Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 27-05-2016 o 17h53

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

✿ KSIĄŻĘ I ŻEBRAK ✿
Link do zewnętrznego obrazka

Hejka!
Zauważyłam ostatnio ogromną posuchę, jeśli chodzi o konkursy jednorazowe, więc po długiej przerwie powracam z własnym pomysłem.
Na pewno każdy z Was miał styczność z "Księciem i żebrakiem", czy to czytając powieść Marka Twaina, czy oglądając jedną z licznych interpretacji filmowych, jak chociażby tę z Myszką Miki. Motyw zamiany miejscami dziedzica tronu i żebraka jest na tyle wdzięczny, że prosi się o jeszcze więcej interpretacji i właśnie to będzie Waszym zadaniem.

Krótko: miss w obu rolach, czyli dwie stylizacje nawiązujące do tematu.

Nie stawiam żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o tło stylizacji. Wybór epoki, uniwersum czy estetyki należy wyłącznie do Was. Możecie nawiązywać do przeszłości, przyszłości, wymyślać własne historie - co tylko chcecie.
To samo w kwestii płci, macie pełną swobodę.
Zwierzątka, stworki i androidy też mogą być, można wykazać się wyobraźnią :3

REGULAMIN

1. Obowiązuje miniregulamin nieoficjalnych konkursów.
2. Każda osoba może wysłać jedno zgłoszenie. Jedno zgłoszenie = dwie stylizacje umieszczone w jednym poście.
3. Nie można używać więcej niż dwóch elementów z gotowego zestawu lub od gwiazdy, czyli standard.
Na małe elementy mogę przymknąć oko, ale komplet nie może stanowić trzonu stylizacji.

KRYTERIA OCENIANIA

Najważniejsze: kreatywność i schludność.
I makijaż. Makijaż też jest bardzo ważny.

Dłuższe opisy mile widziane. Pomogą mi w prawidłowej interpretacji Waszych zgłoszeń, ale pamiętajcie, że jest to konkurs na najlepsze stylizacje, a nie opowiadanie.

TERMIN SKŁADANIA PRAC
17 czerwca do godziny 23:59

To chyba wszystko. Jeśli macie jakieś pytania, to najszybciej odpowiem na nie na PW.
Powodzenia! :3

Ostatnio zmieniony przez Lahlae (27-05-2016 o 18h02)

Offline

#2 29-05-2016 o 13h51

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Aż dziwne, że jeszcze żadnych zgłoszeń nie ma... O.o No nic to, będę pierwsza. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Nie poszalałam za bardzo w kwestii udziwniania, stylizacje są raczej typowe: pierwsza przedstawia arystokratkę (może niekoniecznie księżniczkę, ale na pewno osobę o wysokiej pozycji), druga - ubogą dziewczynę. Mogłyby uchodzić za bliźniaczki, gdyby tę pierwszą nieco przybrudzić lub drugą - umyć i uczesać... Stylistyka baaaaardzo luźno inspirowana epoką wiktoriańską.

Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#3 29-05-2016 o 19h09

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Nie było szans, żebym nie wzięła udziału w konursie Lahlae, tylko chciałam to zrobić później, ale jako że jest tylko zgłoszenie Dash, to się dorzucę teraz, trzeba konkurs rozruszać! Gdy przeczytałam temat konkursu, natychmiast zaczęłam się zastanawiać: Ej, seriously, jakby taka księżniczka zobaczyła na ulicy faktycznie żebraczkę, jakoś nie wydaje mi się, żeby chciała się zamienić. (Ja to mam czasem rozkminy...) Brak obowiązków (oprócz żebrania) i wolność (póki nie wytargają cię z rynsztoku policjanci) swoją drogą, ale marznięcie, głodowanie, wszy, parchy i inne takie nie są chyba dobrą walutą na wymianę. Nie pamiętam, jak to było umotywowane w książce, ale chyba za stara i zbyt cyniczna jestem na takie wciskające kit motywy...

     Natomiast przeglądając zdjęcia z przełomu XIX i XX wieku natrafiłam na jedno, które mnie totalnie zauroczyło i tak w mojej głowie narodził się pomysł. Może się okazać, że niezbyt dobry i kontrowersyjny, ale nie potrafię go wyrzucić z głowy. Bo żebracy nie byli jedynym pogardzanym elementem społecznym...

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63393.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63394.jpg

     Wiktoriański ideał kobiety - anioł, kapłanka domowego ogniska, istota tak niewinna, że na widok nogi od stołu dostaje spazmów. Aha, jasne. A gdyby tak nasza księżniczka wcale taka nie była i miała dość udawania? Dość codziennego siedzenia przy popołudniowej herbatce i zabijania czasu nudnymi pogawędkami z równie wynudzonymi damami dworu i krewnymi? (Stąd znudzona mina a la "ciotka Konstancja znowu opowiada, jak oświadczył jej się cesarz Japonii...".) Gdyby miała temperament, była ciekawa mężczyzn i ponieważ była księżniczką, której wszystko wolno, miała w nosie to, że podczas nocy poslubnej okaże się, że wcale nie jest nietknięta? I gdyby przypadkiem, podczas przejażdżki powozem ruchliwymi ulicami, zobaczyła nie anioła domowego, ale anioła upadłego, strojnego w kolorowe pióra, atłasy i futra, w towarzystwie dżentelmena udającego się właśnie do teatru? Anioła o twarzy identycznej jak ta, którą codziennie widziała w lustrze?

inspiracja


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#4 30-05-2016 o 00h35

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Wszyscy tak się rzucili na epokę wiktoriańską, to ja zrobię współczesną interpretację c:
Pewna śliczna mieszkanka Moskwy została wybrana miss Rosji. Nikt nie wie jednak, że wśród śniegów mroźnej Syberii żyje dziewczyna, która wygląda jak sobowtór nowo wybranej miss. Jednakże miss ma niedługo mieć sesję zdjęciową w okolicy, w której mieszka syberyjska dziewczyna. Ciekawe, czy się spotkają...
http://i67.tinypic.com/1zcl16a.jpg http://i63.tinypic.com/2n1z96x.jpg

Offline

#5 30-05-2016 o 12h12

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Ja również uważam, że jaka normalna arystokratka chciałaby zamienić się miejscami z przymierającą głodem żebraczką.
Jednak gdyby to była latająca po lasach dzikuska, żyjąca na własną rękę oraz wolna od wszelkich zobowiązań. Taka podmiana o wiele bardziej by się opłaciła xD.
Niedługo wydany zostanie bal na którym odbędą się licytacje o jej rękę ;c  będzie to oczywiśćie spełnieniem najgorszych koszmarów naszej księżniczki.
Dlatego trzeba szybko opracować plan ucieczki.
Podmiana może się udać zwłaszcza gdy nasza leśna łowczyni ma ogromną słabość do błyskotek, a bal wydaje się być rajem sprawnego kieszonkowca xD

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63408.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63409.jpg

Spotkać się mogą na comiesięcznym polowaniu na terenie rodzinnych lasów naszej ,,łowczyni''

Ps: tak to są alieny
Ps2: Co do tej złotej niepasującej bransoletki na ramieniu. Tak. Jest kradziona xD

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (30-05-2016 o 12h15)

Offline

#6 30-05-2016 o 19h01

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63438.jpg//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63439.jpg
Oto Księżniczka i żebraczka,zacznę od żebraczki bo mam wrażenie że to będzie ciekawsze,na pierwszy rzut oka nic nadzwyczajnego brudna twarz załatany fartuch(zapenie ktoś ,,zlitował" i wrzucił szmatkę)kilka innych rzeczy i wygląda,do tego wpięty kwiatek,taki mały a tyle daje radości.Drugą postacią jest wysoko urodzona,czyli prościej mówiąc księżniczka,drogie suknie,ozdoby,itp. Napozur dwie różne postaciea wystarczy jedną wymyć,uczesać,może dodać trochę pudru? i Voilà,skolej drugą trochę zetrzeć makijażu,zmienić ubiór i bliźniczki(tylko jedna ma trochę dusze włosy).


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#7 31-05-2016 o 22h26

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63490.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63491.jpg
W pełnym magii Królestwie Tysięcy Motyli, młoda następczyni tronu zasmucona tym, że nie ma kontroli nad swoim życiem, poszła poczytać swoją ulubioną powieść w cieniu rozłożystej wierzby. Jednocześnie, pewna dziewczyna, łudząco podobna do wysoko urodzonej panny, tańczyła wśród drzew wraz ze swoimi latającymi przyjaciółmi-motylami. Obydwie ograniczone przez swój status społeczny- jedna musiała być przykładną arystokratką, a druga nie miała zbyt wielu praw w tym wielkim świecie. Obydwie marzyły o innym życiu, o swoich nawzajem. Jednak czy dane im będzie się kiedyś spotkać?

*Różne brwi nie są zrobione przypadkowo! Księżniczkę stać na malowidła a żebraczki raczej nie i zostaje jej tylko róż policzków darowany przez słońce ;-)


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#8 01-06-2016 o 20h46

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Oto i mój książę i żebrak.

Oto dwoje tak różniących się od siebie statusem społecznym panów.
Pierwszy jest księciem który cieszy się w pełni ze swoich przywilejów. Jest spokrewniony w dalszej linii z rodziną Toudorów ma więc szansę w przyszłości na coś więcej niż mały zameczek.Jego blada upudrowana cera nie zaznała nigdy większego wysiłku niż ćwiczenia szermiercze z których właśnie wraca.Rodzinny pierścień na jego palcu błyszczy się w świetle słońca.Jest dziedzicem i żeby to ukazać rzadko kiedy roztaje się ze swoją własną małą koroną która była jego kaprysem.
Po drugiej stronie lustra mamy umęczonego ciężko pracującego chłopaka z miasteczka podlegającego książęciu. jego cera jest opalona od słońca z wykonywania prac żeby móc zapewnić godny byt jego schorowanej matce i małej siostrzyce.Ubrudzona po pracy twarz jest zmęczona nawet fakt że udało mu się w królewskich lasach upolować zająca nie napawa go do radości.przed wciąż ma dużo pracy.



  //photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63503.jpg     //photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63504.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#9 01-06-2016 o 22h24

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

Link do zewnętrznego obrazkaLink do zewnętrznego obrazka
Historia moich postaci rozgrywa się w świecie, gdzie natura została w większej mierze zniszczona. Jedynie najbogatszych stać na wykorzystanie jej do swoich strojów.
Księżniczka jest ubrana w delikatną suknię z drogich materiałów stylizowaną na kreację natralną. Jej pozycję podkreśla też nieskazitelna skóra i dość mocny makijaż, na który nie każdy może sobie pozwolić.
Jak na przykład żebraczka. Nie ma ona nawet wystarczająco pieniędzy, żeby zainwestować w obuwie. Przed wieczorami, które bywają wyjątkowo mroźne, chroni ją jedynie stara, nieco za duża kurtka. Spod postrzępionych spodenek widać dość duże otarcie na biodrze - symbol jej codziennych zmagań z rzeczywistością. Tatuaże na jej nogach świadczą o przynależności do konkretnego klanu. Wokół niej latają gołębie - jedyne zwierzęta, które są w stanie przetrwać w mieście. Ich pióra stały się jednak czarne pod wpływem otaczających je zanieczyszczeń...

Offline

#10 03-06-2016 o 08h18

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Księżniczka nie jest zwykłą księżniczką w świecie, w którym technologia i komputery stały się więcej niż codziennością. Tam, gdzie najbogatsi pozwalają sobie na używanie exoszkieletów zwiększających ich potencjał fizyczny oraz na technologię umożliwiającą zmianę ludzkich nastrojów, rzeczywistości czy pogody Księżniczka stoi na straży porządku i równowagi.
Żebraczka zaś, nie mogąc pozwolić sobie na cuda zmieniające materię i samopoczucie, musi pracować w fabryce robotów na byt swój i swoich bliskich. Nie jest wykształcona ani dobrze wychowana, klnie jak szewc i pluje przez ramię jak każdy wychowanek Ścierniska, z którego pochodzi. To, co ją wyróżnia to włosy koloru krwi i oczy tak błękitne, że aż niemal białe. Zabawne. Takich włosów i oczu nie ma nikt!
Oprócz niej i Księżniczki.

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63537.jpg

Ostatnio zmieniony przez nivata (03-06-2016 o 08h18)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#11 03-06-2016 o 11h23

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

Średniowiecze

W tym wieku bardzo często młode osoby zostawały głowami państwa. Damy dążyły do bladości, włosy najlepiej aby były jak najjaśniejsze. W tej epoce dominował kościół którego zdaniem wygląd jaki i damy i wieśniaczki ma być schludny a makijażu ma być niewiele a najlepiej wcale.


http://i66.tinypic.com/a0f69s.pnghttp://i63.tinypic.com/s3pu7m.png

A oto króciutka historia:
Młoda księżniczka w wieku 17 lat została księżną. Co taka młoda dama może robić w wielkim zamczysku? Ciągłe bale, audiencje,znoszenie zalotów książąt z innych prowincji.
Pewnego dnia przechadzając się po pobliskiej wiosce zauważyła wieśniaczkę w jej wieku. Zatrzymała się i zadumała. Przez chwilkę zastanawiała się jak by było gdyby zamieniły się miejscami. Praktycznie w tym samym momencie porzuciła  tą myśl i poszła dalej z uśmiechem bo niby co takiego fajnego mogłoby ją spotkać po zamianie miejsc? Ciężka praca? Po której jej idealnie blada skóra przybrała by brzydką opaleniznę?

Offline

#12 03-06-2016 o 23h22

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63575.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63576.jpg
Moje stylizacje są zainspirowane Indiami, ponieważ tam bardzo widać różnicę pomiędzy ubogimi, a tymi bardziej zamożnymi.

Pierwsza pani to bogata indyjska księżniczka, a druga to zwykła, biedna, młoda kobieta. Księżniczka ubrana jest tradycyjnie, w bogato zdobioną suknię i piękną biżuterię. Jest zawsze schludna, czysta i uczesana. Druga za to jest jej zupełnym przeciwieństwem, Jest ubrana w najzwyklejszy strój, bez żadnych zdobień. Jest brudna, ponieważ jak wiadomo u biednych jest ogromny problem z dostępem do wody. Do tego dostała jakiejś okropnej wysypki.

To tylko krótki opis postaci, bo nie chce mi się jako kolejna pisać historii o spotkaniu swojego sobowtóra i zamianie. Każdy zna tą historię, albo poznał ją we wcześniejszych zgłoszeniach, więc nie będę się nad tym trudzić. Koniec.

Offline

#13 07-06-2016 o 20h14

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Yo (ostatnio moje typowe powitanie xD)
Serio, serio nie umiem się zbytnio rozpisywać (no, chyba że coś mnie najdzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png ) także przejdę od razu do przedstawienie stylizacji:
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63713.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63712.jpg

Jako, że uwielbiam barokowe stylizacje musiałam to przedstawić. Może ta druga na taką nie wygląda, ale jest. A to, że nieumiejętnie ją przedstawiłam to już zupełnie inna sprawa ;D (Przyzwyczajona jestem bardziej do tych bogatszych barokowych stylizacji x3)
Nietrudno zgadnąć, która z pań jest księżniczką, a która żebraczką ;D
Pierwsza jest szlachcianką, która wychowała się na królewskim dworze i nigdy nie zaznała biedy.
Druga kobieta jest za to skromną żebraczką, która od wczesnych lat dzieciństwa musiała pracować, żebrać i walczyć o przetrwanie.

Inspiracje, jeśli można :3


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#14 08-06-2016 o 17h45

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Jak patrzę na dotychczasowe zgłoszenia: ヾ(。・ω・)シ

Pozostał tydzień! Mam nadzieję, że znajdzie się jeszcze ktoś, kto zechce wziąć udział.

Offline

#15 09-06-2016 o 16h48

Miss'całkiem całkiem
Fava
ƸӜƷ
Wiadomości: 133

//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63680.jpg   //photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63770.jpg

Zacznijmy od tego, że moje postacie 'Księcia i Żebraka' (wersja damska) są osadzone w świecie podzielonym na klasy, od 1-6 (można kojarzyć z książkami z serii Selekcja).
Pierwsza stylizacja - 'Żebrak', przedstawia dziewczynę z najniżej klasy- robotniczej. Całe dni pracuje w fabryce, jej ubranie jest pobrudzone smarem, a twarz i włosy sadzą. Często chodzi głodna. Ma wychudłą twarz i podkrążone oczy, pamiątki po wielu godzinach niemal niewolniczej pracy. Druga stylizacja przedstawia całkowite przeciwieństwo pierwszej. ,,Książe" to  dziewczyna z 2 klasy. Ma bogatych rodziców, nigdy nie musiała pracować, o nic martwić. Jej ubiorem nawiązuję do Igrzysk Śmierci, a konkretnej do tamtejszych bogaczy, których ubiór można nazwać dość...ekstrawaganckim. Nasza arystokratka ślepo podąża za modą, która ma na celu ukazanie jak największych różnic między klasami. Klasa robotnicza- ciemna, szara, prosta, praktyczna, klasa arystokracji- kolorowa, przesadna, im więcej falban, bufek tym lepiej. Trzeba też zwrócić uwagę na mgłę, która u biedaczki oznacza dym z fabryk, a u arystokratki woń perfum. Dziewczyny pochodzą z dwóch różnych światów, mogłoby się wydawać, że nigdy się nie spotkają... Ale co jeśli...



Offline

#16 11-06-2016 o 09h56

Miss'ujdzie
Oleńka118
...
Wiadomości: 197

https://67.media.tumblr.com/bebe027c30076e2018cc71c95ea1a58d/tumblr_o8vlb4LfKJ1r2mxkoo1_400.pnghttps://65.media.tumblr.com/dab252afda4f40d4d5dc132007413308/tumblr_o8vlb4LfKJ1r2mxkoo2_400.png
Moje stylizacje nawiązują do świata fantasy, więc się tam przenieśmy. Koło Wielkiego Jeziora, na polanie zamieszkałej przez elfy, nimfy wodne i inne stworzenia żyje ich księżniczka. Jako jedyna w całym państwie posiada niebieską skórę. Ale..... Czy na pewno? W najdalszym rogu łąki jedna z jej poddanych właśnie nakłada na swoją twarz bardzo grubą warstwę makijażu żeby wpasować się w innych i nie pokazać swojego podobieństwa do przyszłej władczyni. W końcu byłaby to dla niej ujma-podobieństwo do swojej poddanej! A w dodatku tak nisko postawionej poddanej. I jeszcze ten kolor włosów. Taki sam jak księżniczki. Czeka ją długi poranek, żeby zakryć swoją urodę. A co, jeśli ktoś by się dowiedział???

Ostatnio zmieniony przez Oleńka118 (16-06-2016 o 20h46)


                                               Link do zewnętrznego obrazka                               

Offline

#17 17-06-2016 o 19h54

Miss'na całego
inna137
:3
Miejsce: Nevereverland
Wiadomości: 323

http://i65.tinypic.com/20f53s3.pnghttp://i67.tinypic.com/2aenj2q.png
Księżniczka ma w swoim królestwie piękny ogród którym ktoś musi się zaopiekować ,a jest nim ogrodniczka która ciężko pracuje każdego dnia by w ogrodzie kwiatom niczego nie zabrakło.


https://media.giphy.com/media/pPdxU3VZ1uNk3nBDXW/giphy.gif     







Offline

#18 18-06-2016 o 23h49

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Okej, termin minął, dzięki na wszystkie zgłoszenia ♥
Na podanie wyników mam trzy tygodnie, ale mam nadzieję, że uda mi się opublikować je nie później niż w przyszły weekend. Jeśli jednak będą później, to bądźcie wyrozumiałe, bo zaczęłam nową pracę i mam trochę mniej czasu.

Standardowo możecie rozmawiać o zgłoszeniach i typować swoje faworytki (:

Offline

#19 19-06-2016 o 09h20

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Moimi faworytami są Fava, Sadist i Dasharia

Powiedziałabym, że Saeniver, ale trudno rozróżnić żebraczkę od tej bogatej.

Ostatnio zmieniony przez hmurka444 (20-06-2016 o 16h38)

Offline

#20 19-06-2016 o 16h18

Miss'Super Saiyen
Mizu0
Ain’t No Party Like an AOMG Party|| zapraszam -> www.Mizuko.maxmodels.pl
Miejsce: Neverland
Wiadomości: 8 781

Szkoda, że sie spóźniłam, bo miałam fajny pomysł. No nic, może kiedyś będzie podobny konkurs /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
A moje faworytki to Nivata i serowakanapka

Offline

#21 19-06-2016 o 17h59

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Kurczę, zwykle nie typuję faworytek, bo nie mogę wybrać, ale potem po ogłoszeniu wyników zawsze jest mi głupio, tak więc...

Dash, Serowa, Lajna (rodzynki w tym konkursie, strasznie fajnie wykonane) i Fava.

Byłaby i Sadist, bo same w sobie stylizacje są świetne, tyle że za cholerę nie widzę podobieństwa pomiędzy tymi dwoma postaciami, nawet kolor oczu mają inny, więc nie wiem, jak jedna mogłaby udawać drugą...

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (19-06-2016 o 18h00)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#22 19-06-2016 o 19h27

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Aww, tyle tu świetnych stylizacji ~ <3
Wszystkie stylizacje są niesamowite, ale według mnie na szczególną uwagę zasłużyły stylizacje Serowej, Saeniver i Favy ~ :3

Saeniver, wiem, wiem, zagalopowałam się trochę i odbiegłam od tematu, a zorientowałam się trochę po wstawieniu stylizacji (i niedługo po tym nastąpił wielki fejspalm :'D) D: Mój karygodny błąd x'D

Ostatnio zmieniony przez Sadist (19-06-2016 o 19h28)


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#23 20-06-2016 o 16h13

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Jest masa świetnych stylizacji ale jak dla mnie najbardziej wyróżniają się stylizacje
to Fava Saeniver i serowakanapka ^^

Ostatnio zmieniony przez Lajna (20-06-2016 o 16h13)


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#24 20-06-2016 o 21h21

Miss'ujdzie
Oleńka118
...
Wiadomości: 197

Kurczę, tyle świetnych stylizacji, że aż trudno wybrać. Moimi faworytkami jednak są  Fava, Serowa i Nivata.


                                               Link do zewnętrznego obrazka                               

Offline

#25 21-06-2016 o 00h42

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Moje faworytki to zdecydowanie Fava oraz Dasharia, piękne stylówki i na pierwszy rzut oka widoczne różnice klasowe.



Dołączyłabym Sadist, ale kompletnie różne buzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2