Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 04-02-2016 o 17h53

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57475.jpg
Czas do jutra do 20:00


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#27 04-02-2016 o 20h09

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Okej, skoro już jesteśmy na drugiej stronie, to odgrzeję dwa kotlety! Pierwsza stylizacja przedstawia Martę - bohaterkę pewnego opowiadanka, które kiedyś tutaj pisałam, i o którym, szczerze mówiąc, całkiem zapomniałam. Owa Marta przyjechała sobie z przyjaciółkami na wakacje do pewnego domku w lesie, licząc na mile spędzony czas. I się przeliczyła, bo trafiła do domku nie dość, że zapleśniałego i całkiem rozwalającego się, to jeszcze nawiedzanego przez duchy! C:

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37427.jpg

Druga stylizacja natomiast przedstawia młodziutką znachorkę, nieudolnie próbującą wyleczyć malutką sarenkę. Chyba nie do końca wie, co robi...

//photo.missfashion.pl/pl/1/47/moy/37210.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (04-02-2016 o 20h10)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#28 04-02-2016 o 22h36

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

Również postanowiłam dodać swoją stylizacje jak jest jeszcze czas.

Pewna dziewczyna z wioski poszła do lasu nazbierać owoców. Przechodząc obok rzeki zobaczyła coś wystającego z wody. Myślała, że to zwykły patyk, ale jak podeszła bliżej to zauważyła, że się pomyliła. Okazało się, że to flet. Gdy na nim zagrała na jej ramieniu usiadła mała sówka. Dziewczyna zrozumiała, że flet posiada moc kontrolowania zwierząt. Od tamtego dnia jej życie się zmieniło...
//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57492.jpg

Ostatnio zmieniony przez Seite (04-02-2016 o 22h38)


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#29 05-02-2016 o 19h28

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

No to i ja, a co.

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57524.jpg

~Stylizacja przedstawia arystokratkę. Z zawodu jest naukowcem, więc wiadomo, że te piękne ptaki wynalazła ona. To jeden z jej najlepszych projektów.~

Postawiłam na biel, gdyż arystokracja kojarzy mi się z tym właśnie kolorem.

Pozdrawiam!
~Smolarka


#1 soowon defender

Offline

#30 05-02-2016 o 19h55

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Dobra, skoro mam gotowe stylizacje to zgłoszę, co z tego, że tak na ostatnią chwilę c; Ale wybaczcie te pisane na szybko opisy..

Pierwsza stylizacja przedstawia młodą dziewczynę, która pewnego zimowego dnia wybrała na polanę i znalazła zmarzniętego baranka. Szybko owinęła go w swoje szaty i postanowiła zabrać do domu, by się nim zaopiekować. Przy jej nodze czai się mały jelonek, który będzie próbował wykorzystać sytuację i przemknąć do domu dziewczyny, by tam znaleźć schronienie przed zimnem.
Link do zewnętrznego obrazka


Druga stylizacja przedstawia płatną zabójczynię - tutaj tuż po wykonaniu roboty, dlatego jest lekko umorusana krwią, a jej broń jeszcze dymi. Postać rodem z horrorów, przychodzi tylko nocą, a jej pojawieniu się towarzyszy mroczna aura tajemniczości, w którą nietoperze wpasowują się idealnie.
Link do zewnętrznego obrazka


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#31 05-02-2016 o 20h15

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

KONIEC
Od dzisiaj do jutra do 14:00,możecie głosować na swoje faworytki /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#32 05-02-2016 o 21h08

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Czy tylko mi się wydaje, czy Ygritte zrobiła Alucarda o_O
XD ???
Prawde powiedziawszy jest tyle boskich stylizacji, że musiałabym chyba prawie wszystkich wymienić (lista i tak będzie długa!), jednak wymienie te stylizacje, które zapadły mi w pamięć :3
Rudaaa30 stylizacja jest naprawde przyjemna /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Czarna rękawiczka nie powinna tu pasować ale przez fajne ciemne marszczenie u dołu, całość jest spójna. Poza tym strasznie podobają mi się włoski!
Yubin druga stylizycja jest strasznie oryginalna, a kościotrupek wydaje mi się taki uroczy, że aż chcę go przytulić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (coś musi być ze mną nie tak -_-) XD
Pythia pierwsza stylizacja jest świetna. Kolory wyglądają niezwykle harmonijnie i poza tym folklor (<3 kocham)
Ragnarook tutaj chyba nie trza mówić zbyt dużo, całość mówi sama za siebie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jest bosko!!! Poza tym przypomniała mi się manga "Oblubienica"
Czaszek był boski.
Pineapple druga stylizacja, wygląda troche jak rozsypane puzzle ale okazuje się, że wszystko do sibie pasuje i to właśnie jest piękne <3

Jest dużo więcej fajnych stylizacji jednak te, które wybrałam mi najbardziej przypadły do gustu.
Nie miałam na myśl żadnej kolejności ale jeszcze na sam koniec jest stylizacja, która dla mnie przynajmniej zgarneła 1 miejsce Rebeka7
Stylizacja jest tak dobra, że wygląda na komplet ale praktycznie każdy element jest z innej bajki. W kolorach się zakochałam, a nie są one proste do ogarnięcia (bo mi np wychodzi na ogół plama)
Poza tym skąd ty masz tego ptaka, jest piękny <3
Twoja miss nie wygląda jak paw tylko Bogini władająca Feniksami <3
I, żeby nie było, nie zapomniałam o tobie tylko brakuje mi czasu więc nikomu nie odp /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#33 05-02-2016 o 23h00

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Głosuję na Rebeka7 - jest po prostu prześliczna ./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#34 06-02-2016 o 00h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Widocznie mam okropnie dziwny gust, ponieważ jedne z najbardziej podobających mi się stylizacji są autorstwa Pythia, @Loryen, Suiseiseki oraz Pineapple
Pythia - mam tu na myśli drugą stylizację, z wilkiem. Jest absolutnie śliczna, jeszcze patrząc na twarz miss. A pierwsza tak mi się dobrze kojarzy z Dziadami.

@Loryen - tutaj bardzo rozśmieszyła mnie ta trochę niezdarna kura, w której zakochałam się od pierwszego wejrzenia (nie pytajcie) a w drugiej stylizacji ujął mnie przede wszystkim uśmiech miss. Nie wiem, dlaczego ja tak bardzo zwracam uwagę na twarz - może dlatego, że ja sama mam trudności z makijażem miss.

Suiseiseki - duży plus za wygląd i symbolikę u Anioła Stróża, w Lizzard Wizzard jest tak sympatyczna w twoim wykonaniu, że choć kompletnie nie wiem kto to jest zaczynam ją lubić.

Pineapple - tutaj podobała mi się druga stylizacja, ze znachorką. Co tu dużo opowiadać - ta mina mówi wszystko.

Oraz jeszcze zabójczyni Ygritte - bardzo oryginalny i świetnie wykonany pomysł.

Offline

#35 06-02-2016 o 01h05

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Mi przypadły do gustu najbardziej Mad Alice Likoris, Szamanka/ Wiedźma Pythia, Upiór z Farmy KimKas, Znachorka Pineapple - wszytskie te stylizacje najbardziej według mnie przykuwają oko, są estetyczne i przemyślane.

A Alucard i Kurczak mega pomysłowe i oryginalne  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


Offline

#36 06-02-2016 o 11h05

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Jest tak wiele wspaniałych stylizacji, że na miejscu autorki nie wiedziałabym kogo wybrać, ale stylizacje, które najbardziej przypadły mi do gustu to:
- pierwsza stylizacja Yubin
- pierwsza stylizacja Likoris
- druga stylizacja Pineapple
- pierwsza stylizacja Ygritte

Offline

#37 06-02-2016 o 11h28

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 413

Rudaaa30 ogólnie to stylizacja jest przyjemna, a twarz miss jest bardzo precyzyjnie wykonana.
Yubin podoba mi się twoja druga stylizacja (i chyba mam ten sam problem co Likoris - chce tego kościotrupa przytulić ( >'*'<)). Takie zoo zrobione z miss - Genialny pomysł! Widzę potencjał! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Likoris, mi się najbardziej podoba twoja pierwsza stylizacja. Osobiście kojarzy mi się z arystokcją, a ja ubustwiam takie klimaty. (:
Suiseiseki Twój Lizzard-Wizzard - Genialny! Zakochałam się w tej stylizacji od pierwszego wejrzenia (nie bój się, mam już chłopaka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png).
Rebeka7 No co ty, paw wyszedł Ci fantastycznie! Nie wmawiaj sobie, że nie wyszło, bo zacznę widzieć niebo fioletowe.XD Bardzo ładny paw (:
serowakanapka Rewelacja. Brak słów *poker face*. Wykorzystając kpiękne kolory, sworzyłaś...cud, miód, malinkę! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Przepraszam, że tak dużo, ale musiałam, MUSIAŁAM zagłosować >.<

Pozdrawiam!
~Smolarka

Ostatnio zmieniony przez Smolarka (06-02-2016 o 11h29)


#1 soowon defender

Offline

#38 06-02-2016 o 13h56

Miss'nieobczajona
Ewa123x
I'm vampire.
Wiadomości: 18

Moje faworytki:
-Ygritte
-Smolarka
-Rudaaa30
-KimKas


https://45.media.tumblr.com/tumblr_mddyuf3JuO1ri1mxoo1_250.gif

Offline

#39 06-02-2016 o 14h20

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Szczerze mówiąc, to spodobała mi się zdecydowana większość stylizacji! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Najbardziej jednak przypadły mi do gustu dwie - druga stylizacja Yubiś (Ten kościotrupek jest przeuroczy!) oraz paw Rebeki. C:
Yup, spóźniłam się. xD

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (06-02-2016 o 14h21)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#40 06-02-2016 o 15h12

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

O kurczę, też się spóźniłam, ale co tam, jeszcze napiszę.
W konkursie pojawiło się wiele świetnych stylizacji, ale najbardziej spodobały mi się Pythia, Suiseiseki i znachorka Pineapple. Cudne stylizacje, bardzo pomysłowe i przykuwające oko c:

P.S. Ej, laski to nie jest Alucard x) Tzn. samą postać kojarzę, bo znana i jak tak teraz popatrzyłam to całkiem podobna, ale Hellsing nigdy nie oglądałam i nie przyszło mi do głowy, żeby się nim inspirować. Chyba że to podnosi ocenę to wtedy tak, jak najbardziej! xD


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#41 06-02-2016 o 22h34

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57672.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#42 06-02-2016 o 22h46

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Dziękuję za wyróżnienie i to aż 2 choć takie same /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png gratulacje dla wszystkich uczestniczek


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#43 06-02-2016 o 22h54

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Dziękuję ślicznie za wyróżnienie! ;D Podium mi się nie podoba, ustawiłabym je inaczej, ale cóż... xD Sympatyczne dyplomiki! ^^


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#44 06-02-2016 o 23h04

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Dziękuję za trzecie miejsce i gratuluję wszystkim nagrodzonym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#45 07-02-2016 o 03h17

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Dziękuję za piękne wyróżnienie! Fajnie, że KimKas i Ala Likoris znalazły się na podium. Gratuluję /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Offline

#46 07-02-2016 o 09h31

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Bardzo dziękuję za dyplom i gratuluję wszystkim ♥ Żałuję trochę, że nie zdążyłam na głosowanie, ale i tak widzę, że wszystkie stylizacje, którym głosowałam stanęły na podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#47 07-02-2016 o 10h26

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

omg nie spodziewałam się pierwszego miejsca bardzo dziękuję dyplomy śliczne cała praca wykonana świetnie ;3

Offline

#48 07-02-2016 o 10h44

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Bardzo dziękuję za wyróżnienie i za super dyplom./vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#49 08-02-2016 o 16h58

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Oczywiście spóźnione, ale DZIĘKUJĘ baaardzo ~
Gratuluję wszystkim ^^

Offline

#50 09-02-2016 o 09h23

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Dziękuję za wyróżnienie, świetna ta sówka! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png (ech, muszę ściemnić monitor bo dopiero na dyplomie widzę, że mi włosy spod czapki wystają... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)

Gratuluję Zwyciężczyniom! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2