Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 25 26 27 28 29 ... 33

#651 03-04-2015 o 20h22

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

KimKas napisał

Majeran, Rill, troszkę zaufania dla ludzi... Ja tam wyznaję zasadę, że jak już się zapisuję (zwłaszcza na etapie planowania) to dociągnę to do końca, lepiej/gorzej, ale jakoś dociągnę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A ewentualne nieobecności postaram się zgłosić w tym samym momencie, w których się o nich dowiem.


Różni są też ludzie. Nieraz przewinęła mi się panienka, co to wrzuca kartę, a potem tygodniami czeka się o odpis, mimo że się gdzie indziej zapisuje jak leci...
Dobra, dobra! Też mam swoje ze skórą, przez co koniec końców nie dawałam oznak życia(rzycia - stare, zawsze śmieszne!), jednak jak się już człowiek wkręci, nie może mieć tych opków więcej jak 10 - przez jakiś czas byłam w stanie ogarnąć i 13, ale to już naprawdę, naprawdę ciężko, bo i życie realne się może przez to posypać, trust me ;w;

KimKas napisał

Lynn - podoba mi się fabuła tego drugiego, więc mogłabym wziąć udział, ale się cykam, bo "typowe RPG, z Mistrzem Gry, zadaniami itp." to coś w czym jeszcze nigdy nie brałam udziału ;>

Ygritte napisał

Lynn, ja podobnie jak Kim byłabym zainteresowana tym drugim, bo "typowe RPG, z Mistrzem Gry, zadaniami itp." brzmi naprawdę interesująco, ciekawi mnie, co by z tego wyszło ;]


Przysięgam, to nie będzie nic jakoś wielce okrutnego XD Po prostu będę Was nakierowywać na jakiś konkretny tor w pisaniu, poprzez różne okoliczności w rozgrywce (choćby zapalenie światła, albo ktoś coś znajdzie). Ogółem polega to na tym, by także moja postać wydostała się z domu i obudziła - potem oczywiście, o ile nam się uda, myślałam też o zrobieniu z tego luźnego opowiadania, jak to postanowili się w prawdziwym świecie odnaleźć, w końcu trochę tam razem posiedzą. Ale to już zależy od ilości chętnych, bo jak na razie jest nas trójka ;U;

Ostatnio zmieniony przez Lynn (03-04-2015 o 20h24)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#652 03-04-2015 o 20h33

Miss'na całego
Rillianne
...
Wiadomości: 351

KimKas napisał

Majeran, Rill, troszkę zaufania dla ludzi... Ja tam wyznaję zasadę, że jak już się zapisuję (zwłaszcza na etapie planowania) to dociągnę to do końca, lepiej/gorzej, ale jakoś dociągnę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A ewentualne nieobecności postaram się zgłosić w tym samym momencie, w których się o nich dowiem.

Tu nie chodzi o zaufanie do ludzi, ale ile jest opowiadań, gdzie kart postaci jest naście, a wychodzi dwuosobówka (ja miałam szczęście kiedyś skończyć z trzema osobami z dwunastu - szaleństwo)? Nie mam do nikogo pretensji, rozumiem, że nikt dwadzieścia cztery na dobę przy RPG nie siedzi, że można nie mieć "weny", ale, tak jak piszesz, jak się zapisywać to grać do końca, a nie rezygnować po dwóch dniach. A nie wiedzieć czemu - taka jest ostatnio moda: zapisać się, wstawić kartę, może post i bon voyage.
Ja zawsze się wkręcę w opowiadanie, a tu już muszę kończyć, bo skład się rozsypał :C
Ofkors, nie mówię, że wszyscy tak robią.

Lynn, ja też mogłabym zagrać :'D Chociaż też się nieco boję XD

Ostatnio zmieniony przez Rillianne (03-04-2015 o 20h34)

Offline

#653 03-04-2015 o 20h38

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Rillianne napisał

KimKas napisał

Majeran, Rill, troszkę zaufania dla ludzi... Ja tam wyznaję zasadę, że jak już się zapisuję (zwłaszcza na etapie planowania) to dociągnę to do końca, lepiej/gorzej, ale jakoś dociągnę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png A ewentualne nieobecności postaram się zgłosić w tym samym momencie, w których się o nich dowiem.

Tu nie chodzi o zaufanie do ludzi, ale ile jest opowiadań, gdzie kart postaci jest naście, a wychodzi dwuosobówka (ja miałam szczęście kiedyś skończyć z trzema osobami z dwunastu - szaleństwo)? Nie mam do nikogo pretensji, rozumiem, że nikt dwadzieścia cztery na dobę przy RPG nie siedzi, że można nie mieć "weny", ale, tak jak piszesz, jak się zapisywać to grać do końca, a nie rezygnować po dwóch dniach. A nie wiedzieć czemu - taka jest ostatnio moda: zapisać się, wstawić kartę, może post i bon voyage.
Ja zawsze się wkręcę w opowiadanie, a tu już muszę kończyć, bo skład się rozsypał :C
Ofkors, nie mówię, że wszyscy tak robią.


Jest dokładnie tak jak mówi Rill. Sparzyłam się na Projekcie Resocjalizacji (wiecie, to rpg wciąż jest aktywne, Froza poprosiła Erin, żeby nie zamykała ._.) i dlatego teraz zastrzegam, że nie chcę takiej sytuacji w swoim rpg.


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#654 03-04-2015 o 20h45

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Lynn napisał

jednak jak się już człowiek wkręci, nie może mieć tych opków więcej jak 10 - przez jakiś czas byłam w stanie ogarnąć i 13, ale to już naprawdę, naprawdę ciężko, bo i życie realne się może przez to posypać, trust me ;w;

A mnie już przy 7 czasem trudno ;^; Co nie zmienia faktu, że mam ochotę się do czegoś jeszcze załapać xD

Lynn napisał

Ale to już zależy od ilości chętnych, bo jak na razie jest nas trójka ;U;

Trójka to zawsze dobra liczba na początek (3 osoby boskie, konstytucja 3 maja etc) xD

Ostatnio zmieniony przez KimKas (03-04-2015 o 20h45)

Offline

#655 03-04-2015 o 20h52

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

KimKas Tee, ja Ci dam przy mnie napominać o religii! XD Nie no, doskonale rozumiem ten ból - ja i Ikuna dotarłyśmy tutaj do takiego momentu, że zaczęłyśmy liczyć w ilu opkach piszemy, i ile z nich domaga się postów XD

Nie no, ale nie oszukujmy się. Tak naprawdę to jechać po innych można, a samemu na sumieniu mieć chociaż jedno opko, a szanujmy się. Zawsze na jakąś osobę można znaleźć zastępstwo (Majerankowa, niczego Ci nie obiecuję, ale jakby ktoś się chciał nawet cichaczem wykruszyć, dawaj znać!), więc tak naprawdę zależy to głównie od chęci samego twórcy (którego z drugiej strony też nie można zbytnio obarczać - w końcu zapisałeś się, to się udzielaj), i oczywiście współpiszących. Ogółem szybkie wymieranie opków ma przyczyny czasem dość złożone, bo niby wszyscy bóldupią o osobę, która nic nie pisze, a w rzeczywistości zna ktoś tego powód?

Dobra, czyli tak czysto teoretycznie mamy już czwórkę, czyli 3/4 ludków. Robić wątek?

Ostatnio zmieniony przez Lynn (03-04-2015 o 20h53)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#656 03-04-2015 o 21h15

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Sama w sumie miałam długą przerwę w pisaniu i dopiero co zaczęłam ponownie, ale w przeszłości nie miałam raczej problemów z zamieraniem wątków, może dlatego, że pisałam praktycznie tylko z dobrymi znajomymi. Natomiast tutaj aż czasami mnie dziwiło, że takie fajnie historie wygasają po dwóch stronach, sama raczej wolałabym ciągnąć historię do końca, choćbym miała bardzo rzadko odpisywać.


Lynn napisał


Dobra, czyli tak czysto teoretycznie mamy już czwórkę, czyli 3/4 ludków. Robić wątek?

Jak dla mnie możesz robić, ale teraz mam problemy z połączeniem internetowym i nie wiem jak to będzie w tym tygodniu, czy się poprawi, więc mogę nie zacząć, że tak powiem, z grubej rury.


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#657 03-04-2015 o 22h10

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Borze szumiący, tyle czasu pisałam poprzednią (krótką przecież) wypowiedź, że nie zauważyłam, że napisały jeszcze Majeran i Rill... i zorientowałam się dopiero teraz xD (tak to jest jak się robi kilka rzeczy na raz)

Lynn napisał

KimKas Tee, ja Ci dam przy mnie napominać o religii! XD

Kajam się pokornie, prywatnie uwielbiam nawiązywać do różnych (nie tylko chrześcijańskich) wierzeń i powiedzonek, a jeszcze nie do końca kojarzę, którym ludkom z forum nie przeszkadzają odwołania do religii, a którym nie ;>

Lynn napisał

Dobra, czyli tak czysto teoretycznie mamy już czwórkę, czyli 3/4 ludków. Robić wątek?

W sumie teraz jest w wolne w szkołach/uczelniach i łatwiej pewnie będzie zebrać ludzi, więc czemu nie, możesz założyć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#658 03-04-2015 o 23h03

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

KimKas napisał

Kajam się pokornie, prywatnie uwielbiam nawiązywać do różnych (nie tylko chrześcijańskich) wierzeń i powiedzonek, a jeszcze nie do końca kojarzę, którym ludkom z forum nie przeszkadzają odwołania do religii, a którym nie ;>


Wybatrz, to akurat takie moje typowe, przedświąteczne przeczulenie XD

Dobra, nie offtopując już więcej, w sumie fakt - choć sama muszę zakuwać do poprawki, w przerwach ciągle tu zaglądam, a z resztą jak już wszystkiego się naumiem to potem całe święta spokoju, więc i z ogarnianiem wątku nie będzie problemu ^^

Muszę jeszcze pozmieniać coś niecoś, głównie w regulaminie, więc wątek pojawi się dziś wieczorem, albo jutro rano, w zależności od tego czy nie padnę przez kompem na pysk~



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#659 04-04-2015 o 14h03

Miss'Sensei
Minwet
Rosier - jedna z postaci mojej współpisarki, którą narysowałam
Miejsce: My own world
Wiadomości: 1 216

Tak czytam, czytam i czytam... <3 Przy tym waszym pisaniu, o z 12 do 2 przypomniały mi się takie opki jak Kto wygra~? Tam to było xDDD Aby utrzymać opka, dla tych co chcieli pisać, to przejęłam chyba ponad połowę postaci >.> No, skończyło się na tym, że pisałam sama ze sobą ^*^"... [Pamiętasz żono? Bo Ty miałaś sentyment do opka, bo to była już reaktywacja któraś tam z kolei <3] No ale cóż - dlatego ja zawsze robię już po 3/4 postacie, aby nawet jak zostaną dwie autorki, to nigdy nie zabrakło postaci do rozgrywania akcji! <3 Kiedyś na innym forum, gdzie byłam tymczasowo to zaobserwowałam świetną nazwę choroby, nawiedzającej takie autorki - olewkus totalus <3 Ja jestem zdania, że jak już się gdzieś zapisujemy, to jakby składamy obietnicę. Więc nie chce nikogo tu teraz obrazić, ale takie osoby... według mnie świadczy to tylko o tym, że nie są godne zaufania w prawdziwym życiu i bez obrazy ale rodzice ich wychować nie umieli. Tak już na poważnie, to nie mam nic do osób, którym zdarzy się to raz na jakiś czas, ale kiedyś spotkałam tu latawca na T, który aby go nie rozpoznano robił sobie zawsze nowe konta. Brał, wchodził, zapisywał się do wszystkich RPG po kolei, zazwyczaj na główne postacie, a nawet tworzył parę własnych opków, tworzył karty, a potem strzelał tekstem, że "Wybaczcie, nie mam tyle czasu" i znikał. No wybaczcie, ale to serio kłania się tu chyba wychowanie, nie? Albo inna znana osóbka, też czasem na główne się zapisuje, zrobi jakąś byle jaką KaPotkę i na tym koniec, a potem nawet Ci na PW nic nie odpowie i tylko zapisuje się dalej...
Och i mam jeszcze coś do powiedzenia, wobec tego, że w święta łatwiej złapać skład - nie uważam, aby to należało do dobrych zjawisk, bo wpiszą się w święta, bo mają więcej czasu, a potem święta się kończą i co? I lipa. Więc uważam, że godniejszy zaufania jest skład poza świętami.

A propo KaPotek... bo największą dla mnie frajdą w eRPeGach jest tworzenie Kart Postaci <3 No ale nie można ich robić nie zapisując się i nie zobowiązując do pisania gdy się rozpocznie >.> Wpadłam więc na pomysł, czy by nie zrobić wam sklepu KaPotek! <3 To byłoby na tej zasadzie, że byłyby pełne, z opisem wyglądu i tym podobne. I byłyby jednorazowo na sprzedaż [Jasna rzecz, że za darmo >.>] Sprzedaż polegałaby na tym, że dawałabym po prostu BBCode szczęśliwemu nabywcy, a w sklepie widniał by przy KaPotce status, że sprzedana <3 Oczywiście kupioną KP nabywca może modelować wedle własnego uznania już później i korzystać z niej ile tylko zechce - ale tylko on! <3 Jedyny wymóg byłby taki, że nad taką kupioną kartką trzeba by zamieścić obrazek kapotki symbolizujący sklep <3
Link do zewnętrznego obrazka
Oczywiście nie tylko można by kupić taką kartę, ale i po prostu przeglądać je w poszukiwaniu weny, gdybyście nie mieli pomysłu na postać [bo raczej tylko w takiej sytuacji byście to czytali >.>]. Tak samo można by zamówić sobie KaPotkę o nie wiem... takim i takim imieniu, takim wyglądzie, czy tylko takich włosach, albo pod daną rolę <3

Przykładowo zamieszczę połowę takiej KaPotki, która by występowała w sklepie <3

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Tylko teraz pytanie, czy ktokolwiek chciałby coś takiego, czytałby to i wgl, bo jak tak to lecę do Erin z prośbą o zgodę na otworzenie takiego sklepiku! <3

Ostatnio zmieniony przez Minwet (04-04-2015 o 14h08)



https://media.giphy.com/media/OcXfhCkD8sPa8/giphy.gif

Offline

#660 04-04-2015 o 15h03

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Minwet - fajny pomysł, ja tam jestem za. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Co prawda sama również lubię robić KP (zawsze mam wrażenie, że wtedy się tak jakby "przywiązuję" tą stworzoną "własnymi ręcyma" postacią do danego RPGa), ale zdarza mi się mieć problemy z jego stworzeniem, gdy Mistrzu Gry stawia jakieś szczególny wymagania co do nich np. realny wygląd. I stąd pytanko natury organizacyjnej: Byłaby możliwość zamówienia KaPotki?

Offline

#661 04-04-2015 o 15h10

Miss'Sensei
Minwet
Rosier - jedna z postaci mojej współpisarki, którą narysowałam
Miejsce: My own world
Wiadomości: 1 216

Ależ tak, jak najbardziej, Kim-chan <3

"Tak samo można by zamówić sobie KaPotkę o nie wiem... takim i takim imieniu, takim wyglądzie, czy tylko takich włosach, albo pod daną rolę <3"



https://media.giphy.com/media/OcXfhCkD8sPa8/giphy.gif

Offline

#662 04-04-2015 o 15h17

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Hah, no i się wydało, że czytać ze zrozumieniem, to ja nie umiem xD

No, skoro tak się sprawy mają, to myślę, że możesz spróbować otworzyć taki sklepik Minwet-sensei, zobaczymy co z tego wyjdzie ^-^

Offline

#663 04-04-2015 o 15h22

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

Widzę że nielegalny handel się szerzy xD

Minwet w sumie jeśli chcesz możesz ten "sklep" stworzyć nawet w tym dziale, wrzucę go na status "przyklejony" więc ciągle będzie widoczny na górze i łatwiej będzie zainteresowanym go znaleźć /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#664 04-04-2015 o 15h33

Miss'Sensei
Minwet
Rosier - jedna z postaci mojej współpisarki, którą narysowałam
Miejsce: My own world
Wiadomości: 1 216

Dokładnie z taką prośbą miałam lecieć do panienki, jeśli zjawią się jacykolwiek, więc jaki nielegalny? xD

"bo jak tak to lecę do Erin-san z prośbą o zgodę na otworzenie takiego sklepiku! <3" x3

To tylko przygotuję troszkę więcej KaPotek i będę się zgłaszać, dobrze? <3



https://media.giphy.com/media/OcXfhCkD8sPa8/giphy.gif

Offline

#665 04-04-2015 o 15h38

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 992

I tak się to kończy jak człowiek czyta pobieżnie, nawet własnego nicku nie wyłapie x"D

I ok, będę czekać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

#666 04-04-2015 o 16h13

Miss'Super Miss
chorino
...
Miejsce: Gdynia
Wiadomości: 3 752

Ciekawy pomysł z tym sklepikiem, jestem ciekawa, co z tego wyniknie.

A propos mojego pytanie sprzed parunastu (?) postów, to dziękuję za odpowiedzi. Ja uznałam to za ciekawe pisarskie ćwiczenie.


  //photo.missfashion.pl/pl/1/61/moy/48157.jpg

Offline

#667 04-04-2015 o 16h29

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ja też chcę taki sklepik! :3 Szczerze mówiąc kp to jedna z rzeczy, których w rpg nie lubię. XDD Zawsze zapominam, co tam napisałam, a czasem nawet jak moja postać w ogóle wyglądała. :') Moja postać tworzy się na bieżąco, więc albo musiałabym co chwila edytować kp, albo po prostu wpisać tam tylko podstawowe dane. Sęk w tym, że niektórzy nie pozwalają na "wyjdzie w praniu". :x


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#668 04-04-2015 o 19h38

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Minwet pomysł masz świetny, i choć sama obiecuję, że nigdy z niego nie skorzystam (głowę mam wręcz przelewającą się od pomysłów na postacie i projektowanie kart), życzę Ci powodzenia, bo to naprawdę ekstra koncepcja /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Minwet napisał

Och i mam jeszcze coś do powiedzenia, wobec tego, że w święta łatwiej złapać skład - nie uważam, aby to należało do dobrych zjawisk, bo wpiszą się w święta, bo mają więcej czasu, a potem święta się kończą i co? I lipa. Więc uważam, że godniejszy zaufania jest skład poza świętami.


Ejże! A to nie jest też tak, że po świętach ma się więcej czasu, bo tak to trzeba wszystko przygotowywać? Albo wyjeżdża się, ma się gości, cokolwiek. Pomyśl czasem, że wszystko działa w dwie strony, kochaniutka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Ostatnio zmieniony przez Lynn (04-04-2015 o 21h26)



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#669 05-04-2015 o 03h32

Miss'Brązowa
Ygritte
Drink up, baby, stay up all night...
Miejsce: Imaginary Wonderland
Wiadomości: 12 583

Dopiero teraz zauważyłam ten pomysł ze sklepem. Minwet to jest świetny pomysł, sama w sumie kiedyś nad czymś takim myślałam. Mam wrażenie, że wiele osób może się na to skusić, szczególnie te początkujące.
Sama jednak na pewno korzystać nie będę, bo wprost uwielbiam robić KP. Wyszukiwanie zdjęć, dobieranie czcionek do nagłówka, cała zabawa w tworzenie postaci to coś, co podoba mi się chyba nawet bardziej niż samo pisanie ;D
Dodam tylko, że w razie czego byłabym chętna, żeby pomóc ci trochę to prowadzić, jakbyś sama nie miała czasu czy coś ;]

Ostatnio zmieniony przez Ygritte (05-04-2015 o 03h37)


Long as I remember the rain been comin' down, clouds of mystery pourin' confusion on the ground...
https://i.imgur.com/jjJtbY4.gif https://i.imgur.com/bT8mY7S.gif https://i.imgur.com/dd08Rqh.gif

Offline

#670 06-04-2015 o 21h55

Miss'gadułka
Sszyszka
...
Miejsce: Okolice Jeleniej Góry
Wiadomości: 3 443

A jako, że reaktywacje są czymś pięknym czy nie znaleźli się chętni na reakt. tego opka? Ostatnio przeglądałam archiwum i pomyślałam, że fajnie byłoby zrobić reaktywację więc jeśli tylko znajdą się chętni to dlaczego by nie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


|Ask|Blog|Instagram|

WRÓCIŁAM~~

https://45.media.tumblr.com/5e1ed6549c0d6ceeb4a08a5434504f7b/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo5_400.gifhttps://45.media.tumblr.com/57397f448f8e7f4e15ba1dba6d386309/tumblr_nxw2qxPJIa1up7gxfo1_400.gif

Offline

#671 06-04-2015 o 23h34

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Sszyszka napisał

A jako, że reaktywacje są czymś pięknym czy nie znaleźli się chętni na reakt. tego opka? Ostatnio przeglądałam archiwum i pomyślałam, że fajnie byłoby zrobić reaktywację więc jeśli tylko znajdą się chętni to dlaczego by nie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Pomysł nawet fajny, chętnie dołączę /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#672 07-04-2015 o 12h20

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Sszyszka napisał

A jako, że reaktywacje są czymś pięknym czy nie znaleźli się chętni na reakt. tego opka? Ostatnio przeglądałam archiwum i pomyślałam, że fajnie byłoby zrobić reaktywację więc jeśli tylko znajdą się chętni to dlaczego by nie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png


Czemu by nie?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#673 07-04-2015 o 12h48

Miss'gadułka
Lynn
Powinni zrobić anime o ojcu Boruto!
Miejsce: Gdzieś między sadyzmem a przerwą obiadową
Wiadomości: 3 258

Rzuciłam jeszcze Szyś pomysł (który myślę, że się spodobał, po odpowiedzi na pw, jaką dostałam), by reaktywować raz jeszcze to opowiadanie, które wręcz uwielbiam (a dziewczę, które pierwotnie je stworzyło, dało zgodę na reakt Szysi, po czym usunęło konto, więc nie powinno być problemu, nie?). Fajnie by było, gdyby tym razem wypaliło, a skoro Zodiś ma tu w dziale teraz tyle świeżutkiego mięska do wymęczenia... ^^



https://data.whicdn.com/images/302401948/original.gif

Offline

#674 07-04-2015 o 12h54

Miss'OK
MaMiMuMeMo
Bez opisu, bez tragedii..
Miejsce: Tam gdzie przezydentem jest Czekolada
Wiadomości: 1 604

Lynn napisał

Rzuciłam jeszcze Szyś pomysł (który myślę, że się spodobał, po odpowiedzi na pw, jaką dostałam), by reaktywować raz jeszcze to opowiadanie, które wręcz uwielbiam (a dziewczę, które pierwotnie je stworzyło, dało zgodę na reakt Szysi, po czym usunęło konto, więc nie powinno być problemu, nie?). Fajnie by było, gdyby tym razem wypaliło, a skoro Zodiś ma tu w dziale teraz tyle świeżutkiego mięska do wymęczenia... ^^


To też może być  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/a9o01j.jpg

Offline

#675 07-04-2015 o 14h41

Miss'towarzyska
majkel325
...
Wiadomości: 2 365

Lynn ja bym była bardzo za <3


https://66.media.tumblr.com/af5c6afd4ae6fb4a1bb547722b6e0273/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo4_400.gif https://66.media.tumblr.com/7a836bc64d679800a4138557c8885830/tumblr_pv0hjapxfY1s7xfipo6_400.gif

Offline

Strony : 1 ... 25 26 27 28 29 ... 33