Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 21-11-2016 o 12h32

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548


http://i67.tinypic.com/wjyz6d.png
*Dawno mnie tu nie było, chyba już zapomniałam jak to się robi*

Witajcie wszyscy!
Czas na małe FreakShow. Długo myślałam, żeby zrobić konkurs, stęskniłam się mocno za robieniem nagród, ale żaden temat nie przychodził mi do głowy, aż do dzisiaj. Dodatkowo napędza mnie fakt, że nieoficjalne konkursy tracą swoją popularność w danej chwili.
Także temat to....
GALAXY
Interpretacja jest całkowicie dowolna, wasza mis może mieć ubranie w tym motywie, może być niebem, gwiazdozbiorem, gwiazdą, planetą, ławicą, astronautą, zjadaczem gwiazd i wszystko co sobie wymarzycie!

http://i64.tinypic.com/2lw0gnb.png

Co powinno być w zgłoszeniu?
~Stylizacja związana z tematem
~Opis(minimum 2-3 zdania wyjaśniające waszą interpretację)
~Zdjęcia, obrazki, muzyka, cokolwiek co było waszą inspiracją

Na co będę zwracać uwagę?
~Zgodność stylizacji z tematem
~Wykonanie
~Pomysłowość/Kreatywność
~Dopasowanie elementów(akcesoria, fryzura, makijaż, kolorystyka, czy wszystkie elementy garderoby do siebie pasują)
~Załączone inspiracje(pamiętajcie, że inspiracja nie musi być wcale podobna do waszego dzieła-to tylko inspiracja!)
~Większe szanse mają osoby, które oczywiście trafią w mój gust, a niestety tylko osoby, które brały udział w moich konkursach mniej więcej wiedzą co lubię więc się trochę ujawnię ~stonowane, pastelowe kolory, minimalizm, delikatność, obrazki z google z dopiskiem tumblr(xd)~


Ile stylizacji można zgłosić?
Całe dwie, proponuje ich nie wrzucać na raz, dziękuję~

Do kiedy jest termin składania prac?
Do 4 grudnia, a na mikołajki będą nagrody dla grzecznych osób ♥

Jak będzie wyglądać podium i jakie będą nagrody?
Wyróżnienie - grafika oraz niespodzianka
III-II miejsce - grafika oraz wspólny rysunek
I miejsce - grafika, zestaw avatar+banner z motywem galaxy, rysunek
Przewiduję również nagrodę publiczności, której nagroda pozostanie póki co nieujawniona.

http://i66.tinypic.com/2e38jlg.png

Pamiętajcie, najważniejsza jest dobra zabawa! Liczę na sporą frekwencję, temat jest naprawdę przyjemny i wydaje mi się dosyć mocno w klimacie zbliżającej się zimy więc pokażcie na co was stać, a na pewno zwróci Cię tam to w nagrodach ♥
IT'S SHOWTIME!
http://i68.tinypic.com/noafye.png

Offline

#2 22-11-2016 o 18h00

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

To rozkręcam konkurs:

Co tam ci się podobało... aa no tak skromne stylizacje i pastelowe kolory
Czelencz akcepted...

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69685.jpg


Ups, znowu nie wyszło, może kolejna styla odratuje moją sytuację!
Oto moja groźna i chłodna! (bo jak wiadomo −273,15 °C robi swoje) władczyni kosmosu. Składa się ona z czarnej materii oraz galaktyk (te małe białe punkciki - wersja dla ignorantów XD)
Inspiracji brak, bo chyba każdy choć czasem zerka w niebo

Dobra może uratuje tą stylę tym:

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (22-11-2016 o 18h10)

Offline

#3 23-11-2016 o 13h58

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Nocne niebo inspirowało do przemyśleń już od czasów starożytnych. Czy nie jesteśmy sami w ogromie Wszechświata? Czy na którejś z odległych planet znajduje się raj? A może wręcz przeciwnie, może Ziemia jest ostatnią ostoją świadomego życia? Moja stylizacja to odbicie ludzkich pragnień i lęków związanych z kosmosem.
//photo.missfashion.pl/pl/1/88/gd/69697.jpg

Inspiracje

Offline

#4 24-11-2016 o 06h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No to i ja postanowiłam wziąć udział.
No to moja stylizacja jest inspirowana w większości kolorem fioletowym, ale gdzie nie gdzie pojawia się także biały. Ma także urok tajemnicy poprzez maskę na twarzy. Ogólnie na początku chciałam zrobić taką jakby księżniczkę, która lubi takie motywy, więc dla tego na głowie ma koronę.

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69703.jpg

Inspiracje:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Muzyka którą słuchałam podczas robienia stylizacji, i do dzięki niej dostałam weny xD

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#5 24-11-2016 o 13h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jak GALAXY to musi być Droga Mleczna to pierwsze co wpadło mi na myśl.

Na niebie widziana jest jako jasna smuga przecinająca niebo.
  Wynika to z faktu, że oglądamy dysk Galaktyki z jej wnętrza, jako że Układ 
Słoneczny znajduje się w pobliżu płaszczyzny tego dysku.
  Droga Mleczna świeci najjaśniej w okolicy gwiazdozbioru Strzelca, w którym to kierunku znajduje się jej centrum



//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58922.jpg


Moja inspiracja:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#6 24-11-2016 o 18h33

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Luna.
Przepiękna i tajemnicza Matka Gwiazd, Królowa Nocy. Ukochana Słońca. Obiekt o dwóch obliczach.
Inne nazwy: Księżyc, Srebrny Glob.

Link do zewnętrznego obrazka

Garść inspiracji:

Offline

#7 25-11-2016 o 20h34

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

http://i64.tinypic.com/a11hdh.png
Moja miss nie jest personifikacją niczego. Po prostu jest stylizacją jaką stworzyłam po przeczytaniu słowa "galaxy". Taka moja wizja.
Jedynie mogę dodać, że trochę zainspirowałam się modą. Ostatnio były modne koszulki czy spodnie z motywem galaxy.  https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/01/72/6a/01726a0a33137b283f8c2edd542be485.jpg
A tak to chciałam uchwycić tajemniczość, zwiewność i rozmazanie.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#8 26-11-2016 o 02h51

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

http://i64.tinypic.com/4hpnc.png


Już dawno chciałam zrobić stylizację inspirowaną galaktyką, więc ciesze się, że ktoś wpadł na pomysł, by zrobić taki konkurs.
Moja Miss jest strażniczką księżyca jak i całej galaktyki. Nie jest człowiekiem. Jest raczej półprzeźroczystą, kształtną galaretą. xD
Bardzo nie lubię opisywać moich stylizacji, wolę jak bronią się same. Ale 3 zdania są :3

Inspiracja

Offline

#9 26-11-2016 o 09h10

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Opis nie będzie się trzymał kupy, bo słowo "galaxy" kojarzy mi się przede wszystkim z trzema osobnymi rzeczami, które tak naprawdę są ze sobą nierozerwalnie połączone i nie wiem, jak to zgrabnie ująć..

     Więc mnie słowo GALAXY skojarzyło się od razu z utworem "galaxias!". Wykonywany jest przez muzyczny unit o tej samej nazwie z aktorką Shibasaki Kou jako wokalistką (oraz vocaloidowymi kompozytorami: DECO*27 i TeddyLoid) i promowany był m.in. poprzez klipy taneczne z niesamowicie uroczym układem choreograficznym wykonywane przez grupę DANCEROID. Przy okazji na bazie głosu Kou stworzony został także vocaloid Galaco - jej design zahacza o kosmiczne klimaty.

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69856.jpg


     W stylizacji inspirowałam się głównie klipem i kostiumem Ikury (i jej włosami - jaką one mają boską fakturę, są długie, ale takie lekkie...), a od Galaco wzięłam grzyweczkę, której zawsze chciałam w tym celu użyć, kolorek włosów i oczek. I wyszła styla, która miałaby prawo przejść tylko w Japonii...

inspiracje


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#10 26-11-2016 o 23h16

Miss'nieobczajona
lili2106
...
Miejsce: ,,Gdzieś tam gdzie noc spotyka dzień
Wiadomości: 39

]//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69885.jpg
Planeta ziemia.
Moja inspiracja
Nasza rodzima planeta.ma swój księżyc...
Kwiaty symbolizują  zieloną część ziemi a metal tą zmienioną przez człowieka.
Zanispirowało mnie piękno ziemi i to że nie można jej niszczyć...niestety ludzie w ogóle jej nie szanują 3:I to jest smutne. Nie muszę wstawiać zdjęcia sami widzicie jak my ludzie żyjemy ;3

Ostatnio zmieniony przez lili2106 (26-11-2016 o 23h25)

Offline

#11 26-11-2016 o 23h39

Miss'nieobczajona
lili2106
...
Miejsce: ,,Gdzieś tam gdzie noc spotyka dzień
Wiadomości: 39

Mars czerwona planeta ;3
zainspirowało mnie to że na marsie est dość zimno a u nas zbliża się zima.
tam zawsze jest czerwono nie tak jak na ziemi u nas jest biało(nie pamiętam kiedy tak było ,_,)podobno  //photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69887.jpg Podobno na marsie jest woda może kiedyś bedziemy mogli się tam udać z misiją kosmiczną?;3
inspiracja xD
//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69888.jpg
(ps.to inspiracja do poprzedniej stylizaji //photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69889.jpg  się mi zapomniało xD)

Offline

#12 27-11-2016 o 10h50

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

lili2106 dostajesz upomnienie za pisanie posta pod postem. Należy zedytować pierwszego posta przy użyciu funkcji zmień.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#13 27-11-2016 o 13h11

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

Moja pierwsza stylizacja przedstawia niebo, gwieździste, lekko zachmurzone. Starałam się odtworzyć jego złożoność kolorów. Czerń, biel, fiolet i oczywiście niebieski (byłoby więcej ale skończyły mi się wartwy xd).   
//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69902.jpg

inspiracje



Offline

#14 27-11-2016 o 17h07

Miss'nieobczajona
Kara254
...
Wiadomości: 17

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69904.jpg

O to jedno z najpiękniejszych zjawisk - Pełnia Księżyca - któż nie kocha widoku białej tarczy Księżyca, opatuloną jasną łuną światła? Otóż właśnie to zjawisko zainspirowało mnie do stworzenia tego stroju :3 Meh.. Tak bardzo nie lubię opisywać strojów, bo nigdy nie wiem co napisać ;w; Mam nadzieję, że tyle wystarczy.

Ogólnie to mnie zainspirowała piosenka ;w;
https://www.youtube.com/watch?v=OwGG5fX7bxY

Ostatnio zmieniony przez Kara254 (27-11-2016 o 17h16)

Offline

#15 28-11-2016 o 17h11

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Tak więc oto ja (a dokładniej moja stylizacja xd)
//photo.missfashion.pl/pl/1/88/gd/69915.jpg
Chyba nie muszę tłumaczyć co przedstawia (i nie, ten kwiatek to nie kwiatek, to gwieeezdny pyyył)
Jakże pastelowa i minimalistyczna stylizacja (no  cóż inspiracja jeszcze lepsza, o dopisku już nie wspomnijmy)
Tak to już jest jak zaczniesz 'robić' stylę a dopiero potem cztasz regulamin.
No ale mam nadzieję, że jest OK xD

Offline

#16 30-11-2016 o 17h29

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69965.jpg
Pierwsze skojarzenie...?Noc!Granatowe niebo z przeplatanymi odcieniami błękitu,usianego gwiazdami,niby nic nadzwyczajnego,jet i już,ale to właśnie od  niej zaczynamy wyglądając przez okno widzimy noc albo dzień(lekka inspiracja wierszem niżej)

Ocean wspomnień

Cu­dow­ny nas­trój, noc piękna gwieździs­ta
Twa fo­tog­ra­fia ściśnięta w mych pięściach
sa­mot­nie opuszczam przy­ziemną przys­tań
w poszu­kiwa­niu wie­czne­go szczęścia

Zos­ta­wiam wszys­tko nie mar­twiąc się jut­rem
rześki za­pach w po­wiet­rzu po­budza me zmysły
fa­le ryt­micznie uderzają o burtę
księżyc I gwiaz­dy na niebie rozbłysły

krop­le deszczu łagod­nie pie­szczą mą skórę
pta­ki wprost z nieba szep­czą pieśń do mnie
za­tapiam swe oczy w prze­cud­nej na­turze
I tak płynę sa­mot­nie oceanem wspom­nień

mi­liony godzin spędzo­nych w tym miej­scu
ze­gar życia nies­te­ty sta­le w ciągłym biegu
lecz zos­tała nadzieja uk­ry­ta w mym ser­cu
że nieba­wem się uda dot­rzeć do brze­gu.~Pepek


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#17 01-12-2016 o 21h07

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Dobra wrzucam swoją drugą stylę xd
Inspirowałam się tym zdjęciem. Jest ultra słodko, ponieważ galaktyki wyglądają jak cudowne wielosmakowe waty cukrowe, przez to zawsze kiedy przeglądam jakieś fotki kosmosu oblizuje się ze smakiem ;-;

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69989.jpg

Offline

#18 01-12-2016 o 22h07

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Gwiazda wśród gwiazd, świecąca wśród mroku, wysłanniczka dobra co chroni od zła, przed której mocą drży osnowa Wszechświata, oto kim jest Galaxy Idol!
Link do zewnętrznego obrazka
Stylizacja przedstawia typową bohaterkę typowego anime z gatunku magical girls. Zwykle żyje pewnie własnym życiem, tylko w wypadku wyższej konieczności zmieniając się w Galaxy Idol i samotnie ratuje świat (a nawet Wszechświat) od katastrofy. A zamiana ta daje oczywiście świetne ciuszki, magiczne moce i inne szmery-bajery, w tym konkretnym przypadku związane z gwiazdami.

Inspiracje

Offline

#19 02-12-2016 o 16h00

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

No dobra, całe wieki nie uczestniczyłam w żadnych konkursach, moje skille w tworzeniu stylówek tez już podrdzewiały, ale coś tam wydziobałam /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/70003.jpg

Pierwsza stylizacja przedstawia wojowniczkę, może jakąś okrutną królową... Jej królestwem są czeluści Czarnej Dziury - niezbadane i nieprzeniknione. Otacza ją mrok i tajemnica, a nieliczne drobiny światła, które ośmielą się jej dotknąć, znikają, pochłonięte przez jej ciemne moce. Jej świat jest skąpany w czerni, cichy i samotny.

Inspiracje:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)




...i tak, wiem, dwie stylizacje w jednym poście nie są mile widziane, ale eh, brak czasu mnie pożera, nie wiem, czy później dam radę wskoczyć na miss, więc wrzucam od razu. Tym razem inspiracją były galaktyki.

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/70006.jpg

Królowa Galaktyk, gromadząca w swym ręku olbrzymią część wszechświata. Jest zimna niczym przestrzeń, w której przebywa, jej ciało pokrywa warstwa lodu. Ma puste, nieobecne spojrzenie i choć to mądra i poważana pani, potrafi być równie okrutna. Jej ulubionym miejscem jest Droga Mleczna.

Inspiracje:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#20 02-12-2016 o 20h26

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Tak wyszło, że stworzyłam drugą stylizację.

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/70013.jpg

     Tym razem jest to galaktyczna elfia wróżka pochodząca z jakiejś bardzo, bardzo odległej planety, gdzie wszystko jest pastelowe, puchate, urocze, kjutne i w ogóle MAJI KAWAII. Przyłapaliśmy ją w momencie rzucania jakiegoś zaklęcia, tak więc magia unosi się dookoła. Jest to moja pierwsza od dawna stylizacja, podczas tworzenia której polegalam głównie na własnej wyobraźni, nie wzorując się na historii mody bądź na kompletnym istniejącym stroju. Czuję się z tym dziwnie.

inspiracja


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#21 03-12-2016 o 10h13

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381


A co mi tam...

http://i68.tinypic.com/28ksw2b.jpg
Stylizacja przedstawia niebo, prawda? Jednak to nie wszystko - jest to niebo, które można zobaczyć tylko jednego dnia w roku, kiedy to małe dzieci wpatrują się błyszczącymi oczyma w czarne niebo i błądzą wzrokiem wypatrując tej pierwszej gwiazdki. Do tego komponują się z tym widokiem drobne, białe płatki śniegu, które wirują dookoła w rytm narzucany przez wiatr, tworząc wraz z ciemnym niebem tło (jak z tumblr xD) dla pierwszej gwiazdy.
≧✯◡✯≦✌

inspiracje


Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (03-12-2016 o 10h14)

Offline

#22 03-12-2016 o 11h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No i dodaję moją drugą stylizacje.
Takie połączenie białego z niebieskim. Zrobiłam ją nie dawno i ciągle mi coś w niej nie pasowało, a dzisiaj wzięłam się za nią dosłownie i wyszło coś takiego...
//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/70022.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Offline

#23 03-12-2016 o 21h02

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Nawet nie wiecie jak cieszy mnie tak ogromny odzew~ Poprzeczka jest wysoko, ale macie ostatnie chwile by zawalczyć o podium ♥

Offline

#24 03-12-2016 o 22h04

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

Czas na drugą stylizację ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/70064.jpg

Z gwiazdami kojarzą mi się najróżniejszego rodzaju wróżby czy przepowiednie, więc postanowiłam zrobić wróżbitkę (karty tarota, szklana kula itp.). Na początku miało być skromnie, ale skończyło się na tym, że wykorzystałam wszystkie warstwy XD

inspiracje



Offline

#25 04-12-2016 o 12h32

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Tak więc w ostatnim momencie przychodzę z drugą stylizacją:
//photo.missfashion.pl/pl/1/88/gd/70105.jpg
Jest to idealna, pastelowa galaktyka (so tumblr ^^)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2