowiec
Wiadomości: 419

Shera - popieram Masakrę! Nowicjusze często mają dużo MM, mało mn (np 60) i początkowe ubrania, a na dodatek nie znają za bardzo zasad, przez co bardzo łatwo ich pokonać. Ze swoimi siedmioma tysiącami punktów miss nastroju bez problemu możesz zacząć na nich żerować - wystarczy, że zjedziesz na sam dół listy i wyzwiesz każdego, kto ma od 60 do około 2 tysięcy punktów : D

Offline

#24 04-07-2013 o 20h06

Miss'Sensei
Rosette
And all that jazz...
Wiadomości: 854

Ciekawe... ja jestem zbyt niedostosowana do dzisiejszych czasów, bo miałabym straszne wyrzuty sumienia, że wyżerowałam na ubogiej nowicjuszce tyle kasy. Byłoby mi zwyczajnie głupio i nie przyjęłabym takiego wyzwania, ponieważ świadomość że perfidnie kogoś wykorzystuję za bardzo by mi ciążyła. Wolę już poświęcić te dwie dychy z telefonu i doładować sobie w ten sposób wirtualne fundusze. Gratuluję dziewczyny, może nie zgniecie w świecie, chociaż wolałabym na was w prawdziwym życiu nie trafić.

Ostatnio zmieniony przez Rosette (04-07-2013 o 20h07)



https://i.imgur.com/FCQgZyV.png

Offline

#25 04-07-2013 o 20h16

Miss'ujdzie
Luna954
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 234

Cóż, ja mam pewien hejt do paru osób powyżej 20 lvl, ponieważ te osoby cały czas mi wysyłają wyzwania -,-( jedna umiała mi z 3 takie durne wyzwania na dzień). Ale hejtować przez pw ich nie będę. Dlatego w moim opisie dałam krótką notatkę o wyzwaniach.. (xD wcale nie zapraszam na profil /modules/forum/img/smilies/blebl.gif)
Nie mam nic do pojedynczych przypadków i tak je odrzucę xD.

Ostatnio zmieniony przez Luna954 (04-07-2013 o 20h17)


"Czy wiesz, dlaczego śnieg jest biały? ... Ponieważ zapomniał, jakiego koloru był dawniej."-Code Geass C.C.

Offline

Strony : 1 2 3 ... 12