Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#26 24-01-2016 o 22h44

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Mysie Pysie, wyniki mogą się ciut opóźnić ze względu na problemy techniczne aka popsuty laptop (łączymy się w bólu </3).

Nie nad każdym wiernie czuwa Foto Szop, smuteczek </3 Ale ciągle o Was pamiętamy! :>


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#27 25-02-2016 o 06h28

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Jako że widzę baaaaardzo duże oóźnienie, ośmielę się spytać - kiedy planujecie dodać wyniki?


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#28 29-02-2016 o 21h18

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Na początku bardzo chciałybyśmy Was przeprosić za to gigantyczne opóźnienie! Studia, praktyki, zdrowie, problemy techniczne – wszystko przyszło naraz i coraz bardziej ograniczało nasze możliwości. Mam nadzieję, że los w końcu zacznie nam sprzyjać i nie będzie z niczym żadnych opóźnień.

Z tego miejsca chciałabym też pożegnać Whitewind, która przynajmniej na razie zawiesza swój udział w konkursie jako juror. Na jej miejsce przywiało nam kogoś, kogo chyba nie trzeba przedstawiać – od dziś Majerankowa czeka na Wasze zgłoszenia w konkursie:


Link do zewnętrznego obrazka



Ze względu na niewielką liczbę uczestników ponownie nie zostanie wyłonione standardowe podium, jednak udział żadnej z tych osób nie pozostanie niezauważony. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Dyplomy dla uczestniczek II edycji

Mineo

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


KimKas

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


hmurka444

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


nelumi

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


Dopiero teraz zauważyłam, że na dyplomach są nieprzewidziane białe kreski, a nie mam plików PSD, żeby temu szybko zaradzić ;___; Jak ktoś czuje się bardzo poszkodowany niech zgłosi się na priv, w wolnej chwili postaram się naprawić. Czemu wcześniej nie zauważyłam, czemu ;________;


Nagroda publiczności

Link do zewnętrznego obrazka

Opinie od Frozy, czyli kilka rad “co i jak”
Mineo – jedyny “większy” zarzut jest taki, że postacie sprawiają wrażenie nadmiernie wyblakłych w stosunku do łuny na środku tła. Ktoś mógłby się przyczepić, że postacie są oderwane od drugiego planu (proporcje, kolorystyka, stopień realizmu), ale bywają różne koncepcje i w tym przypadku te rzeczy mnie nie rażą, bo jesteś w zasadzie konsekwentna w “braku połączeń”, jakkolwiek to nie brzmi. xD Aby trochę rozjaśnić, o co mi chodzi – nie ma czegoś takiego, że jedne elementy się ze sobą łączą, a inne nie stylem – np. tło masz bardzo realistyczne, ale już płatki śniegu (te duże) i postacie nie. Są dwa rodzaje śniegu – jeden realistyczny, drugi nie. I tak dalej… /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Muszę przyznać, że w całości najbardziej podoba mi się łuna na tle, naprawdę fajnie przemyślany efekt i ożywiający obrazek. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

KimKas – od razu widać, że wzięłaś choć trochę pod uwagę, co napisałam. Podoba mi się, że konsekwentnie poszłaś w mroczniejszy klimat i przyciemniłaś tło, od razu buduje to ciekawszy efekt. Bawi mnie stwierdzenie “mroczno i podłużno”, bo faktycznie całość wydłużyłaś (widać po proporcjach budynków), a takiego uroczego detalu bym się nie spodziewała! Śnieg fajnie ożywia miasteczko z obrazka, a miejsce wstawienia renderu też jest przemyślanie wybrane – wpasowuje się w wypełnienie luki w mieście i ją fajnie uzupełnia.

hmurka444 - osobiście nigdy nie lubiłam efektu sepii, bo wieje od niego nudą i starością, no i niestety Twoja tapeta się od tego nie uchroniła. Owszem, przypomina mi to wyglądem jakąś starą pocztówkę, ale jakbym miała wybierać jakąś tapetę na swój komputer to na pewno nie chciałabym odsyłać go do czasów jednokolorowej wizji. Wzorek jet ładnie umieszczony i pasuje do śniegu na drzewach (też mi się kojarzy z takimi zawijasami przy użyciu tej kolorystyki). Napis za to woła o pomstę do nieba – nie ozdabia i nie pasuje, bo domek w środku lasu nad jeziorkiem ciężko określić miastem. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

nelumi – moja ulubiona tapeta z tej edycji! Jedyne, co mnie w niej zastanawia to umiejscowienie napisu – wydaje mi się, że ciut niżej wyglądałby lepiej (bo wpasowywałby się lepiej pomiędzy śnieżynki – na koniec zagęszczenia, a pomiędzy pojedynczymi), ale na pewno na plus byłoby drobne rozświetlenie go od spodu (w angielskim Photoshopie CS6 opcja “Outer Glow” w “Blending Options”). Dół wcale nie jest pusty, przecież w rogach są wzorki, a na całości nałożony śnieg w zoomie. ;p A tak serio to nawał u góry (gałęzie drzew – nawet jeśli bardzo słusznie przyciemnione – i śnieżynki w dużym zagęszczeniu) równoważy dół i wystarczają w zupełności te drobne ożywiające akcenty, które dodałaś.



Najwyższa pora ogłosić temat kolejnej edycji konkursu!


Link do zewnętrznego obrazka

Koniczyna, leprechauny i garnki złota na końcu tęczy? Takie coś tylko na Dzień Świętego Patryka! Siedemnastego marca zieleń gości nie tylko za oknem zwiastując rychło idącą wiosnę, ale przede wszystkim na irlandzkich ulicach i w tamtejszych barach. Daj się ponieść wyobraźni i wczuj się w ten pełen radości klimat już dziś!


Waszym zadaniem w tej edycji jest wykonanie dowolnej grafiki (od sygn przez tapety po bannery i tak dalej) w jakikolwiek sposób łączącej się z którymkolwiek elementem Dnia Świętego Patryka lub całym świętem.


Zgłoszenia przyjmujemy do niedzieli 20 marca do godziny 23:59. Prace zgłoszone po podanym terminie nie będą brane pod uwagę.

Zastrzegamy sobie prawo do przedłużenia terminu w przypadku niewystarczającej liczby zgłoszeń.

Wyniki pojawią się do dwóch tygodni od zakończenia przyjmowania zgłoszeń, tj. do 3 kwietnia wraz z nowym tematem edycji. I mam nadzieję, że tym razem nic nam nie wypadnie. ;>

Misie, pamiętajcie o najważniejszej rzeczy!

Link do zewnętrznego obrazka

Moc Foto Szopa jest z Wami!


PS. W trakcie przyjmowania zgłoszeń pojawi się jeszcze jedna nagroda, a mianowicie rysunek dla nelumi. Także nel, wypatruj dzielnie Algi! ;>

Ostatnio zmieniony przez eufrozyma (29-02-2016 o 21h19)


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#29 29-02-2016 o 21h38

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Dziękuję za tak śliczny dyplom i dobre rady, bo to się zawsze przydaje!

P.S. Gdybyś nie wrzuciła dyplomów w spoilerach to nikt by nie zauważył tych białych kresek XD

Ostatnio zmieniony przez hmurka444 (29-02-2016 o 22h01)

Offline

#30 29-02-2016 o 23h41

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Dziękuję za wspaniały dyplom o kreski się nie martw, Fro, na białym tle nie widać c: i opinię, którą bardzo przyjemnie było mi przeczytać. ♥
Fajny ten nowy temat, taki wiosenny i optymistycznie nastrajający :>

Offline

#31 01-03-2016 o 12h57

Miss'wow
DarkSeaweed
...
Miejsce: Rzeka
Wiadomości: 548

Chciałam was bardzo przeprosić, że ostatnio wszystko, co ma w sobie mój udział jest opóźnione, ale mogę powiedzieć, że jestem na komputerze nielegalnie, gdyż nie powinnam opuszczać łóżka, a że nie ma kto mnie pilnować, pozwoliłam sobie, na odrobinę szaleństwa.
//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59050.jpg
Jakby ktoś się zastanawiał, skąd jest stylizacja zapraszam na profil nelumi, a w opisie do Francuskiej flagi ♥

Ostatnio zmieniony przez DarkSeaweed (01-03-2016 o 12h58)

Offline

#32 01-03-2016 o 21h55

Miss'Złota
nelumi
Miejsce: Pomocnik moderatora
Wiadomości: 14 575

Ja od razu mówię, że miejsce napisu jest takie a nie inne, bo ja mam jakiś wewnętrzny uraz do tego, żeby umieszczać je na samym środku grafiki XDD Poza tym zakochałam się w samym zdjęciu, więc nie chciałam przysłaniać ani drogi ani dolnych gałęzi drzew. A nad opcją rozjaśnienia napisu od dołu zastanawiałam się dłuższą chwilę zaznaczając i odznaczając jak mi bardziej pasuje noale x'D
Dzięki za opinię, a i śliczny rysunek, bardzo mi się podoba ♥

Offline

#33 02-03-2016 o 15h48

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Temat jest bardzo fajny, więc pomyślałam, że się zgłoszę, a co tam.
Tym razem zarzucam sygnaturką wykonaną w Gimpie (już nie w Fotoskejpie)
To święto głównie kojarzy mi się z koniczynkami i zielonym kolorem,
którego jest dość dużo.

//photo.missfashion.pl/pl/1/74/moy/59139.jpg

materiały

Offline

#34 05-03-2016 o 00h55

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

http://i64.tinypic.com/fn5jfb.jpg
Na Dzień Świętego Patryka postanowiłam zrobić okolicznościową e-kartkę. Przedstawia ona irlandzką Skrzatkę, strzegącą wypełnionego złotem garnca. Rudowłosa wydaje się przyćmiewać swoją obecnością, a dodatkowo cała reszta obrazka sprawia wrażenie lekko rozmytego. Dzieje się tak, ponieważ stara miejska legenda głosi, że złoto od Skrzatki może otrzymać tylko rodowity Irlandczyk, w którego głowie, po wizycie w irlandzkim pubie, buzują rdzennie irlandzkie procenty.*
*Tak naprawdę przed chwilą to wymyślałam, ale udawajmy, że tak nie jest c:

Offline

#35 12-03-2016 o 17h47

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

No to i ja się przyczołgałam z czymś . . . właśnie z "czymś". Nawet nie jestem pewna co to -_-
Jednak na początku miałam zamysł tapety, więc powiedzmy, że to tapeta (szczególnie, że rozmiar pasuje 1440x900).
Grafika zdecydowanie mnie nie lubluje!!!
Stwierdziłam z czasem, że "A CO TAM!", jak nie będe bawić się gimp'em raz na jakiś czas to nigdy się nie naucze (a okazji mam dość mało)
Oto to:
//photo.missfashion.pl/pl/1/75/moy/59604.jpg
Powiedzmy, że dziewczyna nożyczkami ścina koniczynę (Jedyne wytłumaczenie, które nie brzmi jak gdyby porwali mnie kosmici).
Jest zielono, jest koniczyna, podkowa , fajka i kapelusz, a więc raczej w temacie :3
Napis był robiony w pośpiechu i wyszedł paskudnie (do tego to "st." powinno być raczej przy imieniu) ale nic już z tym nie zrobie, a więc niech sobie będzie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Nie mam już jakby nic do powiedzenia, a więc oto materiały:

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#36 14-03-2016 o 20h35

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

Osobiście nie przepadam za Dniem Świętego Patryka (pewnie to przez tą ogólną radość), dlatego postanowiłam temat przedstawić całkowicie po swojemu.
Jako rasowo złe i ogólnie straszne duże dziecko, nie mogłam pominąć choć lekko drastycznego elementu, który z pozytywną aurą wspomnianego wyżej święta będzie miał tyle wspólnego, co nic. Render przyszedł mi z wybawieniem. I tak oto, zamiast "Happy St. Patrick's Day", mamy "Creepy St. Patrick's Day". Koniczyny, pełno zieleni i skrzat, który mimo wszystko Irlandię na myśl może przywodzić, chyba są dostatecznym nawiązaniem do DŚP.

https://40.media.tumblr.com/20c28b0103ae1a320e8846935a41ffae/tumblr_o41n22kpng1v3kwqmo1_540.png

Offline

#37 14-03-2016 o 23h13

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Przyznaję się bez bicia - nie miałam czasu, nie chciało mi się i się nie postarałam. Jury będzie płakać jak to zobaczy XDD

No ale do rzeczy. Zazwyczaj dokładnie sprawdzam temat konkursu, poznaję to, czego dotyczy itd... Ale jak już pisałam - nie miałam czasu ani chęci. Dlatego postanowiłam zachować się jak totalny ignorant. XD

Skorzystałam z kilku takich typowych symboli tego święta, które znałam nawet bez sprawdzania.:

☘  garniec złota

☘ tęcza

☘ koniczyna (na garncu XD)

☘ zielony kapelutek


A że nie chciało mi się sprawdzać o co tam chodzi, a pracę robiłam tak trochę na przypał, to powstało takie coś, co nawet mi ciężko wytłumaczyć XDD


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



No i w trakcie kombinowania przy tym czymś zaczęłam wymyślać jakąś historię, żeby choć jakoś to uzasadnić.

No i rozkminiłam coś takiego (nie doszukujcie się w tym sensu, bo wiem, że wiele rzeczy jest nielogicznych XD)

Był sobie pan, który kochał swoją panią. Byli biedni. Obiecali sobie, ze jeśli kiedyś się wzbogacą, pomogą innym ludziom w potrzebie. Pani umarła, a jej mąż po kilku latach odnalazł skarb, ale z nikim się nim nie podzielił. Ukrył się przed całym światem i żył tam sam ze swoim skarbem. Zapomniał o przysiędze złożonej żonie. Zapomniał o żonie. A że skarb ten był magiczny, związał się z przysięgą i więził go dopóki się nim nie podzieli. Mijały lata, a on nie umierał. Nie potrafił cieszyć się życiem, ale nie mógł umrzeć. Na świecie trzymała go przysięga, o której zapomniał. Pragnął śmierci, ale nie mógł jej dostać. Przez cały ten czas wróżka, która była obecna przy przysiędze próbowała mu przypomnieć o jego ukochanej żonie. O tym, do czego się zobowiązał. Lecz on pozostawał ślepy, omamiony bogactwem, mimo katuszy jakie musiał znosić każdego dnia. Wróżce udało się lekko zmodyfikować przysięgę. Dodała, ze jeśli ktoś w prawdziwej potrzebie, o czystym sercu, spojrzy w niebo, ujrzy tęczę, która tylko jego zaprowadzi do skarbu. Kiedy nie weźmie bez zgody choćby złamanego grosza, a ulituje się nad starcem - otrzyma tyle, ile będzie potrzebował, jednocześnie wypełniając przysięgę mężczyzny. Niestety, jak dotąd nikt skarbu nie odnalazł.

wykorzystane materiały



BONUSIK XD

Ostatnio zmieniony przez Iremi (14-03-2016 o 23h15)

Offline

#38 18-03-2016 o 23h24

Miss'na całego
Saori
Elfie to, elfie tamto. Wyelfię ci matkę.
Wiadomości: 269

Zrobiłam dwie wersje, ale stwierdziłam, że ta wygląda... Nie, raczej nie sensowniej, ale bardziej wpasowuje się w klimat Dnia Świętego Patryka niż ta druga.
W ogóle się nie przygotowałam, nie zbierałam materiałów po prostu posklejałam jakieś bzdury. Agh, jakież to paskudne, jest to bardziej ''a niech sobie będzie'' aniżeli coś sensowniejszego.

Link do zewnętrznego obrazka


https://i.imgur.com/u6uphmT.png https://i.imgur.com/uJuhrY9.png

Offline

#39 21-03-2016 o 00h24

Miss'Brązowa
eufrozyma
You only live once so don't be afraid of living
Miejsce: Warszawa
Wiadomości: 12 633

Wraz z wybiciem poniedziałkowej północy minął termin przyjmowania zgłoszeń.

Zapraszamy wszystkich do głosowania na swoje faworytki do Nagrody Publiczności. ;>


Miss Fashion Info – Misje Halloween 2017 | Instagram

Offline

#40 21-03-2016 o 13h38

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Mi najbardziej podoba się praca Misa-chan1906.

Offline

#41 21-03-2016 o 13h48

Miss'nałogowa
Likoris
HWAITING MINEŁO!!!
Miejsce: Byle były żelki!!!
Wiadomości: 2 754

Nie jestem może zbyt obiektywna przez moją miłość do Ben'a ale też zakochałam się w pracy Misa-chan1906 i to na nią oddaję głos :3

Podobają mi się też pracę KimKas i hmurka444 /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/80/moy/63505.jpg

Offline

#42 21-03-2016 o 16h20

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Mi natomiast spodobała się również praca Misa-chan1906, uwielbiam takie klimaty i Likoris, praca ta jest taka lekka i cieszy oczy (:

Offline

#43 23-03-2016 o 15h35

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Mi się najbardziej podoba praca Saori :].


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#44 23-03-2016 o 17h33

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

Swój głos oddaję na pracę Likoris, bo obok takiej ilości zieleni nie można przejść obojętnie ^^

Offline

#45 23-03-2016 o 21h43

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Praca Likoris jest fenomenalna i to na nią oddam swój głos :3
Podobają mi się również prace Iremi i Misa-chan1906 c:

Offline

#46 01-04-2016 o 11h38

Miss'całkiem całkiem
Ove1299
...
Miejsce: Anardia
Wiadomości: 159

Mnie po prostu zauroczyły prace Likoris, Iremi i KimKas... Ale, jako że mam tylko jeden głos, oddaję go w ręce Likoris /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#47 16-07-2016 o 18h41

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Bardzo długo... długo... długo... wyczekiwane wyniki.

Z góry przepraszamy, że to tyle trwało i dziękujemy za cierpliwość.
Ojsa przejęła konkurs i wybrała podium, a ja zrobiłam nagrody.

Podium:
1.Likoris
2.Iremi
3.Misa-chan1906

Mam nadzieję, że spodoba wam się ma inwencja twórczość i ingerencja w pewne sprawy XD. No najwyżej albo się uśmiechniecie albo będziecie gonić mnie z widłami.

Rysunki:
I miejsce - dla zwycięzcy osobny obrazek. Majestat I miejsca pokrywa zawsze całą kartkę.
http://i63.tinypic.com/29pfdr6.jpg

II i III miejsce - no nie mogłam postąpić inaczej jak zobaczyłam te postacie z wyciągniętymi rękami wołające "złap mnie".
http://i66.tinypic.com/29mvx5d.jpg

Ojsa i Solomona zawsze stoją na straży pokoju w nieoficjalnych konkursach. By sprawiedliwości stało się zadość. By każdy zwycięzca otrzymał nagrodę.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#48 16-07-2016 o 18h50

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Ja w swoim imieniu mogę powiedzieć tylko tyle, że głosy wysłałam do Fro chyba tydzień po zakończeniu konkursu. Wyniki chyba już były i nagrody się robiły, ale od baaardzo dawna Fro mi nie odpisuje i nie mam pojęcia, co będzie z konkursem dalej. :c


Edit.: Fro ożyła, zaatakowało ją życie prywatne.

Ostatnio zmieniony przez Majerankowa (16-07-2016 o 18h51)


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#49 16-07-2016 o 19h42

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Dziękuję za śliczną nagrodę *o*

Przyznaję, że kompletnie zapomniałam o tym konkursie xD

Offline

#50 16-07-2016 o 20h29

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Za to ja Majeranku w swoim imieniu mogę powiedzieć, że nikt mnie nie informował o opoźnieniach, sama dopytywałam się i tak na długo po terminie zarówno Frozy jak i ciebie, ale troszkę mi się wyczerpała cierpliwość. Gdyby to był konkurs jednorazowy, zostałby sprzątnięty pewnie szybciej. Postaram się już nigdy więcej nie popełnić tego błędu.


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3