Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 19-01-2016 o 17h23

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

...czyli konkurs na temat...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56557.jpg
Uf... Bałam się, że ktoś zabierze mi ten temat.
Witam wszystkich zainteresowanych. Jako, że ostatnio szaleję na punkcie Fairy Tail postanowiłam zrobić konkurs na ten właśnie temat.
Fairy Tail - większość z Was pewnie słyszała o tym anime, gdyż to dość znana seria... Opowiada o pewnej gildii magów,... Słowem FT to anime o tematyce fantastycznej, tak więc występują tam zjawiska nadprzyrodzone itp.
Waszym zadaniem jest stworzenie cosplay'u lub inspiracji czegokolwiek co występuje w anime ( lub kogokolwiek ). Możecie dać stylkę miss ( co oczywiście będzie dominowało ), ale macie prawo dodać stylizację na chłopaku lub zwierzaku ( aż mi się zrymowało ^^ ). Powodzenia! :3

REGULAMIN
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Po pierwsze przestrzegamy regulaminu działu, nooo każdy wie...
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Każdy ma prawo zgłosić tyle stylizacji ile dusza zapragnie, ale proszę o jakieś ograniczenie... A w sprawie chłopaka i zwierzątka ( już bez rymu xd ) poproszę max. 1 stylizację do każdego.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Wszelakie pytania  kierować na priv.
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Oczywiście możecie się kierować mangą, ale proszę o tym napisać w zgłoszeniu Napisałam to taką czcionką, by rzucało się w oczy, gdyż pewnie nikt nie czyta regulaminu... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nie przyjmuję kompletów, co wiedzą wszyscy, a w stylizacji ( -ach ) nie może znajdować się więcej niż trzy przedmioty z danego kompletu ( nie może to być np. bluzka + spódnica + jakieś nakrycie głowy ).
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Nagrody i wyniki pojawią się jak najszybciej, ale to zależy od tego ile osób zagłosuje oraz... od tego jak szybko będzie chodził mi internet...  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/roll.png

CO POWINNO ZNAJDOWAĆ SIĘ W ZGŁOSZENIU?
Stylizacja ( -e ), opis min. 4 rozbudowane zdania. Tak, dobrze znam wszystkich bohaterów od a do z, jednak byłabym bardzo wdzięczna gdybyście wstawili  zdjęcia, którymi się inspirowaliście,... Nie trzeba zgłaszać wszystkich stylizacji w jednej wiadomości. Ale uwaga, pamiętajcie o zasadzie, iż pisanie posta pod postem jest zabronione! O czym zapewne każdy wie.... A, prawie bym zapomniała... Proszę napisać w zgłoszeniu ( gdybyście wygrali ) czy wolicie rysunek zwycięskiej stylizacji czy niespodziankę ( w pewnym stopniu rysunek ) /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png A z resztą nie piszcie, zrobię niespodziankę, choć trochę mi to zajmie...

TERMINY
19.01 - 16.02 (23:59) - zgłaszanie prac Czemu tak w środku tygodnia? No bo wtedy mam urodziny :3
17.02 - 24.01 (23:59) - głosowanie ( jak już pisałam, mogę przedłużyć gdyby za mało osób oddało swoje głosy )
26 lub 27.02 - wyniki + nagrody ( niestety czas na zrobienie nagród-mam tylko w weekend, ponieważ  mam ważny jedai biznes xd Jak co to wzięłam to z ,,Jak to powinno się skończyć Star Wars: Wojny Klonów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

NAGRODY
To tajemnica... Jak zawsze... :3 Ale tym razem będzie trochę więcej nagród. Oraz oczywiście nagrody za udział /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

POWODZENIA

Ostatnio zmieniony przez Lilia444 (19-01-2016 o 20h27)

Offline

#2 19-01-2016 o 20h04

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

No dorba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
To ja pierwsza!
Nie wiem czy póżniej znajde czas więc aby przykleić się z czymś jeszcze dlategona tą chwile daje tylko to co miałam już od dawna w opisie :3
Jest to nieudany troche Cosplay:

Mavis Vermilion

//photo.missfashion.pl/pl/1/40/gd/31242.jpg

Kocham ją jako postać, nie jestem ogromą fanką FT (choć oczywiście doceniam tą serie) ale jak tylko zapoznałam się z tą uroczą ale i tajemniczą osóbką to nie mogłam się powstrzymać i musiałam wykonać jej cosplay.
:3
Jest ona pierwszym Gild Master'em Fairy Tail.
Żeby nie robić spoilera to nie zdradzę reszty informacji na temat jej roli w samym anime!
(Wydaje mi się, że powinno to być w regulaminie)

Można powiedzieć, że jest ona jedną z moich najważniejszych WAIFU <3
A tu jest kilka ilustracji:


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#3 19-01-2016 o 20h25

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Likoris - dziękuję Ci bardzo, zapomniałam o tym /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Tak więc do regulaminu dochodzi jeden punkt ( jak wejdę na komputer to to uzupełnię ):
/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Staramy się nie spoilerować na temat anime! Oczywiście chodzi o to by nie zdradzać  zbyd wielu informacji o postaci i o roli.

Offline

#4 20-01-2016 o 12h29

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Ja natomiast zrobiłam cosplay'e ( tak myślę) z fillerów Fairy Tail. Według mnie w tym anime są całkiem fajne, kupy się trzymają, mają kilka(naście) odcinków, nie są z tyłka wstawiane, i wątki jakoś tak się prześlizgują. Podobało mi się.

Pierwszy cosplay to Michelle Lobster, czyli "dalsza kuzynka" Lucy, która przyjechała do niej z nikąd, dosłownie.
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56586.jpg




Oraz Imitatię, członkinię Mrocznej Gildii Odrodzone Oración Seis, mistrzyni przebrania i oszustwa.
Chociaż nie wiem czy ta stylizacja to bardziej inspiracja jej postacią, bo wiele elementów mam innych niż powinny być w cosplay'u

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56589.jpg

Ostatnio zmieniony przez Suiseiseki (21-01-2016 o 15h55)


Offline

#5 20-01-2016 o 21h49

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Jeśli o Fairy Tail chodzi - poległam w okolicach 60 odcinka, niestety. Chociaż cały czas mam motywację, żeby wrócić i nadrobić odcinki, bo bohaterów znam doskonale (ach, maniacy FT w najbliższym towarzystwie). Jak tylko zobaczyłam temat konkursu, wiedziałam, kogo stworze. Zajęło mi to trochę czasu, ale ta dam, jest, mój ulubieniec i postać, dla której zaczęłam (i skończę!) FT oglądać.
Lampiony, rzecz oczywista, mają imitować "dziecinki" Bickslowa - jego lalki (hej, nawet liczba się zgadza!^^). Hełm, niestety, z braku odpowiednich nakryć głowy, zmontowałam z włosów. Skompilowałam tu w sumie dwa stroje Bickslowa, ale mam nadzieję, ze jako inspirację/cosplay da się to zaliczyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Panowie i panie, oto Bickslow!

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56609.jpg


Inspiracje:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)





...a jak zdążę to i drugą stylówkę kiedyś zrobię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Offline

#6 20-01-2016 o 23h23

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Nie mogłam ominąć tego konkursu ponieważ, może i nie jestem największą fanką tego anime jednak jestem całkowicie na bieżąco zarówno z mangą jak i wersją animowaną. Popadłam nawet w rutynę - Zaraz po przeczytaniu nowego rozdziału dzwonie do kolegi który napewno (!) też już jest po lekturze i razem wdajemy się w trwającą czasem 30 min dyskusje ,,co?! po co?! i dlaczegooo!  >:3
Najgorsze jest to, że przez całą fabułę tego niekończącego sie tasiemca, nie moge znaleźć ulubionej postaci! Wszystkie które na pierwszy rzut oka wydają się być ciekawe... z biegiem czasu stają się coraz bardziej irytujące i oklepane, zdarza nam się nawet robić zakłady co dana osoba zaraz powie. xD
Czyli z serii: Przestań sie rozbierać greeej!! Za przyjaźń, za gildie! Nigdy sie nie poddamy!
Najlepsza jest w tym oczywiście nasza ulubiona wściekła główna bohaterka - luszi która jest typową blondynką oraz satyrem, o czym przekonuje nas ciągle anime ( serio patrzcie na jej stopy xD )
Po długich rozmyślaniach doszłam do wniąsku, że jedynymi całkiem fajnymi postaciami są smoki oraz virgo (gwiezdny duch) która przynajmniej ma szczytny cel w życiu!

Tak więc stanęło na tworzeniu smoków...
Oto Grandine - Smok Łendi ( nie wiem co moge jeszcze o niej opowiedzieć nie dając spoilerów, dlatego siedzę cicho ;-; )
F-F-Futerrkoowy smokk
Zdecydowanie bardziej podobała mi się ona w wersji mangowej, gdyż w anime okropnie popsuli jej kreskę ;-;

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56614.jpg

Offline

#7 21-01-2016 o 10h08

Miss'ujdzie
grundzia
...
Wiadomości: 248

Od dawna nie oglądam tego anime właściwie nie wiem czemu przestałam możne kiedyś do niego wrócę.
nie wiem czy można nazwać to Cosplay 'em, bo
one to nigdy mi nie wychodzą jakbym chciała.
Ale stworzyłam Lucy Heartfilia, polubiłam ją od pierwszego jej wystąpienia.
Wiem że moja wersja nie ma tego samego paska ani fryzury ale nic podobnego znaleźć nie potrafiłam.

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56618.jpg


inspiracja;
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56619.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/75/gd/59481.jpg

Offline

#8 21-01-2016 o 13h32

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56623.jpg
Spróbuje a co,nie mam bladego pojęcia o czym to jest ,więc poradziłam się wujka google.Oto Erza Scarlet jeżeli popęniłam błąd w imieniu to bardzo przepraszam.

Obrazek ,którym się inspirowałam:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Jak kogoś  to ciekawi dlaczego ona:
-kolorystyka mi odpowiada
-jeszcze nikt jej nie dodał do konkursu
-miałam kilka rzeczy,więc nie musiałam do kupować
-eee...i to chyba wszystko

I opis od kochanej/kochanego wikia:
Erza jest młodą kobietą o długich, szkarłatnych włosach i brązowych oczach. Jej prawe oko zostało zaimplantowane przez Porlyusicę, a na nadgarstkach ma mało widoczne blizny po kajdankach. Wyróżnia się swoją smukłą i zgrabną sylwetką, którą podziwiają nawet kobiety. Charakteryzuje się również dość obfitym biustem.

Na co dzień ubiera się w wykonaną na zamówienie zbroję Heart Kreuz, błękitną spódnicę, a na nogi zakłada czarne buty. Symbol gildii jest ciemnoniebieski i umieszczony w górnej części lewego ramienia. Erza specjalizuje się w Podmianie, toteż zmienia nie tylko swoje codzienne ubranie, ale także zbroje.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#9 24-01-2016 o 18h41

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

No to ja przychodzę z nową stylizacją i przedstawia ona Sayle z ostatnio skończnej sagi czyli Tartarosa

//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/56814.jpg

Jako że pewnie nie wszyscy są tak daleko z fabułą jej opis wstawię wraz z zdjęciem do spoilera żeby nie było /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Jak znajdę czas i inspirację wstawię coś jeszcze /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#10 24-01-2016 o 19h48

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Jak obiecałam, tak zrobiła i przybywam z kolejną inspiracją. Tym razem postanowiłam zrobić Midnighta. Midnight (czy też Macbeth, jak kto woli^^) należał do Oracion Seis, potem wstąpił do Crime Sorcière. Uwielbiam takie postacie, dlatego z przyjemnością przypomniałam sobie jego pierwsze wystąpienie w anime. Nie przedłużając - oto i on /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56656.jpg

Inspiracja:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#11 28-01-2016 o 22h36

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Podbijam!

Offline

#12 07-02-2016 o 17h31

Miss'na całego
Mikacz
...
Wiadomości: 339

Co tu tak cicho? Taki obiecujący temat, no!

Obiecuję (tym razem serio, chociaż planuję zrobić jeszcze sporo postaci z FT), ze to już ostatnia stylizacja, którą zgłaszam do konkursu. Bo się rozszalałam trochę, no.
Tym razem przybywam z Królem Smoków, Acnologią. Wciąż jestem niezadowolona z włosów i paru innych drobiazgów, ale lepiej już chyba nie dam rady go odwzorować. Lubię takie postacie jak Acnologia - bezlitosne i potężne. Sposób, w jaki stał się smokiem, zachwyca mnie za każdym razem (cóż, kąpiele jak widać dają niezłe efekty /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png), a jego zawzięta nienawiść szalenie mi się podoba. Takie charaktery to coś, co Mikacze lubią najbardziej, no /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Tak więc, oto i Król Smoków, Acnologia.

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/57716.jpg

Inspiracje:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#13 15-02-2016 o 00h20

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Podbijam!


Offline

#14 15-02-2016 o 21h40

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

No to przychodzę z drugą stylizacją:
Kagura Mikazuchi z Meramid Heel.Uznawana za jedną za najsilniejszą członkinie owej gildii. Znana ze swojego stylu walki niewyciągniętym mieczem :Arcywrogiem.
Siostra Simona.Po paru wydarzeniach przyjaciółka Erzy.

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58151.jpg



//photo.missfashion.pl/pl/1/73/moy/58152.jpg


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#15 16-02-2016 o 00h29

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Ponieważ trochę tego będzie, poszczególne postaci zamieszczone będą w odpowiednio zatytułowanych spoilerach.

!!!
Tatuaży nie usuwałam, gdyż traktuję je, jak prawdziwe. Ich obecność więc nie ma nic wspólnego z danym strojem/cosplay'em.


Gajeel Redfox



Happy Dragneel



Juvia Lockser



Lucy Hearfilia



Gray Fullbuster




*Opisy są cytatami z polskiej weki Fairy Tail.

Offline

#16 17-02-2016 o 18h11

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

UWAGA! Miną już czas oddawania zgłoszeń. Teraz możecie wypowiedzieć się na temat swoich faworytek i zagłosować na jedną osobę która ( waszym zdaniem ) zasłużyła na nagrodę publiczności! Zapraszam, głosy można również wysłać mi na PW /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#17 17-02-2016 o 20h16

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Dam sobie ręce i nogi urwać że na podium stanie serowakanapka i mikacz - mega dobre cosplaye, a głos na nagrode publiczności oddam na Lajnę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


Offline

#18 17-02-2016 o 20h19

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Moje serce podbiły stylizacje Mikacz a zwłaszcza Aknolugusia ♥ Więc oddaję swój głos na Mikacz ^^


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#19 17-02-2016 o 20h38

Miss'Sensei
Ragnarook
...
Miejsce: go to sleep
Wiadomości: 895

Serowakanapka  bo jej smoczek jest obłędny taki rarrrrr <3 nic tylko zjeść <3

Offline

#20 18-02-2016 o 18h45

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Na podium chciałabym zobaczyć Lajnę i jej genialny cosplay Sayle.
Głos publiczności odaję Mikaczowi za Bickslowa /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#21 22-02-2016 o 11h39

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Przypominam o głosowaniu!

Offline

#22 22-02-2016 o 12h16

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Ja swój głos oddam na serowakanapka  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#23 22-02-2016 o 12h33

Miss'na całego
Smolarka
As humans. We struggle for approval ✧・゚:*
Miejsce: Oficjalny Pomocnik Moderatora
Wiadomości: 411

Mi osobiście przypadła do gustu stylizacja Mikacz, stylizacja serowakanapka oraz pierwszy cosplay Hiruko. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


#1 soowon defender

Offline

#24 25-02-2016 o 16h29

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Wczoraj minął termin głosowania, ale dalej możecie wypowiadać się na temat swoich faworytek. Wyniki pojawią się w niedzielę lub poniedziałek, zależy ile zajmie mi robienie nagród ;3

Offline

#25 13-03-2016 o 15h00

Miss'na całego
Suiseiseki
...
Wiadomości: 322

Lilia444 napisał

Wczoraj minął termin głosowania, ale dalej możecie wypowiadać się na temat swoich faworytek. Wyniki pojawią się w niedzielę lub poniedziałek, zależy ile zajmie mi robienie nagród ;3


podbijam


Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2