Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1

#1 23-08-2017 o 15h12

Miss'nieobczajona
Schopenhauer
...
Wiadomości: 18

Jestem samoukiem, rysuję na kolanie i nie stać mnie na skaner a moja umiejętność przyjmowania krytyki to dno, ale szukam opinii kogoś doświadczonego, może po szkole plastycznej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png))

Wrzucę na początek jakieś 3 przypadkowe prace z mojego dA

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#2 23-08-2017 o 17h55

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

nad stylem pracować wciąż musisz, jeżeli wybierasz artysty droge nara

Offline

#3 31-08-2017 o 14h00

Miss'wow
KlaraM
Zwierzęta to całe moje życie ♕
Miejsce: Piotrków Trybunalski
Wiadomości: 747

Wow, bardzo mi się podoba!


♡♡♡♡♡♡♡ZWIERZĘTA♡♡♡♡♡♡♡

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#4 10-10-2017 o 18h58

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

ja jestem po szkole plastycznej i jak dla mnie super rysunki. jak bedziesz nad nimi jeszcze pracowac to moze wyjsc z tego co łał/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#5 10-10-2017 o 19h44

Miss'nieobczajona
Schopenhauer
...
Wiadomości: 18

No i co w związku z tym że jesteś po szkole plastycznej? Może jakaś profesjonalna krytyka albo wskazówki nad czym powinienem pracować?

Dzięki KlaraM

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#6 24-05-2018 o 15h33

Miss'nieobczajona
Schopenhauer
...
Wiadomości: 18

no niewiem

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#7 24-05-2018 o 22h18

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Jestem na studiach architektonicznych więc poradzę ci pare protipów co do rysowania  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

1. Pamiętaj o teksturze ubrań popatrz trochę w lustro na swoje ciuchy i sam oceń,
już?
tak jak zauważyłeś, na twoich rys brakuje zagięć i zmarszczeń
polecam nad tym trochę popracować
/modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif

Offline

#8 24-05-2018 o 22h43

Miss'nieobczajona
Schopenhauer
...
Wiadomości: 18

sorki ale widać że jesteś młodsza a ja przyjmuje tylko rady od starszych i bardziej doświadczonych w marszczeniu, może postaraj sie dawać rady kolerzankom na swoim pozoeime /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
każda fanka kpopu jest w stanie rozpoznać że brak tekstur był wyrafinowanym środkiem artystycznego wyrazu wskazującym na cierpienie i samotność głównego bohatera zmagającego sie z własną słabością i ostracyzmem

Offline

#9 24-05-2018 o 22h58

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Przyszłam popodziwiać brak marszczeń <3
Nie lubię k-popu xD


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#10 08-08-2018 o 13h26

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 683

Espesiu, ja też! :cc my tutaj na tym forum słuchamy tylko muzyki klasycznej!!! /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/goutte.gif

Miałam ochotę dalej pociągnąć tą karuzelę śmiechu :ccc Ale w sumie nie mam aż takich pokładów poczucia humoru. :cccc

Nie no, rysunki są przekozackie, i za wielu wad nie widzę - no, może czasem jakaś szyja czy coś innego wydaje się, że tak to ujmę, być nienaturalnej grubości lub długości, ale w sumie niczyje rysunki nie są idelane, a to akurat powinno przyjść z czasem, trochę studiowania anatomii istniejących zwierząt i już będzie cacy miodzio, przekaż autorce! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (08-08-2018 o 13h34)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

Strony : 1