Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 13-09-2018 o 18h43

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82682.jpg
Witajcie!
To znowu nasz team Mizu0 i Foka10
Po długiej przerwie przychodzimy z kolejnym konkursem ^^
Chciałybyśmy żeby każdy z was przedstawił za pomocą stylizacji swoją wizję wybranego przez siebie świata postapo.

Światy Postapokaliptyczne są różnie przedstawiane. Czasem bohater musi walczyć o życie z hordą zombie; żyć w wodnym świecie gdzie cała ziemia jest zalana; może to też być wieczna zmarzlina; wybuch bomby atomowej i rojące się w zaułkach mutanty; całkowita pustka i ruiny dawnej cywilizacji itp. itd.
Pomysłów na taki scenariusz jest dużo więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82683.jpg


1. Maksymalnie jedna stylizacja miss w wybranej przez siebie wizji, ale miss może mieć partnera w postaci swojego faceta.

2. Krótka historia (min. 3-4 zdania) na temat stylizacji i świata, w którym miss się znajduje, a także jaką rolę w nim odgrywa. (dłuższe opisy mile widziane, na taki dodatkowy plusik)

3. Stylizacja ma być waszym pomysłem więc zabronione są cosplaye bohaterów z filmów/książek. Można się tylko delikatnie inspirować.

4. Nie wstawiamy styli, które brały udział w jakimś konkursie.

5. Można użyć maksymalnie 2 elementów z gotowego zestawu/ od gwiazdy.

6. Obowiązuje zakaz plagiatowania.

7. Uczestników obowiązuje regulamin forum oraz miniregulamin działu konkursów.

* Na zgłoszenia swoich prac macie czas do 28 września 2018!

Podobne konkursy:
https://www.missfashion.pl/forum/t3793,21-wybory-stylizacji-inspirowanych.htm#p192976

Offline

#2 22-09-2018 o 10h15

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Jaki fajny temacik :) Pierwsze, co mi przyszło na myśl, to klimaty "Mad Maxa" i "Podwodnego świata", ale mi się styla nie składała, więc poprosiłam o pomoc Wujka Google i wyskoczyło mi to. Ciekawy wydał mi się motyw pandemii połączony z katastrofą ekologiczną oraz, co dodałam od siebie, bezpośrednio wynikające z tego dystopia i oligarchia. Co doprowadziło do tego, że opis jest długi :<https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82759.jpg

     No więc Ziemię trochę szlag trafił. Globalne ocieplenie zrobiło swoje i nastąpiła katastrofa ekologiczna: podniesiony poziom wód i fale tsunami zniszczyły ogromne połacie obszarów zabudowanych leżących na wybrzeżach. Dodatkowo szalejące bez przerwy huragany uczyniły niemożliwym do zamieszkania obszary graniczące z lub leżące na Oceanie Spokojnym i Atlantyckim. Miejsc bezpiecznych, gdzie zachowały się warunki umożliwiające życie, zostało bardzo mało: były to obszary leżące w strefie klimatycznej umiarkowanej, w głębi lądu i nie na obszarze styku płyt tektonicznych. Czyli Europa Środkowa i centralne stany USA.
     W międzyczasie tajemniczy wirus, niezwykle ciężki do pokonania, przetrzebił ludzką rasę. Do z trudnem wynalezionego lekarstwa dostęp miała tylko niewielka liczba ludzi - lekarze, prawnicy (często hajtnięci z lekarzami, cóż...) i znajomi lekarzy (często akademicy z politechnik i uniwersytetów medycznych, cóż...). Cała reszta ludności, chorująca bądź nie będąca w komitywie z lekarzami, żyje w okropnych warunkach poza murami ocalałych miast. Miasta zaś z czasem zaczęły się coraz bardziej wewnętrznie rozwijać technologicznie, co jeszcze bardziej powiększyło kontrast ze światem zewnętrznym (i zapewne w końcu doprowadzi do buntu obszarpańców z Zewnątrz, ale ciii).
     Moja miss to młoda lekarka, Leah McConnor, prezentująca Radzie Nadzorczej wyniki swoich rewolucyjnych badań, mających na celu zmienienie aktualnego stanu Ziemi (co prezentuje na hologramie za swoimi plecami) z powrotem z zdrowe miejsce do życia. Ale ludzie niechętnie pozbywają się dostępu do władzy i zazdrośnie jej strzegą. Leah jeszcze nie wie, że od teraz nieustannie będzie grozić jej niebezpieczeństwo - badania nie spodobały się rządzącym. Czy doprowadzi to do tego, że będzie musiała uciekać za Mury i dołączy do obszarpańców, w których zaczyna coraz bardziej buntowiczniczo wrzeć krew? Kto to wie ;)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#3 22-09-2018 o 13h29

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

https://i.imgur.com/3GT1OJi.png

Rok 3024. Ludzie udowodnili, że podróże w czasie są możliwe, przez co kontinuum czasoprzestrzenne zostało zachwiane. Otworzyło się mnóstwo portali do innych wymiarów, które zaczęły się przenikać. Zapanował chaos, a inne formy życia zaczęły się przemieszczać, dominując i niszcząc słabsze formy cywilizacji. Wskutek wahania temperatur mieszających się między różnymi światami na Ziemi powstała wieczna zmarzlina. Ostatni przedstawiciele najsłabszych gatunków (w tym ziemianie z różnych epok czasowych) połączyli swoje siły, aby razem walczyć o przetrwanie.

Niewiele wiem o postapo, ale dla mnie to brzmi legitnie XD No i pewnie tak będzie XD


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#4 22-09-2018 o 17h24

Miss'całkiem całkiem
Kukałke
...
Miejsce:
Wiadomości: 80

Rozwój przemysłu, a co za tym idzie globalne ocieplenie, zmiana klimatu i wyczerpywanie się surowców naturalnych spowodowało gwałtowny wzrost cen wszystkich dostępnych na rynku towarów i usług. Napięcie stosunków międzynarodowych wzrastało. Zdesperowani ludzie zwrócili się przeciwko sobie. Rozpętała się wojna. Przyniosła ze sobą cierpienie i chaos. Dla właścicieli koncernów zbrojeniowych jest jednak ona świetnym źródłem zarobku - w końcu każdy chce przeżyć.

https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82761.jpg

Cynthia Blackburn była właścicielką jednej z największych wytwórni broni w dawnej Europie. W momencie wybuchu wojny, czym prędzej ufortyfikowała swoją fabrykę. Bogactwo które przyniosła jej sprzedaż amunicji umożliwiła jej wynajęcie prywatnej armii. Terroryzując okoliczne osady zapewnia sobie darmową siłę roboczą, a także regularne dostawy zasobów potrzebnych do przetrwania. Czy komuś uda się wreszcie położyć kres jej tyranii?

Offline

#5 28-09-2018 o 15h03

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Jako,  że są nowości w butiku,  które są w tematyce naszego konkursu to postanowiłyśmy go przedłużyć do poniedziałku (01.10.2018). Może ktoś będzie miał pomysł na użycie tych nowych ciuszków /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#6 01-10-2018 o 14h04

Miss'nieobczajona
Iorvete
...
Wiadomości: 30

Wyszła na klif, by zrozumieć, co się dzieje. Jej sprawdzoną metodą było mówienie wszystkich wydarzeń, od początku, który zaskutkował daną sytuacją.
- Dobrze. Od początku. Pięć lat temu Ziemia zaczęła zabijać ludzkość. Masowo, w samoobronie. Mój ojciec i setki innych ekologów przewidziało to i zabrali rodziny, znajomych, do parków narodowych, bądź rezerwatów przyrody. Tylko tam byliśmy bezpieczni. Nie wiemy, ilu ludzi przetrwało pogromy. Teraz żyjemy bez dostępu do elektryczności, z nowych wynalazków mamy tylko leki. Wzorujemy się na dawnych cywilizacjach. Tata był przywódcą naszego plemienia, jednego z dwóch, na wyspie, będącej niegdyś Irlandią. Dwa dni temu, gdy łowiliśmy ryby, zaatakowała nas grupka przetrwańców, ludzi którzy przetrwali poza rezerwatami. Zabili tatę, a mnie ogłuszyli. Teraz ja zostałam przywódcą. Jako jego córka, a także dlatego, że jako archeolog wiem wiele o dawnych plemionach, wiem jak funkcjonowały. Ach. Jak bolało malowanie wzorów na lewym policzku, znaczonym niezagojonymi śladami po paznokciach. Szkoda mi przetrwańców. Część z nich nie zawiniła bardziej niż ja, jednak nie byli rodziną ekologa. A ich oczy, jedyne co pozostało ludzkie w dzikich twarzach...

http://i67.tinypic.com/20kxa54.jpg


http://i68.tinypic.com/103sqoo.jpg

Offline

#7 01-10-2018 o 22h23

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Ciężko się żyje w świecie, którym po wyczerpaniu się innych zasobów zawładnął przemysł miedziany.
Skutkiem ubocznym rafinacji jest okropny różowo czerwony selen w różnych postaciach, pokrywa on dosłownie wszystko - trwale wybarwia włosy oraz skórę.
Co gorsze jednak, unosi się nawet w powietrzu.
Bez odpowiedniego sprzętu lepiej się nie zbliżać w okolice fabryk.

Moja misska właśnie zauważyła osamotnioną furgonetkę z dostawą pożywienia do jednej z nich i jest gotowa na niezbyt ugodowe przejęcie dóbr.

https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82856.jpg

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (01-10-2018 o 22h25)

Offline

#8 24-10-2018 o 23h29

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

WYNIKI!!


Z racji tego, że było tak mało zgłoszeń, każdy dostał po dyplomie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Saeniver otrzymała 1 miejsce, bo trafiła 10/10 w mój ulubiony klimat postapo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/83102.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/83103.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/83104.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/83105.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/83106.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1