Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 181 182 183 184 185 ... 193

#4551 08-10-2020 o 13h09

Miss'wtajemniczona
Oliwkaa
Czuje moc~
Miejsce: Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 1 797

Ban, bo moja ulubiona kawa się skończyła a nie mam checi na ruszenie sie do sklepu >..>

Offline

#4552 08-10-2020 o 19h36

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ban, bo wiem wiem /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale przez ostatnie wydarzenia i parę innych spraw chodzę wstecz i kontaktuję z opóźnieniem xD

Było cudownie ♥ myślę, że sprawczyni potwierdzi.. o ile  to przeczyta /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#4553 20-10-2020 o 23h51

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ban, bo nakupowałam sobie jakichś innych wersji kolorystycznych z kiecek, na które kiedyś nie było mnie stać xD Pewnie zanim zrobię jakąś stylówkę to minie pół roku jeśli wgl, ale dobre i tyle!

Offline

#4554 22-10-2020 o 21h00

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ban, bo ja to samo Neluś, ale wszystkie poziomy zaliczone przynajmniej! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#4555 23-10-2020 o 00h21

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ban, bo ja już dawno byłam na bieżąco, więc nie mam funu z misji xD Ale nostalgia na ciuszki łapie haha

Offline

#4556 23-10-2020 o 17h29

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Ban bo mam dużo pieniędzy na MF i nie mam co kupować /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Tak,przeczytałam to i było cudownie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

#4557 23-10-2020 o 22h05

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ban, bo racja Moti, uzbierałaś tego całkiem sporo..


Został tylko kochany hasztag #tb, choć takie wspominki to dobre i niedobre są - bo się chce jeszcze!


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#4558 29-10-2020 o 20h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 1

Ban, bo przez zdalne nauczanie i ciągłe siedzenie przed komputerem nabawiłam się okropnych bólów karku :v

Offline

#4559 01-11-2020 o 01h46

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ban, bo ja odczuwam jeszcze bardziej na plecach xD czas wrócić chyba do jakichś drobnych ćwiczeń

Offline

#4560 07-11-2020 o 19h15

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo mi się całkiem fajnie uczyć zdalnie, wszystkie zajęcia leżę w łóżku, tylko na konwersacje idę na fotel, bo nasz ulubiony Anglik chce, żebyśmy kamerki włączyli, ale jakoś nie mam mu tego za złe XD Ogółem polecam leżenie w łóżku podczas zdalnych, 10/10, śpię z zasadami używania przecinków w angielskim koło głowy i jest super, zero bólu kręgosłupa XDDD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (07-11-2020 o 19h17)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4561 08-11-2020 o 01h07

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ban, bo ni huhu jak mam pc, zajęcia do których muszę używać worda i innych plików i jednocześnie słownika XD telefon to zbytnie ograniczenie w takim przypadku

Offline

#4562 08-11-2020 o 01h43

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo ajj, moje kondolencje... No niestety nic nie poradzę XD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4563 11-11-2020 o 15h34

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Ban bo skończyła mi się kawa w domu, i mam tak wolngo neta, że Genshin 3 godziny będzie mi się pobierał.

Offline

#4564 18-11-2020 o 14h16

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ban, bo ja sie nadal zastanawiam czy mam czas i checi w to grac xD Wszyscy graja a mi sie to wydaje takie meh i sie nie przekonalam wciaz. Moze nadejdzie jeszcze ten moment :'D

Offline

#4565 18-11-2020 o 14h47

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Ban, bo w sumie przegrałam jakieś 5 godzinek w to, i muszę przyznać, że aż tak źle nie jest XD

Offline

#4566 29-11-2020 o 20h52

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ban, bo został nieco ponad miesiąc tego kiepskiego roku! ♥


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#4567 30-11-2020 o 10h42

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ban, bo rok ciulowy, ale to nie znaczy, że jak się nowy zacznie to nieszczęścia się skończą xD No ale oby, bo już idzie pierdzielca dostać.

Offline

#4568 30-11-2020 o 12h21

Miss'OK
Whitewind
...
Miejsce: jak patrzę na ten dywan, to tak nie bardzo.
Wiadomości: 1 633

Ban, bo niech już miła. Czuję jak jakieś choróbsko mnie bierze :<

Offline

#4569 01-12-2020 o 13h28

Miss'na całego
xNisiax
I know U love me :D
Miejsce: Toruń
Wiadomości: 485

Ban bo roznosisz wirusy. Jem obiad


https://thumbs.gfycat.com/ImpossibleCrazyDugong-max-1mb.gif

Offline

#4570 01-12-2020 o 21h34

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ban, bo magiczną różdżką tego nie zmienimy, racja Neluś. Ale zawsze nowy rok jakąś minimalną nadzieję niesie...


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#4571 02-12-2020 o 19h06

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Ban, bo coś czuję, że to może być cała pechowa dekada, ale odpukać, nie będę krakać za dużo XD


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#4572 04-12-2020 o 23h05

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ban, bo Ananas, nope!


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#4573 06-12-2020 o 15h17

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ban, bo eh XD nie wiadomo czy się śmiać czy płakać już.

Offline

#4574 09-12-2020 o 23h15

Miss'Electronic
Setarah
♥ "i teraz przypominała sobie, jak ten dotyk grzał ją" ♥
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 11 474

Ban, bo dobrze to ujęłaś! Może histeryczny śmiech przez łzy  będzie najlepszą opcją... jak rok szalony to i reakcja xD

Dobra, odbija mi dziś, wybaczcie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


"kiedy człowiek pierwszy raz się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie."


"twoja wartość jest bezcenna"

Offline

#4575 10-12-2020 o 09h36

Moderator
Motionell
Poznańsko-śląska Pyra!
Miejsce: „Potęga wiatru jest do Twej dyspozycji!
Wiadomości: 4 172

Ban bo za równe dwa tygodnie wigilia <3


Geralt, nie będąc pewien, czy czarodziejka magicznie czyta w myślach, czy wyłącznie trafnie zgaduje, milczał, uśmiechając się krzywo. Magia wymaga czasu.

Offline

Strony : 1 ... 181 182 183 184 185 ... 193