Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Strony : 1 ... 19 20 21 22 23 ... 27

#501 31-10-2016 o 23h17

Miss'na całego
Pythia
...
Wiadomości: 485

Nr 29 - Sukkub
//photo.missfashion.pl/pl/1/87/moy/69176.jpg

Sukkub - demon przybierający postać pięknej kobiety, uwodzący mężczyzn i wysysający z nich energię życiową. Sukkuby często posiadają także cechy zdradzające ich demoniczną naturę - np. skrzydła, rogi, kopyta. Serce i krew w stylizacji symbolizują energię życiową ofiary sukkuba.

Offline

#502 01-11-2016 o 00h34

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

14. Topielec/topielica


Topielica wynurzająca się z wody o północy


http://i66.tinypic.com/rhny53.jpg


"U nas tutaj na Wieprzem znowuż mówili, że jak poszło się kąpać młoda dziewczyna sama, tam czy z koleżanką, to topielica wciągała. Była topielica taka, że do Wieprza wciągała, że miała takie, wyglądała jak kobieta, miała długie włosy, tylko zawsze zarzucała sobie na twarz. To takie bajki u nas chodziły i każden mówił, mężczyźni nawet mówili, nawet i młodych chłopców u nas tutaj wciągnęła, tak. Mówili, że był, mówi, niby to wir był i tam w miejscu w tym do dziś nikt się tam, to znaczy teraz to mało kto się kąpie w Wieprzu tam z brzegu, ale kiedyś to pływali, tam kilometr płynęli, czy pięć kilometry Wieprzem, teraz nie. I właśnie ten, bo mówili, że ten zakręt, na tym zakręcie wychodzić i przejść na drugie dopiero dalej płynąć, bo tam był taki wir i że tam topielica mieszka. Także, no różnie ludzie mówili..."
[Maria Gleń, Zakręcie, 2011]

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

#503 01-11-2016 o 12h15

Miss'Sensei
sandy123
...
Miejsce: Niebo
Wiadomości: 937

zombie
//photo.missfashion.pl/pl/1/87/gd/69192.jpg

Ostatnio zmieniony przez sandy123 (01-11-2016 o 16h12)


                      Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#504 01-11-2016 o 13h43

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Pod numerem 10 wylosowałam poltergeista. I cóż. poltergeisty nie mają konkretnej formy, są złośliwą energią, tą, która rzuca kubkami i zwala kwiatki z parapetów. Najczęściej pojawiają się w starych domach, a największe szanse zobaczenia ich aktywności mają małe dzieci.
Tak więc mój poltergeist to ta złośliwa energia otoczona fruwającymi przedmiotami oraz ćmami i zeschniętymi liśćmi, które wirują wokół niego na strychu tego starego domu, który nawiedza.

//photo.missfashion.pl/pl/1/87/moy/69193.jpg


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#505 02-11-2016 o 17h00

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 37

Nr 27- Łowca głów. Temat niełatwy, bo można go zinterpretować na wiele sposobów.
A oto wynik mojej inwencji twórczej /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/87/moy/69221.jpg


Kuragihime

Offline

#506 02-11-2016 o 20h37

Miss'wow
Shiawase
...
Miejsce: Białystok
Wiadomości: 693

Numerek 22 - Opętana

//photo.missfashion.pl/pl/1/87/moy/69243.jpg


Zagrażała zarówno innym, jak i sobie. Więc wsadzili ją w kaftan i myśleli, że to pomoże. Myśleli...


https://media.tenor.com/images/3f2532deaf58056a897a62ff0ed95d69/tenor.gif

Offline

#507 03-11-2016 o 23h05

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Nr 18 - Banshee
//photo.missfashion.pl/pl/1/87/gd/69268.jpg
Banshee (w języku polskim zwana szyszymorą*) to stwór z irlandzkiego folkloru. Sama w sobie nie jest groźna, ale jej ujrzenie bądź usłyszenie oznacza śmierć w rodzinie lub domostwie. Zjawa ta słynie z przeraźliwego zawodzenia zwanego "lamentem banshee".

*Uwielbiam brzmienie tego słowa ♥

Offline

#508 05-11-2016 o 19h22

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

Południca

Link do zewnętrznego obrazka

Nr 6 Południca - kobiecy demon polujący na przebywających w samo południe na polu chłopów oraz bawiące się bez opieki dzieci. Swoim ofiarom serwowała zagadki, za których błędne rozwiązanie tracono życie. Uprowadzane podlotki zakopywała żywcem w ziemi, nie szczędząc wcześniej bólu i cierpienia. Zazwyczaj pojawiała się w burzy piaskowej, dzierżąc w dłoni sierp (helołiny zrobiły papa i sierp uciekł, chlip chlip). Południcą stawała się kobieta, która zmarła przed lub niedługo po ślubie. Chłopom pokazywała się jako urodziwa niewiasta, ale brano to za sprawę rzuconego uroku. Tak naprawdę miała być straszliwie paskudną, wychudzoną czarownicą.

„W południe wśród zbóż chodziły dusze młodych dziewcząt. Były one ubrane na biało i miały rozpuszczone włosy” (AKE UMCS, 1060)

Offline

#509 06-11-2016 o 11h39

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Uwaga dodałyśmy do 1 posta ważne pomarańczowe ogłoszenie, prosimy o zapoznanie się :>

Offline

#510 08-11-2016 o 10h25

Miss'nieobczajona
lili2106
...
Miejsce: ,,Gdzieś tam gdzie noc spotyka dzień
Wiadomości: 39

wylosowałam nr 35-gargulec

troche pomysłu nie miałam ale to nic trochę posiedziałam i wymysliłam;)
Serowakanapka mówiła że nie ma różowego kamienia;)
a tu niespodzainka !
//photo.missfashion.pl/pl/1/87/moy/69392.jpg

ale mój gargulec jest szary mam nadzieję że się spodoba;) /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif //photo.missfashion.pl/pl/1/87/moy/69393.jpg

Offline

#511 09-11-2016 o 22h36

Miss'ok
Nocturne3
Jeśli chcesz, by nikt cię nie poznał to przebierz się za człowieka!
Miejsce: Ankh-Morpork
Wiadomości: 52

33. Diablica

//photo.missfashion.pl/pl/1/87/moy/69427.jpg

Diablica to żeńska wersja diabła. Zaś diabeł to upadły anioł. Dlatego też zdecydowałam się na skrzydła takie bardziej anielskie. Ogólnie też bardziej inspirowałam się diabłami, bo po wyszukaniu diablic pojawiały się kobiety ubrane w krótkie czerwone kiecki z różkami na głowie. No ale diablica to przecież też diabeł /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#512 10-11-2016 o 13h27

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

13 - nawiedzona laleczka

Właściwie miałam już stylizację pod ten temat i zastanawiałam się, czy nie pójść na łatwiznę i wrzucić tę starą stylę, ale ostatecznie wolałam zrobić coś nowego... Tym bardziej, że po głowie chodził mi pomysł na laleczkę z użyciem kuferkowego stołka, który mogłam tutaj wykorzystać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Ale najpierw - krótka histeryjka nawiedzonej laleczki!

Ta lalka stoi w kącie pewnego dawno porzuconego sklepu z zabawkami. Lalkarz, który ją robił, chciał, by była to najładniejsza lalka, jaką do tej pory stworzył - miała być wytworna, trochę tajemnicza, słodka i subtelnie uwodzicielska, żeby każda dziewczynka, która na nią spojrzy, chciała mieć taką samą. Lalka miała mieć zatem strój w kolorze wina (bo to takie kobiece!), ozdobiony perłami i żywymi kwiatami (bo to takie urocze), długie blond włosy miały być finezyjnie upięte, a twarz przysłonięta woalką (dla tajemniczości), zza której czerwienił się szeroki, zalotny uśmiech... A ponad wszystko - miała wyglądać jak prawdziwa dama.
Lalka była tak śliczna już w trakcie tworzenia, że pewien młody demon pomyślał, iż może mu świetnie posłużyć do zwodzenia na manowce młodych dziewczynek. Dlatego postanowił "opętać" laleczkę. Niestety, był młody i narwany - dla zabawy zaczął manifestować swoją obecność, nim lalka została ukończona i sprzedana. Tym sposobem śmiertelnie przeraził lalkarza, który postanowił porzucić nie tylko swoje najnowsze dzieło, ale - tak na wszelki wypadek - cały sklep. No i klops, plany demona wzięły w łeb. Od tamtej pory niedokończona lalka, wciąż jeszcze stojąca na specjalnym stelażu, gdyż nie posiada nóg, kurzy się w kącie opuszczonego sklepu. Kwiaty zwiędły, białe perły i woalka pokryły się tak grubymi warstwami kurzu, że stały się czarne. Porcelana popękała miejscami, złociste włosy poszarzały, a misterna fryzura rozpadła się... Zalotny uśmiech teraz wydaje się raczej upiorny, a szklane oczka lalki błyszczą czerwonym światłem, co świadczy o tym, że demon wciąż ją zamieszkuje. Biedak, nie może omamić żadnego dziecka, bo nikt już do sklepu nie zagląda - i tak lalka stała się jego więzieniem (dlatego Miss trzyma go na smyczy!).

Chwała tym, którym chciało się to czytać... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Link do zewnętrznego obrazka


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#513 13-11-2016 o 15h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Spóźnione, ale dziękuję za art ^^ Karniaki jak zwykle kwintesencją dobrych ripost xD
Powodzenia w horrorkach i gratuluję dla karniaków jak i pozostałych artów /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#514 20-11-2016 o 14h14

Miss'na całego
inna137
:3
Miejsce: Nevereverland
Wiadomości: 323

16-gremlin
http://i68.tinypic.com/qs1ieu.png
Gremlin złośliwy stwór psujący samoloty bardziej kojarzone z komediowym horrorem.


https://media.giphy.com/media/pPdxU3VZ1uNk3nBDXW/giphy.gif     







Offline

#515 22-11-2016 o 17h12

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Dawać mi tu resztę styl bo koniec loteriady jutro o 24 a brakuje nam 6

Oraz jak ktoś chce to mamy mnóstwo fajnych numerków ^^
mi. czupakabre, szamana i nawet klasycznego wampirka

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (22-11-2016 o 20h26)

Offline

#516 22-11-2016 o 18h42

Miss'Fuzja
Sadist
i put the romance into necromancer
Wiadomości: 6 430

Numer 11.
Przedstawiam wszystkim TEŚCIOWĄ! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Takiej drugiej upierdliwej, starej wiedźmy nie spotkacie nigdzie. Prawdziwy postrach wszystkich zięciów ~

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69690.jpg


https://i.postimg.cc/vBBMJPGn/dark-tumblr-grave-Favim-com-6076161.jpg

Offline

#517 22-11-2016 o 19h28

Miss'na całego
Assiya
...
Wiadomości: 357

nr 8 zwierzołak futrzasty
//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69688.jpg

zdjęcie lisa jako referencja


Podług legendy każde dziecko dziecko urodzone 24 grudnia staje się zwierzołakiem. rodzice tej oto zwierzołaczki porzucili swoje dziecko w lesie aby umarło. Jak się okazało, była to metoda mało skuteczna, gdyż natknął się na nią lis srebrny i zaniósł do nory. została odchowana jako zwierze pośród lisów dlatego nieświadomie wybrała  lisa jako zwierze w które się przemienia.
Niech nikogo nie zwiedzie jej dojrzała aparycja. Ze względu na dysproporcję długości życia lisów i ludzi, jej ludzka postać urosła znacznie szybciej niż jest to normalne.  Obecnie ma jakieś 13 lat i analogicznie dojrzały umysł(stąd ten miś).Dodatkowo jej kontakt z ludźmi był mocno ograniczony toteż jest "zdziczała" i nie potrafiłaby żyć pośród ludzi. Jej lisia rodzina nie żyje już od jakiegoś czasu, zaś ona wciąż zamieszkuje w lesie.
O ile normalne lisy żywią się głównie gryzoniami to ta lisołaczka ze względu na swoją zmiennokształtność jest w stanie zapolować na znacznie większą zwierzynę. Toteż biada tym, którzy zabłądzą w lesie i się na nią natkną....
(Ubrania zostały zwinięte z czyjegoś sznura z praniem.)


//photo.missfashion.pl/pl/1/94/moy/75120.jpg

Offline

#518 23-11-2016 o 17h04

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

39 mroczny obcy

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69699.jpg

Pewnie dla większości będzie to mroczny potwór morski, a nie kosmita, ale ja zawsze wyobrażałam sobie obcych jako takie obślizgłe, zielonkawe kreatury z mackami. xD


~

Offline

#519 23-11-2016 o 21h34

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)Numer 12 - ZJAWA.  ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°) 

//photo.missfashion.pl/pl/1/88/moy/69702.jpg

Mróczna zjawa wynurzająca się z mhrocznych mhroków. Seksi zjawa żądna krffi. Powiedzmy, że zapomniałam, ale jako, że styli była już właściwie zrobiona, tylko niewstawiona, to daję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pozdro z łóżeczka, jem właśnie kanapkę!

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (23-11-2016 o 21h35)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#520 23-11-2016 o 21h44

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

23 - czarownica

Link do zewnętrznego obrazka


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#521 06-12-2016 o 17h33

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Dobra, pytanie do was, czy chcecie normalną Loteriadę (wszystko i nic), tematyczną, czy świąteczną, bo mam dylemat przy produkowaniu nowej listy (tak, to oznacza, że lada chwila wyniki, ale nie dziś) XD

Offline

#522 06-12-2016 o 18h39

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Ja już bym chciała Loteriadę świąteczną (nie wiem czy nie za wcześnie) ale tematyczną też nie pogardzę :3

Offline

#523 06-12-2016 o 18h47

Miss'Fuzja
Charlotte5
“Elegance is the only beauty that never fades.”
Miejsce: Miami
Wiadomości: 5 762

Mnie tam jakoś specjalnie nie zależy, ale odrobinę bardziej skłaniam się ku świątecznej. :>


~

Offline

#524 06-12-2016 o 19h42

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Ok, lista już gotowa, wyczekujcie jutrzejszego otwarcia świątecznej loteriady : D

Offline

#525 07-12-2016 o 15h58

Miss'nieobczajona
...
Miejsce: Poznań
Wiadomości: 37

Super. Loteriada świąteczna brzmi ciekawie. Mam też nadzieję, że niedługo udostępnią podróż do Świątecznej Krainy. Będzie szał pomysłów /modules/forum/img/smilies/content4.gif  :


Co do wyników konkursu, trzymam za wszystkich kciuki. Poprzeczka była wysoko.


Kuragihime

Offline

Strony : 1 ... 19 20 21 22 23 ... 27