Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 26-06-2013 o 16h05

Miss'na całego
Vena
...
Wiadomości: 309

Ja układam trudne puzzle. Jak już mówiła Kouki- nie są trudniejsze, tylko bardziej pracochłonne. :--)
Dla mnie już trudniejsze jest Sudoku, choć i je staram się układać.

Offline

#27 30-06-2013 o 12h40

Miss'całkiem całkiem
Shera
...
Wiadomości: 166

Ja też zawsze układam trudne puzzle. Nie mam z nimi problemu, a fajnie jest dostać 2 lub 3 punkty IQ i 50 MM ^^

Offline

#28 07-07-2013 o 20h12

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Dziewczyny!
Macie jakiś sposób na SafariFoto??
Nie umiem zdobyć więcej MM niż 400, a przecież muszę. Nie mam pojęcia, dlaczego raz mam 50 + jak zrobię zdjęcie zwierzęciu, a następnym razem nie liczy nic, mimo że zdjecie wykonałam w takiej samej odległości od krzaka. Ktoś może mi coś poradzić? Sama do niczego nie dojdę.../vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png A JUTRO wracam z wycieczki..

Offline

#29 07-07-2013 o 21h13

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Z tego co pamiętam ( grałam tylko 2 razy w to ^^) punkty masz za zwierzaka na zdjęciu, bez punktów jak nic nie ma przy kamieniu, a ujemnę jak złapiesz turystę. Odległość nie jest aż tak ważna bardziej czy coś za nim jest i nie trzeba w pełni perfekcyjnego zdjęcia robić. Mogę się mylić nie poświecałam tej grze dużo uwagi bo  w Kenii byłam sprawdzić kolekcje mebli bardziej xD

Offline

#30 07-07-2013 o 22h00

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Samira napisał

Z tego co pamiętam ( grałam tylko 2 razy w to ^^) punkty masz za zwierzaka na zdjęciu, bez punktów jak nic nie ma przy kamieniu, a ujemnę jak złapiesz turystę. Odległość nie jest aż tak ważna bardziej czy coś za nim jest i nie trzeba w pełni perfekcyjnego zdjęcia robić. Mogę się mylić nie poświecałam tej grze dużo uwagi bo  w Kenii byłam sprawdzić kolekcje mebli bardziej xD

Wiem, ze jak nic nie ma, albo jest turysta, to mam punkty ujemne, lub nic. Ale kiedy za krzakiem jest zwierzak nie mam czasami punktu i to mnie wkurza!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png nie wiem, jak przejsc prog 600 pkt, a potrzebny jest do misji:(  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#31 08-07-2013 o 00h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To dziwne bo ja problemu nie miałam ze zdobyciem puntków do misji. Może jakiś bug wyskoczył ( niech się wypowiedzą osoby w takim wypadku grające w to niedawno ^^) ostatecznie możesz spróbować czy inna przeglądarka ci nie rozwiąże problemu.

Offline

#32 08-07-2013 o 10h51

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Dzięki Samira:)
Najwyżej za kilka dni wybiorę sie jeszcze raz do Kenii, zobaczę,  czy coś się zmieni:)

Offline

#33 18-07-2013 o 00h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 6

mi juz kilkakrotnie zdarzylo sie wygrac nic ...;<

Chimayra napisał

Kociata napisał

W zdrapce jest błąd.
Od 10 MM do 40 MM na jedną grę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dziękuję bardzo! Zerknęłam jeszcze w FAQ i tam pisze od 0-40, ktoś może potwierdzić, że można nie wygrać nic? Ja teraz nawet nie mogę wejść w opis bo zużyłam dzisiejsze dwie możliwości.

Offline

#34 22-07-2013 o 09h51

Miss'na całego
AozoraNakigoe
...
Miejsce: Kaszuby aktualnie
Wiadomości: 344

Wczoraj zauważyłam, ze w podanym fragmencie związanym z kubusiem puchatkiem ostatnie słowo, które jest do uzupełnienia nie da się 'kliknąć' więc i zmienić.
Dzisiaj zaś we fragmencie z Kopciuszka jest zaznaczone słowo 'przed' nie jestem pewna czy to błąd... ale co tam jest do zmieniania zwłaszcza, ze nie ma żadnej przerwy ani nic takiego gdzie można by było uzupełnić jakąś literę...

Offline

#35 22-07-2013 o 17h14

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

Ja nadal mam problem z tymi puzzlami i nie mogę ich ułożyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png

Offline

#36 23-07-2013 o 13h48

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

czy tylko ja nie mogę grać w "posprzątaj w swojej torbie''?

Offline

#37 23-07-2013 o 14h22

Miss'całkiem całkiem
Mysiaa03
...
Miejsce: Gdzieś...w Małopolsce :D
Wiadomości: 135

bleee napisał

czy tylko ja nie mogę grać w "posprzątaj w swojej torbie''?

a masz odpowiednią przeglądarkę?

Offline

#38 23-07-2013 o 16h45

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

no raczej tak bo raz grałam i wszystko było oki a teraz nie mogę czas mi się nie zatrzymuje i tak jak bym jeszcze odkrywała a już skończyłam

Offline

#39 29-07-2013 o 10h47

Miss'na całego
prettyzuza
;):*
Wiadomości: 422

Jeśli w WISIELCU brakuje ci słowa, proponuje zajrzec na strone lexic.pl
Na niej można bardzo szybko znaleźć odpowiednie:)
wystarczy, że wpiszemy w wyszukiwarkę np.: a.a... a pod spodem klikniemy "brakujące litery"
i pokaże nam się, że to np abakan.
Bardzo pomocna strona, polecam!/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#40 04-08-2013 o 10h14

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Nie wiem co robić. W grze Ortografia mam wszystkie wyraz poprawnie, a i tak nie wygrywam pełnej nagrody. Mam tak od kilku tygodni i nie wiem co zrobić. Zawsze wychodzę z tych błędnych tekstów i moja przeglądarka to Chrome.

Offline

#41 04-08-2013 o 12h03

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nic z tym nie zrobisz, jakbyś się wczytała wiedziałabyś, że każdy tak ma. Część tekstów po prostu nie działa poprawnie i trzeba odświeżać tak długo, aż trafi się działający.

Offline

#42 04-08-2013 o 16h24

Miss'nieobczajona
pieronek
...
Wiadomości: 24

Ktoś kiedyś podawał, które teksty w grze z ortografią działają poprawnie. Na pewno poprawny jest Pan Tadeusz, Brzydkie Kaczątko, Akademia pana Kleksa i to o pasikoniku/świerszyku, który nie miał zapasów na zimę (nie pamiętam tytułu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ).

Offline

#43 04-08-2013 o 21h33

Miss'całkiem całkiem
Chimayra
...
Wiadomości: 123

pieronek napisał

Ktoś kiedyś podawał, które teksty w grze z ortografią działają poprawnie. Na pewno poprawny jest Pan Tadeusz, Brzydkie Kaczątko, Akademia pana Kleksa i to o pasikoniku/świerszyku, który nie miał zapasów na zimę (nie pamiętam tytułu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ).

W pierwszym poście wymienione są niedziałające teksty i te, które są sprawdzone.

Offline

#44 15-09-2013 o 17h47

Miss'całkiem całkiem
...
Wiadomości: 127

Chimayra napisał

Kociata napisał

W zdrapce jest błąd.
Od 10 MM do 40 MM na jedną grę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Dziękuję bardzo! Zerknęłam jeszcze w FAQ i tam pisze od 0-40, ktoś może potwierdzić, że można nie wygrać nic? Ja teraz nawet nie mogę wejść w opis bo zużyłam dzisiejsze dwie możliwości.

można niczego nie wygrać, ja tak miałam. wtedy całe pole jest puste i pisze "przegrałaś"


Życie jest okrutne, lecz idzie się w nim odnaleźć. Czas mknie przed siebie, ale można go zatrzymać w sercu...

Offline

#45 12-10-2013 o 18h23

Miss'całkiem całkiem
Lubię pisać wiersze i opowiadania. Miejsce: Tam gdzie przebywa Klepsik ^^ .
Wiadomości: 97

Aktualnie jestem w Kenii i nie działa mi gra "Safari Photo". Pojawia się wtedy biały ekran i napis "error". W misjach mam zagrać w tą grę. Co mam zrobić? Proszę o radę.


http://veedo.pl/talenty,2,2659/imagine-dragons-demons-by-wkielbasa-mp4,1377500#referer=search&phrase=wkiebasa&sort=relevantion

http://ising.pl/nagranie/ckd2q74h9md,Liber_and_Natalia_Szroeder-Wszystkiego_na_raz

"Kiedy śpiewam czuję się, jakbym szła po tęczy i mam nadzieję, że wszyscy którzy mnie słuchają czują się chociaż w połowie tak samo jak ja." Shina Keld

Offline

#46 12-10-2013 o 18h27

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

ShinaKeld napisał

Aktualnie jestem w Kenii i nie działa mi gra "Safari Photo". Pojawia się wtedy biały ekran i napis "error". W misjach mam zagrać w tą grę. Co mam zrobić? Proszę o radę.

Najlepiej zgłosić to tu //www.missfashion.pl/forum/f7,1-bugi-b%C5%82%C4%99dy-w-grze.htm


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#47 12-10-2013 o 19h40

Miss'Sensei
dortnana
T.T
Miejsce: Czarna dziura...
Wiadomości: 870

ojejciu nie wiedziałąm że ludzie mogą mieć takie problemy z grami. Ja gram w wszystkie gry oprócz "poraw błędy" i nie ma żadnych problemów tym bardziej z puzzlami. Na nie trzeba mieć haczyk. Jeżeli ktoś ma naprawdę problemy a chce je ułażyć to mogę pomóc na prv (z chęcią bym ułożyła sama).

Offline

#48 14-10-2013 o 14h55

Miss'całkiem całkiem
Lubię pisać wiersze i opowiadania. Miejsce: Tam gdzie przebywa Klepsik ^^ .
Wiadomości: 97

chorino napisał

ShinaKeld napisał

Aktualnie jestem w Kenii i nie działa mi gra "Safari Photo". Pojawia się wtedy biały ekran i napis "error". W misjach mam zagrać w tą grę. Co mam zrobić? Proszę o radę.

Najlepiej zgłosić to tu //www.missfashion.pl/forum/f7,1-bugi-b%C5%82%C4%99dy-w-grze.htm

. Ale jest taki sam wątek dotyczący tej gry? Bo jeżeli nie to dostanę bana...  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif


http://veedo.pl/talenty,2,2659/imagine-dragons-demons-by-wkielbasa-mp4,1377500#referer=search&phrase=wkiebasa&sort=relevantion

http://ising.pl/nagranie/ckd2q74h9md,Liber_and_Natalia_Szroeder-Wszystkiego_na_raz

"Kiedy śpiewam czuję się, jakbym szła po tęczy i mam nadzieję, że wszyscy którzy mnie słuchają czują się chociaż w połowie tak samo jak ja." Shina Keld

Offline

#49 20-09-2014 o 08h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ja bardzo przepraszam ale mam pewien problem .Posiadam tablet i przy grze suduku nie moge wpisywać liczb w puste miejsca bo wtedy nie włącza mi się klawiatura co mam zrobić a chciałabym w nią zagrać by zdobyć missmonety ...proszeeeee o pomoc
a jeśli nie tu mam takie problemy zgłaszać to niech mi ktoś powie gdzie. /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

#50 20-09-2014 o 11h44

Miss'OK
nisiam
Kobieta jest cudem boskim, szczególnie jeśli ma diabła za skórą.
Wiadomości: 1 452

W grze sudoku nie zdobywa się missmonet tylko punkty IQ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                                                                                     „Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego."

Szybko zrezygnowałeś jak na kogoś, kto mówił, że jestem kobietą jego życia
— Guillaume Musso, "Kim byłbym bez Ciebie?"




Offline

Strony : 1 2 3