Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 188 189 190 191 192 193

#4726 13-07-2022 o 19h20

Miss'nieobczajona
Claukiin
Córka Zjadacza Świata i żona El Gerbera ♥ Zu´u Viintaas ♥
Wiadomości: 18

Cześć jestem nowy nwn

Ostatnio zmieniony przez Claukiin (13-07-2022 o 19h21)


Suscríbete a El Gerber en Youtube
https://i.imgur.com/KPy1Idb.gif

Offline

#4727 13-07-2022 o 21h25

Miss'wow
magdalena2006
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 661

Ban, bo to nie dział ,,Przedstaw się".


,,Czasami trzeba myśleć wstecz"
Magda ,wszystkich dla pozdrowieniami z

Offline

#4728 14-07-2022 o 12h09

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban bo witamy nówkę sztukę na różowym cmentarzu, jak zapewne mogło nówce sztuce się zauważyć, w tym wątku rozmowy toczą się luźno, ale przypominam, że wciąż pod pretekstem gry w dawanie udawanego bana osobie powyżej xDD

Wracając do tematu pracy dyplomowej - brawo, mega się cieszę że piąteczka wpadła /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Temat bardzo fajny więc nie wątpię że zawartość wyszła supi i piąteczka zasłużona xD Ale wow, 45 minut to całkiem sporo. Mi by się chyba umarło gdybym miała tyle stać przed komisją, zawał serca ze stresu, te sprawy XDD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4729 14-07-2022 o 13h48

Miss'nieobczajona
TheRainRock
...
Miejsce: Kosmos
Wiadomości: 49

Ban, bo na szczęście mogłam siedzieć. Z drugiej strony ta sala była taka malutka i siedziałam bardzo blisko komisji...i to też było takie dziwne. Miałam wodę na stole i nonstop po nią sięgałam, aż mi się skończyła xD Ale tak naprawdę nie odczułam, że tak długo tam siedziałam. To moje koleżanki były bardziej zdziwione jak wychodziłam.

  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Btw uroczo, że pojawia się ktoś nowy, ja zachęcam do gry XD chociaż nie ma dla niej już żadnej przyszłości

/modules/forum/img/smilies/bimbo/triste.gif


https://c.tenor.com/x5mCUZFo-9sAAAAi/hello-kitty.gif

Offline

#4730 25-07-2022 o 03h05

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo gdyby zdecydowali że zamykają serwery tej gry to chyba bym otworzyła własną różową ubierankę xDD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4731 25-07-2022 o 04h50

Miss'całkiem całkiem
Alice101
Po co kochać coś, z czym trzeba się wkrótce pożegnać? A trudno powstrzymać się od kochania~
Miejsce: Zielone Wzgórze
Wiadomości: 137

Ban bo chętnie bym wpadła na Twoją ubierankę i ban matko jak mnie tu dawno nie było.


Miłość boli, szczególnie jeśli chodzi o pewną rudowłosą piękność, mówię tu o Annie Shirley-Cuthbert~https://78.media.tumblr.com/24ef33bfaba1d06de55bd942bf571cc2/tumblr_inline_oq0morTFxW1t5v7f5_540.gifhttps://78.media.tumblr.com/685d20c2d0da4b2aa8bde301c3d83056/tumblr_or57mhrugL1r3ssslo5_400.gif

Offline

#4732 25-07-2022 o 12h49

Miss'nieobczajona
TheRainRock
...
Miejsce: Kosmos
Wiadomości: 49

Ban, bo różowa ubieranka - trzymam za słowo, dobra myśl xD no jak widać co jakiś czas ktoś się pojawia ah ta nostalgia, wspomnienia
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif


https://c.tenor.com/x5mCUZFo-9sAAAAi/hello-kitty.gif

Offline

#4733 04-08-2022 o 04h08

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo ja się w sumie pojawiam prawie codziennie w tej grze na całe dwie sekundy gdy czekam aż skończy  się opening anime które właśnie oglądam xD To przyzwyczajenie które zostało mi z czasów gdy miałom 14 lat i nie mogłom przewijać openingów, bo inaczej anime mi się zbyt zwieszało XDD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4734 16-08-2022 o 13h25

Miss'nieobczajona
TheRainRock
...
Miejsce: Kosmos
Wiadomości: 49

Ban bo dla mnie zaglądanie tutaj to czysta przyjemność xDD przyzwyczaiłam się, taka tradycja i dbam o konto, a do sali gier to zaglądam z ciekawości hah. Fajnie tak przeczytać jakieś wasze nowe wiadomości co jakiś czas. Co tam u Was aktualnie?


https://c.tenor.com/x5mCUZFo-9sAAAAi/hello-kitty.gif

Offline

#4735 16-08-2022 o 21h19

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo skoro pytasz o najnowszy apdejt - będę szyć kolejną lalkę postać z animu XD Na razie to będzie Klara z Irumy full uszyta, miałom wcześniej w planach szyć Qifreya z WHA ale muszę na jego budowę ciała specjalnie wymyślić wykrój ORAZ wymyślić, czym go wypchać, bo planuję mu zrobić głowę z modeliny, a więc moje zwyczajowe nadzienie poduszkowe jakim zazwyczaj wypycham lalki będzie za mało zbite i za lekkie w stosunku do głowy więc robiłby fajt nje xD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (16-08-2022 o 21h19)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4736 06-09-2022 o 00h23

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ban, bo aaaa zapomnialam zaglądać XDD Jak idzie szycie ananasku? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#4737 06-09-2022 o 19h05

Miss'Żółtodziób
Baklazanek
...
Wiadomości: 14

Ban za to, że akurat jak chciałam coś napisać, to wątek został zamknięty (?)

Heh moje szczęście. Ogólnie konto jest nowe ale lata temu grałam s to trochę (doszłam może do 20+ poziomu) i usunęłam konto.
A ja już się bałam, że forum umarło na dobre O_O byłam trochę zaskoczona jak (prawie) martwa jest ta gra.  Hajomemashite minna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#4738 07-09-2022 o 13h57

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ban, bo niestety jest martwa xD juz dawno niewspierana, po prostu sobie "stoi" bez niczego. Czasem tylko my sie tu jeszcze odzywamy :"D

Offline

#4739 07-09-2022 o 17h32

Miss'Żółtodziób
Baklazanek
...
Wiadomości: 14

Ban za ładny awatar, ja taki też chcę T-T

To jest gorzej niż myślałam. Teraz trochę się czuję jakbym weszła do jakiegoś miasta a tam tylko ruiny i resztka ludzi próbująca przetrwać postapo

Offline

#4740 09-09-2022 o 22h27

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo ja się czuję jak nekromanta, mroczny czarownik, z fajnym kapeluszem i dużym berłem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png
A co do szycia to jednak robię tego Qifreya ostatecznie, drut powinien utrzymać go w ryzach xDD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4741 10-09-2022 o 19h44

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 428

Ban, bo dzień dobry, jak tam zdrówko? x'D

Offline

#4742 10-09-2022 o 20h47

Miss'Żółtodziób
Baklazanek
...
Wiadomości: 14

banan, znaczy ban bo to ty powinnaś dostać bana za dzień dobry

Dzień dobry tak przy okazji /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#4743 11-09-2022 o 00h08

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo ano dzieńdoberek, co aktualnie oglądacie? Ja postanowiłom zrobić CZWARTY rewatch Banana Fish ponieważ lubię cierpieć XDD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4744 12-09-2022 o 14h07

Miss'nieobczajona
TheRainRock
...
Miejsce: Kosmos
Wiadomości: 49

Ban, bo ja się wkręciłam ponownie w Danganronpa trochę cringe xD ale oglądałam sobie dwie części gry na yt. Sama nie chciałabym w to grać bo te minigierki to jest jakiś żart. No i zastanawiam się czy nie obejrzeć sobie anime. Plus oglądałam trochę takich streszczeń fabuły żeby ogarnąć o co w tym chodzi o co po kolei się dzieje bo ta seria jest bardzo chaotyczna.

Btw. ja gram w missfashion może jestem nienormalna, ale zmieniam co jakiś czas stylizacje, lubię się tutaj bawić w "ubieranki" ( to samo robię w ELDARYA), poprzechodziłam wszystkie misje, ostatnio skończyłam też wszystkie misje z tych wakacyjnych lokacji, normalnie odlot xD może też lubię cierpieć


https://c.tenor.com/x5mCUZFo-9sAAAAi/hello-kitty.gif

Offline

#4745 12-09-2022 o 18h27

Miss'Żółtodziób
Baklazanek
...
Wiadomości: 14

ban za nienormalną. Jaka nienormalna? Skąd to wykopałaś?

A co do cierpienia to przypomniałam sobie, że są takie robaki, które wchodzą pod skórę i oglądałam zdjęcia w google. Takie połączenie obrzydzenia z zaciekawieniem i fascynacją. Zaczęłam się zastanawiać czy ja nie mam czegoś z masochisty przypadkiem...

Offline

#4746 13-09-2022 o 19h02

Miss'nieobczajona
TheRainRock
...
Miejsce: Kosmos
Wiadomości: 49

ban, bo wolałabym nie wiedzieć tego o robakach xD za późno, ja jeszcze nie wyleczyłam się z pająków. Nie boję się ich jakoś strasznie tylko mam taki lęk przed tym, że mogą chodzić po mnie w nocy xD


https://c.tenor.com/x5mCUZFo-9sAAAAi/hello-kitty.gif

Offline

#4747 14-09-2022 o 20h14

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo apropo robaków - w średniowieczu wierzyli, że ból zębów powodują robaki zębowe. Mniam.

Plus Danganronpa jest supi, w tych klimatach polecam również Kimi ga Shine. Jest do pobrania po angielsku za darmo ze strony vgperson (niedługo będzie również do kupienia na steamie), i ogółem polecam zagrać samemu. Nie pamiętam, żeby miała jakieś trudne minigierki, ale ja też co chwila zapisuję jak gram w tego typu gry więc nic mi nie było straszne XDD Jedyny minus tej gry to to, że moje dwie ulubione postaci umarły jako jedne z pierwszych /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4748 22-09-2022 o 15h03

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ban, bo Baklazanek dziekuje bardzo ♥

Ananasku ja ogladam banana fisha ale po raz pierwszy XDDD juz jakos w drugiej polowie jestem, ale ogladam tak porcjami XD Za to mnie wciagnal Sandman ostatnio, podoba mi sie bardzo ten serial xD Nie mam za duzo czasu na takie usiasc i ogladac </3

Offline

#4749 22-09-2022 o 18h29

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo ooo, oglądałom już Sandmana, super jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Moją ulubioną postacią jest kruk (ten drugi) XDD Chociaż nie powiem, Śmierć też jest kochana, a sam Sen bardzo cool. Mam nadzieję że szybko dostaniemy kolejny sezonik xD A Banana Fish jak ci się podoba?


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4750 23-09-2022 o 23h31

Miss'nieobczajona
TheRainRock
...
Miejsce: Kosmos
Wiadomości: 49

Ban, bo wtrącę się - ja też oglądałam Sandmana dosyć niedawno hah i ogólnie mnie wciągnął, chociaż chwilę musiałam przyzwyczaić się do tej specyficznej, onirycznej estetyki. Ja nie czytałam komiksów więc dla mnie to było całkowicie nowe doświadczenie i nie jestem w stanie porównać na ile wszystko się udało. A wy ? No i czekam na kolejny sezon oczywiście.

Wracając do Danganronpy i tego typu gier, ja niestety nie miałabym czasu teraz żeby sama w to grać, a let's play mogę sobie na przyśpieszeniu włączyć lub coś tam poprzewijać i to mi musi wystarczyć. Chociaż może kiedyś coś się zmieni. Zobaczymy, w każdym razie dziękuje za polecanki. <3


https://c.tenor.com/x5mCUZFo-9sAAAAi/hello-kitty.gif

Offline

Strony : 1 ... 188 189 190 191 192 193