Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 20-11-2015 o 21h12

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Link do zewnętrznego obrazka


Pewnie każda z nas codziennie ma kontakt z googlami lub platformami jak youtube, które do nich należą. W tym konkursie waszym zadaniem będzie stworzenie stylizacji związanej z googlami. Czy będą to jego twórcy, wasz ulubiony youtuber lub blogerka używająca bloggera, a może miss która właśnie wróciła z podróży, którą zamówiła przez google travel?
To wszystko zależy od waszej kreatywności?  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Nagrody

3. Miejsce - Dyplom
2. Miejsce - Dyplom
1. Miejsce - Dyplom i Rysunek wykonany przez Seikoku

Regulamin

1. Koniec konkursu jest planowany na 4.12 godzinę 21:00, ale możliwe jest przedłużenie.
2. Zgłosić, może dwie stylizacje.
3. Plagiaty są tu surowo zabronione.
4. Przyjmuję tylko zdjęcia z szafy(w razie problemów proszę zgłosić się do mnie)
5. Wymagam od was minimum 3 zdaniowego opisu stylizacji.
6. Nie przyjmuję gotowców(możliwe są 2 elementy z tej samej kolekcji o ile NIE będę one tworzyły 80% stylizacji np. bluzka i spódniczka)

Offline

#2 20-11-2015 o 22h04

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Szczerze mówiąc nie wiem co mnie podkusiło, ale chciałabym zaprezentować nazwę mojego bloga. Oto:

Silver Dragon & Emerald Snake
(Srebrny Smok i Szmaragdowy Wąż)
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/6e/e5/31/6ee531fbdb3fb723680d92c81365f122.png


Niektórzy z forum znają mojego bloga przez to, że są czytelnikami lub też z mojego narzekania, że ''gonią mnie'' terminy lub też je zawaliłam. W każdym bądź razie każdy w ''sali gier'' ma mnie z tego powodu pewnie serdecznie dość xd
Nie uważam siebie za drugiego Szekspira lub też jakiegoś wybitnego geniusza w tej dziedzinie, dlatego też każdy komentarz ( czy to pozytywny, czy negatywny) jest dla mnie ważny.
To właśnie one powodują, że staram się by tekst który piszę tworzył się w jakąś logiczną całość.

O blogu


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#3 20-11-2015 o 22h41

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No więc witam i przedstawiam anonima!
Nie jest to jednak taki anonim, który zwykle kojarzy się nam z takim słowem. To tak jakby... hmm, każda z nas? Szczegóły pod stylizacją

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53112.jpg

W sieci posługujemy się wymyślonymi pseudonimami, tak często kłamiemy, zakładamy sobie fałszywe konta (chociażby na fb), tworzymy nieprawdziwe osoby, opisujemy siebie w całkiem inny sposób, niż ludzie widzą nas na co dzień. Słowem: wyżywamy się, wyżalamy, piszemy, rysujemy, a przede wszystkim bawimy się w fikcje.  Bawimy się w anonimów w sieci - niektórych to ekscytuje, niektórych zniechęca.
Stylizacja, którą zaprezentowałam to moje wyobrażenie graczki, która uciekając w internet chowa się za pseudonimy, zabezpieczenia serwera i inne bzdety. Tak bardzo traktujemy internet jako domek, w którym nikt nas nie znajdzie.

Trochę o stroju:
postać jest cała zasłonięta. Widać jej włosy i kawałek twarzy - ma to oznacza, że nawet w sieci ujawniamy trochę siebie, jakbyśmy bardzo nie chcieli. Coś o nas prawdziwego znajdzie się na tym forum, na youtubie... chociażby nasze upodobania. Coś mam wrażenie, że ten post wyjdzie mi jak gadka jakiegoś wychowawcy ostrzegającego dzieci przed niebezpieczeństwami internetu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Nu, to wszystko. pozdrawiam.

Offline

#4 20-11-2015 o 23h54

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

To ja też!
Przedstawię walkę Androida z Apple XD (bosze oby mnie nie pozwali za to ze zrobilam stylizacje apple ;-; )

Ważna częsc internetu - google na jednym obrazku xD
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53117.jpg

Stylizacje może i niepodobne do orginałow, jednak są one bardziej inspiracją niż dokładnym cosplayem...
Android jako android, lekko przestarzały jednak ciagle sprawny.
Apple jako czysta elegancja w połączeniu z futuryzmem i odrobiną plastikowości XD
Uwaga! na kolczykach sa mini jabłuszka! Firmowe!

stylicacje

Offline

#5 21-11-2015 o 00h36

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

Google ma specjalne przezwisko i brzmi ono wujek Google /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png i ma nie zastąpioną małżonkę czyli ciocię Wikipedię ^^ Więc przedstawiam wam ciotunię Wikipedię


//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53121.jpg



Jak to się mówi wujaszek Google zawsze pomoże a czego nie wie to wie mądra i obeznana w każdej kategorii ciocia Wikipedia która opowie ci wszystko czego zapragniesz żaden wprost temat nie jej obcy łącznie z fizyką czy chemią,można by rzec podręczna książka która w ułamek sekundy znajdzie ci odpowiedź na każde nurtujące cię pytanie.
Stylizacja pokazuje jak ciocia zdobywa informacje o tajemniczych runach żeby potem móc ją opowiedzieć każdemu kto chce tego wysłuchać

Ostatnio zmieniony przez Lajna (21-11-2015 o 00h37)


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#6 21-11-2015 o 01h17

Miss'całkiem całkiem
Stocking
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Baldur's Gate
Wiadomości: 153

Panie i panowie, przedstawiam mapy google /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
A podróżniczkę której stylizacja jest luźno inspirowana logiem.
Gógle maps używa sie głównie podczas podróżowania więc moja miss w dłoni trzyma oczywiście mapę a głowe zdobi jej przepiękny kwiat zebrany na szlaku ^^


//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53124.jpg

Offline

#7 21-11-2015 o 12h29

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Google Tłumacz



//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/53134.jpg


Jeśli google tłumacz byłby osobą, wyobrażam go sobie jako wykształconą kobietę. Tłumaczka jest poważną i bardzo zapracowaną osobą. Jest również bardzo surowa i systematyczna. Zna około 60 języków, jednak niektóre słówka czasem po prostu zapominamy, więc dla pomocy ma przy sobie słownik, z którym nigdy się nie rozstaje. To, że jest starszą osobą, wcale nie znaczy, że nie zna się na elektronice. Zawsze ma przy sobie wizjer, który łączy ją z osobą korzystającą z jej tłumacza.

Offline

#8 21-11-2015 o 14h59

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Wyszukiwarka Google
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/53140.jpg
Codziennie używa jej wielu ludzi na całym świecie. Często wyszukiwane są zdjęcia śmiesznych kotów, data premiery Half Life 3 czy też rozwiązania pracy domowej z "przyry". Wyszukiwarka Google potrafi znaleźć niemal wszystko, choć czasem podpowiada nam kompletnie coś innego, niż chcieliśmy znaleźć. Jej czterokolorowy (niebiesko-czerwono-żółto-zielony) strój często urozmaica fartuszek zwany Google Doodle.

Offline

#9 22-11-2015 o 14h07

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Ja zamierzam przedstawić.... YouTube!!!
Tamtaradadam!!!
Ogólnie wydaje mi się, że każdy wie co to jest... Więc przejdę od razu do opisu stylizacji... A oto ona:
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/53189.jpg
Do jej wykonania użyłam oczywiście czarnych, czerwonych i białych ubrań (kolory YouTube)... Dziewczyna jak się dobrze przyjrzycie w ręku trzyma mikrofon... jest on symbolem władzy (dyktatury). Chodziło mi o to aby pokazać że czasem ludzie potrafią uwierzyć we wszystkie rzeczy zamieszczane w sueci czyli że sieć nad nimi rządzi... czy jakoś tak...nom... wydaje  mi się że stylizacja się spodobała... no i opis oczywiście też... A teraz inspiracja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/53191.jpg

Ostatnio zmieniony przez Mike565553 (22-11-2015 o 14h08)

Offline

#10 27-11-2015 o 22h44

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0


*paczy na powyższą stylizację i wzdycha ciężko* Ech, teraz wyjdzie, że kopiuję pomysł, kiedy ja od samego początku pragnęłam zrobić youtuba, bo mam obsesję na jego punkcie, ale kto mi uwierzy~? :'D Dobra, w każdym razie:
Przedstawiam Youtube~!
Link do zewnętrznego obrazka

W powyższej stylizacji starałam się przedstawić wszystko z czym kojarzy mi się youtube przy jednoczesnym zachowaniu kolorystyki. Czyli: creepypasty (ta cała khrew i pajęcze odnóża), muzyka, covery (mikrofon), idioci (mimika twarzy), AMV (kocie uszka, bo kojarzą mi się z anime~), teorie spiskowe (często obejmują one kosmitów, więc dałam miss strój, który wygląda najbardziej sci-fi). Youtuba kojarzę jeszcze z let's playów, ale za chiny nie umiałam tego przedstawić~

Offline

#11 27-11-2015 o 23h40

Miss'Sensei
Sentis
...
Miejsce: Gdańsk
Wiadomości: 1 226

Mi z Youtube najbardziej kojarzy się ta część związana z grami. Chodzi oczywiście o gamerów. Ale nie o takich zwykłych /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png
Moja miss przedstawia popularne ostatnio zjawisko, czyli nastoletnią dziewczynę w wydekoltowanej bluzce, która za nic w świecie nie potrafi grać w gry, ale chce na tym zarobić. I wiecie co? Udaje jej się.
Wypięty biust, mini, odważny makijaż i perfekcyjnie ułożona fryzura pozwoliły jej podbić nastoletnie serca zaciętych graczy CS'a czy LOLa oraz uwielbienie a nawet obsesję ze strony młodszych fanek.
Nagrała już milion letsplayów, ale za dżumę nie potrafi powiedzieć, co to jest mid, top, jungle albo z jaką bronią szybciej się biega. Włosy ma pofarbowane jak jej ulubiony champion Jinx, którym przegrywa każdy mecz.
Za masę subów, lajków i hejtów zdążyła się dorobić ładnej sumki, stąd też złoty zegarek, najnowszy iphone i pasujący do niego ipad, oczywiście w złotym pokrowcu.

//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53506.jpg

Offline

#12 28-11-2015 o 18h56

Miss'Żółtodziób
BiałaSowa234432
...
Wiadomości: 4

Nie wiem czy będzie się liczyć ale...
Zrobiłam Facebooka
W sumie współpracuje z Google
I wieloma, wieloma innymi stronami...
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53572.jpg
Chyba każdy z niego korzystał...
Znaczy ja nie - bo nie posiadam tam konta.
I nie licząc tych nielicznych ludzi to każdy musi go chociaż kojarzyć.
Kolory miss to niebieski i biały jak logo FB
Demoniczne skrzydła pokazują jak łatwo Facebook może zawładnąć naszym życiem.
Jak nie może być FB to moja miss przedstawia w takim razie tę maga starą ikonkę do wyszukiwarki - niebieski kwadrat z białą literą "g".
i to i to pasuje, bo gogle (w sensie internet) zarówno jak FB łatwo panuje nad naszym życiem i nas "kontroluje"


Sama nie wiem co o sobie myśleć ^^

Offline

#13 05-12-2015 o 08h28

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Konkurs zakończył się wczoraj. Teraz zapraszam do głosowania na faworytki.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Offline

#14 05-12-2015 o 08h53

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Mnie najbardziej urzekła Lajna <3

Offline

#15 06-12-2015 o 09h49

Miss'OK
DarkCoffe
choose to heal, choose to bloom.
Miejsce: ?
Wiadomości: 1 371

Mi najbardziej spodobała się Wyszukiwarka Google KimKas :)

Ostatnio zmieniony przez DarkCoffe (06-12-2015 o 09h49)

Offline

#16 06-12-2015 o 09h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Trudno było wybrać między tą konkurencją, ale w końcu zdecydowałam się, aby zagłosować na stylizacje YouTube Mike565553

Offline

#17 06-12-2015 o 12h48

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Mi najbardziej spodobała sie Serowakanapka


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#18 06-12-2015 o 14h21

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Mi najbardziej podoba się stylizacja Lucia33 czyli anonim

Offline

#19 17-12-2015 o 17h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Swój głos pragnę oddać na: Nerrę (nie ma to jak autoreklama~ xD), ponieważ, gdyby jej... blog się jakoś.... zmaterializował...... (kurczę, ale dziwnie to brzmi~ ^^"), to praktycznie tak go bym sobie wyobrażała~
Serowąkanapkę, która świetnie przedstawiła tę odwieczną i nieprzerwaną walkę dwóch firm~
Lajnę z jej ciocią Wikipedią (to jest ideał pod każdym względem~)
Oraz na Lucię33 z jej wspaniałym anonimem~

Offline

#20 18-12-2015 o 19h11

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Na Mike56555 i jej YT
na Nerrę, jak mój przedmówca (XDD)
Ale wszystkie prace były wyjątkowe i piękne <3 serducha dla faworytek (XDD)


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#21 21-12-2015 o 17h29

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

https://media.giphy.com/media/XWVWdJhQA1hKw/giphy.gif

A więc oto i długo wyczekiwane wyniki.
Jednak zanim nie przejdziemy do tej przyjemnej części pragnę przeprosić za opóźnienie, które spowodowane jest moim brakiem czasu. Chyba wszyscy wiedzą, że ostatnie tygodnie przed feriami są stresujące, bo dużo testów w małych odstępach czasowych itd.
Mam nadzieję, że jakoś mi to wybaczycie, a jeśli nie to cóż może dyplomami uda mi się was przekupić XD








Gratulację dla całego podium jak i dla dziewczyn, które na nim nie stanęły, bo nie będę ukrywać wybór nie był łatwy.

/modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif

Ostatnio zmieniony przez Karucchi (21-12-2015 o 17h30)

Offline

#22 21-12-2015 o 17h40

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Pierwsze miejsce? Nie spodziewałam się, dziękuję bardzo ~ ♥ Nagrody są urocze *-*
Gratuluję drugim i trzecim miejscom, a także tym, których na podium zabrakło, bo wszystkie stylizacje były świetne ^-^

Offline

#23 21-12-2015 o 18h43

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Dziękuję za miejsce na podium:) Naprawdę się nie spodziewałam, że uda mi się jakieś zająć. Zwłaszcza, że było z czego wybierać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Gratuluje I i II oraz pozostałym dziewczynom z III miejsca. Gratuluje również pozostałym uczestniczką, które nie stanęły na podium.


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1