Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 13-05-2018 o 05h08

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81277.jpg
Konkurs polega na stworzeniu stylizacji która pokazuje istotę z innej planety itp. (mogą żyć na czymś innym niż planeta, byle gdzieś w kosmosie xD ). Może to być wszystko, byle nie miało formy znanej z Ziemi.

Jak myślicie, jak wyglądałyby stworzenia przystosowane do życia na słońcu? Jak wyglądają marsjanie? Czy czarna dziura skrywa inny świat pełen dziwnych stworów? Pokażcie mi swoją wyobraźnię!


REGULAMIN:

->Chciałabym od was czegoś oryginalnego, więc bez cosplay'ów, ale inspiracje mile widziane.
->Obowiązuje regulamin forum oraz miniregulaminu działu
-> Zakaz plagiatowania
-> Stylizacja może zawierać max 2 elementy z gotowego kompletu
-> Stylizacja ma być zdjęciem z szafy
-> Max 2 stylizacje
->Min 2 zdania opisu

***
Nagrody:
->Dyplomy dla wszystkich zwycięzców + rysunek dla pierwszego miejsca
->Nagroda publiczności, więc proszę o głosowanie

Termin zgłaszania prac: do 27 maja do północy (czyli do 00.59 bo przecie to wciąż 24 xD)

Były konkursy o kosmosie, Star Wars, ale nie znalazłam nic dotyczącego konkretnie kosmitów itp. Jeżeli coś takiego jednak było, to poproszę linka ;>

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81279.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#2 13-05-2018 o 15h05

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Ok, to na początek daje moją starą style, która powinna się wpasować w temat konkursu. Robiąc ją miałam w głowie istotę z odległej planety, która pobiera energię z otoczenia.


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81284.jpg





Przychodzę z drugą stylą. Jest to utopijna wersja wszechświata, który znajduje się w innym wymiarze. Miss jako kosmitka przemierza galaktykę razem ze swoim niebiańskim rumakiem ^^.
Nie mogłam się powstrzymać i musiałam zrobić taką kolorową stylizacje, chociaż trochę się namęczyłam nas mejkapem i fryzurą, bo zmieniałam je chyba z 7 razy xD




//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81296.jpg




Edit, bo dodałam style /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Mizu0 (14-05-2018 o 13h41)

Offline

#3 13-05-2018 o 16h15

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Wróciłam! I znowu prezentuję maszkarę paskudną, a co!

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81286.jpg

W głębi czarnej dziury jest czarny, przerażający świat. Pełen złych, potężnych istot, takich jak wodny demon, który po stuleciach zerwał nałożone na niego okowy i znów podburza szare wody, dając im niszczycielską siłę.

Offline

#4 13-05-2018 o 18h45

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Życie na planecie B-612 nie należy do łatwych zwłaszcza z Różą taką jak ta... Myślicie, że Mały Książę musiał użerać się z delikatnym, a zarazem kapryśnym kwiatkiem? Nic bardziej mylnego! Róża to silna i niezależna boginka, która potrafi nieźle zajść za skórę. Właśnie pokazuje swoje niezadowolenie związane z brakiem posiadania konia... Lepiej dla Małego Księcia, aby znów zmienił planetę!


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#5 14-05-2018 o 00h15

Miss'nieobczajona
Kara254
...
Wiadomości: 17

To i ja się dołączę. Spróbować warto, a nic na tym nie stracę (chyba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/yikes.png).

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81289.jpg

Drachen
Księżyc. Ziemska satelita. Nocą często możemy go obserwować. Najpiękniejszym chyba zjawiskiem jest to, kiedy w pełni świeci na nocnym niebie pełnym gwiazd. Czy kiedykolwiek ktoś zastanawiał się, co znajduje się, po jego ciemnej stronie? Również i tam istnieje życie, całkiem nieznane ludzkiej cywilizacji. Istoty te przypominają z wyglądu mityczne stworzenia, zwane smokami. Krążą legendy, że to właśnie dzięki nim narodziły się opowieści o nich, gdyż ich pupilami są właśnie wcześniej wspomniane stworzenia.

Ostatnio zmieniony przez Kara254 (14-05-2018 o 00h16)

Offline

#6 14-05-2018 o 17h26

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Z dziennika (już nie tak) młodego oceanografa
Choć kształciłem się w dziedzinie związanej z ziemskimi wodami, moimi pasjami od zawsze były socjologia i kosmos. Dzięki tej pierwszej i mojej fascynacji obcymi formami życia udało się dokonać przełomu między ludźmi a Oceanicznymi Wróżkami. Dało mi to międzynarodową sławę, która szybko mnie jednak znudziła. Zacząłem coraz bardziej oddalać się od przedstawicieli swego gatunku, ale tylko do czasu, aż profesor Amala przesłała mi wiadomość, którą dostała od Międzygatunkowej Rady Agencji Kosmicznej — zawierała ona zdjęcie oraz opis (które postaram się wiernie skopiować do mego dziennika) nowo odkrytej i potencjalnie niebezpiecznej rasy, a także propozycję dołączenia do zespołu badawczego. Ma mentorka, a zarazem stara przyjaciółka, dodała od siebie notkę, że ja się lepiej nadaję do tego typu zadań.

Treść wiadomości:
https://i.imgur.com/aZWpjE1.png
Najlepsze zdjęcie Ajnu'sharri (dosłowne tłumaczenie: źli obcy) - nowo odkrytej i potencjalnie niebezpiecznej rasy. Jedna z sond wysłana na badania na skraj naszej galaktyki odkryła przypadkiem jednego osobnika, prawdopodobnie samicę i została przezeń zniszczona, zanim jednak tak się stało, zdołała przesłać kilka zdjęć. Sztucznej Inteligencji należącej do Międzygatunkowej Rady Agencji Kosmicznej niewiele udało się znaleźć: jedynie zapiski dotyczące Ajnu'sharri pochodzą z Międzygatunkowego Archiwum Archeologii. Pewien pradawny badacz zapisał legendę, dotyczącą rasy humadoidalnych, acz sześciorękich zabójczych organizmów, których największą zdolnością jest siła iluzji. Spekulował, że prawdopodobnie są to androidy, zaś sama historia jest metaforą tego, jak wybiły swych twórców. W związku z powyższym Rada wydaje nakaz wysłania misji badawczo-militarnej, celem zbadania nowej rasy. Dowodzenie obejmie kapitan wojskowego statku "Taj Mahal", zaś zespół badawczy podlegał będzie profesor Amali lub osobie, którą emerytowana uczona wskaże.

.
.
.

Już odpisałem MRAK i jutro wyruszam na ziemską stację kosmiczną, a stamtąd na statek badawczy "Taj Mahal", który odwiezie mnie i innych do planety gdzieś na obrzeżach Drogi Mlecznej. Jestem taki podekscytowany, że nie mogę spać! Nie spocznę, dopóki nie nawiążę nici porozumienia z Ajnu'sharri, jak mi się to udało z Podwodnymi Księżniczkami!
31.03.2099 r

Ostatnio zmieniony przez KimKas (14-05-2018 o 17h27)

Offline

#7 14-05-2018 o 21h48

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Oto przedstawicielka wysoce zaawansowanej technologicznie humanoidalnej rasy z odległej galaktyki. Pochodzi z planety nieustannie targanej burzami, dlatego jej cywilizacja opracowała technologię pozwalającą zapanować nad piorunami i wykorzystywać ich moc do własnych celów.

Link do zewnętrznego obrazka

Wersja na czarnym tle (ładniej wygląda i lepiej widać pioruny):

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#8 16-05-2018 o 20h38

Miss'ujdzie
Foka10
...
Miejsce: Trójmiasto
Wiadomości: 198

O to moja Kosmitka. Pochodzi z planety pokrytej w 100% błękitną i czystą woda. Gdzie roślinności do złudzenia przypomina zwykłą ziemską florę ale w 100% jest wodna. A wszelkie  aglomeracje zbudowane są z korali muszki, bursztynu oraz materiałów nie znanych ziemi . 

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81321.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/gd/81338.jpg

I władczyni światów. Opiekunka odległej galaktyki, strażniczka pokoju i równowagi. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Foka10 (18-05-2018 o 15h06)

Offline

#9 20-05-2018 o 14h03

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Przydreptałam z drugą stylizacją. Czy wiecie, skąd w naszych mitach i legendach tyle półboskich, anielskich istot? Tak naprawdę to przedstawiciele humanoidalnej i bardzo zaawansowanej rasy, która dała początek życiu na ziemi. Co jakiś czas przybywają, by bardziej lub mniej dyskretnie sprawdzać, jak potoczyły się nasze losy, ewentualnie by pomóc nam w dokonywaniu postępów.
Tak, zdecydowanie za dużo teorii o starożytnych kosmonautach się ostatnio nasłuchałam... xD

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#10 24-05-2018 o 18h18

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Oto ja cała na tęczowo


1

Stylka inspirwana filmem nowy początek, całkowicie nie przypominająca człowieka lewitująca istota... jednak w jaskrawszym wydaniu

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81396.jpg



2

Kolejna istota pochodzi z planety w wiekszości pokrytej mocno zakwaszoną wodą, jedynymi stałymi lądami są tu ogromne grząskie torfowiska porośnięte niesamowicie bujną roślinnością.

Jedyne osobniki zamieszkujące tą planetę (poza niewieloma gatunkami ryb i owadów) to nie do końca humanoidalne stworzenia. Zamiast nóg posiadają silne korzenie powietrzne za pomocą których przemieszczają się za rzadko występującymi tu promieniami słońca, skrytego pod wieloma warstwami chmur.

Ogólnie chciałam, by moja postać nie posiadała twarzy, jednak był to wyczyn ponad moje możliwości, ze względu na dany odcień skóry xD
Tak więc dzięki ninie kosmitka nabyła buzia, moim zdaniem najlepiej odzwierciedlającego naturę tych istot.

//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81397.jpg

Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego wniąsku
Pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (24-05-2018 o 18h18)

Offline

#11 24-05-2018 o 18h55

Miss'nieobczajona
Schopenhauer
...
Wiadomości: 18

Te ulotne stworzenia o delikatnych ciałach i płochliwej, skrytej naturze przystosowały się do życia na powierzchni gazowej planety. Zręcznie lawirując w gęstych oparach niczym znane nam z legend syreny zdają się nie podlegać żadnym prawom grawitacji- gibkość zawdzięczają w głównej mierze brakowi szkieletu. Tylko ciśnienie panujące na ich rodzinnej planecie jest w stanie utrzymać ich odpowiednią formę oraz co za tym idzie życie. Na Ziemi te zwinne istoty nie byłyby niczym więcej niż bezkształtną odrobiną połyskujących bladą szarością tkanek.
https://orig00.deviantart.net/3c20/f/2018/144/5/1/schopenhauer__1__by_mechanicpigeon-dccesbs.png

Offline

#12 26-05-2018 o 13h27

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Planeta F-985 zwana także Kocią Planetą jest całkowicie zdominowana przez kotowatych. Mieszkają na niej wszelakie wariacje kotów począwszy na tych "prymitywnych", które można spotkać na naszym globie, poprzez te bardziej zaawansowane wykazujące jakieś paranormalne zdolności, jak Kot z Cheshire, a kończąc na tych przypominających doskonalszą formę życia, które można utożsamiać z bożkami, których niegdyś czcili Egipcjanie (Bastet).

Ostatnio zmieniony przez Yubin (26-05-2018 o 13h35)


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#13 28-05-2018 o 00h10

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

„Są w galaktyce monstra, o których nawet Lovecraft nie śnił.” Tak mogłabym rozpocząć opis przedstawiciela gatunku Beztwarzy. Ale czy to, że ktoś wygląda strasznie, oznacza z automatu, że jest złą osobą? Oczywiście, że nie! Osobniki tej rasy może i nie wyglądają przyjaźnie, ale to przez to, że ich emocje, w przeciwieństwie do ludzkich, formują się na zewnątrz ich ciał, nie mogą nikogo oszukać. Nawet gdyby znali kłamstwa — swoista mowa ciała od razu by ich zdradziła. Przykładowo, samica ze zdjęcia poniżej prawdopodobnie jest zakochana — można to poznać po tym, jak wiele pięknych, ale i gwałtownych znaków pojawiło się w jej aurze.
https://i.imgur.com/xXsPAWr.png

Offline

#14 28-05-2018 o 01h16

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Koniec czasu, od teraz możecie tutaj głosować na swoją faworytkę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez spsr (28-05-2018 o 01h17)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#15 29-05-2018 o 17h17

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Mi się najbardziej podoba pierwsza styla Dash i druga Foczki <3

Offline

#16 29-05-2018 o 22h01

Miss'ujdzie
Foka10
...
Miejsce: Trójmiasto
Wiadomości: 198

Mi też się podoba pierwsza Dash( szkoda że nie w kolorze ) i druga Mizu ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#17 29-05-2018 o 22h21

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Mi najbardziej podobają się te najmniej człekopodobne stylki!
Zwłaszcza Schopenhauer
bo w przypadku 2 stylki Jubin zupełnie nie wiem o co chodzi XDDD

Offline

#18 29-05-2018 o 22h23

Miss'nieobczajona
Schopenhauer
...
Wiadomości: 18

najbardziej podoba mi sie pierwsza stylizacja Serowej, urzekło mnie to jak udało jej sie odwzorować wodny organizm jej miss wygląda neiziemsko
A także pierwsza stylizacja Yubin za nawiązanie do fajen ksiosznki i ogólną koncepcję na stylizację od której bije gniew i artystyczny niepokoj przeszywający moje serce tysiącami lodowych igieł
ale czy umywa sie ona do stylki Senapi no nie sądzę na pewno nie
dlatego prszę o pozytywne rozpatrzenie mojego głosu na serową królową

Ostatnio zmieniony przez Schopenhauer (29-05-2018 o 22h26)

Offline

#19 30-05-2018 o 01h41

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

mi najbardziej podoba się gazowa szarość Schopenhauer /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#20 30-05-2018 o 08h18

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Stylki Serowej są świetne, daję dwie okejki.


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#21 30-05-2018 o 22h55

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Można zaserduszkować dwie prace? Bo nie mogę się zdecydować pomiędzy drugą stylizacją Mizu, a demonem Mikacz... Obie cudowne *.*


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#22 31-05-2018 o 00h02

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Mogą być i dwie xD


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#23 01-06-2018 o 05h56

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Wladczyni Swiatow Foka10! (druga stylka <3)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#24 01-06-2018 o 22h14

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

A właśnie-> wyniki będą w przyszłym tygodniu, o ile migrena da mi żyć (burze, upały) XD
Postaram się wyrobić jak najszybciej!

Edit No i nie wyrobiłam się, mam za dużo  roboty jednak xd
Nie bójcie  się, nie zapomniałam, robię po trochu jak tylko mam chwilę. Rysunek mi został.

Ostatnio zmieniony przez spsr (14-06-2018 o 13h00)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#25 27-06-2018 o 23h51

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Przepraszam za to wielkie spóźnienie, ale akurat miałam masę roboty przy przeprowadzce i zwyczajnie zabrakło czasu i energii ;-;
//photo.missfashion.pl/pl/1/103/moy/81909.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/103/moy/81895.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/103/moy/81904.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81465.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/103/moy/81900.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/103/moy/81899.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/103/moy/81905.jpg

I jako iż nikt nie wygrał nagrody publiczności, zrobiłam coś co uważam za najbardziej  słuszne:

//photo.missfashion.pl/pl/1/103/moy/81902.jpg


Dziękuję wszystkim za udział /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Komy, wszyscy mieliście świetne style, więc musiałam być bardzo kapryśna

Ostatnio zmieniony przez spsr (28-06-2018 o 12h40)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2