Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 08-02-2016 o 17h40

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

Ok...
Kurde, nie wiem od czego zacząć XD
To wszystko było tak bardzo dziwne i tak bardzo niesamowite. Pierwszy raz zetknęła się z wierszem, który ciągnie się 10 postów >.< Do tej pory widziałam różne wiersze, ale każdy zawsze kończył się po kilku zwrotkach, a tu, całą historia, toczyła się i toczyła i końca nie było i kiedy myslalam, że to już koniec, za każdym razem było takie zaskoczenie, bo to jednak nie był koniec. Gdybyś nie napisała że to końcówką to bym czekała na dalszy ciąg. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Milo było czytać te historię, widziałam tam drugie dno, a teraz żeby zinterpretować CALY wiersz, nie wiadomo ile ląt mi zejdzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

Jedno jest pewne. Musisz pisać dalej i doskonalić te umiejętność, bo jak nie, to się obrazę XD
A tak serio, tak bardzo mi się to podoba że nie potrafię wyrazić swojego szczęścia, aż mi padła ochotą stworzenia dyskusji z wierszami >.<
Bardzo lubie czytać- Twoje wiersze, są takie... Inne no XD niby wiersz, ale niekończąca się historia i to mi się podoba, że potrafisz pisać wiersze, dołączając fabułę z poprzedniego wiersza. Jestem pełną podziwu. Tak więc ocena 9/10 ^°^


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#27 08-02-2016 o 18h35

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Dzięki wielkie.
W szkole napisałam dziś 3 wiersze, więc nie musisz się obrażać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Musi mi się tylko zachcieć je przepisać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

No to próbuję:
"Czas umierania"

To okrutne
To wszystko
Jest takie zepsute
Jak to przetrwać?

Mimo wszystko
Chcę zawalczyć
I przetrwać
Ten czas umierania

Wszystko wokół mnie
Nie chce tego
Mojego istnienia
Co mam zrobić?

Ten świat umiera
Na moich oczach
I niszczy także mnie
Jak się nie dać?

Biegnę
Do miejsca
Które nie istnieje
Czemu chcę się tam schronić?

Mimo iż
Ta walka jest przegrana
Ja się
Nie poddam!


...
Hejty poniżej.

Ostatnio zmieniony przez KanapkaczusHighus (19-02-2016 o 18h55)


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#28 19-02-2016 o 21h12

Miss'całkiem całkiem
Klepsydraa
...
Miejsce: Białystok ;w;
Wiadomości: 80

Ymmm coś mi tu nie pasuje...
Coś co mi nie pasowało też w innych wierszach...
To taka zbieżność czasu.
Bo widzisz uzywasz dwóch różnych czasów, jak np. Współcześnie mówisz "biegnie, nie poddany się, co mam zrobić?" - to są formy teraźniejsze, bo współcześnie tak mówimy i Ty łączysz jeszcze formy które używano w starszych czasach jak "chce za walczyć, mimo iż, także mnie." Raczej ladniejsza byłoby jakbys wybrała albo pisać współczesnym językiem, albo takim starożytnym, bo tak jest pogmatwane raz to, raz to i nie wiem czy to widzisz, czy tylko ja to widze x.x
Ale podoba mi się.
Jest prosty, ładny i nie ma w nim wiele filozofii. Znaczy ja tam drugie dno odkrywa, którego pewnie nawet nie jesteś świadoma, ale jest.
Nie podoba mi się to powtórzenie; "Jak to przetrwać? ... Chce za walczyć I przetrwać." Te przetrwac można było czymś zastąpić, ale nie jest źle.
Czekam na dalszą część ^^'


Kraina Nieskończoności zatrzyma nas przy bramie wieczności...Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#29 19-02-2016 o 22h38

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Spoko, na odwal się napisałam.
Masz rację, to mógłby być dobry początek historii, ale najpierw muszę ją wymyślić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#30 12-03-2016 o 20h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 3

Szkoda, że biały ale prawdziwy. Ja tworzę wiersze rymowane, ale jak jest w nich pełen rytm tworzę piosenki. Ze wzgledu na me prawa autorskie nie pokażę wam swoich wierszy. Twoje wiersze są prawdą, ale jeśli poniesiemy się tej lekkości uznamy to za poezję. Swoimi wierszami tak jakby kłócisz się z kimś, co może wiele znaczyć o Twoim życiu prywatnym. Jesteś niewiele pewną siebie osobą, ale latwo nawiazujesz znajomosci i masz poczucie humoru- o ile sie nie mylę. 10/10

Offline

#31 25-03-2016 o 11h17

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Klepsydro, na Twoim miejscu nie oczekiwałabym na wiersze. Nie chcę ich tutaj więcej pisać. Nie wiem czy W OGÓLE będę jeszcze je pisać, ale tutaj nie wstawiam więcej, przynajmniej na razie.
Aga, ostatni raz jak na siłę rymowałam to wyszło coś tak strasznego i beznadziejnego, że lepiej na to nie patrzeć. Nie rymuję celowo i nie zamierzam.


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

#32 20-04-2016 o 18h25

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

No no no, szacun. Pisanie wierszy to dla mnie czarna magia, a biała poezja to już absolutny kosmos i abstrakcja, dlatego podziwiam tych, którzy to potrafią, a widać, że Tobie idzie całkiem nieźle. ^^ Podobają mi się te wszystkie wplecione pytania - dają do myślenia nad całym utworem i robią świetny klimacik. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#33 04-06-2016 o 17h05

Miss'wtajemniczona
KanapkaczusHighus
Czas by uratować naszą społeczność. .
Wiadomości: 1 775

Tak, wiem, miałam tu ic nie pisać, ale wzięło mnie na wiersz:

"Gdyby tylko"
Stoi cała zapłakana
Mówi że
Dość ma życia
Co się stało?

Znowu płacze o przeszłości
Tyle lat temu to się stało
A ona nadal to pamięta
Kiedy to się skończy?

Gdyby tylko ktoś
Wtedy zareagował
Gdyby tylko
Jak by się to skończyło?


...
Nie chce mi się więcej na razie.

Ostatnio zmieniony przez KanapkaczusHighus (04-06-2016 o 17h05)


https://discord.gg/XyTtcas

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2