Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 27-03-2018 o 15h29

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824


https://i.imgur.com/R6X5QbD.jpg

Konkurs polega na stworzeniu stylizacji inspirowanej twórczością domu mody Balmain. Stylizacja może być cosplayem, bądź kreacją nawiązującą do danego stroju.



BALMAIN




REGULAMIN:
1. Obowiązuje regulamin forum oraz miniregulaminu działu
2. Zakaz plagiatowania
3. Stylizacja może zawierać 2-3 elementy z gotowego kompletu lub zdjęcia z gwiazdą
4. Stylizacja ma być zdjęciem z szafy
5. Możecie zgłosić max. 3 stylizacje
6. Wymagany jest min. 2 zdaniowy opis stylizacji oraz zamieszczenie zdjęcia, które było inspiracją w jej tworzeniu
7. Nie poddajemy obrazów obróbce graficznej


Termin zgłaszania prac minie 18 maja o godzinie 23.59

Ostatnio zmieniony przez Yubin (27-03-2018 o 15h33)


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#2 28-03-2018 o 16h32

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80519.jpg

Oto madam These, francuska arystokratka , żyjąca na obrzeżach Paryża. Z zewnątrz zwyczajna pani z wyższych sfer . Lecz tak na prawdę  madam These jest łowczynią posagów. Najpierw uwodzi bogatych mężczyzn a potem sprawnie pozbawia ich życia.

zdjęcie na którym się wzorowałam

Offline

#3 31-03-2018 o 21h28

Miss'całkiem całkiem
rooza2000
...
Miejsce: Magnolia
Wiadomości: 157

Mam już kilka pomysłów i chciałam zapytać czy moja stylizacja może nawiązywać do danej kreacji jedynie kolorystyką? Na jednym zdjęciu znalazłam prostą ale bardzo kolorową sukienkę i chciałabym stworzyć z niej coś bardziej bajkowego.

Offline

#4 31-03-2018 o 22h41

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

rooza2000 sama kolorystyka to trochę niewystarczająca inspiracja. Konkurs polega na stworzeniu stylizacji nawiązującej do twórczości domu mody Balmain, a ta z wiekiem wykreowała bardzo charakterystyczny styl, który dobrze by było oddać w swojej kreacji. Oczywiście nie oczekuję od uczestników, że wszyscy zainspirują się konwencją, która jest przedstawiana obecnie, bo fizjonomia twórczości tej marki zmieniła się dość diametralnie, a należy pamiętać, że początki grają kluczową rolę w jej rozwoju. Jednak chciałabym, aby ten styl kreowany na przestrzeni wieków został oddany w waszych pracach i można było dosadnie zauważyć, że mają one namiastkę loga Balmain. Jeśli twoje zgłoszenie nie będzie nawiązywało do pierwowzoru krojem i fasonem, ale inspiracja będzie odczuwalna i można będzie zauważyć wiele punktów odniesienia względem stroju tudzież kolekcji, na której się wzorowałaś, to ja nie mam żadnych zastrzeżeń. Jednak zbyt duża rozbieżność pomiędzy inspiracją a twoim dziełem może odbić się negatywnie na jej ocenie.

Prosiłabym, aby wszelkie pytanie i wątpliwości związane z wymogami konkursu kierować do mnie na priv, aby wątek konkursowy zawierał same zgłoszenia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez Yubin (31-03-2018 o 22h43)


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#5 01-04-2018 o 17h06

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467


Dat konkurs, dłuższego się nie dało? iksde

Ok ale masz 3 moje style
Przy których dostawałam padaczki, bo najchętniej zrobiła bym ich w cholere więcej xDD


różne pozy bo jestem ultra krijejtiv


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80604.jpg
Beże i falbanki, ten pokaz mnie totalnie kupił, jedyne do czego mam wątpliwości to fryzury, myślę, że koki bardziej by pasowały.

//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80605.jpg
Wiosenna kolekcja i te bijące po oczach kolory, uwielbiam

//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80606.jpg
I najnowsza 2k18, specjalnie z dedykacją, bo wiem, że lubisz.

Z każdego stylu i koloru po trochu xd



foteczki

Offline

#6 02-04-2018 o 19h33

Miss'nieobczajona
Iorvete
...
Wiadomości: 30

Pierwsze dwie stylizacje inspirowane kreacją, która podobała mi się najbardziej...

http://i68.tinypic.com/x4ktch.jpg

Prace:
http://i63.tinypic.com/ny7l1z.png
http://i67.tinypic.com/2hnq1a8.png

Co do ostatniej... Nie jestem pewna, czy zgodna z regulaminem. Inspirowana historią. Kreacja silnej kobiety na tle dumnych i subtelnych motyli, przedstawiających damę.

http://i68.tinypic.com/2ugl8vc.png


http://i68.tinypic.com/103sqoo.jpg

Offline

#7 08-04-2018 o 16h02

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Pierwsza stylizacja jest inspirowana kreacjami Jolie Madame domu mody Balmain. To był styl, dzięki któremu kobieta mogła poczuć się jak prawdziwa królewna. A któraż dziewczyna nie marzyła w dzieciństwie o tym, by być księżniczką?
https://i.imgur.com/t5Htw5N.png



Druga jest bardziej współczesna. Kreacja błyszcząca (ale nie przesadnie), z ładnymi akcentami koloru niebieskiego. Przede wszystkim podkreśla pewność siebie kroczącej po wybiegu modelki. Cóż za gwiazda!
https://i.imgur.com/o7Hw4YU.png

Balmain Spring/Summer 2018 Ready-To-Wear Collection

Offline

#8 09-05-2018 o 19h16

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Temat nie do końca mój, ale czemu by nie spróbować... Skoro już się upominasz na banach xD

Przejrzałam trochę nowoczesnych stylizacji i ta z wiosny 2017 wpadła mi w oko. Nieco egzotycznie i ten pomarańczowy kolor :> Na początku chciałam zrobić cosplay, ale wyszło bardziej inspirowane xD
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81212.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#9 12-05-2018 o 12h17

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Zdecydowanie wolę "starego" Balmaina, te vintage suknie i kostiumy są po prostu muah!, ale w przeciwieństwie do prawdziwego życia na MF je suis ambitieux, moi, i spróbowałam też z czymś współcześniejszym xD


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81255.jpg
Inspirowałam się boskimi sukniami wieczorowymi z lat 1952-53. Przepraszam tylko za to wycięcie na rękę, cały dzień kombinowałam, jak to z sensem zasłonić, nie niszcząc linii sukni - nie dało się ;__; Ale za to spędziłam dodatkowy kwadrans szukając brwi w stylu lat 50, a nienawidzę szukać brwi na MF.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81256.jpg
Wiosna 2012 była super, tylko te fryzury na pokazach są prawie zawsze takie same, ulizane, nieważne, jaki rok :/ Ogólnie stylizacje tam są kobiece, ale bardzo mocne, jakby samą sobą modelki pytały: "masz jakiś problem, koleś?", więc postawiłam na bardziej zadziorną fryzurę z grzywką, spod której można łypać.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81257.jpg
Na koniec popularna w tym konkursie egzotyczna wiosna 2017 xD Miałam zachomikowaną, kupioną pod wpływem impulsu kieckę z Kenii w żółtym kolorze, którego właściwie wcale nie używam, bo za nim nie przepadam, więc postanowiłam wykorzystać.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#10 18-05-2018 o 22h13

Miss'całkiem całkiem
rooza2000
...
Miejsce: Magnolia
Wiadomości: 157

Godzinkę przed końcem terminu zgłaszania prac mam zaszczyt zaprezentować moje dzieła
Pierwsza stylka jest inspirowana sukienką z kolekcji wiosna 2015. Mi osobiście bardzo się podoba, a nie przepadam za czerwonym. Zmieniłam fryzurkę, gdyż oryginalna średnio mi się podobała.
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81339.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81340.jpg

Moje drugie dzieło wzorowane jest na kreacji z tegorocznej kolekcji. Czerń i biel to zdecydowanie moje kolory. Jak przy poprzedniej stylizacji fryzurka odbiega trochę od oryginału.
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81341.jpg
//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81342.jpg

Offline

#11 19-05-2018 o 08h22

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824


~ KONIEC ~

Termin składania prac konkursowych dobiegł końca.Macie swoich faworytów?


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#12 19-05-2018 o 15h06

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Mi się najbardziej podoba ostatnia styla Serowej i ostatnia styla Kim.


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#13 25-05-2018 o 01h11

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824


~ WYNIKI ~

Bardzo dziękuję wszystkim uczestniczkom za udział w moim drugim konkursie.
Naprawdę doceniam trud, który włożyłyście w stworzenie każdej ze stylizacji!
Wybaczcie, ale przy drugim podejściu do oraganizowania czegokolwiek, już wiem, że grafika komputerowa, to jednak nie mój konik...

Ostatnio zmieniony przez Yubin (25-05-2018 o 01h13)


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#14 25-05-2018 o 05h11

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

E tam, Yubin, bardzo ładne, dobrze skomponowane dyplomy :> A w ogóle to bardzo lubię Twoje konkursy z tworzeniem czegoś w stylu jakiegoś projektanta.

Dziękuję za drugie miejsce, yay, styl vintage, w tym chyba jednak jestem lepsza niż we współczesnych stylkach xD I Serowa na pierwszym, wiedziałam, ta styla była świetna. Generalnie dziewczyny świetnie się spisały, gratuluję wszystkim!

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (25-05-2018 o 05h17)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#15 25-05-2018 o 11h32

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Nie dziwię się, że zajełam 1 miejsce, tyle kilowatogodzin ile ja włożyłam by znaleźć odpowiednie niegroźne i niezdziwione brwi powinno się odpowiednio nagradzać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Szkoda że spsr tak nisko ale ten mejkap ją zdyskwalifikował, to rozumiem!

Offline

#16 25-05-2018 o 12h22

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Wolałabym zobaczyć inną stylkę na 1, ale też serowej więc spoko :v
Gratulacje wszystkim i dziękuję za wyróżnienie i śliczny dyplom ^^

Ostatnio zmieniony przez spsr (25-05-2018 o 12h25)


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1