Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 2 3

#1 03-06-2013 o 22h31

Miss'ok
Simolka
...
Wiadomości: 78

Jakie są wasze ulubione?
Ja uwielbiam stare kino, ma w sobie magię, której brakuje nowym filmom. Najbardziej lubię "Śniadanie u Tiffany'ego" i "Przeminęło z wiatrem". Lubię też musicale jak np. "Grease". A z nowszych filmów "Skazanych na Shawshank", "Zielona mila" i długo jeszcze można by wymieniać.

PS. Ponieważ jest oddzielny temat o anime, prosiłabym o nie poruszaniu tematu "chińskich bajek" (jak to mówią w internetach) tutaj /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#2 04-06-2013 o 10h52

Miss'na całego
Werciaaa
...
Wiadomości: 432

Też lubię " Zieloną Milę". Płakałam przy tym filmie   /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Werciaaa (04-06-2013 o 10h53)


Werciaaa

Offline

#3 04-06-2013 o 12h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Och, kocham Old Hollywood.

Żeby nie pisać najdłuższego posta w historii Internetu, rzucę nazwiskami /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png. Lubię filmy, w których występują: Gregory Peck, James Steward, Grace Kelly, Cary Grant, James Dean, Vivien Leigh, Clark Gable, Paul Newman, Elizabeth Taylor, Marilyn Monroe, czy Audrey Hepburn.
Lubię też twórczość Chaplina, Hitchcocka, czy pierwsze Myszki Mickey Disneya.

Kilka ulubionych starych filmów: It's a Wonderful Life, Rzymskie wakacje, Zabić drozda, Obywatel Kane, Bulwar Zachodzącego Słońca, Sklep na rogu, Wszystko o Ewie, Przeminęło z wiatrem czy Tramwaj zwany pożądaniem.
Spoza Hollywood: La Strada, Lecą żurawie, Zakazane zabawy.

Kolorowe filmy też kocham. Ogólnie, kocham filmy od 10 roku życia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png.

I tutaj też wymienię kilka ulubionych tytułów: Cinema Paradiso, Sprzedawca marzeń, Mały romans, Amelia, Fight Club, 25. godzina, Życie jest piękne, Stań przy mnie, Utalentowany pan Ripley, Donnie Darko, Prestiż, Życie na podsłuchu, Guzikowcy, Jabłka Adama, Leon zawodowiec, czy Incepcja.

Do moich ulubionych reżyserów należą: Giuseppe Tornatore, Wes Anderson, Jaco Van Dormael, Christopher Nolan, Tim Burton i Darren Aronofsky.
Marzę, żeby Adam Elliot nakręcił coś więcej, bo Marry i Max oraz jego krótkometrażówki były cudowne <3.

Również bardzo lubię musicale, chociaż akurat za Grease nie przepadam. To znaczy, piosenki same w sobie są świetne, jednak Travolta to mój osobisty numer  1 w rankingu najbardziej irytujących ludzi świata 0_O.
Moje typy to Across the Universe, Deszczowa piosenka, Funny Girl, Dźwięki muzyki, Czarnoksiężnik z Oz,   czy Chicago /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Ogólnie lubię ładne dramaty, biografie, czarne komedie, Sci-Fi, komedie romantyczne, obyczajowe, czy dokumenty w ciekawej formie. W sumie w każdym gatunku potrafię mogę znaleźć coś dla siebie, z wyjątkiem westernów. Tu cud się jeszcze nie zdarzył /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png.
Nie przepadam też za horrorami i sztukami walki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Z niedawnych premier, czaję się na film - Wielki Gatsby. Widział ktoś już może?

Offline

#4 04-06-2013 o 18h19

Miss'na całego
Erzsebet
...
Wiadomości: 280

Porcelain się rozpisała to ja tak skromnie: ubóstwiam, kocham i uwielbiam filmy Woodego Allen'a("Zagraj to jeszcze raz, Sam"<3) i Polańskiego ("Rzeź"<3)
Z tych "starszych" filmów lubię "casablance" i "Śniadanie u Tiffany'ego"


https://31.media.tumblr.com/17ae7c65eec0420bfaba512421d537e5/tumblr_inline_naeycjg12a1r3nulj.gif

Offline

#5 04-06-2013 o 19h37

Miss'nieobczajona
Willczyca
...
Miejsce: Szczecin
Wiadomości: 25

Ostatnio znowu zaczełam oglądać "American Pie" i "Szybcy i wściekli". Mimo, że dwa różne rodzaje to i tak je lubię ;d


I tak zginiemy :<

Offline

#6 06-06-2013 o 18h15

Miss'ok
Jazz
...
Miejsce: Kielce
Wiadomości: 66

Ja uwielbiam:
1.Władcę Pierścieni całą trylogię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
2.Oczywiście teraz też Hobbita i czekam na kolejne części.
3.Ekranizację marvela też są super /modules/forum/img/smilies/sourire.gif
4.Baardzo lubię też Transformersy(wszystkie części) i nie mogę się doczekać tych następnych 3 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
5.Piraci z Karaibów (ma być 5 część~ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
6. Harry Potter (im bliżej 1 części tym lepsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )
7. Star Wars(ale nie znam czlowieka który by nie był ciekawy obejrzenia takiej klasyki i potem nie polubił ;P )
8. Ekranizacje Disneya i Disney Pixar
9. Mustang z dzikiej doliny
10.Mortal Kombat
No i jest tego naprawde naprawde wiele tutaj przybliżyłam te, które mogę oglądać ciągle, ciągle i naprawde mi się nie znudzą. A! I nie są one jakoś szczególnie poukładane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Btw. filmów... Ma ktoś konto na FilmWeb ? /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Offline

#7 06-06-2013 o 23h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja uwielbiam wszystkie części ,,Króla Lwa'', ,,Tabalugę'' i kocham ,,Mustanga z Dzikiej Doliny''. To tyle z dzieciństwa. Poza tym podoba mi się ,,Czarny Książę'' i ,,Step up 3''. A i jeszcze kocham ,,Igrzyska Śmierci''. Nie tylko film, ale też wszystkie trzy części książki. Juz sie nie moge doczekać kolejnych ekranizacji. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ^_^

Offline

#8 09-06-2013 o 16h50

Miss'Sensei
Joanna
...
Miejsce: People will say, black or white but the world is so GRAY!
Wiadomości: 1 071

Ja tez lubię "Przemineło z wiatrem ",ale ostatnio oglądałam "Lot", "Django " i  fajne ale bardzo che z nowości obejrzeć "Ironman 3", "1000 lat po ziemi" i " Wilki Gatsby"

Offline

#9 09-06-2013 o 16h57

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Raczej nie oglądam filmów, jeśli już, to raczej takie, które ktoś mi naprawdę długo poleca. Moje ulubione to "Mroczny Rycerz", "Forrest Gump", pierwszy "Iron Man" (drugi był raczej średniawy, trzeciego jeszcze nie widziałam) i produkcje Monty Pythona. Poza tym, podobał mi się "Watchmen", ale był trochę za długi więc do grona swoich ulubionych filmów raczej go nie zaliczam.

Offline

#10 12-06-2013 o 17h14

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Ech, rzadko który film trafia w mój gust, ale jest kilka, które spodobały mi się od pierwszego włączenia. Lubię zarówno bałkańskie filmy niszowe (Emir Kusturica jest po prostu boskim reżyserem), jak i kręcone z wielkim rozmachem jacksonowskie twory o Śródziemiu. Musicale wręcz ubóstwiam, byle tylko nie były amerykańskimi tworami z lat '80 (wyjątkiem jest ,,Yentl"). Z filmów wojennych najbardziej lubię ,, Katyń" i ,,Kanał" za to, że potrafiły mnie- osobę obstukaną z wszystkich aspektów i potworności II WŚ- poruszyć.


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#11 13-06-2013 o 16h16

Miss'wow
Rubyy
...
Wiadomości: 622

Uwielbiam tak dużo filmów że nie mogę się zdecydować ;P
Jednak najlepsze są ekranizacje .
Mam na myśli HP , Intruza , Jestem numerem cztery ..
Ale na pewno do moich ulubionych należy " Efekt motyla  "


“Destroying things is much easier than making them.”Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#12 15-06-2013 o 15h38

Miss'całkiem całkiem
Yukarichan
...
Miejsce: Shadouland
Wiadomości: 102

Gdybym miała wymienić wszystkie filmy któree urzekły mnie w pewien sposób było by bardzo dużo pisania z mojej strony.
Jednak mogę napisać jakie mniej więcej filmy mnie interesują.
Lubię filmy na podstawie mangi lub anime ( jednym z nich i moim ulubionym jest Paradise kiss <3 ),  bollywood i oczywiście filmy na podstawie moich ukochanych książek takie jak Harry Potter, saga Zmierzch, Intruz.
Teraz z ogromną niecierpliwością czekam na Miasto kości. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Taki dzień nigdy nie wróci… Więc, pozwól mi zachować tę chwilę…
Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#13 15-06-2013 o 18h33

Miss'nieobczajona
Sephiroth
...
Miejsce: Hogsmeade
Wiadomości: 23

Mam sporo ulubionych filmów, niestety:
- wielbię horrory typu Ring, Ju-on, Chakushin ari
- koreańskie i japońskie filmy, najbardziej: Fujoshi Kanojo, Paradise Kiss, My Girlfriend is an Agent, Ouran High School Host Club, 200 Pounds Beauty, Nineteen.
- z polskich to Miś, Jak rozpętałem II Wojnę Światową, Co mi zrobisz jak mnie złapiesz, Poranek Kojota, Brunet wieczorową porą.

A Harry Potter to coś, czego jestem wieczną fanką (chociaż książek bardziej).
Władcę Pierścieni też lubię, ale nie tak bardzo jak HP /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Nienawidzę romansów typu Zmierzch, wszystko zniosę tylko nie tą serię. Romans z wampirami błyszczącymi w słońcu... Poddałam się po 2 części.

Offline

#14 16-06-2013 o 01h06

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Kocham amerykańskie kino z lat 60 <3
Ale tak poza tymi filmami z lat 60, to moimi ulubionymi są "Zielona Mila", "Dziecko Rosemary" i "Pianista" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#15 17-06-2013 o 13h28

Miss'Żółtodziób
Dropdead
...
Wiadomości: 7

Uwielbiam wszystkie filmy Tim'a Burton'a *.* Lubie też - Harry Potter, Sala Samobójców, Władca Pierścieni, Igrzyska Śmierci, Piraci z Karaibów. Grease.


`Torn apart at the seams and my dreams turn to tears, I'm not feeling this situation.`

Offline

#16 17-06-2013 o 14h46

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Oj, filmów mam już za sobą mnóstwo, to trzeba przyznać. Jednak czy jestem jakąś kinomanką? Wątpię, wątpię.
Mimo tego, podzielę się z wami moim niezbyt normalnym gustem.
Jako pierwsze na ogień idą filmy Tima Burtona, o których już ktoś przede mną już wspominał. No, co się dziwić, jestem wielką fanką Johnny'ego Deppa <3
Oprócz tego, kocham Thrillery, typu Pokój ne. 1408 na podstawie książki Stephana Kinga (książkę też serdecznie polecam), Dom Marzeń i Czarny Łabędź. Oglądałam ich oczywiście więcej, jednak te są moimi ulubionymi z tego gatunku.
(Kurna, nie wiem gdzie dać Lśnienie =w=")
Horrory. Tak, bez nich, moje życie byłoby nudne. No, może nie aż tak, w końcu są też inne gatunki, które sobie cenię. Ale! Jakie są moje ulubione? Oczywiście - japońskie klasyki, takie jak The Ring, Klątwa, Human Pork Chop (co prawda bardziej dramat jak horror, jednak coś mnie w tym filmie zainteresowało =w/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png, Horror Hotline…The Big Head Monster, Pulse i A tale of two sisters. Oczywiście, nie zapomnijmy o moich ukochanych bohaterach z zachodu jak Freddy Kruger czy Hannibal.
Oprócz tych drastycznych, powiedzmy filmów, lubię dobre komedie, których w życiu oglądałam tyle, że trudno by mi było teraz wymieniać x3

Offline

#17 18-06-2013 o 09h47

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Huh.
Zdecydowanie "Watchmen" i "X-men:First Class" oraz "Batman" z `89, Nolan trafia we mnie mniej niż Burton, jeżeli o interpretację Mrocznego rycerza idzie. Chociaż i tak, kreskówkom aktorskie ekranizacje nie doskakują do pięt - "Batman:Under the Red Hood", czy "Batman: Mask of the Phantasm" biją wszystko na głowę.

Lubię też "Sweeney Todda", "300", "Death Race", "Inglorius Basterds" i "Stargate" z `94. No i Pierwszą trylogię Star Warsów. Druga jest jakaś taka...  nie taka. Znaczy, Epizod 1 jest moim guilty pleasure, oglądam jak tylko mam okazję.

Ogólnie, siedzę w kinie akcji/fantastyki, gdzie strzelają, eksplodują i jest dużo kiczu.

Offline

#18 04-07-2013 o 18h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Widzę tutaj fanów starych filmów, które również uwielbiam, a najbardziej "Śniadanie u Tiffany-ego", "Rzymskie wakacje", "Szarada", "Jak ukraść 10 milionów" czyli filmy z Audrey Hepburn /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png a z nowszych to "Dom nad jeziorem", "Miss Agent", "Jak stracić chłopaka w 10 dni", "Kac Vegas", "Gry małżeńskie", z polskich to "Śniadanie do łóżka" i "Oh, Karol" /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#19 07-07-2013 o 19h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Zielona Mila - Klasyk
Tytanic - film który przeszedł do historii, oglądałam 2 razy i więcej nie chcę bo  mi chusteczek zabraknie xD
3 metry nad niebem - niezły wyciskacz łez

Ogólnie to lubię oglądać horrory.

Jeśli ktoś interesuje się tematyką paranormalną to polecam dokument Egzorcysta : Moje Spotkanie Z Gabrielem Amorthem,
wg mnie naprawdę świetny wywiad. Polecam

Offline

#20 09-07-2013 o 11h39

Miss'nieobczajona
Agnieszka11
Agnieszka11
Wiadomości: 41

Jazz napisał

Ja uwielbiam:
1.Władcę Pierścieni całą trylogię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
2.Oczywiście teraz też Hobbita i czekam na kolejne części.
3.Ekranizację marvela też są super /modules/forum/img/smilies/sourire.gif
4.Baardzo lubię też Transformersy(wszystkie części) i nie mogę się doczekać tych następnych 3 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
5.Piraci z Karaibów (ma być 5 część~ /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png)
6. Harry Potter (im bliżej 1 części tym lepsze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png )
7. Star Wars(ale nie znam czlowieka który by nie był ciekawy obejrzenia takiej klasyki i potem nie polubił ;P )
8. Ekranizacje Disneya i Disney Pixar
9. Mustang z dzikiej doliny
10.Mortal Kombat
No i jest tego naprawde naprawde wiele tutaj przybliżyłam te, które mogę oglądać ciągle, ciągle i naprawde mi się nie znudzą. A! I nie są one jakoś szczególnie poukładane /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Btw. filmów... Ma ktoś konto na FilmWeb ? /modules/forum/img/smilies/content4.gif

Ja też uwielbiam, niektóre filmy, które wypisałaś.Nie wszystkie, ale:

1. Władca Pierścieni.
2. Hobbit(Niezwykła Podróż)
3. Transformers
4. Piraci z Karaibów
5. Harry Potter
7. Star Wars
8. Ekranizacje Disneya i Disney Pixar

Offline

#21 04-08-2013 o 14h49

Miss'ujdzie
Oliwia
...
Miejsce: †
Wiadomości: 180

Nie mam ulubionego filmu. Natomiast uwielbiam horrory, komedie, akcję, detektywistyczne oraz katastroficzne.


Offline

#22 04-08-2013 o 15h56

Miss'na całego
Softy
World of Warcraft Player
Miejsce: Kraków
Wiadomości: 393

Kiedyś trzeba było ze świecą szukać filmów postapo, teraz jest ich nawalone tyle że... Osobiście uwielbiam trylogię Mad Maxa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  28dni później też jest fajnym filmem
tak samo jak Wiecznie żywy czy Dystrykt 9 lub Doomsday... Ah same postapo, a jest jeszcze tyle filmów które zasługują na wyróżnienie jak Requiem dla snu czy stary Edward Nożycoręki /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#23 04-08-2013 o 16h26

Miss'na całego
Lexa0
...
Wiadomości: 403

Softy, zaczynam Cię lubić za gust filmowy i postapo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Chociaż Dystrykt mnie wynudził straszliwie, zbyt natrętni byli z Przesłaniem, żeby się dobrze oglądało. Za to mech był fajny. Też bym chciała taki gajerek.

Offline

#24 18-09-2013 o 22h37

Miss'nieobczajona
Wiola
...
Miejsce: Kraina Czarów
Wiadomości: 20

Ja bardzo lubię Piratów z Karaibów wszystkie części /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Ale najchętniej wieczory spędzam z horrorami, ale w dzisiejszych czasach trudno o porządne serie i trzeba oglądać klasyki. No to Ring obowiązkowo pierwsze miejsce potem Paranormal Activity wszystkie części (nie jest zbytnio straszne). I jak by ktoś znał jakiś film warty obejrzenia była bym wdzięczna za cynk na priv /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#25 20-06-2014 o 19h03

Miss'Sensei
Żelkowa
Littlemooonster96
Wiadomości: 884

Ja też kocham ,,Zieloną Milę''.
Naprawdę łzy mi ciekły i choć jestem typem dziewczyn które nie rozklejają  się z byle powodów to płakałam. /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif

Offline

Strony : 1 2 3