Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 13-01-2016 o 17h40

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Link do zewnętrznego obrazka


WYBRANE ELEMENTY

Nie znalazłam takiego ani podobnego konkursu, ale mogłam coś przeoczyć. Jeśli taki konkurs już się pojawił - napiszcie, a usunę.

Czy zdarza się Wam przeglądać starsze ciuszki w butiku "U Nine"? Jeśli nie, to dużo tracicie, można tam znaleźć prawdziwe perełki! W tym konkursie będziecie musiały stworzyć stylizację z takich właśnie, starszych fatałaszków. Poniżej znajduje się lista ubrań z kilku kategorii. Waszym zadaniem będzie wybranie trzech dowolnych elementów z tej listy (po jednym z każdej kategorii - nie można użyć np. dwóch bluzek /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png ) i stworzenie z nich stylizacji. Możecie użyć dowolnej wersji kolorystycznej wybranego ciuszka. Ceny zostały podane, żeby ułatwić znalezienie właściwego ubrania w sytuacji, kiedy dwie lub więcej rzeczy mają takie same nazwy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


LISTA UBRAŃ

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Link do zewnętrznego obrazka

REGULAMIN KONKURSU

~ każdy może zgłosić max. trzy stylizacje;

~ każda stylizacja musi zawierać minimum trzy elementy z powyższej listy (resztę stroju każdy może dobrać sam ^^);

~ jeśli jedna osoba zgłasza więcej niż jedną stylizację, to elementy w nich nie mogą się powtarzać (tzn. jeśli w pierwszym zgłoszeniu użyto opaski Takimia, to nie można jej użyć w kolejnych zgłoszeniach tej samej osoby, niezależnie od koloru!);

~ można użyć z danej kategorii innego elementu, niż tylko te podane w liście, jeśli użyto minimum trzech elementów z listy z innych kategorii (przykładowo: jeśli wykorzystano bluzkę spódnicę i buty z listy, to nie trzeba też z listy wybierać  kapelusza, można wykorzystać dowolny od Nine lub gwiazdy);

~ elementy z listy muszą być widoczne przynajmniej częściowo (nie można całkiem zakryć ich innymi ubraniami);

~ wymagane minimum jedno zdanie odnośnie stylizacji;

~ należy wymienić elementy z listy, które zostały użyte w stylizacji;

~ z jednego kompletu (od Nine lub od gwiazdy) można użyć max. dwóch elementów;

~ ostateczny termin zgłaszania prac: 20 lutego 2016
.

Link do zewnętrznego obrazka

KRYTERIA OCENY

~ wrażenie ogólne (0-5)

~ kreatywność (0-5)

~ dodatki (0-5)

~ włosy (0-5)

~ makijaż (0-5)

Link do zewnętrznego obrazka

JURY

~ Dasharia
~ Smolarka
~ ?

Poszukuję także dwóch pozostałych jurorek - chętnych zapraszam na pocztę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Przewidywane nagrody: dyplomy za uczestnictwo dla podium oraz wyróżnień.

Nagrodę publiczności przyznam na podstawie głosów graczy. Głosować na swoją faworytkę będzie można po zakończeniu konkursu pisząc wiadomość prywatną do Dasharii (głosy zostawione w wątku konkursowym lub zgłoszone do pozostałych jurorek nie będą brane pod uwagę).

Link do zewnętrznego obrazka

INSTRUKCJA OBSŁUGI WYSZUKIWARKI...
... czyli jak szybko znaleźć poszczególne ubranka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Dasharia (28-01-2016 o 21h05)


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#2 13-01-2016 o 20h19

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

No to idę na pierwszy ogień :3
Konkurs ma fajną tematykę ale fakt faktem jest trochu wymagający (przynajmniej dla mnie) namęczyłam się, jednak będąc w 100% szczerą nie mogę ukryć tego, że sprawiło mi to ogromą RADOCHĘ!!! Uwielbiam stare ciuszki UNINE, zabrakło tu w spisie kilku moich faworytów (gdyby elementów było za wiele to też stało by się to zbyt proste) ale największy się znalazł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png (mam na myśli jedną bluzkę, którą mam w szafie od praktycznie moich początków na MF)

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56245.jpg

ELEMENTY:
- Kamizelka Kapelusznika (870 MM)
- Botki Wafa (720 MM)
- Opaska Takimia (410 MM)

Wiem, że utrzymanie stylizacji w bieli jest tak odrobinę pójściem na łatwiznę ale przy starych elementach tylko w czerni i bieli, ciuszki rysowane starą kreską nie odznaczają się tak intensywnie :3

Co do samej stylizacji to jest to spersonifikowana postać aniołka robionego w śniegu przez dzieci (choć nie tylko dzieci).

W przyszłości, możliwe jest moje przybycie z innymi stylizacjami ale chciałam już umieścić tą na wszelki wielki bo możliwe, że zabraknie mi czasu lub środków i na tej jednej się skończy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#3 13-01-2016 o 20h46

Miss'nieobczajona
Doll125
♡ I'm Child Of Light ♡
Miejsce: Lemuria.
Wiadomości: 29

No to i ja! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56248.jpg

Wolałam zrobić codzienny strój, gdyż zawsze robię związane z magią.
Stylizacja przedstawia kobietę, spieszącą się do swojej pracy.
Jest ubrana elegancko, i z klasą.

Wykorzystałam trzy strasze ubrania:
-Kapelusz Alezan
-Spódnica Dunya
-Buty z paskiem

Pozdrawiam!


♥ "Child Of Light" ♥Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#4 13-01-2016 o 22h44

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Może i nic powalającego, ale może jeszcze coś wymyślę?

Moja miss wraca z plaży w letni wieczór. Nocna bryza bawi się jej włosami i szalem, a bezdomne koty pałętają się pod nogami. 
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56254.jpg
Elementy:
- Koszula Prut Prut
- Spodnie Wiking
- Buty księżniczka


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#5 14-01-2016 o 04h32

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Oto druga i ostatnia stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nie spodziewałam się zrobić ją w tak krótkim czasie, gdybym wiedziała to z pierwszą bym poczekała i wstawiła obie w jednym poście /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png a nie robiła bałagan w wątku, mogę tylko przeprosić i przedstawić "Zimową Damę w Czernii"
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56262.jpg
Stylizacja przedstawia młodą kobietę o imieniu Noel na zimowym spacerze. Odkąd ukończyła 14 lat, przez swoją urodę cierpiała na niechcianą popularność wśród ludzi (nie pomijając tych złych), więc postanowiła ubierać się głównie w czerń i szarości wliczając w swoje kreacje również makijaż w tych kolorach. Nie oszpeciło to jej ale nadało cień niebezpieczństwa i tajemniczości, dzięki czemu odstrasza tych, którym brak odwagii aby zawrzeć z nią znajomość :3
Kot to jej ukochany pupil Seri, dla obcych złośliwy ale kocha swoją panią i jak tylko może to wszędzie za nią podąża.

ELEMENTY:
- Opaska Wielkanoc (210 MM)
- Buty Księżniczka (610 MM)
- FruFru różowa (299 MM)

Spódnica jest w sporej części zakryta ale mimo to dość widoczna więc mam nadzieje, że stylizacja pasuje do zasad, a jeżeli nie to trudno. Zawsze została pierwsza stylizacja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Wersja bez płaszczyka i futerka. Wstawiam aby pokazać, że to na pewno spódnica z listy /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#6 14-01-2016 o 13h47

Miss'całkiem całkiem
Poezja
...
Wiadomości: 131

A i ja coś dorzucę.

Moja miss jest wokalistką w zespole rockowym. Właśnie trwa próba generalna przed pierwszym występem.

http://i66.tinypic.com/dvghp1.png

Elementy:
- Gorset Pop
- FruFru różowa
- Buty z paskiem

Offline

#7 14-01-2016 o 18h24

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Nie jest łatwo dopasować trzy rzeczy z obowiązkowych w tym konkursie. Miałam z tym niezłą zagwozdkę, żeby to wszystko wyglądało spójnie. Ale... udało się, jestem zadowolona z efektu, choć zbrakło mi poziomu na lepsze buty. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Gdy zobaczyłam ten gorset, od razu pomyślałam o subkulturze gotycko-punkowej, a idąc dalej tym tropem, pomyślałam, że posłodzę trochę stylizację dziewczęcymi falbankami i uroczą buźką tak, aby całość kojarzyła się z ciut mroczną japońską lolitą.

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56270.jpg

ELEMENTY których użyłam:
* Gorset Pop
* FruFru różowa (która wcale rózowa nie jest : P)
* Marynarka Eter27

Przybliżenie stylu lolity:

[/url]

Offline

#8 15-01-2016 o 18h30

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56309.jpg
Trochę po terminie ale o to przed wami skrzat świąteczny.Zabawka,lub pomocnik mikołaja w centrum handlowym,a ten przed wami zgodził się śpiewać w owym centrum,jeszcze nie wie i ile roboty ma do zrobienia. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/hmm.png.Pomysł w pad mi do głowy jak tylko zabaczyłam te bolerko a że miałam tak owe to wystarczyło do kupić 2 rzeczy.Wiem że stylizacja nie powala,ale ostatecznie ją zgłosiłam a co się bede ograniczać.
ELEMENTY których użyłam:
-Strój Adwent 2010 (zielone)
-Buty z paskiem (czarne)
-Spodnie Sasza (zielone)


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#9 16-01-2016 o 13h40

Miss'wow
jula209
...
Miejsce: Kamionka Wielka
Wiadomości: 713

Link do zewnętrznego obrazka

Sky jest pomocnikiem doktora Dreena,mktóry pracuje nad maszyną czasową. Chcą w ten sposob przenieść się w różne wydarzenia przed, by naprawić świat. Sky nie ejst do tego zbytnio przekonana, no ale cóż, biega na swoich obcasikach do doktora i spowrotem, przynosi różne części, pomaga. W celu zabezpieczenia zakłąda duze, metalowe okualry, a an głowę elegancki kapelusik, by jednak mieć ten wdziek. A w ręce trzyma zegarek, który jest ostatni i anjważniejszym elementem maszyny.

-Buty z paskiem
-Spódnica FruFru
-Koszula Prut Prut


http://40.media.tumblr.com/4546d6fef90b323bc8c73d7f244c6743/tumblr_mtc85tNQDk1sctigpo1_500.jpg

Offline

#10 16-01-2016 o 17h41

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 574

No to i ja Dx Nie miałam żadnego zamysłu, ale bardzo lubię tę kokardkę i spódniczkę, więc chciałam zestawić je razem, kiedy zobaczyłam, że są do wyboru ♥ Jest to więc bardziej codzienna, letnia stylówka. Dziewczyna cieszy się spędzając czas ze znajomymi na jakimś jarmarku czy festiwalu, stąd też przysmak, które kupiła razem z przyjaciółmi.

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56379.jpg

Wykorzystałam:
Spódnica Dunya
Świąteczna Laleczka
Buty z paskiem

Offline

#11 18-01-2016 o 16h04

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

No to może jeszcze ja ^^
Niezbyt wiedziałam jaką stylizację zrobić więc wyszło jak wyszło...
A oto stylizacja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56497.jpg
Do jej wykonania użyłam:
Spódnica FruFru
Marynarka Eter27
Groset Pop
I to by było na tyle... Myślę że się spodoba ^^

Offline

#12 18-01-2016 o 19h08

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Skoro można dać więcej niż jedną stylizację, to aż grzech byłoby nie skorzystać z takiej okazji...

Stylizacja nr 1 - Zombie Girl - głównie czerń i biel, ale żeby nie było nudno, dorzuciłam trochę różowej krwi i bladozieloną skórę. No i motylki. Motylki pasują do wszystkiego ;]
http://i68.tinypic.com/b7njhs.jpg
Użyte elementy:
Botki Wafa
(spódnica) Halloween 2008
Gorset Pop

Stylizacja nr 2 - Błękitna Laleczka - w zestawieniu z poprzednią kreacją wygląda dość nudno, ale tu mój sentyment do lalek typu Barbie zwyciężył nad zamiłowaniem do ekscentrycznych tworów x3
http://i66.tinypic.com/w19vo4.jpg
Użyte elementy:
spódnica Dunya
kamizelka Billie
(nakrycie głowy) Świąteczna Laleczka

Offline

#13 19-01-2016 o 15h01

Miss'Fuzja
spsr
Skoro nudzi ci się na tyle, że czytasz ten opis, zrób pracę na konkurs. I'm Espi Nekromanka
Miejsce: Gdynia na zawsze
Wiadomości: 6 728

Oto maja druga stylizacja. Jest to brokatowa wróżka. Jest trochę szalona i kocha zabawę, co da się zauważyć po minie.
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56546.jpg
elementy:
-Spodnie Sasza
-Spódnica muzyka 2010
-Buty z paskiem


//photo.missfashion.pl/pl/1/102/moy/81086.jpg

Offline

#14 19-01-2016 o 21h01

Miss'wow
hchzh
Z każdych czasów trzeba się wyrywać, wyskakiwać, nie pozwolić, żeby nas pochłonęły.
Miejsce: Life is my place
Wiadomości: 579

To ja też się zgłoszę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Moją miss ubrałam bardzo wiosennie.
Choć miałam kłopot co wybrać z szafy. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Kolorki poszły pod róż choć zbytnio go nie lubię /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56575.jpg

Elementy :
Bluzeczka wiosna
Spódnica Muzyka 2010
Opaska Takimia

Ostatnio zmieniony przez hchzh (19-01-2016 o 21h05)

Offline

#15 21-01-2016 o 13h15

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja przedstawia sklepowego manekina jednego z najbardziej ekskluzywnych butików dziecięcych.

Spis ubrań


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#16 21-01-2016 o 23h35

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Miała być stylizacja w duchu lat dwudziestych, a jak zwykle wyszedł jakiś koszmar... Dosłownie! ;3

http://i63.tinypic.com/2m7yyhf.png

Użyte ubrania


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#17 23-01-2016 o 17h35

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dawno, dawno temu tak dawno, że nawet najdawniejsi pustelnicy, o ile żyli nie pamiętają tego stworzenia. A było to stworzenie potężne jak niedźwiedź, a sprytne jak lis. W nocy podkradało ludziom owies (musiało jakoś żyć, a tylko to jadło) i grało na pięknej wiolonczeli. Swoja muzyką nawet usypiało dzieci biedaków w pobliskiej wsi.
Lecz pewnego dnia słuch o nim zaginął, a dlaczego? Tego już nikt nie wie oprócz mnie.



//photo.missfashion.pl/pl/1/71/moy/56727.jpg


Stylizacja przedstawia stworzenie grające na wiolonczeli, najpierw miała być to czarodziejka, później wróżka, ale w ostateczności stworzyłam to stworzenie, bo kocham las!

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Vanessa138 (23-01-2016 o 17h36)

Offline

#18 25-01-2016 o 12h45

Miss'Sensei
jula1243
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 802

http://i68.tinypic.com/2qcdul5.png

Moja miss przedstawia dość nie typowy, nowoczesny strój księżniczki.
Nie mam pojęcia co jeszcze napisać ale jedno zdanie jest /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/cool.png
Wykorzystane elementy:
-Gorset Pop
-Marynarka Eter27
-Buty Księżniczka


https://media.giphy.com/media/M41DGJtFGsGgo/giphy.gif

Offline

#19 28-01-2016 o 21h07

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Temat troszkę opadło, zatem podbijam i liczę, że pojawią się jeszcze nowe stylizacje! Wiem, że temat jest trudny, ale wierzę w Was! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Przy okazji przypominam, że nadal szukam ostatniej osoby do składu jury! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#20 01-02-2016 o 02h54

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Ostatnio świruje z kolorami i z tego świrowania powstało coś naprrraaawdeee dziiiwneeegooo!!!
Miałam już nie zgłaszać się ale skoro pasuje do tematu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Przepraszam cię Dasharia za bałagan /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png
Z tego miejsca też przepraszam wszystkich za okaleczenie fizyczne i mentalne, którego doznacie widząc tą stylizację /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Rajski Ptak!
//photo.missfashion.pl/pl/1/72/moy/57291.jpg

Elementy:
- Kapelusz Alezan
- Marynarka Eter27
- Spodnie Sasza

Jak można już się domyślić, moją inspiracją był rajski ptak.
Fletnie wcisnełam, bo kiedyś jak byłam bardzo mała, fantazjowałam o zwierzakach (tym jakby to było mieć je za zwierzątko domowe), to w mojej głowie głos rajskiego ptaka brzmiał podobnie jak ten instrument /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#21 03-02-2016 o 23h11

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

To i ja dodam moją skromną stylizację, którą stworzyłam już jakiś czas temu z myślą o tym konkursie. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Ostatnio zakochałam się w najbardziej casualowych stylizacjach, więc nie jest tak barwna i wymyślna jak poprzedniczek, ale też chciałam dodać coś od siebie. ♥
Link do zewnętrznego obrazka

Wykorzystałam:

Ostatnio zmieniony przez Zupka (03-02-2016 o 23h13)

Offline

#22 12-02-2016 o 09h38

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Podbijam! Może jeszcze coś tu się pojawi? ^^


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#23 15-02-2016 o 13h27

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Ja też dodam to co stworzyłam. Po zobaczeniu tego kapelusza stwierdziłam, że zrobię stylizację inspirowaną Anią z Zielonego Wzgórza. Nie jest ona zbyt wyszukana, gdyż z założenia miała być prosta i skromna.

//photo.missfashion.pl/pl/1/73/gd/58093.jpg

Elementy jakich użyłam:
- Kapelusz Alezan
- Buty z paskiem
- Koszula Prut Prut

Offline

#24 20-02-2016 o 22h09

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Zmiana terminu: zakończenie konkursu przełożone! Macie czas do 23.02 (wtorek), do godziny 23.59 ^^


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#25 23-02-2016 o 22h06

Miss'towarzyska
Lilia444
Koooteeek!
Miejsce: Pomocnik moderatora :3
Wiadomości: 2 621

Na początku stylizacja miała wyglądać inaczej, ale po wielu zmianach w końcu wyszła tak:
  //photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/58637.jpg
Miała to być jakaś księżniczka, ale teraz to raczej nowoczesna dama /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png W sumie to nie jestem zbyt zadowolona efektem końcowym i nie sądzę by ta stylizacja otrzymała jakieś specjalne wyróżnienie, jednak temat tak mi się spodobał, iż musiałam się zgłosić ;3
Elementy:
- Świąteczna laleczka
- Buty z paskiem
- Strój Adwent 2010

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2