Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2

#26 05-05-2014 o 17h44

Miss'Żółtodziób
miss-wiktoria
... Miejsce: W pobliżu Warszawy
Wiadomości: 13

/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Uwielbiam sukienki byle były krótkie bo za długimi nie przepadam.
Sukienka musi być zwiewna bo obcisłe są obcisłe,ale musi być fioletowa
lub czarna. Spódnica musi być krótka dla mie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png  bo wtedy wiem
że jak ide to się nie wywrócę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez miss-wiktoria (05-05-2014 o 17h46)

Offline

#27 08-11-2014 o 13h18

Miss'nieobczajona
kingaaa5
...
Miejsce: Hogwart ♥ /*
Wiadomości: 45

ja wole sukienki takie mini są fajne  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif    ale nie mam mini  żadnych mam taką długą rożową w cekiny  do tego czarne bolerko , również w cekiny


"Zagłuszanie bólu na jakiś czas sprawia, że powraca ze zdwojoną siłą."
J.K. Rowling – Harry Potter i Czara Ognia

Offline

#28 22-01-2015 o 11h58

Miss'Żółtodziób
Virie
...
Miejsce: Valinor
Wiadomości: 13

Jeśli chodzi o sukienki, to uwielbiam sukienki koktajlowe.  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif W ogóle moja szafa bez sukienek była by nie moją szafą. Jeśli chodzi o spódnice, mam ich mniej niż sukienek, ale moją ulubioną rzeczą jest właśnie spódnica o kolorze coś jakby jeans lub taki niebieski z takim czarnym gumkowatym paskiem złączonym z nią. Zazwyczaj zakładam do niej jakąś luźną koszulkę trochę wyciągam a pasek ładnie podkreśla moją talię, której nie lubię i ładnie wyszczupla.  /modules/forum/img/smilies/content3.gif


"Żegnaj mi, kraju pod północnym niebem! Na wieki będę błogosławił ciebie, bo tu na trawie w poświacie miesiąca i w pełnym blasku gorącego słońca Luthien Tinuviel widziałem tańczącą a jej piękności i głosu słowika nikt nie wysłowi w mowie śmiertelnika."    

Offline

#29 07-04-2015 o 21h30

Miss'Żółtodziób
XMarionetteX
...
Wiadomości: 6

Ja nie noszę sukienek ani spódnic a jeśli już to konieczne to zawsze zakładam rajstopy bądź zakolanówki, ponieważ nie lubię swoich nóg i nawet w lato popylam w długich spodniach. Lubię długie suknie, o takie:   /modules/forum/img/smilies/coeur.gif
//photo.missfashion.pl/pl/1/50/moy/39809.jpg
Jednym z moich marzeń jest posiadać taką właśnie suknię ale wiem, że to nierealne.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Offline

#30 09-04-2015 o 19h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ech.. Wolę spodnie.

Offline

#31 07-06-2015 o 15h02

Miss'Żółtodziób
...
Miejsce: Rościmin
Wiadomości: 2

ja wole z tym ogonem bo mam taką malinową  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#32 07-06-2015 o 15h23

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja zazwyczaj noszę leginsy z krótką spódnicą.

Offline

#33 09-06-2015 o 16h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

A ja wolę i najbardziej lubię spodniei spódnice. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#34 11-06-2015 o 20h38

Miss'na całego
olka176
Nie ma ! Skończyła się klawiatura :P
Miejsce: Polska xD
Wiadomości: 253

Lubię spodnice do kolan max. Mniej wzorów bez przesady.
Sukienki bomba ! czuję się w nich uroczyście , Kocham sukienki w kwiaty, paski, panterę itp. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /modules/forum/img/smilies/sourire.gif


Hej ;-; . Mam bana. Już się nie zobaczymy. To 4 ban ! Moja siostra to Aleksa56, Możemy się przez nią kontaktować ! Do tych którzy mi napisali wiadomości , niestety ich nie odczytam ! Żegnajcie -!
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#35 14-06-2015 o 15h54

Miss'nieobczajona
animalsik4
...
Wiadomości: 23

Sukienki i spódnice mogłabym nosić cały czas *.* Sukienki lubię bardzo różne - obcisłe, rozkloszowane.. Co do długości to rzadko noszę te dłuższe, najczęściej noszę sukienki przed kolano /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A spódnice lubię krótkie, luźne, wyjątkiem byłaby ewentualnie spódnica typowo wakacyjna np. na plażę - wtedy może być długa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#36 13-10-2015 o 18h55

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

ja osobiście wolę sukienki nawet na zimę są fajne polarowe bądź zamszowe kroje /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#37 21-01-2016 o 22h28

Miss'na całego
miserycardia
Herbata to napój, który potrafi sobie poradzić z całym złem tego świata.
Miejsce: I pachniałoby tam wa­nilią, ma­lina­mi i nadzieją.
Wiadomości: 310

Uwielbiam sukienki i spódniczki  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif Mam w szafie aż jedną parę spodni.
Chyba znalazłabym każdy fason spódniczki, aczkolwiek przeważają mi ostatnio takie bandażowe, bo idealnie pasują do koszul i podkreślają talię :3 Sukienek najwięcej mam w kwiatki, dużo bez ramiączek. Długość - maksymalnie do kolan, nie czuję się komfortowo podczas chodzenia w dłuższych, do tego jestem niska i mam wrażenie, że długie optycznie skracają mi nogi.


Miłość jest jak rosnące pod śniegiem maliny.
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#38 26-01-2016 o 11h07

Miss'Super Saiyen
Koniara15
A to the G to the U to the STD
Miejsce: #INFIRESNATION #INFIRESARMY
Wiadomości: 8 982

Tak samo jak miserycardia uwielniam spódnice i sukienki, jednak mam dużo par spodni. Lubię spódniczki sięgające przed kolano.
Moja ulubiona to spódnica ze złotym zamkiem na całej długości w czarno-białe kwiaty, a sukienka to jasnoniebieska też w kwiaty z wiązaniem na szyi


https://68.media.tumblr.com/25012c25304a5b3c109f9ba2a548a03b/tumblr_or5ucmWNbc1vmdwj2o1_540.gif

Offline

#39 06-02-2016 o 12h28

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 411

To zależy. Jeżeli chodzi o jakiś bufy u rękawach, albo falbanki..Nie założyłabym takiej sukienki. Wolę skromne, przyjemne sukienki, które nie krzyczą "jestem inna!". Są o wiele bardziej praktyczne, i nadają się na każdą okazję. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


#1 soowon defender

Offline

#40 11-05-2017 o 00h28

Miss'całkiem całkiem
Maruciałke
...
Miejsce: .
Wiadomości: 81

To najistotniejsza część moich stylizacji, ale też zależy jakie.
Nie lubię za krótkich spódniczek czy sukienek. Idealna spódnica/sukienka to taka, która jest przed kolanem, może w 3/4 drogi do kolana.

Offline

#41 11-05-2017 o 18h49

Miss'Sensei
paulineczka120
▫ ... ▫
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 948

Zaczynając od tego że mam całkiem zgrabne nogi to po prostu uważam że są straszne. To mój taki osobisty mankament. Zawsze w rajstopach! Nie wyobrażam sobie wyjść bez nich! I do tego tylko czarne żadko kiedy noszę te o cielistym kolorze.
Dlatego też raczej unikam wszelkich miniówek i jakichkolwiek spódniczek. Jak juz to tylko czarna, nieprześwitująca i długa do ziemi. Do sukienek mam większy sentyment

Offline

Strony : 1 2