Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 19-12-2015 o 18h43

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Dziękuję za dyplom oraz Gratuluję dziewczynom podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#27 19-12-2015 o 20h40

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Bardzo dziękuję za III miejsce. Widząc tyle fantastycznych stylizacji, jest to naprawdę wielkie wyróżnienie. Dyplomy są przepiękne (będę brała udział we wszystkich konkursach, zorganizowanych przez Ciebie, żeby tylko zdobyć ich więcej xD) ale szczęka mi opadła dopiero, gdy przeczytałam Twoją opinię na temat mojej stylizacji... do tej pory nie mogę jej podnieść...

Offline

#28 19-12-2015 o 21h59

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Bardzo dziękuję za dyplomy i drugie miejsce, przy tylu pięknych stylizacjach kompletnie się tego nie spodziewałam, więc jest mi bardzo miło ^-^

Jadnak najwięcej radochy sprawiły mi Twoje komentarze, Saeniver. Moja pierwsza reakcja była mniej więcej taka: "Czyli kupiłam ten wężowy ogon specjalnie do tej jednej stylizacji, tylko po to, żeby dowiedzieć się, że sklecona na szybko (bo koniecznie chciałam zrobić jakąś kreację z tą cudowniastą maską) stylizacja kitsune jest lepsza? xD"
Tak w ogóle, to początkowo chciałam zrobić na konkurs Sednę (eskimoska bogini mórz), ale uznałam, że wyszłaby mi zbyt podobnie do Twojej Selkie. A poza tym u Nine nie ma ogona foki (a syreni nie do końca by pasował), więc ostatecznie zrobiłam latającego węża i dorzuciłam kitsune, bo lubię wrzucać dwie stylizacje jak jest taka możliwość.
No, to se pogadałam :]

Gratuluję wszystkim uczestnikom konkursu stworzenia tylu wspaniałych stylizacji *-*

Offline

#29 19-12-2015 o 22h10

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Och jejku, jejku, Twoje pochwały sprawiają, że się rumienię. ♥ Jest mi ogromnie miło, że nie dość znalazłam się na podium, pierwszym miejscu (z genialnym gargulcem, któremu skrycie kibicowałam, ale ćśś..) to w dodatku nakarmiłaś mnie takimi miłymi komplementami. Dziękuję ślicznie za to, że poświęciłaś swój czas i napisałaś nieco więcej niż "PERFEKCJA" ♥
No i gratuluję, rzecz jasna, podium i reszcie uczestniczek!

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2