Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 10-10-2015 o 22h10

Miss'całkiem całkiem
Stocking
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Baldur's Gate
Wiadomości: 153

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50547.jpg

☆ Konkurs polega na stworzeniu stylizacji miss inspirowanej wszelkiego rodzaju agentkami, szpiegami, asasynami itp.

Zatem zasady:
☆ Trzeba zrobić 3 stylizacje czyli cały team
☆ Stroje mają do siebie pasować ale nie mogą być identyczne
☆ Krótki opis postaci i ich specjalizacji (czym walczą/posługują się)


Nagrody:
☆ l miejsce art wyglądu postaci w całości         by Darczu
☆ ll miejsce dyplom                                           by Stocking
☆ lll miejsce dyplom                                          by Serowa

☆ A teraz nasze odlotowe żyri:
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50548.jpg
Darczu___________________________Serowa___________________________Stocking

Koniec konkursu: 24.11 (Demokratyczna republika konga- nowy reżim :>)

゚・:*:・。(〃・ω・)ノ Powodzenia!!!ヽ(・ω・〃)。・:・゚

Ostatnio zmieniony przez Stocking (10-10-2015 o 22h54)

Offline

#2 11-10-2015 o 22h29

Miss'ok
Ophaal
...
Wiadomości: 69

Moja stylizacja to 3 agentki - wojowniczki.
Jak widać każda z nich posługuje się inną bronią: jedna z nich a bicz, druga posługuje się nożami, a trzecia bronią palną

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50609.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50610.jpg  //photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50611.jpg

Offline

#3 13-10-2015 o 16h05

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Od chwili, gdy zobaczyłam tytuł Odlotowa Miss Spy, wiedziałam, kogo będę chciała tu przedstawić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Link do zewnętrznego obrazka
W dzieciństwie uwielbiałam (no dobra, tak naprawdę to dalej uwielbiam) oglądać Odlotowe Agentki.

Bohaterkami animowanego serialu są trzy nastolatki, na co dzień uczennice liceum w Beverly Hills (a później studentki na uniwersytecie Mali-U): rudowłosa intelektualistka Sam, żywiołowa brunetka Alex o śniadej karnacji oraz blond zakupoholiczka, trzpiotka i flirciara Clover. Nastoletnie agentki pracują dla WOOHP (World Organization of Human Protecting - Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości). Jerry Lewis, założyciel i szef WOOHP, przed każdą misją, którą zleca dziewczynom, daje im różne pomocne gadżety.

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50711.jpg
Samantha (Sam/Sammy) to wysoka i bardzo inteligentna młoda kobieta. Na misje wkłada zielony kombinezon. W dłoni ma jeden z gadżetów, laserowo-tunelową tornado suszarkę.
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50712.jpg
Alex to najmłodsza i najbardziej wysportowana z agentek. Często robi zabawne miny. Na misje wkłada żółty kombinezon. Jej przydzieliłam dwa gadżety - samoprzylepny lakier do paznokci i bransoletkę wielofunkcyjną.
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50713.jpg
A na koniec najlepiej obeznana z modowymi trendami i najbardziej kochliwa z dziewcząt - Clover. Na misje wkłada czerwony kombinezon. Jej błękitne oczy przesłania jeden z gadżetów, cyber-okulary.

Ostatnio zmieniony przez KimKas (13-10-2015 o 16h05)

Offline

#4 15-10-2015 o 00h48

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Trojaczki z Puebla

Link do zewnętrznego obrazka

Trojaczki z Puebla, czyli trójka sióstr assasynek urodzonych w Meksyku. Piękne i bezwzględne. Posiadają przenikliwy umysł oraz stalową wolę. Ich elementem wspólnym (oprócz jednakowej twarzy XD) są mosiężne sygnety i długie szponiaste paznokcie.

Marisa



Rocio



Inez

Ostatnio zmieniony przez Yubin (15-10-2015 o 00h49)


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#5 17-10-2015 o 17h40

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Od razu przyznaję się bez bicia - inspirowałam się marvellowskim serialem "Agentka Carter". Kiedy zauważyłam ten konkurs, wiedziałam, że zrobię coś a'la takiego.

Izabela Emily Dorty

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50890.jpg

Ma dwadzieścia cztery lata i nawiązała współpracę z organizacją trzy lata temu. Jest mocno zaangażowana w swoją pracę - jest wysyłana "na miasto", znaczy w teren, by nasłuchiwać, chodzić, oglądać. To z  pozoru wydaje się być dziwnym, błahym zajęciem, ale ona sama czasem nie dowierza, jak wiele w ten sposób można się wywiedzieć. Zawsze chodzi ze swoją torebką, wypchaną niby zwykłymi, babskimi drobiażdżkami, ale podwójne dno skrywa w sobie obowiązkowy pistolet (choć ona nie lubi się nim posługiwać) oraz jej ulubienice - małe kuleczki, które w gwałtownym kontakcie z podłożem, wybuchają gradem iskier i czarnym dymem. Ponieważ Izabela nie lubi walczyć wręcz, ani posługiwać się bezpośrednią bronią, woli zniknąć.



Hanna Annabel Lightwood

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50891.jpg

Do agencji wstąpiła jako dziewiętnastolatka, od tego czasu minęły już dwa lata. Zanim się zaangażowała należała do wędrownej trupy cyrkowej, gdzie było jedną z trzech woltyżerek. Przez całe dwa następne lata szkoliła się w walkach wręcz, które bardzo jej odpowiadały. Prócz tego, potrafi zacharakteryzować się na każdego, choć osobnicy płci przeciwnej sprawiają jej lekkie problemy. Pasuje jej praca w terenie, ale trafia tam tylko w ekstremalnych przypadkach. Najczęściej współpracuję z kolegami w pościgu za poszukiwanym przez państwo, w czym sprawdza się doskonale. Dzięki jej umiejętnościom jest niezastąpiona w szpiegowaniu. Zawsze nosi na sobie długi płaszcz, w którym chowa podstawowe elementy do makijażu, typową dla agentek broń i  środki odurzające, które pomagają wyciągnąć przydatne i informacje z niechętnych do współpracy obiektów.



Ellie Poppie Victoria

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50895.jpg

Choć tego nie widać, ma dwadzieścia sześć lat, pracuje w organizacji od lat czterech. Znajomi opisaliby ją w pary słowach - oschła, bez humoru, skupiona na pracy. Ona jedyna, choć nie lubi pracy w terenie, ma tam praktycznie wolną rękę, a przełożeni powierzają jej trudne zadania. Mają jednak tyle rozumu, by nie kazać je pracować w grupie - jest indiwidualistką, które nienawidzi, kiedy ktoś plącze się jej pod nogami i myli tropy. Posługują się wszelkimi rodzajami pistoletu, od małego damskiego mausera* do wielkiego karabinu. To zdecydowanie jej działka. Nie stroni od walk wręcz, ale woli utrzymać przeciwnika na dystans. Ponadto na palcu zawsze nosi pierścionek z ukrytą igłą wysmarowaną mocnym środkiem usypiającym. Ellie znajdowała się już w zbyt wielu niebezpiecznych sytuacjach, by ignorować dyskretne źródło pomocy natury technicznej. Kiedy akurat nie ma nic do roboty, pracuje za biurkiem. Zorganizuje wszystko, czego potrzeba.





*informacja kompletnie zmyślona, wyszukałam w pamięci gdzieś przeczytane określenie na pistolet i jakoś wyszło /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

Offline

#6 19-10-2015 o 22h54

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Wyszło tak, że poszłam bardziej w jakieś lekko steampunkowe fantasy... więc trudno nazwać moje dziołszki agentkami, no ale na pewno są trzy, na pewno pracują w grupie i na pewno parają się unicestwianiem wrogów, zwłaszcza tych najgroźniejszych. No i jednolitość ich strojów zależy właściwie od interpretacji, chociaż mają wspólny rys... Opisy też jakieś bardzo krótkie nie będą. Cóż, najwyżej zostanę zdyskwalifikowana. YOLO.


     Ściany Świata w Dziewiątym Odbiciu Obsydianowego Lustra są cienkie jak papier ryżowy. Nie ma dnia, by przypadkowy podróżnik, zabłądziwszy we mgle, ciemności, wyjątkowo ulewnym deszczu czy nieprzeniknionej burzy śnieżnej, nie zaczął nagle błąkać się po Lesie Kamiennych Drzew. Jednak nie zawsze przez Zasłonę przechodzą nieszkodliwi pechowcy i wędrowcy, czasem przedzierają się przez nią z premedytacją najeźdźcy z innych światów, chciwi wojownicy i groźne potwory, łasi na bogate złoża rud metali szlachetnych, w jakie obfituje Świat w Dziewiątym Odbiciu Obsydianowego Lustra. Dlatego też, dawno, dawno temu, na ścianach Świątyni wyryto reliefy przestawiające Anioły Metali, Strażniczki mające ochraniać Świat. Przedstawione en face postaci zwykle patrzą nieprzeniknionym, pustym wzrokiem gdzieś w dal, nieruchome i nieporuszone - są symbolem, kamienne rysy ich twarzy są identyczne, a odróżnić je można tylko po atrybutach. Jednak gdy Zasłona zostaje rozdarta, a Świat znajduje się w niebezpieczeństwie, pilnujący porządku i równowagi Wielki Kapłan za pomocą Królewskiej Wody powołuje je do życia - a najskuteczniejszym zespołem w walce z potworami jest ten składający się z tych trzech Strażniczek:

Anioł Srebra
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51053.jpg
     Szalona i nieprzewidywalna, bystra i inteligentna, myśląca inaczej niż wszyscy i szukająca rozwiązań, gdzie nikt by ich nie szukał. Bycie Srebrem, zawsze jasnym, czystym i szlachetnym, pozwala jej na eksperymentowanie z Ciemną Mocą, tak więc w walce stosuje zasadę zwalczania ognia ogniem, posługując się technikami podpatrzonymi u wrogów. Jej ulubioną bronią jest magiczny kostur. Magia, jako zaprzeczenie Boskiej Mocy, powinna być dla Aniołów zabójcza, jednak jej udało się okiełznać Ciemność, przekuć w Jasność i zmusić do współpracy.


Anioł Złota
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51054.jpg
     Dumna i sprawiedliwa, z powodu nieskazitelnej prawości, uczciwości i rzetelności to właśnie jej oddano pod pieczę Klucz do Wszystkich Zamków. Dzięki nim może zamykać (czy też raczej "zszywać") Zasłonę, a w obliczu ostatecznego niebezpieczeństwa - cofnąć Czas, ale tylko jeden, jedyny raz, gdyż wiązać się to będzie z jej unicestwieniem. Klucz jest potężnym Arefaktem Boskiej Mocy i z tego właśnie powodu Anioł Złota jest narażona na najczęstsze ataki - jeden zakończył się utratą lewej ręki.


Anioł Miedzi
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/51055.jpg
     Jako że jest wierna starym wartościom i tradycjom, podchodzi do walki w najbardziej tradycyjny sposób - z użyciem broni białej, walczy jednak zawsze z czystym, spokojnym, pełnym miłosierdzia sercem, bo tylko tak można pokonać Ciemność. Miedź to tylko metal półszlachetny, stąd jej atrybuty nie są aż tak potężne, wiąże się z nimi jednak przywilej i chluba: to ze stopu miedzi i cynku już w Czasach Przed Światłością wyrabiano broń. Anioł Miedzi jest jedną z najstarszych Strażniczek, dlatego większa część jej stroju jest już zaśniedziała - ale ostrza nadal lśnią.


     Połączenie solidności i tradycji, oryginalności i pomysłowości oraz ostatecznego poświęcenia sprawia, że te trzy anioły razem są nie do pokonania.


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#7 25-10-2015 o 13h12

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

podbijaamy xD

Offline

#8 28-10-2015 o 18h10

Miss'całkiem całkiem
Stocking
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Baldur's Gate
Wiadomości: 153

Podbijam!
Jeśli nie będzie więcej zgłoszeń to nagroda będzie tylko jedna!!
Dalej, pokażcie na co was stać!
Wierzę w was!


Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#9 28-10-2015 o 18h15

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Przyrzypominam ze nagrodami pocieszenia sa czibi a jak jest tylko jedno miejsce to nie ma pocieszajek xD

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (28-10-2015 o 18h18)

Offline

#10 28-10-2015 o 20h18

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Zwlekałam ze zgłoszeniem wystarczająco długo...

RYCERZE

Rycerze to w końcu drużyna. Walczą razem itd.

//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51661.jpg

Pierwsza stylizacja




//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51662.jpg

Druga Stylizacja



//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51663.jpg

Trzecia Stylizacja

Offline

#11 28-10-2015 o 20h48

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

To ja przedstawiam drużynę do zadań specjalnych rodem z świata fantasy
Na pierwszy ogień idzie dzielna przywódczyni drużyny
Smoczy jeździec jak przystoi na lidera jest charyzmatyczna do tego potrafi opanować drużynę nim coś się wydarzy twierdzi się że lepiej u niej nie popaść
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51667.jpg

Następnie mamy tajemniczą kobietę która nie ma zamiaru podać swojego imienia. Jeśli chodzi o przeszpiegi nie ma sobie równych w końcu jest zaklinaczką wszelakich istot zwierzęcych. Jej zwierzęce atrybuty mogą wynikać z wieloletniego treningu spędzonego w puszczy choć jej aktualny strój nie wskazuje tego mimo to twierdzi się że nie ma na tym świecie zwierzęcia czy magicznej istoty która oparła by się jej uwodzącemu głosowi nawet smok Przywódczyni jest wobec niej przychylny.
   //photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51668.jpg

I czym była by drużyna bez nie zastąpionego uzdrowiciela. Ta młoda dziewczyna jest kapłanką Czarnego Lisa-tajemnicze bóstwo którego kult jest powszechny.Dziewczyna z pomocą Lisiego Boga potrafi wyleczyć każdą ranę a spoglądanie w przyszłość jest jej atutową umiejętnością
  //photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51669.jpg

Wydają się sobie obce jednak wszyscy wiedzą że są niesamowicie zgraną drużyną   która podejmie się każdego wyzwania oczywiście za należną opłatę. Ratować świat również uratują jeśli miałoby to zagrozić ich zarobkom  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#12 02-11-2015 o 22h51

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Obosze nizej juz spasc nie mogl, dawac dawac... wszystkim nam (3) marza sie stylizacje a la odlotowe agentki team. Narazie widac niewiele ciekawych stylizacji :c

Offline

#13 03-11-2015 o 12h03

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Długo zastanawiałam się nad tym jaką drużynę wstawić, aż w końcu wpadłam na pomysł. W sumie nie wiem, czy taka drużyna będzie się liczyć, ale co mi tam xd
Nie będę ukrywać, że inspiracje do stworzenia tej drużyny wzięłam z książek Cassandry Clare Sagi ''Dary Anioła''

Przedstawiam Drużynę Nocnych Łowców: Ingrid, Jacqueline oraz Alex
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/36/eb/f5/36ebf55e05b96785928865b2c09a5700.png


Nocni Łowcy (zwani również jako Nefilim) -  Ludzie, którzy wypili krew Anioła z Kielicha Anioła. Nocnymi Łowcami są również ich potomkowie. Zajmują się zabijaniem demonów oraz pilnowaniem porozumień z pozostałymi gatunkami.
Nocni łowcy używają głównie mieczy serafińskich, ale może się zdarzyć iż mają swoją własną broń.
Wszystkie ich bronie wytwarzane są przez Żelazne Siostry w Adamantowej cytadeli.

Ingrid



Jacqueline




Alex



Mam nadzieje, że nie nagięłam zbytnio regulaminu xd


Edit za zgodą jednej z organizatorek(Serowakanapka)

Ostatnio zmieniony przez Nerra (25-11-2015 o 14h00)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#14 03-11-2015 o 16h39

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hoho, widzę, że parę osób powyżej wyłamało się ze schematów, a ja z takim stereotypowym klasykiem przychodzę... No cóż, na nic lepszego raczej nie wpadnę~ Na wstępie pragnę tylko powiedzieć, że kolorami ich kombinezonów starałam się jednocześnie określić ich charaktery~ Ale nie przedłużając... Przestawiam:

Agentki nowej generacji. Ich ciało przynajmniej w 30% zostało ulepszone dzięki genialnym naukowcom.
Link do zewnętrznego obrazka

Cornelia Wright - model numer D666

Link do zewnętrznego obrazka

Najbardziej narwana z całej grupy, próba kontroli jej postępowania praktycznie zawsze kończy się fiaskiem. Nazywanie ją "tajną" może wydawać się wielką ironią, ponieważ ta kobieta nie potrafi usiedzieć spokojnie w miejscu i łatwo traci cierpliwość. Więc dlaczego nie zwolniono jej z agencji, a wręcz przeciwnie - dano jej awans do najlepszych agentek? Proste, ponieważ jej ciało jest prawie w 80% maszyną, dzięki czemu jest ona praktycznie nieśmiertelna, dlatego bez żadnych obaw może osłaniać towarzyszki, i przeprowadzać akcje dywersyjne - czyli prościej ujmując, po prostu spełnia rolę zabójczej przynęty, która czasem zamienia się w tarczę. Model D666 całkowicie zdaje sobie sprawę ze swojej roli, jednak nie przeszkadza jej taki stan rzeczy, póki może się w "pełni wyszaleć".
Uzbrojenie: W jej oku umieszczony jest laserowy celownik, który pozwala namierzyć ofiarę. Jej lewa ręka została zmieniona w broń. Normalnie schowana pod sztuczną skórą, gdy nadchodzi czas starcia przemienia się w broń ogromnego rażenia. Jako, że D666 lubi "wielkie wejścia i wyjścia" zawsze w swoim pasie trzyma zapas bomb dymnych, których używa w każdej możliwej misji, nawet jeśli nie jest to potrzebne.

Aurora Black

Link do zewnętrznego obrazka

Jak widać, Black jest albinosem. Jej ciało jest niezwykle słabe i kruche, jednak dziewczyna jest obdarzona wielkim umysłem, dlatego została liderem tego trio. Śmiało można ją okrzyknąć geniuszem technologicznym. Nie ma takiego hasła, którego by nie złamała i nie ma takiej maszyny, której by nie okiełznała (może poza D666, jednak ona przynajmniej w 20% jest człowiekiem, więc można przemilczeć ten fakt). Osobiście pomagała naszym naukowcom skonstruować dla siebie kostium, który sprawia, że jej słabe ciało nie sprawia problemu - wzmacnia ją i jest podczepiony bezpośrednio do jej mózgu, dzięki czemu Aurora praktycznie nie musi się poruszać, ponieważ kostium robi to za nią. Pomimo wielu słabości jest pewna siebie i naprawdę trudno ją złamać + jest naprawdę cierpliwa i spokojna, co często się przydaje, jeśli sprawuje się kontrolę nad mało stabilnym "humanoidem".
Uzbrojenie: Aurora nie trudni się walką, z reguły zostawia to swoim towarzyszkom, jednak jeśli nie ma wyboru, używa swoich "piorunów" (są generowane przez wszczepione do jej dłoni kable), których normalnie używa do małych "spięć" w bazach wrogów.

??? - numer S000

Link do zewnętrznego obrazka

Ta dziewczyna jest jedną wielką niewiadomą. Praktycznie cały czas milczy, swoje zdanie zachowuje wyłącznie dla siebie, jednak misje wykonuje bez żadnych zastrzeżeń i zawsze robi to perfekcyjnie. Jej zadanie z reguły polega na "oczyszczaniu" drogi z potencjalnych przeciwników i rozbrajaniu pułapek (raz jednak popełniła błąd, przez który straciła oko, aktualnie trwają prace nad wszczepieniem jej pewnego "specjalnego wizjera"). Można by rzec, że jest agentką idealną, dodatkowo w jej ciało zostały wpuszczone eksperymentalne nanoroboty, które szybko potrafią naprawić wszystkie "uszkodzenia", dzięki temu naprawdę trudno ją pokonać lub zatrzymać, jednak na razie są to tylko testy, więc zalecanym jest, aby nie nadużywać tego "dobra".
Uzbrojenie: S000 uwielbia broń białą, więc oczywistym było, że upatrzy sobie właśnie ten miecz i sztylet, który może wydawać się całkowicie zwyczajny, jednak oczywiście - taki nie jest. Broń ta jest w stanie rozgrzać się do tego stopnia, że bez problemu może przeciąć grube, metalowe drzwi, a jeśli naładuje się ją wystarczająco dużo, można nawet z niej strzelać (choć jest to mało opłacalne, ponieważ potem długo trzeba zbierać energię od nowa - nie potrafi się wtedy ogrzać nawet o jeden stopień, a także zasięg strzelania nie jest zbyt imponujący).

Ostatnio zmieniony przez Kunegunda (03-11-2015 o 17h03)

Offline

#15 11-11-2015 o 02h18

Miss'Żółtodziób
Depeshka
...
Miejsce: New York
Wiadomości: 9

Moje postacie to wojowniczki z gry Mortal Kombat.

Jade walczy kijem

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52577.jpg

Kitana walczy mieczem

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52578.jpg

Mileena walczy nożami

//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52579.jpg

Inspirowałam się tym obrazkiem:
//photo.missfashion.pl/pl/1/66/moy/52580.jpg

Offline

#16 11-11-2015 o 09h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Tak wiem, wiem, miałam dostać bana na wasze konkursy, ale plis.. ♥



Agentka Rose
Link do zewnętrznego obrazka
Jest słodka, wesoła i urocza, z pewnością ulubienica całej agencji. Jest również niezwykle inteligentna i jej specjalizacją są wszelkiego rodzaju komputery, roboty i inne cudeńka technologiczne. Jeśli trzeba coś zhakować, złamać szyfr lub otworzyć zamek elektroniczny, używa autohakera, który z zewnątrz wygląda jak tandetna suszarka.

Agentka Jaune
Link do zewnętrznego obrazka
Kobieta zagadka. Prawie nikt nie widział jej twarzy, którą zawsze skrywa pod maską. W dodatku potrafi się wszędzie przemknąć niezauważona i jeśli komuś na stołówce w agencji zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach kanapka, którą jeszcze przed chwilą miał na talerzu, z pewnością maczała w tym palce agentka Jaune. Jest cicha i skryta, ale za to skuteczna w tajnych akcjach i podkładaniu wszelkiego rodzaju podsłuchów, a nawet bomb. W razie wykrycia rozpyla gaz, który pozwala jej błyskawicznie zniknąć. (jeszcze się to nie zdarzyło, więc nie do końca wiadomo jak działa)


Agentka Mer
Link do zewnętrznego obrazka
Agentka Mer jest nielubiana w agencji, określana najgorszymi epitetami, jednakowoż nikt jej tego nie powie w twarz, gdyż uwielbia się bić i jest naprawdę brutalna. Ta niepozorna torebka w jej rękach zamienia się w swego rodzaju kiścień, którym z pewnością nikt nie chciałby oberwać. Krótko mówiąc, piękna, wredna i zabójcza.

Offline

#17 16-11-2015 o 21h17

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Hopsam do gory Naszego konika : D

Na dzień dzisiejszy mamy tylko 2 teamy godne podium, reszta bedzie troche naciągana, ktoś cos jeszcze sie postara?

Offline

#18 19-11-2015 o 21h42

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

A więc ja chciałabym przedstawić drużynę Kosiarzy! Od lewej Jun, szalony aktor, który podpisał pakt z szatanem, w środku Sora, szalony grabarz, a po prawej Kuro, kochający czerwony kolor były psychiatra. Ci trzej osobnicy łapią dusze Kosami Śmierci, zmodyfikowanymi tak, aby każdy z nich był zadowolony xD
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/gd/53047.jpg

Offline

#19 22-11-2015 o 10h42

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Odlotowe agentki – amerykańsko-francuski serial animowany, nadawany przez kanał telewizyjny Jetix. Serial został wyprodukowany przez studio Marathon. Wersja polska została opracowana przez IZ-Text Katowice.
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53171.jpg
Clover to przebojowa, pełna chęci do przygód dziewczyna. Jej zarozumiałość działa czasem jej najlepszym przyjaciółkom – Sam i Alex na nerwy. Mimo to Clover to wspaniała przyjaciółka gotowa pomagać przyjaciołom w potrzebie. Clover jest odważna i nie boi się wyrażać swego zdania publicznie.Ma przy sobie rozciągliwą maskare.
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53172.jpg
Alex-Alexandra to miła, przyjacielska oraz wrażliwa dziewczyna mieszkająca w Beverly Hills. Za jej zalety można uznać fakt, że zawsze jest chętna pomóc przyjaciołom w potrzebie oraz to, że jest miłą i sympatyczną osobą. Lecz Alex, jak każdy człowiek, ma wady. Alex jest wysportowana i dobrze zna sztuki walki, jednak często zdarza się jej coś rozbić rozlać lub przwrócić. Alex jest też dosyć dziecinna. Ale mimo wszystko dziewczyna ma dobre serce.Ma przy sobie Tornado w spray'u.
//photo.missfashion.pl/pl/1/67/moy/53173.jpg
Sam jest piękną intelektualistką gotową stawić czoła każdemu wyzwaniu. Jest to nie tylko najzdolniejsza uczennica Szkoły średniej w Beverly Hills, ale także agentka Światowej Organizacji Ochrony Ludzkości. Sam zachowuje się bardzo dojrzale, jak na agentkę przystało. Jej inteligencja nie raz wyciągnęła Agentki z opresji. Sam jest bardzo sympatyczna. Stara się być miła i tolerancyjna dla każdego, nigdy nie ocenia ludzi po pozorach, lecz gdy się zdenerwuje, lepiej z nią nie zadzierać. Sam ma zdolności przywódcze i dzięki temu jest doskonałą lideką.
Ma przy sobie przyssawkowe buty.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#20 23-11-2015 o 16h13

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

EJ *patrzy na zegarek* jutro mija czas dodawania prac do naszego konkursu!

Offline

#21 23-11-2015 o 16h55

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

Czas przedstawić Wam moje agentki, wiszące w poście na bloggerze od jakichś dwóch tygodni i czekające, aż przyjdzie mi ochota na wymyślenie opisu. xD


A oto właśnie one, poniżej przedstawione od lewej:


https://2.bp.blogspot.com/-XicRsccMcNQ/VkISR97dEzI/AAAAAAAAAgM/3QPtyKVfBig/s1600/Harmoszajki.png


"Przedstawiam Wam HARMOSZKI TEAM ratujący świat uczniów (mają w tym szkolny interes, lecz tylko wtedy, jak nie ma nic lepszego do roboty lub nowy odcinek się jeszcze ładuje). xD"



https://1.bp.blogspot.com/-UgYLmWb_ymA/VkYHOq-ABzI/AAAAAAAAAhk/Wmtw5YYy6Q8/s1600/majerankowa%2B%25286%2529.png

Stocking!
Pończocha, zapalczywa fanka yaoi i (sądząc po rysunkach Serowej) kobieta z wiecznie krwawiącym nosem!
Jej specjalnymi umiejętnościami są:
"Czytanie yaoi nawet podczas lekcji, umożliwione dzięki umiejętności kontrolowania umysłów (wyłącznie) nauczycieli".
Jest to możliwe dzięki jej długopisowi. Umożliwia on udawanie, że to, co trzyma w dłoni, to nie tom mangi, lecz notatnik!


https://4.bp.blogspot.com/-FIbUDGOc_H4/VkYHOgHv_gI/AAAAAAAAAhs/RrGot8ZIPgg/s1600/majerankowa%2B%25285%2529.png

PiezegDarczu!
Piesołak, najbardziej tajemnicza kobieta z timku. Chodzą pogłoski, że rysuje najlepiej, ale nikt tego nie wie, bo bardzo rzadko jej prace ukazują się w Harmoszkowym Missarcie.
Jej specjalnymi umiejętnościami są:
"Dzięki swojemu spojrzeniu zbitego psiaka, NIGDY nie zarobiła uwagi oraz nie została po lekcjach, wysoce rozwinięta umiejętność pozwala również na wychodzenie ze szkoły o dowolnej porze!"
Możliwe, że jej tajemnica została odkryta... Wymyka się ze szkoły jako pies!


https://4.bp.blogspot.com/-Ta0BkLXfKVE/VkYHOlQ89TI/AAAAAAAAAho/qnaaUXM_Jls/s1600/majerankowa%2B%25284%2529.png

Serowakanapka!
Seksowna diablica, ma masę czasu na rysowanie i nieźle jej to wychodzi. Lubi strzelać karniaki i naginać regulaminy, nawet te ustalone przez nią.
Jej specjalnymi umiejętnościami są:
"Niewidzialność, ściąganie na sprawdzianach oraz unikanie kolejki w sklepiku rozwinięte na najwyższym lvlu (taki robin hód dla nieudolnych uczniów)."
Uczniów spod sklepiku odgania swoim czarnym batem (chociaż aktualnie ma szpicrutę do popędzania Piezga).


~ Wszystkie cytaty pochodzą ze zgłoszenia Serowejkanapki w Miss Da Vinci ~


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#22 25-11-2015 o 10h57

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Skoro już po 24 myślę, że chyba już można wytypować swoje faworytki
Moja to ( nikogo nie zaskoczę pewnie):
Yubin jak tylko zobaczyłam jej asasynki, od razu skradły moje serducho i to na nią oddaje swój głos.  Na wyróżnienie zasługują również
Kunegunda
oraz
Lajna


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#23 25-11-2015 o 11h25

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Moje faworytki to:
-Zupka
-Depeshka
-Saeniver
A na wyróżnienie zasługuje Majerankowa


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#24 25-11-2015 o 15h15

Miss'Superstar
Majerankowa
Beemoov ogarnij się
Wiadomości: 27 291

A mi się najbardziej podobają Rebeka7 i @Zupka. <3


https://66.media.tumblr.com/a79585b15b7fc52ce6d27f2f9814a19b/tumblr_inline_op9jh0YOA71t67szg_540.gif

Offline

#25 25-11-2015 o 16h15

Miss'towarzyska
Rebeka7
I don't know what I want, so don't ask me. ~Piesełek~
Miejsce: Polskie Ikebukuro - jestem tu wcieleniem Izaya'i
Wiadomości: 2 381

Jak dla mnie najlepszy jest team Majerankowa
Dlaczego ja na to nie wpadłam xD Genialne ! Nawet nie patrze na inne stylizacje (są świetne ;P - @Zupka) Zioło ma wygrać ^v^
Jaka skleroza - spodobał mi się tez team Lajna (ale zapomniałam to napisaćTuT)

Ostatnio zmieniony przez Rebeka7 (25-11-2015 o 21h09)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2