Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 26-11-2018 o 20h01

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 991

23. Miss Konkurs - Duchy Świąt~!

Drodzy użytkownicy! Mamy zaszczyt ogłosić dwudziesty trzeci oficjalny konkurs Miss Fashion!

Wszyscy na pewno się zgodzą, że najbardziej popularnym przedstawicielem okresu świątecznego z pewnością jest Mikołaj. Jednak poza nim i elfami istnieje wiele innych postaci związanych z tym magicznym czasem, np. Krampus, Duchy Świąt z Opowieści Wigilijnej, Rudolf czy też Grinch. Zapewne każdy mógłby wymienić jeszcze kilka innych...

A więc o co chodzi?
W skrócie, tworzycie stylizację przedstawiającą postać związana z okresem świątecznym - uwaga! Mikołaje, Panie Mikołajowe i elfy nie będą brane pod uwagę! (naszym zdaniem nie są dla was wyzwaniem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )



Regulamin:
1. Stylizacja Miss powinna składać się z części garderoby dostępnych w butiku u Nine (ten ze Świątecznej Krainy jest ograniczony limitem - max. 3 szt.). Występuje limit Miss Monet, które można przeznaczyć na stylizację. Nie możecie wydać więcej niż 10 000 MM~!

2. Nie wolno korzystać ze strojów od gwiazd, a także tych które są prezentami za przejście misji na wycieczkach oraz tych z ekspresowych szkoleń do pracy! Pod stylizacją należy podać nazwy wykorzystanych ubrań! I oczywiście nazwę postaci.

3. Nawiązanie do motywu przewodniego jest jednym z ocenianych kryteriów, oczywiście kreatywność i oryginalność są wysoko cenione, ale odbieganie od tematyki konkursu jest równoznaczne z dyskwalifikacją.

4. Prace można zgłaszać do 17 GRUDNIA.

5. Historie o tym, co was skłoniło do stworzenia danej stylizacji są mile widziane. Jednak informujemy, że opis nie będzie miał wpływu na ocenę, co najwyżej przybliży nas do waszej wizji i pozwoli nam lepiej zrozumieć waszą pracę.

6. Prace można edytować do 30 minut od ich zgłoszenia. Każda edycja dokonana przez użytkownika po upływie tego czasu będzie równoznaczna z dyskwalifikacją. (Jeśli koniecznie musicie coś zmienić - podaliście zły link, który się nie wyświetla, lub też macie błąd w opisie - poproście moderatora by to poprawił.)

7. Plagiaty i pogwałcenia prac autorskich będą skutkować dyskwalifikacją oraz karą.

8. Gotowe komplety od Nine nie będą oceniane!

9. Każdy gracz może umieścić tylko jedno zgłoszenie!

10. Wyniki zostaną podane maksymalnie do 5 dni roboczych po zakończeniu konkursu.



Nagrody:

I miejsce: 12 000MM
II miejsce: 10 000MM
III miejsce: 8 000MM

Nagroda Publiczności: 4 000MM

Głosy na faworytów (max.3) wysyłamy dopiero po zamknięciu wątku konkursowego! Na wysłanie swoich głosów macie 4 dni od zamknięcia wątku.

Zamieszczanie prac:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



UWAGA!!! W tym wątku zamieszczamy JEDYNIE prace konkursowe. Wszystkie inne posty będą usuwane, a autorzy karani tygodniowym banem!

Wszystkim uczestnikom życzymy powodzenia!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#2 30-11-2018 o 18h31

Miss'nieobczajona
Shine
Zatraciłem się, podążając krętą ścieżką ku ciemności.
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 17

Postacią jest oczywiście Ebenezer Scrooge z Opowieści Wigilijnej. Co roku, na święta, podczas gdy inne rodziny oglądają Kevina Samego w Domu, my oglądamy Opowieść Wigilijną /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Dlatego też to ta postać najbardziej kojarzy mi się ze świętami!
Ubrania, jakich użyłam do stworzenia stroju, to:
Kapelusz Trisha 460MM
Buty Prisca 540 MM
Spodnie Swann 460MM
Koszula i kamizelka Swann 480MM
Rękawiczki Nancie 250MM
Płaszcz Eevi 680MM
Laska Colette 540MM
Dekoracja deszcz Maelie 890MM
Łączna suma stroju to 4300MM
https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83500.jpg

Ostatnio zmieniony przez Shine (30-11-2018 o 18h31)

Offline

#3 01-12-2018 o 14h12

Miss'całkiem całkiem
gwiazdka9
...
Miejsce: Gdzieś daleko i bardzo wysoko... (śląsk)
Wiadomości: 112

Panie i panowie, mam przyjemność przedstawić wam jedno z wcieleń ducha świąt! Mylne jest myślenie, że istnieje tylko jeden, jest ich setki, a nawet tysiące,
a każdy z nich ma swoje własne zadanie. Dziś poznacie Adarap, jest ona odpowiedzialna za coroczny marsz świąteczny na cześć Świętego Mikołaja i jego pomocników. Poniżej widzimy jej strój, który przywdziewa tylko na tę jedną, specjalną okazję.
A oto przedmioty których użyłam:

Gwiazdka:

Drewniane sanki 490 mm

U Nine:

Bluzka Yraloin 550 MM
Kurtka Piotra 640 MM
Spodnie Yraloin 690 MM
Czapka Lunnk 330 MM
Biżuteria na głowę Ira 540MM
Rękawiczki Augusyna 390 MM
Buty Yraloin 430 MM
Świetliki Songea 210 MM
https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/moy/83514.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/95/moy/75264.jpg

Offline

#4 01-12-2018 o 17h26

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225


Jólakötturinn to stwór wywodzący się z folkloru islandzkiego. Uważa się go za towarzysza Grýli, matki wszystkich świątecznych trolli (zwanych też Jólasveinar), która w święta porywa niegrzeczne dzieci i robi sobie z nich gulasz. Natomiast jej chowaniec jest ogromnym kotem, pożerającym tych, którzy na Boże Narodzenie nie otrzymają w prezencie ubrań.
Straszono nim przede wszystkim osoby pracujące przy przetwarzaniu wełny, dla których częścią zapłaty/premią było właśnie nowe ubranie. Jeśli nie ukończyli pracy przed świętami, a więc i nie otrzymali w nagrodę elementu garderoby, wracali do domów z lękiem w sercach...
Więc następnym razem, gdy otrzymasz w prezencie wełniany sweter czy szalik, lepiej się uciesz i go załóż, by nie stać się ofiarą tej mrocznej bestii!
https://i.imgur.com/MpsKW3r.png

Użyte ubrania:
Maska Siena (590 MM)
Dekoracja Sinead (750 MM)
Łapy Lew (630 MM)
Przednie łapy Kiciuś (430 MM)
Sweter Itzel (870 MM)
Rajstopy Vivienne (360 MM)
Kołnierz Saibara (530 MM)
Kurtka Joyce (630 MM)
Szorty i ogon Jednorożec (580 MM)

Offline

#5 01-12-2018 o 20h59

Miss'ujdzie
Redundancja
I'm already Tracer
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 170

Ze świętami Bożego Narodzenia zawsze kojarzą mi się przedstawiane jasełka oraz kolędnicy, a wśród nich - pasterz (a w tym wypadku pasterka) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/moy/83533.jpg

Użyte ubrania:
Kurtka Joyce - 630MM
Sweter Ava - 640MM
Spódnica Alejandra - 670MM
Buty Ava - 590MM
Dekoracja Sinead - 750MM
Kołnierz Saibara - 530MM
Kózka Tiennette - 990MM
Razem : 4800MM


 

Offline

#6 02-12-2018 o 19h06

Miss'Żółtodziób
Akuma1
...
Wiadomości: 9

Dziadek do orzechów

https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83542.jpg

Ubrania:
Kapelusz pogromca wampirów - 480
Spodnie Eira - 350
Bluzka Sweter Galaktyczna Bojowniczka -450
Płaszcz treserka - 4500
Pasek Bettie - 350
Buty Piotra - 540
Razem: 6670


Żaden sąd by nas za to nie skazał – argumentował. – Ty jesteś sławny, a ja bogaty. Jesteśmy młodzi i lekkomyślni. Musimy popełniać zbrodnie i umykać przed konsekwencjami. To nasz społeczny obowiązek.

Offline

#7 05-12-2018 o 12h59

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

W Holandii u boku Sinterklaasa (Świętego Mikołaja) spotkać możemy postać zwaną Zwarte Piet, czyli Czarny Piotruś. Można go rozpoznać po twarzy i rękach pomalowanych koloryzującą pastą na czarno lub brązowo oraz po kostiumie w jaskrawych barwach, wzorowanym na modzie z początków XVII wieku.

Według niderlandzkiej tradycji w nocy, gdy wszyscy już śpią Zwarte Piet wspina się na dachy i wchodzi przez kominy do domów, aby przy kominku postawić prezenty dla dzieci od Sinterklaasa, natomiast w ciągu dnia rozdaje dzieciom i przechodniom na ulicy słodycze i ciasteczka. Zwarte Piet dźwiga także worek z prezentami oraz opiekuje się koniem Sinterklaasa.

https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/moy/83564.jpg


Bufki Columbina - 670MM
Rękawiczki Wielkanoc 2013 - 370MM
Bluzka Yraloin - 550MM
Kołnierz Trifaccia - 450MM
Beter Cybelia - 450MM
Kolczyki Gina - 110MM
Opakowniae na prezent - 200MM
Barchany Julienne - 550MM
Buty Mariette - 290MM
Skarpety Steffy - 260MM
Klacz Delaney - 3500MM
Suma: 7400MM

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#8 07-12-2018 o 19h20

Miss'Żółtodziób
mimimiauuu
...
Wiadomości: 4

To oczywiście Biała Czarownica z Narnii /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wszyscy znamy ją z wyjątkowego okrucieństwa i surowej urody, którą podkreśla dość prosta stylizacja składająca się z białej sukni i grubego futra, a także szpiczastej korony. Jest to postać, która najbardziej kojarzy mi się ze świętami, ponieważ każdego roku w Pierwsze Święto z całą rodziną oglądamy "Opowieści z Narnii", a Biała Czarownica, choć to postać negatywna jest moją ulubioną ze względu na swój surowy, a jednocześnie kobiecy styl, który przywodzi mi na myśl zimę. 
Strój skała się z:
- Korona Milkymoon
- Top Giulia
- Spódnica Cherryl
- Płaszcz Superbia
- Sople Jua
- Mroźny tron Frostfjord


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/moy/83594.jpg

Ostatnio zmieniony przez mimimiauuu (08-12-2018 o 12h45)

Offline

#9 13-12-2018 o 12h37

Miss'nieobczajona
Iorvete
...
Wiadomości: 30

http://i63.tinypic.com/vdobck.png

Oto Hefna, stworzony przeze mnie demon zemsty. Jako żywa osoba, była biedną dziewczyną. W zimie zpłonął jej dom, a ona nie miała gdzie się udać. W wieczór wigilijny poszła prosić pana swej wsi o gościnę, ten jednak, mimo, że tradycyjne miejsce dla zbłąkanego wędrowca było przygotowane, wygonił ją, nie dając nawet starego płaszcza. Tamtej nocy dziewczyna umarła. Ciało zagrzebano pod śniegiem w lesie i zapomniano o całym wydarzeniu. Znalazły ją jednak ptaki nocy. Dwanaście miesięcy później Pan dworu wystawił ponownie wigilijną ucztę, nie pamiętając już o przykrych wydarzeniach poprzedniego roku. Lecz tak samo jak wtedy, ktoś zapukał do jego drzwi. Był to staruszek, którego pola zostały ograbione przez wojaków władcy, a on sam nie miał co jeść. Błagał o litość w świętym dniu, później groził, że taki grzech, w Wigilię Bożego Narodzenia, sprowadzi na niego gniew Boga, pan jednak był nieugięty. Przekonany o swojej bezkarności zatrzasnął drzwi. Miał już odejść, gdy do drzwi znów ktoś zapukał. Rozzłoszczony pan chwycił za kij i chciał uderzyć natrętnego staruszka, gdy zdał sobie sprawę, że przed drzwiami nikt nie stoi. Usłyszał kraknięcie i spojrzał na pozbawione liści drzewo. Siedziały na nim setki ptaków. Widział sowy, puchacze, kruki, puszczyki, wrony, gawrony, a także wiele innych stworzeń. Wszystkie w jednym momencie zaczęły krzyczeć swymi ptasimi głosami. Przestraszony tym mężczyzna zatrzasnął drzwi... I poczuł, że dzieje się coś złego. Odwrócił się plecami do drzwi przylgnął do nich. W korytarzu stał upiór. Dopiero po chwili spojrzał na twarz i rozpoznał dziewczynkę, która umarła rok wcześniej. Ludzkie części jej ciała wyglądały jak wtedy, gdy wyciągano ją z pod śniegu, by wywieźć do lasu. Spojrzała na niego oszronionymi oczami. Krzyknął.

Dwór palił się przez dziewięć dni. Nikt nie śpieszył się go gasić. Nikt nie szukał w nim porzuconych wartościowych przedmiotów. Służba, której część zdążyła uciec, wyjechała daleko od wioski, nie odzywając się nawet słowem. Od tamtej pory Hefna odwiedza każdego, kto odmówi pomocy w tę szczególną noc.


Użyte ubrania:
Skrzydła Invidia 1 600 MM
Bluzka Darila 740 MM
Fartuch Fenella 590 MM
Spódnica Invidia 390 MM
Suma: 3 320 MM
Poroże Khymeia (niestety nie znalazłam ceny, ponieważ to produkt z Halloween, jednak jestem pewna, że nie przekracza limitu.)

Ostatnio zmieniony przez Iorvete (13-12-2018 o 12h48)


http://i68.tinypic.com/103sqoo.jpg

Offline

#10 14-12-2018 o 12h26

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467



Duch świąt

inspirowany Opowieścią wigilijną, a dokładniej jej animowaną adaptacją z 2009 roku.
Skupiłam się na uosobieniu ducha przeszłych świąt bożego narodzenia który w przeciwieństwie do pozostałych najbardziej urzekł mnie swoją postacią.
Jednak postanowiłam go nieco wzbogacić, by nie wyglądał jak nudna prosta świeczuszka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Ten kruk na tyłku bo ebenezer sKRUCZ hahha? xd

https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/moy/83679.jpg

luźna inspiracja




Świecznik Givré 590 MM
Plecy Humeyra 750 MM
Spódnica Littelbumbelbee 790 MM
Płomienie Falathar 690 MM
Ogień Falathar 650 MM
Kolczyki okrągłe białe 100 MM
= 3570
Pasek Crowsyn między 500-700 MM  <-nie przekracza budżetu

Offline

#11 15-12-2018 o 21h34

Miss'Żółtodziób
Lunairsa
...
Wiadomości: 4

Św. Łucja 
https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/gd/83709.jpg

Jej święto, przypadające na 13 grudnia w Szwecji i Danii świętują młode dziewczyny przebierające się za nią, patronkę światła. Według legend Łucja nosiła na głowie wieniec ze świecami, aby mieć wolne ręce do rozdawania chleba. Ponadto popularnym zwyczajem w Polsce jest obserwowanie pogody od dnia jej wspomnienia do wigilii. Na każdy kolejny dzień przypada kolejny miesiąc, także jeśli 13 grudnia jest słoneczny, to styczeń też taki będzie.

Od Łucji do Wilii licz dwanaście dni,
a w jakim to sobie toku,
słonko we dnie, w nocy gwiazdy,
światłem tuż po sobie lśni,
takim będzie miesiąc każdy,
w nadchodzącym tobie roku


Korona Christkindel - 590 MM
Spódnica Roswitha - 550 MM
Bluzka Kem1su - 670 MM
Zła Macocha - 750 MM
Zła Macocha 390 MM
Sukienka Maina - 970 MM
Pasek Wieczór Walentynki 2017 - 390 MM
Zboże Panna - 230 MM

Ostatnio zmieniony przez Lunairsa (15-12-2018 o 21h36)

Offline

#12 16-12-2018 o 15h25

Miss'Żółtodziób
nacie
Częstochowa - Trójmieście Taka światowa dziewczyna :D
Wiadomości: 3

https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/moy/83737.jpg
Oto Grinch!
Spis użytych ubrań:
Rajstopy Cassie 260 MM
Buty futrzane 870 MM
Opakowanie na prezent (sukienka) 3500 MM
Rękawiczki Rose 340 MM
Opakowanie na prezent (kurtka) 2500 MM
Świąteczna czapka 200 MM

You're a mean one, Mr. Grinch!

Offline

#13 16-12-2018 o 19h57

Miss'wow
ellixp
.
Wiadomości: 715

https://images91.fotosik.pl/92/37a267a8d3dc4ea6gen.png
Moja stylizacja przedstawia Krampusa, który stanął na drodze do prezentów niegrzecznym dzieciom /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Stylizacja składa się z:
- Etola Skorpiona    590 MM
- Sweter Maelie    480 MM
- Pióra Invidia    590 MM
- Kopyta Baran    890 MM
- Ramiona Invidia    680 MM
- Dekoracja Cositachikitax3    550 MM
- Brwi Cositachikitax3    120 MM
- Rogi koziorożec    680 MM
- Mroźna Smuga    390 MM
- Dzwoneczki Edina    340 MM
- Czarodziejska Mgła    590 MM
- Prezenty Joys     670 MM
- Smuga Foreverwish     290 MM
- Tył peleryna Thuringwethil    (kraina Halloween) niestety nie znalazłam ceny, ale jestem na 100%, że mieści się w budżecie

razem 6860 MM + Tył peleryna Thuringwethil
Edit ErinBlack: Peleryna kosztuje 350 MM


''Życie jest jak tęcza, żeby miało piękne barwy, potrzebuje zarówno słońca jak i deszczu."

Offline

#14 16-12-2018 o 20h32

Miss'całkiem całkiem
rooza2000
...
Miejsce: Magnolia
Wiadomości: 157

W ostatniej chwili (jak zawsze) mam zaszczyt przedstawić moją wariację na temat ducha minionych świąt. Nie ma on wiele wspólnego z tym przedstawionym w Opowieści wigilijnej. Kolorystyka mojego dzieła jest typowo świąteczna, odcienie czerwieni i złote akcenty. Ubrania z dość odległych czasów, idealnie dobrane, ułożone i ogólnie wycackane, bo wiadomo, w święta trzeba się pokazać. Wszystko to kojarzy mi się z tym co niestety przeminęło, czyli świętami bez telefonów, komputerów i telewizji, kiedy to ludziom wystarczało towarzystwo najbliższych.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/moy/83752.jpg

Wykorzystane ubrania:
-parasolka Melanie   690MM
-Spódnica Lunaelle   890MM
-Bluzka Augustine   620MM
-Pasek Tiennette   590MM
-Naszyjnik Marietta   420MM
-Kózka Tiennette   990MM
-Spinka Manel   490MM
Całkowity koszt: 4690MM

Offline

#15 17-12-2018 o 18h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 10

Dziewczynka z zapałkami


"Zima. Przez ulice zasypane śniegiem, w zmroku idzie dziewczynka bosa, z gołą głową i coś niesie w fartuszku. Dlaczego bosa? To cała historia. Rano miała pantofle, stare i zniszczone, za duże na nią, stare pantofle matki, ale je pogubiła. Więc szła boso biedna dziewczynka po śniegu, a nogi jej zsiniały i poczerwieniały. Jedną ręką ściskała czerwony fartuszek, w którym niosła kilkanaście paczek zapałek na sprzedaż, a w drugiej ręce miała jedną paczkę i tę podsuwała nieśmiało przechodniom, aby zwrócić na siebie ich uwagę. Ale nikt po nią nie sięgnął, nikt dzisiaj nic nie kupił jeszcze od dziewczynki, nie miała ani grosika zarobku.
Białe płatki śniegu osiadały jej na długich, jasnych włosach, które ciepłym płaszczem osłaniały plecy i szyję dziewczynki. Ładnie jej było w  tym złocistym płaszczu ze srebrzystymi gwiazdami nad czołem, lecz nie myślała o tym. Drżała z zimna i głodu, idąc z wolna przez ulice, podobniejsza do cienia, niż do żywego dziecka.
Na wspomnienie ciepła już nie ma siły oprzeć się pokusie. Jedna zapałka tylko. Wyjmuje ostrożnie, trzask… i płonie! Cóż za wesołe światło, jasne i ciepłe, ach, jak grzeje w ręce! Cudowny płomyk!
Wydało jej się nagle, że siedzi przed ciepłym, żelaznym piecem na świecących nóżkach, z mosiężnymi drzwiczkami...zapałka zgasła...
Dziewczynka zapaliła drugą bez namysłu. Jasne światełko padło na mur szary, który w tym miejscu stał się przezroczysty, niby muślin cieniutki. I ujrzała w głębi duży, jasny pokój, stół nakryty czystym, bielutkim obrusem, na nim talerze, szklanki, ...Wtem zapałka znów zgasła...
Śpiesznie zapaliła trzecią. Płomyk strzelił w górę, zamigotał i rozprysnął się na wszystkie strony, iskrząc się w powietrzu niby świeczki na choince. Ach, choinka! Tuż przed nią stoi wspaniała, wielka, jaśniejąca światłami, piękniejsza i strojniejsza od tej, którą widziała przez szklane podwoje w mieszkaniu bogatego kupca. Ileż świeczek! Tysiące! Takie ciepłe, jasne. Dziewczynka wyciągnęła ku nim obie rączki… a wtem zapałka zgasła. Ale maleńkie iskierki unosiły się w górę, coraz wyżej, wyżej i zajaśniały między gwiazdami na niebie. Och, jedna spadła, i smuga ognista zagasła za nią.
— Ktoś umarł — cicho szepnęła dziewczynka, bo słyszała od babki, którą kochała bardzo, że kiedy gwiazda spada, to dusza człowieka odlatuje z ziemi do nieba.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/moy/83751.jpghttps://photo.missfashion.pl/pl/1/105/moy/83751.jpg



Znów zapłonęła zapałka i w świetle, które zajaśniało, dziewczynka ujrzała tę najdroższą babunię, całą jaśniejącą ciepłym, łagodnym blaskiem. Staruszka z miłością patrzała na wnuczkę, uśmiechała się do niej.
— O, babciu, weź mnie z sobą! — zawołało dziecko. — O, weź mnie, babciu! Ja wiem, że ty znikniesz, skoro zapałka zgaśnie, jak zniknął piec ciepły, gęś i choinka. O, nie znikaj, babciu!
Drżącą z pośpiechu i mrozu rączyną zapaliła dziewczynka całe pudełko od razu, tak bardzo chciała zatrzymać babunię. I buchnął jasny płomień, jaśniejszy od słońca, i babka nigdy tak piękna nie była, tak płomienna i jaśniejąca. Uśmiechnęła się znowu do małej dziewczynki i wzięła ją na ręce. Teraz podniosły się obie wysoko, coraz wyżej, ku gwiazdom, ku światłom wspaniałym, gdzie nie ma głodu, chłodu ani trwogi, aż przed tron Boga.
Nazajutrz w kąciku pod murem, ujrzano zmarznięte ciało dziewczynki. Na twarzy miała uśmiech na ustach, w dłoni spalone pudełko zapałek.
— Chciała się ogrzać — rzekł ktoś, pokazując na spalone zapałki.   
Nikt się nie domyślił, co widziała przed śmiercią w świetle tych kilku drewienek i w jakim blasku wstąpiła do nieba w objęciach zmarłej babki."


Ubrania:
- szalik Ava - 540 MM
- bluzka Nevaeh - 230 MM
- fartuszek Księżniczka Aurora - 250 MM
- nogi Quiuzel - 1200 MM
- ręce Popina - 770 MM
- dekoracja Hera - 540 MM
- woalka Christkindel - 550 MM
- anioł Christkindel - 550 MM (ze względu na brak zapałek)
- spódnica Scarlet - 1260 MM
- śnieg Snegovik - 80 MM
Suma: 5970 MM

Ostatnio zmieniony przez mona17 (17-12-2018 o 19h06)

Offline

#16 17-12-2018 o 21h47

Miss'Żółtodziób
Kimberly51
...
Wiadomości: 10

Moja wersja świątecznej choinki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/moy/83781.jpg


Naszyjnik manel - 780 mm
Bluzka Katy keene - 870 mm
Body wyrda - 890 mm
Rękawiczki Mikonya - 550 mm
Rajstopy cassie - 260 mm
Spódnica isaure - 1760 mm
Stroik Avaritia - 860mm
Torebka Salcianga - 760 mm

Suma: 6730 mm

Offline

#17 17-12-2018 o 23h54

Miss'ujdzie
Foka10
...
Miejsce: Trójmiasto
Wiadomości: 198

Ja przebywam z Kolęda ! Która podczas świąt zawsze nam towarzyszy i ogrzewa nasze serca /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


ręce hera - 670
pasek canidie - 660
SZAL WEI - 510
Top Luxuria - 850
spódnica Littelbumbelbee - 790
nogi Quinzel - 1200
Latarnie Roszpunka - 490
gałęzie na szyi - 650
tło hera - 540
Razem 6360
W ostatniej chwili xD


https://photo.missfashion.pl/pl/1/105/moy/83787.jpg

Ostatnio zmieniony przez Foka10 (17-12-2018 o 23h56)

Offline

#18 18-12-2018 o 02h46

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 991

Termin zgłaszania prac konkursowych dobiegł końca, więc zapraszam do głosowania na swoich faworytów (max 3). Można to zrobić wysyłając do mnie (lub innej moderatorki) pw.
Głosy można wysyłać do 24.12 do godziny 22:00.

Uwaga!

Więcej niż jednego głosu od osób posiadających to samo IP (współlokatorów, członków rodziny) nie zapisujemy!


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1