Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 03-06-2013 o 18h26

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Gra RPG dla wszystkich miłośników koni i nie tylko /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Wcielamy się w grupę 5 dziewczyn i 5 chłopaków, (13-17 lat)którzy dostali się do najbardziej prestiżowej akademii jeździeckiej na świecie. Okazuje się jednak, że w Akademii nie dla każdego liczy się dobra zabawa. Nasi bohaterowie będą musieli się borykać z innymi uczniami, dla których liczy się jedynie sława i pieniądze...

Dziewczyna 1: Marley
Dziewczyna 2:@Zorma
Dziewczyna 3:@Katie501
Dziewczyna 4: Yuubitha
Dziewczyna 5:@Nihetova

Chłopak 1: Sidera
Chłopak 2: majkel325
Chłopak 3:
Chłopak 4:
Chłopak 5:



Imię i nazwisko:
Wiek:
Zainteresowania:
Charakter:
Zdjęcie: (z anime, mangi lub normalne):
Zdjęcie konia:
Imię konia:
Dyscyplina jeździecka: (skoki, ujeżdżenie, cross, wyścigi, woltyżerka)




/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Nihetova (04-06-2013 o 19h55)

Offline

#2 03-06-2013 o 18h52

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chcę dziewczynę 1 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Formularz:

Imię i nazwisko: Alicja Nowak
Wiek: 15 lat
Zainteresowania: Wszystko, co z końmi, czytanie, taniec
Charakter: Miła dla tych, którzy są dla niej mili. Szybko się wkurza, ale gdy pozna kogoś wartego przyjaźni z nią, jest dla niego milutka jak aniołek. No chyba, że ta osoba okaże się fałszywa.
Zdjęcie: (z anime, mangi lub normalne): Link do zewnętrznego obrazka
Zdjęcie konia: Link do zewnętrznego obrazka
Imię konia: Andi
Dyscyplina jeździecka: Skoki

Offline

#3 03-06-2013 o 19h49

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziewczyna 3
Imię i nazwisko: Anna Kowalska
Wiek: 14 lat
Zainteresowania: Konie, książki
Charakter: Spokojna, nieśmiała, miła. Ale łatwo się wkurza i wtedy potrafi nieźle wlać wkurzającemu.
Zdjęcie: Link do zewnętrznego obrazka
Koń: Link do zewnętrznego obrazka
Imię konia: Penelopa
Dyscyplina jeździecka: Skoki

Ostatnio zmieniony przez katie501 (03-06-2013 o 20h33)

Offline

#4 03-06-2013 o 20h22

Miss'nieobczajona
Yuubitha
...
Miejsce: Powiedziałabym ci,ale i tak nie znajdziesz mnie
Wiadomości: 29

Dziewczyna 4
Imię i nazwisko:Oliwia Zając
Wiek:16
Zainteresowania:Jazda konna,taniec,pisanie opowiadani,opieka nad zwierzętami
Charakter:To zależy.Oliwia od zawsze jest optymistką.Często się uśmiecha i umie poprawić każdemu humor.Dla przyjaciół stanie w obronie.Jak ją wytrącisz z równowagi poznasz jej złą stronę.Złośliwą i bezczelną.W głębi jest wrażliwą panienką.
Zdjęcie:
Link do zewnętrznego obrazka
Zdjęcie konia:
Link do zewnętrznego obrazka
Imię konia:Śnieżka
Dyscyplina jeździecka:Wyścigi

Offline

#5 03-06-2013 o 21h31

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Dziewczyna 5 :

Imię i Nazwisko: Amy McMilan
Wiek: 16 lat
Zainteresowania: jazda konna, jazda na desce, zwierzęta, słuchanie metalu.
Charakter: ambitna, stanowcza, charyzmatyczna, uparta.
Zdjęcie:
http://codoszkoly.blox.pl/resource/KOlorowe_wloski.jpg

Zdjęcie konia:
http://www.tapeta-kon-grzywa-6.na-pulpit.com/zdjecia/kon-grzywa-6.jpeg

Koń: Noir
Dyscyplina: Cross

Offline

#6 03-06-2013 o 21h50

Miss'nieobczajona
Yuubitha
...
Miejsce: Powiedziałabym ci,ale i tak nie znajdziesz mnie
Wiadomości: 29

Jechałam autem,gdy zobaczyłam akademie.Samochód zwolnił,więc otworzyłam drzwi,odpięłam pasy i wyskoczyłam.Ruszyłam przed siebie,ale w pewnym momencie wpadłam na kogoś i upadłam na ziemie.
-Oj.Przepraszam.-powiedziałam próbując wstać.

Offline

#7 03-06-2013 o 21h55

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Przyjechałem do akademii godzinę temu i właśnie wychodziłem ze stajni po zakwaterowaniu mojego konia. Zauważyłem jak dwie dziewczyny na siebie wpadają i z trudem powstrzymałem się od śmiechu. Wyszczerzyłem jednak zęby i z wielkim uśmiechem podbiegłem do niech, były zakłopotane.
-Hej ślicznotki, pomóc wam ? - zapytałem po czym wyciągnąłem ręce do obydwu z nich.


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#8 03-06-2013 o 23h05

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przyjechałam do akademii. Zobaczyłam leżące na ziemi dziewczyny i jakiegoś chłopaka, ale jestem bardzo nieśmiała,więc się do nich nie odezwałam. Poszłam do stajni "zainstalować" mojego kucyka.

Ostatnio zmieniony przez katie501 (04-06-2013 o 13h44)

Offline

#9 04-06-2013 o 00h04

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Nihetova, uprzejmie proszę Cię o zmianę treści posta i połączenie w jednego tych dwóch, które umieściłaś pod sobą.

Offline

#10 04-06-2013 o 07h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Podszedł do nas jakiś chłopak i śmiało wyciągnął ręce. Popatrzyłam na niego z politowaniem i przedstawiłam się:
-Amy.

Offline

#11 04-06-2013 o 13h51

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

- Czeka nas dużo pracy, mała - mówiłam do Penelopy. - Jesteśmy w najlepszej nam całym świecie akademii jeździeckiej, a więc się nie leń!
Dałam jej jabłko i wyszłam ze stajni.
Wypadało się przywitać, więc powiedziałam do grupki stojącej na dworze:
-Cześć, jestem Ania...

Offline

#12 04-06-2013 o 15h12

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Przed akademią obok mnie i tych dwóch dziewczyn zebrała się całkiem duża grupa, ale dość szybko się rozeszli. Zostałem tylko ja i Amy. Spojrzałem się na nią i wesoło powiedziałem:
-A takk w ogóle to się nie przedstawiłem. Jestem Wiktor - po czym szybko dodałem:
-No nic, muszę lecieć do mojej klaczy. Może później pogadamy - puściłem jej oczko i pobiegłem do stajni


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#13 04-06-2013 o 16h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Przyjechałam niedawno do akademii. Nikogo nie było, więc wydawało mi się, że przyjechałam pierwsza. Dopiero później zauważyłam kogoś biegnącego w kierunku stajni. Poszłam tam z moją klaczą i gdy Andi stała już w swoim boksie, pobiegłam do domu.

Offline

#14 04-06-2013 o 16h50

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

-Hej mała - powiedziałem. - Jak tam ? Pasi ci nowy boks ?
Venus odpowiedziała radosnym rżeniem. Nawet nie ma pojęcia jaką wielką przyjemność mi sprawia. Pobiegłem do siodlarni; przy moim siodle stało duże, szare pudełko z napisem "Venus". Otworzyłem je i wyjąłem z niego jedno jabłko dla siebie i jedno dla mojej klaczy. Gdy wychodziłem byłem zamyślony, nie mogłem doczekać się pierwszej jazdy i nie zauważyłem dziewczyny, która najwidoczniej weszła gdy ja byłem w środku i chciała wejść do siodlarni. Przewróciłem się na ziemię i zacząłem się śmiać. Wyszczerzyłem jak zwykle moje zęby i powiedziałem :
-Sorki ślicznotko - dziewczyna dziwnie się na mnie patrzyła. Widząc jej zakłopotanie zapytałem:
-Yyyy... Jabłka ? - znów uśmiechnąłem się najmilej jak potrafiłem, wstałem i wyciągnąłem w stronę dziewczyny rękę w której trzymałem to jabłko, które nie upadło na ziemię. Zdawało mi się że kojarzę jej twarz. To chyba jedna z dziewczyn która stała przed akademią obok mnie pomyślałem.

Ostatnio zmieniony przez Sidera (04-06-2013 o 16h54)


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#15 04-06-2013 o 17h09

Miss'nieobczajona
Yuubitha
...
Miejsce: Powiedziałabym ci,ale i tak nie znajdziesz mnie
Wiadomości: 29

Po wycieczce po okolicy,którą sama sobie zrobiłam udałam się do stajni.Byłą większa niż u mnie w mieście.Spacerowałam po stadni i szukałam boksu,gdzie jest mój koń.
-Gdzie on jest?-powiedziałam cicho do siebie i przyśpieszyłam w kroku.

Offline

#16 04-06-2013 o 17h20

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

mogę jeszcze jako chłopak?


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

#17 04-06-2013 o 17h21

Miss'nieobczajona
Jayrin
...
Wiadomości: 39

Można jeszcze ?


Czasem najważniejszą rzeczą człowieka staje się honor .

Offline

#18 04-06-2013 o 18h55

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak, można jeszcze  3 chłopaków~


Wiktor polazł gdzieś do stajni,a reszta przepadła. Ruszyłam więc leniwie w kierunku boksu Noir. Po chwili byłam już na jej grzbiecie.

Offline

#19 04-06-2013 o 20h12

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Chciałam sobie zrobić małą przejażdżkę po okolicy.
Założyłam bryczesy, kask i sztyblety, osiodłałam Penelopę i wkrótce galopowałam przez las.
Spotkałam Wiktora.
-Czeeeść... - powiedziałam nieśmiało.

Offline

#20 04-06-2013 o 20h19

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Dziewczyna nadal nic nie powiedziała. Byłem ciekawy dla czego. Może była nie śmiała ? Patrzyłem na nią z nieco zaciekawioną miną. Minęła mnie uderzając mnie z barku w ramię. Była widocznie poirytowana. Podniosłem jabłko i wyszedłem z siodlarni. Podszedłem do boksu Venus i wszedłem do środka. Przytuliłem się do niej i słuchałem jej spokojnego bicia serca. Klacz stała spokojnie, co jakiś czas odwracała głowę w moją stronę.
-Chyba mała jazda nam nie zaszkodzi ?
Klacz radośnie zarżała.
-Uznaję to za tak - uśmiechnąłem się i znów ruszyłem do siodlarni. W środku już nikogo nie było. Na jedna rękę wziąłem siodło i ogłowię a w drugą chwyciłem czaprak i zestaw do czyszczenia konia. Dochodziłem do boksu Venus gdy nagle zza rogu wyszła, szybkim krokiem wyraźnie podenerwowana dziewczyna. Patrzyłem na nią i poczułem coś dziwnego, coś czego nigdy wcześniej nie czułem. To było coś w stylu myszy biegającej po żołądku. Nieeee... nie, nieee! To się nie dzieje pomyślałem. Bałem się że to może być jednak to. Rzuciłem wszystko i pobiegłem za nią.
-He...He...Hej! Zaczekaj! - krzyknąłem...
Niestety dziewczyna mnie nie usłyszała. Ehhhh... nie, muszę się otrząsnąć Pomyślałem. Postanowiłem zająć się Venus. Po chwili moja klacz była już gotowa, czysta i osiodłana a jej grywa i ogon były zaplecione w warkocze. Wyglądała cudnie. Wyprowadziłem ją ze stajni i pogalopowałem w nieznana mi stronę. Po kilku minutach drogi zwolniłem do kłusa i wjechałem w cudny, kwitnący na biało las. Cudnie się czułem. Powietrze było bardzo świeże. Zwolniłem do żywego stępa i zamknąłem oczy. Uniosłem głowę wyżej i zaciągnąłem powietrze pełnymi płucami. Gdy ta siedziałem Usłyszałem ciche "Cześć". Otworzyłem oczy i trochę się wystraszyłem. Co prawda nie wstydziłem się tego ale to było dziwne uczucie.

-Hej Aniu - uśmiechnąłem się szeroko. - Też postanowiłaś pojeździć i zapoznać się z terenem ? Tu jest cudnie co ? - Byłem w bardzo dobrym nastroju...

Ostatnio zmieniony przez Sidera (04-06-2013 o 20h43)


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#21 04-06-2013 o 21h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jechałam wolno przez las w kierunku plaży nad jeziorem, która podobno tutaj gdzieś się znajduje. Nagle usłyszałam czyjeś kroki. Zaciekawiona zwolniłam konia.

Offline

#22 05-06-2013 o 14h18

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak, bardzo tu ładnie... - przyznałam. - Twoja klacz też ślicznie wygląda. Może po jedziemy nad jezioro?

Offline

#23 05-06-2013 o 14h53

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

- Twoja klacz też ślicznie wygląda. Może po jedziemy nad jezioro? - zapytała Anna.
- Dzięki, nieźle się namęczyłem nad tymi warkoczami. Venus nie lubi zaplatania jej ogona i czasem próbuje kopać - zaśmiałem się. - A co do przejażdżki to chętnie. Jest tu jakieś jezioro ? Dopiero wyjechałem ze stajni i jeszcze nie zdążyłem się rozejrzeć - To otoczenie działało na mnie bardzo pozytywnie. Zdawało mi się że zaczynam emanować szczęściem. Cieszyłem się też że nie będę jeździł całkiem sam. Znaczy sam... w końcu mam moja ukochaną Venus ale niestety ona po mojemu nie mówi.
-To w takim razie prowadź Aniu - śmieszyło mnie to zdrobnienie, nie wiem czemu.Wyszczerzyłem tylko jak zwykle swoje białe kły i ruszyłem za Anna w stronę bardziej oświetlonej polany...

Ostatnio zmieniony przez Sidera (05-06-2013 o 15h32)


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

#24 05-06-2013 o 17h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Miałam małą mapkę okolicy i wiedziałam, że zaledwie milę od Akademii jest niewielkie jezioro.
Pocwałowałam w jego kierunku. Wiktor jechał za mną i przyglądał mi się. Wyglądał na zamyślonego. I wtedy właśnie pomyślałam sobie, że... może, kto wie?

Offline

#25 05-06-2013 o 18h44

Miss'ujdzie
Sidera
...
Miejsce: Po co Ci to wiedzieć, skoro i tak niekt nie chce mnie szukać ?
Wiadomości: 213

Przyglądałem się Annie z zaciekawieniem. Widziałem że co jakiś czas odwracała wzrok w moja stronę. Byłem ciekawy co jej chodzi po głowie. Po kilku minutach drogi dojechaliśmy nad jezioro. Było przepiękne. Rozpościerało się pomiędzy wielką aleją a małe lejące się od niej strumyki przecinały drogę zasłonięte drobnymi mostami. Zwolniliśmy do stępa a następnie zatrzymaliśmy się. Ja zsiadłem pierwszy i Podszedłem do konia Ani. Wciągnąłem do niej rękę i z uśmiechem zapytałem:
-Może pani pomóc ? - Anka troszkę się zarumieniła po czym podała mi swoją delikatną, małą dłoń i zeskoczyła z konia. Podeszliśmy do brzegu i wpatrywaliśmy się w taflę wody poruszaną przez słaby wiatr. Ania patrzyła się w wodę ja zahipnotyzowana, ale ani razu podniosła wzroku. Widać że byłą nieśmiała, a ja traktowałem ją jakbyśmy się dobrze znali. Wyciągnąłem rękę za jej plecy, objąłem ją za ramie, przyciągnąłem ją do siebie i wskazałem na wysepkę znajdującą się mniej więcej na środku jeziora.
- Jak myślisz, dalibyśmy radę przejechać przez wodę na tamtą wysepkę ? Nasze konie są chyba dość wysokie ? - dziewczyna widocznie była zaszokowana moim śmiałym zachowaniem. Zarumieniła się a ja natomiast tylko się uśmiechnąłem...

Ostatnio zmieniony przez Sidera (05-06-2013 o 18h46)


Inni nie mogą przeżywać wszystkiego za nas. Sami musimy popełnić wszystkie błędy i przeżyć nasze życie samemu...

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2