Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#26 28-06-2014 o 11h09

Miss'całkiem całkiem
Lusi2404
...
Miejsce: Słupsk
Wiadomości: 114

Harry Potter,  Zmierzch to moja bajka!  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif



On wiedział, czego chce - ja tylko czułam. On z inteligencją - ja z sercem, on przygotowany do walki - ja gotowa na wszystko nie wiedząc nic, on wykształcony - ja prosta, on ogromny - ja malutka, on mistrz - ja uczennica, on osobowość - ja jego cień, on pewny swoich racji - ja pewna tylko jego.

Offline

#27 19-06-2015 o 21h47

Miss'całkiem całkiem
Kizimizi46
...
Wiadomości: 88

Ostatnio oglądałam

-Wiek Adeline
- Najdłuższa podróż
- Czas na miłość
- In your eyes

Wszystkie te filmy są na wysokim poziomie ! Przy każdym można się wzruszć  /modules/forum/img/smilies/sniff.gif <3


/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#28 20-06-2015 o 04h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja uwielbiam " Uwierz w ducha". Trochę drastyczny, ale fajny. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#29 29-06-2015 o 22h00

Miss'nieobczajona
GingerRogers
"Nie obchodzi mnie czy myślisz o mnie źle. Ja nie myślę o tobie wcale" - Coco Chanel
Miejsce: Old Hollywood
Wiadomości: 35

Ja ogólnie lubię stare filmy, musicale, westerny, noiry, screwball comedies i melodramaty, lubię też historyczne. Żeby nie wpisywać wszystkich tytułów, które lubię (obejrzałam ok. 1000 staroci w ciągu ostatnich 2 lat, możecie spradzic na Filmwebie nick Lady_Eowyn) to wypiszę moich ulubionych aktorów z którymi lubię    filmy: Judy Garland, Ginger Rogers, Fred Astaire, Gene Kelly (z tą czwórką widziałamwszystkie filmy), Katharine Hepburn, Bette Davis,Joan Crawford, Ingrid Bergman, Marlene Dietrich, Greta Garbo, Claudette Colbert, Vivien Leigh, Olivia de Havilland, Barbara Stanwyck, Ava Gardner, Joan Fontaine, Rita Hayworth, Gene Tierney, CArole Lombard, Audrey Hepburn, Grace Kelly, Marilyn Monroe, Liz Taylor, Ann Blyth, Anne Baxter, Celeste Holm, Teresa Wright, Mary Astor, Cyd Charisse, Lana Turner, Pola Negri, JenniferJones, Greer Garson, Jean Arthur, Constance i Joan Bennett, Ann Miller, Vera Ellen, Lauren Bacall, Sophia Loren, Claudia Cardinale, Simone Simon, Jean Harlow, Humphrey Bogart, Clark Gable, James Stewart, Cary Grant, Pola Negri, Fredric March, Gary Cooper, Gregory Peck, Henry Fonda, John Wayne, ChristopherLee, Peter O'Toole, Charlton Heston, SpencerTracy, William Powell, William Holden,  Myrna Loy, Irene Dunne, Vincent
Price, Rex Harrison, Orson Welles, Joseph Cotten, Van Heflin, lubię też całkiem Marlona Brando, choć jego już mniej. Zapomniałam na pewno wielu osobach,ale cóż,i tak dużo napisałam. Moi ul. reżyserzy to Hitchcock, F. Capra, W. Wyler, O. Welles, E. Lubitsch, B. Wilder, J. Huston i J. Ford. Dzięki zaprzeczytanie:)


Old Movies Rules

Offline

#30 30-06-2015 o 17h36

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Moimi ulubionymi filmami są zdecydowanie:
Requiem dla snu, Witaj w klubie, Iluzja, Pianista, Zielona Mila, seria Star Trek, ale lubię też animacje, moją ulubioną jest zdecydowanie Toy Story.

Offline

#31 30-06-2015 o 20h24

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Moimi ulubionymi filmami już zawsze będę gwiezdne wojny (całą seria)
Lepszy od nich jest tylko film Nietykalni, ale nie każdemu przypadnie do gustu. Jego trzeba zrozumieć, tylko wtedy się go doceni.
Z animowanych ulubione to Strażnicy Marzeń (~the best)
Polecam wszystkie te filmy, naprawdę warto obejrzeć :]

Offline

#32 02-07-2015 o 17h25

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Zapowiada się długie pisanie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Może dla skrótu nie będę się rozwodzić na temat dlaczego lubię poniższe filmy tylko po prostu je wymienię.

Tak więc:
- Chłopiec w pasiastej piżamie (jest to pierwszy film w życiu na którym się popłakałam)
- Pianista (tak pozostając w tematyce holocaustu)
- Sybil (ciekawie obrazuje osobowość mnogą)
- Sok z żuka (klasyk z dzieciństwa)
- wszystko co mieście się pod szyldem Monty Python. GENIUSZE!
- Monster (ciężki film psychologiczny)
- Przeminęło z wiatrem (dlaczego? bo Clark Gable <3)
- Stowarzyszenie umarłych poetów (chyba najlepsza rola Robina Williamsa)
- Sprzedawcy
- Up in smoke (komedia dla ludzi o specyficznym poczuciu humoru /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png)
- Mechaniczna pomarańcza
- Wyznania gejszy (polecam i film i książkę)
- Purpurowe skrzypce
- Skazany na bluesa
- Patch Addams
- wszystko z Johnnym Deppem do roku mniej więcej 2011, teraz dostaje coraz gorsze role...
- Tajemnica Brokeback Mountain (film o gejach, całkiem ciekawy)
- Mroczny Rycerz

No, na chwilę obecną przypomniało mi się tyle /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#33 26-08-2015 o 18h19

Miss'na całego
Pacia69
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 266

Najgorszy film jaki widzialam to byl "Chinczyk na wynos" a z najlepszych to chyba "Kac Vegas" i "Pięćdziesiąt Twarzy Greya" teraz czekam na druga czesc bo w ksiazce to moja ulubiona c:


https://media.giphy.com/media/5yLgockeNPYp7trRokw/giphy.gif

Offline

#34 27-08-2015 o 15h08

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 18

Moje ulubione filmy to :
Pianista /modules/forum/img/smilies/content4.gif
Piraci z Karaibów/modules/forum/img/smilies/epingle.gif
Wszystkie części Harry'ego Pottera   /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif
ogólnie uwielbiam wszystkie filmy przygodowe  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png ale też  lubię wszystkie gatunki filmu  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez rozalcia13 (27-08-2015 o 15h09)


Zwariowana to ja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#35 30-08-2015 o 12h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja całkiem niedawno zaczęłam jakoś się filmami interesować, ale ponieważ moja młodsza siostra wcześniej się nimi interesowała, to jakieś płyty miałam już w domu. Z tym, że, pozwolicie wytłumaczyć, moja siostra interesowała się filmami Marvela i jakoś tak wyszło, ż teraz je oglądam. Szczerze? Okropnie mi się podobają, tak samo, jak Batman, którego kiedyś puszczała mi kuzynka.
Prócz tego, jako zagorzała fanka twórczości J.R.R Tolkiena, muszę wymienić to Władcę Pierścieni i Hobbita.
Hmm... co by tu jeszcze... Igrzyska Śmierci.
Z takich animowanych, to kocham Strażników marzeń, albo Mustanga z dzikiej doliny (bajka mojego dzieciństwa!).
To wszystko, co teraz pamiętam, ale jako coś sobie przypomnę to dopiszę.

Offline

#36 08-09-2015 o 16h38

Miss'na całego
llovek
•••••••••• ••••••••••
Wiadomości: 287

ja uwielbiam komnatę tajemnic i szklaną pułapkę3 /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif


~Snap:Zielony_elfik~ SameQuizy~ Wattpad
//photo.missfashion.pl/pl/1/80/gd/63336.jpg

Offline

#37 11-09-2015 o 16h00

Miss'całkiem całkiem
Hinata9
...
Wiadomości: 88

Uwielbiam Szkołę Uczuć, jeden z nielicznych filmów, który potrafi mnie wzruszyć, ale im więcej razy go oglądam tym efekt jest mniejszy... Ogólnie nie przepadam za ekranizacjami Sparksa, ostanio oglądanego Szczęściarza, w połowie przespałam, ale Szkoła uczuć to acydzieło, które z pewnością pozostanie w mojej głowie na dłuuugi czas /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://lh5.googleusercontent.com/-7FwrwpK82T4/UMB6IPSUmaI/AAAAAAAAknk/p2JVB8zgLqM/s480/nrt-1156472-2202x800-NARUTO---Akatsuki-MM07-by-Pockybox.JPG

Offline

#38 02-11-2015 o 13h21

Miss'na całego
KwaśnaJakCytryna
...
Miejsce: za małe by to upubliczniać ;)
Wiadomości: 335

Ja kocham dramaty <3 Wczoraj na jedynce leciał jeden ,,Miłość bez końca". Nawet fajny, polecam obejrzeć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Horrorów nie oglądam, bo się boję i potem spać nie mogę XD
A z bajek to najlepszy ,,Król lew" i właśnie ,,Mustang z dzikiej doliny". Piosenki piękne też są z tych bajek *.*


Możemy mieć wszystko. Tylko nie jednocześnie.

Offline

#39 23-12-2015 o 01h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 2

Ja tam lubię melodramaty,  podam parę przykładów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.
1.trzy metry nad niebem.
2.tylko ciebie chce.
3. wciąż ją kocham.
4. gwiazdy naszych wina.
5. ostatnia piosenka.
6. gdyby jutra nie było.
7. to tylko s*x.
8. Titanic.
9. ver zara
10. zabójcze zauroczenie.
To chyba połowa tych romansideł  które oglądałam. Buziaczki :*.


uśmiech jest kluczem do sukcesu :*

Offline

#40 11-01-2016 o 21h24

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

ksolarix napisał

Ja tam lubię melodramaty,  podam parę przykładów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.
1.trzy metry nad niebem.
2.tylko ciebie chce.
3. wciąż ją kocham.
4. gwiazdy naszych wina.
5. ostatnia piosenka.
6. gdyby jutra nie było.
7. to tylko s*x.
8. Titanic.
9. ver zara
10. zabójcze zauroczenie.
To chyba połowa tych romansideł  które oglądałam. Buziaczki :*.


piona siostro,  wszystkie z nich oglądałam,  są świetne, jedne z najlepszych. Teraz nie dawno oglądałam "babull", film Bollywood,  też dobry /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


siemanko loszki

Offline

#41 19-01-2016 o 10h57

Miss'nieobczajona
GingerRogers
"Nie obchodzi mnie czy myślisz o mnie źle. Ja nie myślę o tobie wcale" - Coco Chanel
Miejsce: Old Hollywood
Wiadomości: 35

Czy oprócz mnie ktoś tu jeszcze jest fanem starego kina? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Old Movies Rules

Offline

#42 19-01-2016 o 16h10

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

GingerRogers napisał

Czy oprócz mnie ktoś tu jeszcze jest fanem starego kina? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png




wątpię


siemanko loszki

Offline

#43 19-01-2016 o 17h07

Miss'Żółtodziób
Kimichie
...
Wiadomości: 1

Moimi ulubionymi gatunkami są sensacyjne, ale uwielbiam również science fiction! Ktoś ostatnio był na ,,Gwiezdne Wojny; Przebudzenie mocy"? Ekstra! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#44 19-01-2016 o 21h23

Miss'nieobczajona
ortae
...
Wiadomości: 32

Zgadzam się, jeden z lepszych filmów jakie ostatnio widziałam:). Przyznam nawet, że  spodobała mi sie postac Kylo Rena


Ortae

Offline

#45 19-01-2016 o 21h57

Miss'na całego
Astaelia
...
Miejsce: SauPaulo jakby ktoś się pytał.
Wiadomości: 310

GingerRogers napisał

Czy oprócz mnie ktoś tu jeszcze jest fanem starego kina? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Może jakiś tam fanem nie jestem, ale lubię oglądać z mamą stare filmy ^_~ Pewnie gdzieś tu krąży osoba, która z całą pewnością fanem jest n_n

Ja uwielbiam filmy kostiumowe i typowe romanse historyczne <3
Moimi ulubionymi tytułami, to Sissi (wszystkie 3 części Sissi z lat 50); Przemineło z wiatrem; Scarlett; Anna i król; Przyczajony tygrys, ukryty smok; Duma i uprzedzenie (z 1995 roku); Still Life; Wyznanie gejszy i sentymentalnie Titanic xD

Ostatnio zmieniony przez Astaelia (19-01-2016 o 22h00)


https://33.media.tumblr.com/400fb646497ebbc64fbf7ceaf222f58d/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko1_r2_400.gif https://38.media.tumblr.com/d31d56d003be99e0eb4a7e4c11d08751/tumblr_nmvngzPK4n1r6pj8ko5_r1_400.gif

Offline

#46 21-01-2016 o 06h38

Miss'nieobczajona
GingerRogers
"Nie obchodzi mnie czy myślisz o mnie źle. Ja nie myślę o tobie wcale" - Coco Chanel
Miejsce: Old Hollywood
Wiadomości: 35

Astaelia napisał

GingerRogers napisał

Czy oprócz mnie ktoś tu jeszcze jest fanem starego kina? /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Może jakiś tam fanem nie jestem, ale lubię oglądać z mamą stare filmy ^_~ Pewnie gdzieś tu krąży osoba, która z całą pewnością fanem jest n_n

Ja uwielbiam filmy kostiumowe i typowe romanse historyczne <3
Moimi ulubionymi tytułami, to Sissi (wszystkie 3 części Sissi z lat 50); Przemineło z wiatrem; Scarlett; Anna i król; Przyczajony tygrys, ukryty smok; Duma i uprzedzenie (z 1995 roku); Still Life; Wyznanie gejszy i sentymentalnie Titanic xD


Ja też uwielbiam Sissi i Przeminęło z Wiatrem, mam oba na DVD i cały czas katuję, szczególnie Przeminęło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Chociaż ostatnio najbardziej katuję musicale z mojego kompa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Old Movies Rules

Offline

#47 21-01-2016 o 10h26

Miss'ok
Nemetona
...
Wiadomości: 54

Osobiście uwielbiam oglądać filmy, jest to taki rodzaj oderwania się od rzeczywistości i marzeń kim mogłoby się być i co robić. Ulubionego filmu chyba nie mam, ale uwielbiam fantastykę, komedie i czasem romanse, ale nie typu zmierzch (nie mam nic do fanów zmierzchu, mi po prostu się nie podobał). Lubię też starsze filmy, miały one w sobie jednak więcej autentyczności i realizmu, natomiast nie ma skali porównania w efektach specjalnych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#48 25-01-2016 o 17h36

Miss'nieobczajona
GingerRogers
"Nie obchodzi mnie czy myślisz o mnie źle. Ja nie myślę o tobie wcale" - Coco Chanel
Miejsce: Old Hollywood
Wiadomości: 35

Nemetona napisał

Osobiście uwielbiam oglądać filmy, jest to taki rodzaj oderwania się od rzeczywistości i marzeń kim mogłoby się być i co robić. Ulubionego filmu chyba nie mam, ale uwielbiam fantastykę, komedie i czasem romanse, ale nie typu zmierzch (nie mam nic do fanów zmierzchu, mi po prostu się nie podobał). Lubię też starsze filmy, miały one w sobie jednak więcej autentyczności i realizmu, natomiast nie ma skali porównania w efektach specjalnych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


No niestety, ale technika ogromnie szybko posuwa się do przodu, widać to szczególnie w filmie, natomiast mnie zastanawia jak zrobili np. Metropolis z 1927.


Old Movies Rules

Offline

#49 05-02-2016 o 00h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

ja uwielbiam bollywod  polecam

Offline

#50 07-02-2016 o 00h37

Miss'ok
...
Wiadomości: 72

podpisuje się pod tym co koleżanka z góry napisała /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.  Bollywood to fajna sprawa.

Ostatnio zmieniony przez jaxusi2 (07-02-2016 o 00h38)


siemanko loszki

Offline

Strony : 1 2 3