Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 13-09-2018 o 20h56

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824



Konkurs polega na stworzeniu stylizacji imitującej Drag queen. Innymi słowy - wasze stylizację mają przedstawiać kobietę udającą mężczyznę, udającego kobietę XD



DRAG QUEEN



REGULAMIN:
1. Obowiązuje regulamin forum oraz miniregulaminu działu
2. Zakaz plagiatowania
3. Stylizacja może zawierać 2-3 elementy z gotowego kompletu lub zdjęcia z gwiazdą
4. Stylizacja ma być zdjęciem z szafy
5. Możecie zgłosić max. 2 stylizacje
6. Wymagany jest min. 4 zdaniowy opis stylizacji
7. Nie poddajemy obrazów obróbce graficznej



Termin zgłaszania prac minie 28 września o godzinie 23.59

Ostatnio zmieniony przez Yubin (13-09-2018 o 21h01)


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#2 14-09-2018 o 01h13

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Wiesz co? Akurat jak dla śmiechu zrobiłam bardzo dramatyczną drag queen to wyskakujesz z konkursem?

No więc, chowam stylę w spoilerze, bo boli w oczy bardzo, szczególnie ten kolor /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

A więc przedstawiam George'a, który pod osłoną nocy zmienia się w kawał baby o imieniu, a jakże, Violet. Violet słynie z zamiłowania do przepychu, piór i rockowych dodatków. Jest wiccanką, więc i takie akcenty można czasem w jej strojach odnaleźć.
Nie ma nikogo, kto byłby lepszy od Violet w karaoke z przebojami lat osiemdziesiątych.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#3 14-09-2018 o 01h18

Miss'całkiem całkiem
Kukałke
...
Miejsce:
Wiadomości: 80

Prawie spadłam z radości z krzesła widząc nazwę tego konkursu! Dopiero co skończyłam oglądać 9 sezon RPDR i nie mogłam się oderwać od komputera, aż nie skończyłam dwóch stylizacji~!

Na pierwszy ogień - moja wersja stroju Valentiny  "White Party".


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82685.jpg



Już wcześniej próbowałam stworzyć strój inspirowany sukniami ślubnymi, ale nie miałam na niego pomysłu. Do momentu gdy zobaczyłam Valentinę w eleganckiej białej sukni, ozdobionej licznymi kwiecistymi motywami. Nieco zmodyfikowałam samą sukienkę, aby była bardziej zwiewna, a futerko dodało jej szyku. Starałam się jednak jak najwierniej odwzorować jej cudowny makijaż.
Już z daleka słyszę: "Valentina, your smile is beautiful"


Inspiracja





Stylizacja numer dwa, czyli seria szczęśliwych wypadków.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82686.jpg


Na początku próbowałam stworzyć coś na kształt greckiej bogini. Chciałam też koniecznie wkomponować mój ulubiony kolor czerwony. Wyszło mi połączenie środkowej muzy z Herkulesa i Bianki Del Rio (pozwoliłam sobie spolszczyć imię). Najwięcej frajdy sprawiło mi szukanie i dobieranie akcesoriów, które często noszą królowe.

Inspiracja

Ostatnio zmieniony przez Kukałke (14-09-2018 o 01h19)

Offline

#4 29-09-2018 o 11h40

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

~CZAS ODDAWANIA PRAC KONKURSOWYCH DOBIEGŁ KOŃCA~

JEDNAK....


W związku z prośbami o przedłużenie czasu oddawania prac konkursowych, ponieważ znalazły się jeszcze dwie osoby, które zechciałyby wziąć udział w konkursie, a nie zdążyły, przedłużam konkurs o 48 godzin, a zamknięcie możemy uznać za prank większy od tego, który zrobił nam pewien austriacki malarz w 39 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Definitywny i niepodważalny czas, w którym konkurs dobiega końca to 01.10 o 11.40

Ostatnio zmieniony przez Yubin (29-09-2018 o 11h43)


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#5 29-09-2018 o 11h56

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

No to jestem, nareszcie x,ddd


Przedstawię jedną osobę w dwóch stylizacjach
Mariusz od zawsze wiedział, że jest kimś więcej niż zwykłym chłopcem...


Pierwsza stylka, typowo wieczorowa doskonała na każdą okazję, czy to wieczór z rodziną, gala, czerwony dywan?

https://i.imgur.com/z72aML4.png


Druga bardziej artystyczna, doskonała na sesję zdjęciową w stylu instagrama

https://i.imgur.com/FcShmLa.png

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (29-09-2018 o 11h58)

Offline

#6 29-09-2018 o 15h22

Miss'nieobczajona
Schopenhauer
...
Wiadomości: 18

mój trap miss w mocnej inspiracji wspaniałą Valentiną przemierza scenę dostojnie i z gracją, jego specjalność to konkurencje lip sync gdzie może prezentować nie tylko swą oszałamiającą sylwetkę ale również doskonałe wyczucie rytmu
niczym szkarłatne słońce Italii rozgrzewa publikę do czerwoności migocząc w świetle reflektorów
czy ta piękna róża pod połami satyny skrywa jakieś kolce- z pewnością, przynajmniej jeden

https://orig00.deviantart.net/531f/f/2018/272/8/5/schopenhauer__6__by_mechanicpigeon-dco2gmp.png

Offline

#7 14-10-2018 o 15h21

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

WYNIKI




Bardzo dziękuję wszystkim uczestniczkom za udział w konkursie.
Naprawdę doceniam trud, który włożyłyście w stworzenie każdej ze stylizacji!
Jako że pojawiło się naprawdę niewiele zgłoszeń, postanowiłam nagrodzić wszystkich, bo mogę + jestem w męski narząd rozrodczy leniwa XD

PS: Wszyscy kochamy Velentine /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Yubin (14-10-2018 o 15h23)


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#8 15-10-2018 o 15h27

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Co za leń, ale rozumiem, tez bym pewnie podobnie nagrodziła, czekam na kolejny konkurs xddd szybko dawaj jakiś konkurujący z moim jeszcze nie otwartym (do czasu!) pokazem w tematyce heloin

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (15-10-2018 o 15h27)

Offline

#9 16-10-2018 o 17h44

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Cóż za cudne nagrody /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Pięknie dziękuję i pozostałym dziewczynom tez gratuluję, boskie stylówy, aż szkoda, ze tak ich mało /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#10 18-10-2018 o 19h29

Miss'nieobczajona
Schopenhauer
...
Wiadomości: 18

idealne wyniki idealnego konkursu, dziękuję i gratuluję wszystkim jak również organizatorce za wspaniały pomysł

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1