Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 01-07-2016 o 15h33

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64459.jpg

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka

Waszym zadaniem jest stworzenie stylizacji, która będzie obrazować Panią Lato..

Macie do wybrania trzy warianty stylizacji:

► twoje własne wyobrażenie Pani Lato,

► stylizacja inspirowana jakimś obrazkiem przedstawiającym Panią Lato,

► cosplay Pani Lato z jakiegoś obrazka.


Link do zewnętrznego obrazka

REGULAMIN






♦ Uczestników obowiązuje regulamin forum oraz miniregulamin działu konkursów.

♦ Komplety od Nine/gwiazd nie będą przyjmowane. Możecie wykorzystać tylko trzy elementy z jednego "gotowca".

♦ Opis musi zawierać co najmniej 4 rozwinięte zdania!

♦ ZAKAZ PLAGIATOWANIA! Jeżeli ktokolwiek zauważy, że ktoś używa cudzej pracy, proszę mnie natychmiast poinformować.

♦ Obrazki ze stylizacjami muszą być bez tła (render, -.png). Pomaga to w robieniu nagród dla was. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

♦ Można dodać tylko JEDNĄ stylizację.

♦ Można użyć stylizacji będącej w innym konkursie, ale trzeba to uwzględnić w opisie!








Link do zewnętrznego obrazka

TERMIN ZGŁOSZEŃ






Możecie dodawać prace do 20 sierpnia tego roku, do godziny 23:59






Link do zewnętrznego obrazka

NAGRODY






A to akurat tajemnica! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png






Link do zewnętrznego obrazka






POWODZENIA!






Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Charlotte5 (11-07-2016 o 10h17)


~

Offline

#2 03-07-2016 o 15h41

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja przedstawia moje wyobrażenie Pani Lata. Jest ona nieco chaotyczna, ponieważ mam zbyt wiele skojarzeń z tą porą roku. Przede wszystkim lato kojarzy mi się z soczyście zieloną trawą, rodzącymi plony drzewami, zbożem oraz kwiatami co starałam się uwzględnić w swojej stylizacji. Także motyle i wysokie temperatury kojarzą mi się z latem co uosabia zielony obłoczek wokół miss (bo przy wysokich temperaturach się śmierdzi XD)


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#3 05-07-2016 o 15h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Pani Lato od zawsze w mojej wyobraźni nosi długą, białą i zwiewną suknię. Przechadza się z rowerem u boku po łące pełnej zbóż i ziół w obecności zwierzątek. Nie jest to, jak widać kobieta-bogini, lecz zwyczajna, piękna dziewczyna o sercu cieplejszym niż lipcowe słońce. Nie odnajduje się w wakacyjnym zgiełku miast, uwielbia ciszę oraz zapach przyrody, która ją otacza.


Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#4 05-07-2016 o 23h44

Miss'Sensei
SoJin
Does anyone know how it makes me feels Goodbye until the day we meet again
Wiadomości: 1 030

Wyobrażenie Pani Lato.

Ponawiam stylizację, która uczestniczy również w konkursie 'Miesiące'.
Moja Pani Lato nie przejmuje się przyrodą, kwiatkami, zwierzaczkami i innymi duperelami. To dzieje się samo, a ona w tym czasie korzysta z ciepła, jakie udało się jej wytworzyć.
Napracowała się, to teraz może odpocząć! Pada? Pani Lato ma urlop i nie pomoże /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Może wypad na basen?
Link do zewnętrznego obrazka


https://68.media.tumblr.com/9c1102adf5450d91c2c1cdac1c0fbf43/tumblr_ok3f2zQcsJ1r4cs5io9_500.gif

Offline

#5 06-07-2016 o 01h35

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Już za parę dni, za dni parę, weźmiesz plecak swój i gitarę...
//photo.missfashion.pl/pl/1/81/gd/64665.jpg
Któż by pomyślał, że osobą śpiewającą te słowa jest sama Pani Lato? Spaceruje ona pośród rosnących na łące chabrów, w otoczeniu motyli i brzdąka na gitarze, podśpiewując wesoło. Jej skóra jest zawsze opalona. Ubiera się tak, żeby nie wyróżniać się spośród turystów. Niezależnie od pogody, zawsze ma na nosie ciemne okulary, ponieważ jej pełne gorąca, przypominające słońce w upalny dzień, spojrzenie mogłoby przeciętnego śmiertelnika poważnie uszkodzić. A tego Pani Lato by nie chciała, ponieważ jak każda z jej sióstr, kocha ludzi i nie chce im czynić jakiejkolwiek krzywdy.

Offline

#6 06-07-2016 o 11h59

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64669.jpg

Dla mnie lato kojarzy się z wyjazdem na działkę na Mazury (gdzie jest baaaardzo zielono) i wodą.
Czasami jeździmy na rowerach do lasu. Ja zwykle wlokę się na końcu, bo niefortunnie najadę na kamień i rozwalę sobie oponę ;-;
No i oczywiście dużo pływamy!
Obok naszej działki płynie strumień ciągnący się aż do jeziora, a rośliny przypominają pawie pióra.
Jedynym minusem są ważki. Panicznie się ich boję ;-;
Tak więc... Tak wygląda moja Pani Lato ^^

Ostatnio zmieniony przez Kinder26 (17-08-2016 o 20h38)


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#7 06-07-2016 o 18h54

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Jako mała dziewczynka wyobrażałam sobie Panią Lato jako delikatną kobietę o jasnej cerze i jasnych, rozwianych wiatrem włosach.

Koniecznie w zwiewnej, również jasnej sukience, najlepiej długiej.

Postanowiłam odkopać to wyobrażenie i ciut je zmodyfikować.

Moja Pani Lato jest więc kobietą dojrzałą jak letnie owoce,

romantyczną jak spacery po plaży przy zachodzie słońca.

Jako, że lato kojarzy mi się raczej z wiejskim obszarem, czyli lasami, łąkami i polami,

postanowiłam, że Pani Lato będzie również biegała boso po zroszonej poranną mgłą

łące w towarzystwie naszych mniejszych braci.


//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64704.jpg

Offline

#8 07-07-2016 o 19h41

Miss'ok
Mouseline05
ღ ღ ღ ღ..ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ
Miejsce: Łódź
Wiadomości: 54

Pani Lato to według mnie wysoka kobieta o włosach w kolorze jasnego blondu. Ma ona piękną żółtą suknię utkaną z płatków słonecznika. W bujnych puklach nosi różnorakie kwiaty, lub ich płatki. Kocha letnie motyle. Lubi przechadzać się pośród złotych łanów w polu. (Trochę mnie poniosło xD) 

//photo.missfashion.pl/pl/1/81/moy/64787.jpg


~Jednorożce są wszędzie !~

Offline

#9 08-07-2016 o 14h13

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Skoro inspiracje obrazem są jedną z opcji, nie mogłam się powstrzymać...

//photo.missfashion.pl/pl/1/82/moy/64831.jpg


Wybrałam obraz jednego z moich najulubieńszych malarzy, Alfonsa Muchy. Stworzył też inne personifikacje lata, ale ta jest tak cudownie złocista i po letniemu rozleniwiona. Z braku odpowiednich kolorków ubrań na MF, musiałam w większości odjąć tę złoistość i przedstawić barwy bardziej realistycznie, ale poza tym starałam się w miarę możliwości zachować ducha art nouveau, z luźno układającymi się ubraniami, prostotą i jednocześnie ozdobnością. Gwoli wyjaśnienia: to niebieskie w tle to woda, w której odbijają się złote promienie słoneczne.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#10 08-07-2016 o 16h41

Miss'całkiem całkiem
OlciaCool
(」゚ロ゚)」
Miejsce: Hogwart
Wiadomości: 111

Link do zewnętrznego obrazka
Mi osobiście lato kojarzy się z przesiadywaniem na wsi i w lesie...
Tak więc postanowiłam, że moja Pani Lato będzie prostą wiejską dziewuszką o blond włoskach i uroczej, naturalnej, przypruszonej rumieńcem twarzy.
Pani Lato postanowiła wybrać się od rana na pole, aby obserwować poruszające się w wietrze kłosy zboża. Ubrana jest skąpo ze względu na wysokie temperatury. Na jej głowie widnieje wianek z polnych kwiatów zebranych po drodze.
http://i64.tinypic.com/f0nrtd.png

Offline

#11 10-07-2016 o 23h34

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Lato przede wszystkim kojarzy mi się z lasem oraz soczystą zielenią. Na ten okres również przypadają sezony na moje ulubione owoce:
borówki,  jagody(!) oraz jeżyny <3
Dlatego moja miss jest ich uosobieniem. xD


Link do zewnętrznego obrazka

Moja jagodowo-borówkowa lejdi nie nosi butów, bo jest na to zdecydowanie za ciepło :3

sorki dla tych osób, które doradziły mi zielone rajstopki, ale musiałam użyć fioletowych, do równowagi po zmiane mejkapu ;c

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (10-07-2016 o 23h36)

Offline

#12 11-07-2016 o 10h16

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

UWAGA! Zmieniam czas dodawania prac do 20 sierpnia!


~

Offline

#13 14-07-2016 o 01h28

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Pani Lato kojarzy mi się z delikatną niewiastą. Jasna karnacja dodaje jej uroku. Zrobiłam ją w odcieniach różu i fioletu gdyż takie kolorki dodają według mnie delikatności mojej miss. Moja Pani Lato przemierza łąki pełne kwiatów i towarzyszą jej zwierzaki, które ona uwielbia. Włosy rozwiane przez wiatr a na buźce delikatne rumieńce od słońca, bo lato jest upalne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/82/moy/65091.jpg

Offline

#14 15-07-2016 o 08h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A i oto ja przedstawiam wam moją Panią Lato.
Stylizacja była robiona jakiś czas temu.
Mi pani lato zawsze kojarzyła sie z kolorem turkusowym i takim pastelowym różem, i z wiankami na głowie. Ma też w ręku doniczkę z pięknymi kwiatami które co dobiero zasadziła.
Jakbyście się zastanawiali po co jej skrzydła, pani Lato nie lubi dużo chodzić więc wybiera łatwiejszy sposób poróżania się, czyli latanie.

Stylizacja: //photo.missfashion.pl/pl/1/82/moy/65186.jpg

Offline

#15 17-07-2016 o 14h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 7

MOJE WYOBRAŻENIE PANI LATO

Moja miss-pani lato jest inspirowana moim ulubionym kolorem-czerwonym.
Moja miss jest nietypowa.Zazwyczaj Pani Lato ma bardzo długie blond włosy i mnóstwo kwiatków.A moja miss wręcz preciwnie .Ma włosy w kolorze ciemnego blondu i kilka pięknych róż na sukience.



A oto moja stylizacja://photo.missfashion.pl/pl/1/82/moy/65281.jpg

Ostatnio zmieniony przez koralina26 (17-07-2016 o 14h49)

Offline

#16 22-07-2016 o 21h10

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

lili2106 dostajesz ostrzeżenie, przy drugim będzie upomnienie. W wątkach konkursowych zamieszczamy prace zgłoszeniowe do konkursu. Potem ewentualnie zamieszcza się nick faworytki, która np. walczy o nagrodę publiczności. Proszę o zapoznanie się z mini regulaminem działu i ogólnym regulaminem forum.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#17 28-07-2016 o 11h18

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Podbijam.


~

Offline

#18 29-07-2016 o 10h32

Miss'całkiem całkiem
Kamiira
...
Wiadomości: 111

Kto nie uwielbia spędzać czasu w lecie nad morzem? Dlatego moja pani lato ukrywa się w przyjemnej morskiej bryzie która nam tam towarzyszy... Bo czyż nie cenimy lata dla tych cudownych chwil kiedy wśród całego upału i słońca doczekujmy chwili gdy nadciąga Letnia Bryza? Dlatego to właśnie ona jest dla mnie uosobieniem lata.
//photo.missfashion.pl/pl/1/85/moy/67367.jpg

Edytowane już po zakończeniu konkursu bo obrazek zniknął/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Kamiira (04-09-2016 o 07h22)


"Dobrymi intencjami piekło jest wybrukowane."

Offline

#19 30-07-2016 o 23h34

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Lato to moja ulubiona pora roku .Kojarzy mi się z różnokolorowymi kwiatami, przede wszystkim jednak z makami. Właśnie dla tego moja stylizacja przedstawia panią lato w odcieniach czerwieni. Nie mogło też zabraknąć łąki maków dookoła jej stóp.
//photo.missfashion.pl/pl/1/83/gd/65737.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#20 02-08-2016 o 19h32

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/65930.jpg

Lato kojarzy mi się przede wszystkim z kolorami, więc nie brakuje ich w mojej stylizacji. Po drugie motyle, kwiaty i ptaki. Po trzecie woda, nad którą multum ludzi wyjeżdża w czasie urlopu. Moja Pani Lato ma także piegi, które są skutkiem ciągłego przebywania na słońcu. Nie mogło również zabraknąć wianka we włosach i uśmiechu na twarzy ^^



Offline

#21 09-08-2016 o 11h48

Miss'Żółtodziób
Leoni74
...
Wiadomości: 5

Pani Lato zwykle kojarzy się z nieziemsko piękną boginią, która posiada wspaniałe moce...
Moja stylizacja trochę temu zaprzecza. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/66096.jpg

Moja Pani Lato to bogini ukryta w ciele zwykłej dziewczyny. Chce, aby nikt nie rozpoznał jej wśród tłumu. Jednak często zwraca uwagę ludzi swoim optymizmem, uśmiechem na twarzy i delikatną mgiełką, która sprawia, że na ziemi pojawia się słońce i upał. Czy uda jej się sprawić, aby nikt nie rozpoznał w niej wcielenia lata?

Offline

#22 14-08-2016 o 12h37

Miss'na całego
Innaliana
"Miłość oznacza, że nie zawsze trzeba przepraszać."
Miejsce: Ulica Pokątna
Wiadomości: 425

W mej wyobraźni Pani Lato maluje się na wiele sposobów. Jednakże najwyraźniejszy jest ten, gdzie jest kobietą z lekkim makijażem, we włosach upiętych w kok z kilkoma luźnymi kosmykami z wpiętą nań różą, która jako roślina kwitnie zazwyczaj w pierwszym miesiącu jej panowania nad przyrodą. Jej spódnica i bluzka są w kolorach wschodzącego słońca, a na ramieniu trzyma koszyczek z zielonymi listkami i owocami poziomki. U jej stóp zaś zasiadły dwa zajączki, jej ulubieńcy. Tak samo jak ptaszki siedzące na koszyku, lub do niego wzlatujące uwielbiają swoją kochaną Panią Lato, która właśnie dla nich czyni ten świat ciepłym i pięknym.

//photo.missfashion.pl/pl/1/83/moy/66379.jpg

Ostatnio zmieniony przez Innaliana (14-08-2016 o 19h19)


                                                                     
                https://media.giphy.com/media/2IZN0bJfj2VJS/giphy.gif

Offline

#23 15-08-2016 o 17h05

Miss'Żółtodziób
Luna-of-Dark
...
Miejsce: Konohagakure
Wiadomości: 6

//photo.missfashion.pl/pl/1/84/gd/66479.jpg
Moja pani lato była dosyć burzowa, więc taką ją też przedstawiam.
Deszcz lał jaz z cebra. Burza była wszędzie, a drogi zasnute są poranną mgłą.
Moje życie naprawdę toczy się po zmierzchy, kiedy robi się chłodno a powietrze jest rześkie ^^
Ta da ~

Ostatnio zmieniony przez Luna-of-Dark (17-08-2016 o 20h34)


//photo.missfashion.pl/pl/1/95/gd/75284.jpg

Offline

#24 17-08-2016 o 12h23

Miss'na całego
Assiya
...
Wiadomości: 357

//photo.missfashion.pl/pl/1/84/moy/66519.jpg
Tak sobie robiłam nową letnią stylizację dla mojej miss, a potem patrzę - konkurs na "panią lato". Aż wstyd byłoby nie wziąć udziału w takiej sytuacji. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
  Tak więc, stylizacja jest utrzymana w zielono- złoto- czerwonej gamie kolorystycznej: zielony-gdyż to jedyna pora roku kiedy prawie cała roślinność się zieleni; złoty mi się kojarzy z latem, gdyż ponieważ dlatego że zboża od wieków są nieodłącznym elementem naszej diety i kiedy przychodzą miesiące letnie pięknie "wyzłacają "pola; czerwony ponieważ wiśnie są czerwone a kto mając do dyspozycji drzewo wiśniowe nie robił sobie latem z nich "kolczyków?" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/75120.jpg

Offline

#25 20-08-2016 o 20h12

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

OSTATNIE CHWILE NA ODDANIE STYLIZACJI!!!


~

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2