Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3 ... 11

#1 08-06-2013 o 17h49

Miss'na całego
Nayna
...
Miejsce: Księgarnia
Wiadomości: 268

W tym wątku możecie opowiedzieć jaka jest historia waszego nicku.

Historia mojego nicku:

    Nick powstał z  powodu mojego zamiłowania do języków obcych i ich nie tentegowania.
    Do pewnego czasu byłam pewna, że ,,nie'' po niemiecku to ,,nayn'' jednak okazało się, że owym wyrazem ,,nie'' okazał się być wyraz ,,nein'', a głupia ja ,,pokochałam'' wyraz ,,nayn''. Chcąc stworzyć ,,nowe'' imię żeńskie dodałam literkę ,,a'' i tak oto zrodziła się ,,Nayna'' ,,Dziwczyna z błędem.''
    Wiele osób myśli, że nick ma jakieś powiązania z Nyanem Cat'em, ale mylą się.  /modules/forum/img/smilies/blebl.gif

Ostatnio zmieniony przez Nayna (08-06-2013 o 17h50)


      Link do zewnętrznego obrazka         

Offline

#2 08-06-2013 o 17h58

Miss'całkiem całkiem
Rivera
...
Wiadomości: 142

Moja nazwa powstała od nazwiska mojej ulubionej aktorki Nayii Rivery

Offline

#3 08-06-2013 o 18h30

Miss'ok
...
Miejsce: W bocznej uliczce, w cieniu drzew, tuż obok ciebie...
Wiadomości: 62

Mój nick pochodzi od postaci, którą stworzyłam w opowiadaniu które właśnie piszę. Ma ona na imię Darcy i jest córką greckiego boga podziemia Hadesa.

Offline

#4 08-06-2013 o 18h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Koleżanka mi wymyśliła. Miał brzmieć japońsko /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif

Offline

#5 08-06-2013 o 18h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Historia mojego nick'u ma się następująco - z dawien dawna kupiłam sobie sweterek w drobne, czerwone i białe paseczki, który na ramionach miał falbanki. Sióstr, gdy mnie tylko w nim zobaczyła, stwierdziła, że wyglądam jak krewetka z filmu Rybki z ferajny. Spodobało się wszystkim, więc zaczęłam używać. Potem zaczęły się modyfikacje, bo "Crew" - załoga - świetnie mi się wpasowała, potem zaś "d" zamieniło się z "t", bo siostra strasznie twardo wymawiała "krewetkę" i tak "w bulu i nadzieji" narodziła się Crewedka.

Offline

#6 08-06-2013 o 18h39

Miss'OK
Nana
(*‘ω‘ *)
Miejsce: Neverland~
Wiadomości: 1 577

Mój nick wziął się między innymi od nazwy jednego z moich ulubionych anime NANA , od imienia bohaterki tego anime, a mianowicie Osaki Nana. I jeszcze jednej Nany, którą też polubiłam,a dokładniej tej z Elfen Lied.  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/7/moy/5281.jpg

Offline

#7 08-06-2013 o 19h56

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mój nick to zdrobnienie od Nataszy - pierwszej postaci którą cosplayowałam .3. Pierwotna forma to było Tasia i tak mówią do mnie znajomi, ale w 99% stron 'Tasia' było zajęte, 'Tasiek' też więc podwoiłam 'e' no i powstał Tasieek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#8 08-06-2013 o 20h54

Miss'towarzyska
YooSti
Don't judge a book by its cover...
Wiadomości: 2 611

Mój nick powstał od pewnej historii...(pare lat temu spotkałam z zagranicy ludzi i mieli  problem z powiedzeniem imienia Justyna. Wychodziło im Justina) Więc zrobiłam z niego anglo podobną nazwą i najpierw była Yustina,potem Yusti,a teraz YooSti


             http://i65.tinypic.com/x4kd4g.gif

Offline

#9 08-06-2013 o 21h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mój Nick powstał na postawie Vocaloid - story of evil. Głównej bohaterki Księżniczki Ririanne. Polecam do oglądnięcia.

Offline

#10 08-06-2013 o 21h46

Miss'na całego
Beth
...
Wiadomości: 256

Czytając pewną książkę, natknęłam się na imię Bethany, bohaterkę bardzo lubiłam. Mam takową nazwę na słodkim flircie i miałam również na cromini. Z racji zajęcia owej nazwy skróciłam ją sobie i tak oto powstało moje "Beth".

Offline

#11 08-06-2013 o 21h50

Miss'Żółtodziób
Kamiie
...
Miejsce: †I tak mnie nie znajdziesz†
Wiadomości: 5

Miało być inaczej a wyszło tak jak jest ~
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#12 08-06-2013 o 23h09

Miss'nieobczajona
Kociata
...
Wiadomości: 44

Krótka historia.
Dawien, dawna pewna dziewczyna nudziła się w gorące letnie popołudnie. Nagle zadzwonił do niej telefon. Ucieszyła się jak żółw na linii mety i pobiegła odebrać telefon. Pierwsze dwa połączenia były z orange, oferty i inne takie. Za trzecim razem zadzwoniła do niej kuzynka i oznajmiła, żeby weszła na pewną grę. Kiedy dziewczyna leniwie poczłapała i wstukała do przeglądarki nazwę gry wyskoczyło jej kilka linków. Wybrała jeden po czym obwieściła kuzynce, że ma pewnie założyć konto i grać, żeby kochanej kuzyneczce sprawić przyjemność. Zakładając konto przychodziło jej do głowy mało pomysłów więc rozejrzała się po pokoju. Zobaczyła dzieci bawiące się na podwórku. Niestety, nie lubiła ich a one jej, przecież niedawno się wprowadziła i myśleli (przynajmniej patrzyli na nią), że jest kimś z innej planety. Oglądając pokój dalej zatrzymała się wzrokiem na leniwej kocicy Jagodzie, która chłodziła się przy wiatraczku. Postanowiła wymyślać różne loginy od słowa kot. Kociara, kocica, złośliwiec. W końcu wymyśliła, idealny login, który niestety ktoś skopiował i założył na niego różne portale internetowe. Kociata. Tak, to jest to! Dzięki niemu wkrótce stała się albo kochana albo nienawidzona, zależało to od jej humoru. Przecież miała innych gdzieś i nie przejmowała się ich zdaniem. A więc tak powstał login Kociata pod którym można mnie często spotkać.
W skrócie. Nudziło mi się i zadzwoniła kuzynka, kazała wygooglać coś i to zrobiłam a dzięki temu mam fajny nick, który ktoś mi ukradł :/


~Uważaj na przyjaciół, wrogów znasz lepiej~

Offline

#13 08-06-2013 o 23h54

Miss'na całego
Shinikairu
hejcia
Wiadomości: 267


Link do zewnętrznego obrazka


A więc Shinikairu :D Ostatnio mam faze na japońskie słowa i wszystkie nicki wymyślam z japońskich słów. No i wpisałam w google tłumacz jakieś słowo. Wiem, że na japoński wyszły dwa słowa pierwsze to Shinik..i dalej nie pamiętam, a drugie słowo to airu. No i zlepiłam to w jedno i wyszło takie cuś. Co tłumacząc znaczy "Jesteś, albo śmierć" ;)

Ostatnio zmieniony przez Shinikairu (08-06-2013 o 23h54)

Offline

#14 09-06-2013 o 16h13

Miss'całkiem całkiem
Estera
...
Wiadomości: 116

Ja od małego zawsze chciałam nazywać się Estera, a więc moja miss może doświadczyć tego zaszczytu:) Oto cała historia ;d


"Jak człowiek nie marzy umiera" - Ryszard Riedel.

Offline

#15 09-06-2013 o 16h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Początkowo dawałam taki jaki jest na SF, ale coś nie wyszło i usunęłam konto. Na nowym musiałam użyć już innego i obstawiłam Misę. Uznałam, że dobrze wpada w ucha dla takiej miss i imię idealnie pasuje do blondynki (już od początku założyłam, że nią będzie), bo skojarzyło mi się z Misą z DN. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#16 09-06-2013 o 16h45

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Kilka lat temu, kiedy dużo grałam w simsy zakładałam konto na forum o tej grze. Chciałam wymyślić coś tematycznego i do sim dodałam swoje imię (Ola). I tak powstała Simolka. Później okazało się, że nick jest oryginalny i nie jest zajęty na żadnej stronie, więc zaczęłam go używać wszędzie.

Offline

#17 09-06-2013 o 22h43

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Cóż, większość osób może twierdzić, że mój nick wziął się od sławetnego półwyspu Westerplatte, symbolu wybuchu II wojny światowej. I takie osoby mają rację.

Jednakże trwało to dosyć długo zanim zaczęłam używać tego nicku. Najpierw wszędzie rejestrowałam się jako Toster (a nie wiadomo czemu wszyscy nazywali mnie Tester ;.; ), Jednakże bardzo często zdarzało się, że ta nazwa była już zajęta.
Dlatego zmieniłam nick na Wester. Mimo to i przy tym często musiałam kombinować. Dlatego postanowiłam, że wybiorę coś, co nie jest zbyt znane w innych krajach. Akurat byłam świeżo po obejrzeniu filmu "Tajemnica Westerplatte". Film mnie zachwycił, skojarzyłam go z moim nickiem i pomyślałam "dlaczego nie?".

Jak dotąd nie zdarzyło mi się, żeby ta nazwa była gdziekolwiek zajęta. Niektórzy (głównie obcokrajowcy) nie zdają sobie nawet sprawy, że to nazwa pewnego historycznego miejsca i dziwią się po co wygrałam tak długi i dziwny nick.

Lubię jednak, gdy ludzie nazywają mnie skróconą wersją, czyli "Wester". Na tym forum jednak polubiłam jeszcze inną wersję, a mianowicie "Waster" (wbrew pozorom różnica duża).
Jeśli ktoś jest ciekawy czemu, zapraszam do przeglądnięcia angielskiej wersji offtopu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#18 09-06-2013 o 23h42

Miss'wow
Aiamate
...
Miejsce: gdzieś tam na tęczy końcu
Wiadomości: 690

Westerplatte napisał

Cóż, większość osób może twierdzić, że mój nick wziął się od sławetnego półwyspu Westerplatte, symbolu wybuchu II wojny światowej. I takie osoby mają rację.

Jestem z Gdańska więc aż mi serduszko miło zadrżało jak zobaczyłam Twój nick. Jeszcze połączony z takim avatarem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png Takie wzmocnienie lokalnym patriotyzmem. Po prostu trudno to opisać.


Mój nick po japońsku znaczy (przynajmniej wg jednego websłownika) "przez przypadek". Także przez przypadek trafiłam, zostałam na dłużej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#19 10-06-2013 o 08h03

Miss'ok
...
Wiadomości: 63

Mój nick wziął się od małych gierek gdzie swoje rekordy zapisywało się trzema znakami. Więc podpisywałam się AYG, żeby było unikatowo. Potem przy różnych rejestracjach dodałam I, bo chciałam, żeby brzmiało jak imię żeńskie /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
Moje pozostałe "imiona" w grach to Aygikal albo Aygiley


Darcy-Hades napisał

Mój nick pochodzi od postaci, którą stworzyłam w opowiadaniu które właśnie piszę. Ma ona na imię Darcy i jest córką greckiego boga podziemia Hadesa.

Gdzie mozna dorwać Twoje opowiadanie? /modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif

Ririanne napisał

Mój Nick powstał na postawie Vocaloid - story of evil. Głównej bohaterki Księżniczki Ririanne. Polecam do oglądnięcia.

Skoro polecasz to chetnie sprawdzę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png a mogłabyś mi na priv zarzucić jakiegoś linka?

Offline

#20 10-06-2013 o 15h07

Miss'nieobczajona
Kagira
...
Wiadomości: 30

Mój nick to imię jednej z bohaterek mojej powieści

Offline

#21 10-06-2013 o 15h23

Miss'na całego
...
Miejsce: Bardzo ładne.
Wiadomości: 295

To było tak. Postanowiłam zarejestrowac sie na MF. Użyłam takiego samego nicku, jak na Cromimi, aby można mnie rozpoznac  (chciałam użyc przezwiska szkolnego po angielsku, co by śmiesznie wyszło).

A nick na cromimi wyszedł tak.

Chciałam nazwac sie Julia.
To było zajete.
Wziełam Julka
Też zajete.
No to Jula.
Zajete.
Jula5 - zajete.
Jula56 - zajete!
W końcu postanowiłam dodac 56.
I wyszło Jula5656.


Kocham psy!
Pokochaj je i ty!

Offline

#22 10-06-2013 o 16h20

Miss'na całego
Oliana
...
Wiadomości: 311

Chciałam znaleźć stały nick, którym będę mogła się posługiwać wszędzie i żeby był zazwyczaj wolny.
Kombinowałam dużo od mojego imienia - Oliwia
Najpierw było Liwka120 ale zbyt słitaśne i musiałam dodać numerek, potem było Olianka, a teraz Oliana i nawet mi się podoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#23 10-06-2013 o 16h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja mam przezwisko Mrs Puma a chciałam mój nick trochę urozmaicić więc dodałam iksy xD  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif

Offline

#24 10-06-2013 o 17h11

Miss'ujdzie
Persefonaa
✖ under the chaos ✖
Miejsce: Nie ma takiego Miasta
Wiadomości: 245

Mój nick powstał z powodu mojego zamiłowania do mitologii
Persefona jest żoną Hadesa a raczej została do tego zmuszona
Mam jakieś zamiłowanie do tej bogini
dwa aa na końcu jest z powodu że ktoś tu ma ten nick a nie chciałam mieć znowu Nikkuchan albo Ryo

Offline

#25 10-06-2013 o 17h16

Miss'wow
Neczkie
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 532

Nic specjalnego /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png zdrobnienie zdrobnienia mojej ksywki


Boski prototyp. Mutant, który nie wszedł do masowej produkcji. Zbyt pokręcony by żyć i zbyt rzadki by umrzeć.

Offline

Strony : 1 2 3 ... 11