Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 191 192 193

#4801 21-12-2023 o 13h14

Miss'nieobczajona
TheRainRock
...
Miejsce: Kosmos
Wiadomości: 49

Ban, bo jak się nazywają? Zaciekawiłaś mnie tymi czekoladowymi. Hahah.


https://c.tenor.com/x5mCUZFo-9sAAAAi/hello-kitty.gif

Offline

#4802 21-12-2023 o 13h18

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Ban! Bo moja stylizacja halloweenowa wygrała konkurs na świątecznej defiliadzie o.O Nu nu moi drodzy, ta stylówka nie jest na święta.

Offline

#4803 21-12-2023 o 21h55

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo te czekoladowe to al rehab choco musk, mają wersję i psikaną, i w olejku.


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4804 21-03-2024 o 22h29

Miss'na całego
HankaPL
...
Miejsce: I tak znajdę Twoje kaczki!
Wiadomości: 427

ban, bo to pierwszy banan w tym roku
ban, ode mnie dla mnie, nie było mnie tu tak długo, że nie pamiętam jak pisać kursywą, haha

Ostatnio zmieniony przez HankaPL (21-03-2024 o 22h31)

Offline

#4805 22-03-2024 o 21h35

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo no rzeczywiście nikt tu długo nie pisał. Tbh ja wciąż tu zaglądam, średnio ze dwa razy na tydzień, ale kiedy moja wiadomość jest ostatnia trochę nie ma sensu nic dopisywać xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4806 26-03-2024 o 19h37

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ban, bo ja zagladam tez dosc czesto ale mi sie zapomina/nie mam sily/checi pisac i tylko tak patrze XDD

Offline

#4807 13-04-2024 o 15h30

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo hm, można zarzucić tu jakiś temat xD
Jak tam plany na majówkę? Ja pewnie spędzę ją ze znajomymi w ogródku jednej z moich koleżanek, kiełbaski omnomnom xD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4808 14-04-2024 o 22h22

Miss'Żółtodziób
Fimbrethil
...
Wiadomości: 3

ban bo będą smaczne kiełbaski omnomnom
a co do planów pierwszy wyjazd za granicę od trzech lat chyba, ciesze się jak nie wiem aaaaaa /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#4809 15-04-2024 o 17h16

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ban, bo gupie dziady z Dżonas Brothers przelozyli koncert z maja na pazdziernik...XD tak troche dla jaj i z sentymentu dzieciecego z kolezanka sie wykosztowalysmy i chcialysmy isc ale teraz to neich sie pierdziela bo juz wolnego kolezanka nie ogarnie w srodku tygodnia, a teraz mial byc piekny dlugi weekend z Bozym Cialem..xd

Majowka jeszcze niezaplanowana wyjazdowo, ale urlopowo w pracy tak, wiec zobaczymy na biezaco >D

Offline

Strony : 1 ... 191 192 193