Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 26-09-2015 o 22h39

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49971.jpg
Konkurs polega na stworzeniustylizacji inspirowanej
postaciami z Disneya (pewnie każdy wie o co chodzi, więc nie
będę się rozpisywać).  Może to być cosplay lub luźniejsze nawiązanie do tematu.

REGULAMIN
1. Przestrzegamy regulaminu forum i miniregulaminu działu
2. Stylizacja ma być zdjęciem z szafy
3. Stylizacja nie może zawierać więcej niż dwa elementy z jednego kompletu lub zdjęć z gwiazdami
4. Opis musi mieć minimum 2 zdania
5. Czas wysyłania zgłoszeń trwa do 26 października do godz. 20.00
6. Wyniki i nagrody pojawią się do dwóch tygodni od zakończenia konkursu

NAGRODY
One pozostaną moją tajemnicą

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49972.jpg

Ostatnio zmieniony przez hmurka444 (25-10-2015 o 20h14)

Offline

#2 26-09-2015 o 23h24

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Piotruś Pan w końcu dorósł, dzieci opuściły Nibylandię i znalazły rodziny, które  się nimi opiekują, kapitan Hak zoperował rękę. Przyszła kolej na Dzwoneczka, bo została sama, juz dorosła elfica nie potrzebuje przy sobie gromadki niesfornych dzieciaków. W końcu w spokoju może zająć się tym, co lubi najbardziej, a mianowicie robieniem na drutach! Ha! Pewnie żadna z was nie wiedziała, że Dzwoneczek lubi dziergać szaliki, czapki, sweterki itp. Ale to robi w wolnym czasie, a zawodowo to juz inna bajka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png założyła fermę dla królików XD
Otóż drogie misski przedstawiam wam już nie małego Dzwoneczka, a dorosłego Dzwonka <3

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49987.jpg


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#3 29-09-2015 o 23h18

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Miałam spory dylemat, którą bajkę wybrać, ponieważ wychowałam się na produkcjach Disneya i każdą lubię równie mocno. Ostatecznie mój wybór padł na "Zakochanego Kundla" (org. Lady and the Tramp"), do której to historii mam wielki sentyment i która jest jedną z nielicznych, przy których pewnie nawet teraz bym się popłakała (ten hycel i schronisko były naprawdę strasznymi scenami). Wracając jednak do sedna, bo trochę zbaczam z głównego tematu - postanowiłam przedstawić główną bohaterkę - suczkę Lady - w wersji ludzkiej. Starałam się dopasować jej strój do czasów, w których rozgrywa się opowieść (czyli chyba współczesnych Waltowi Disneyowi, ale ręki sobie za to uciąć nie dam).
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/50128.jpg

kilka inspiracji

Offline

#4 01-10-2015 o 18h21

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Fantasia 2000 - jeden z fajniejszych tworów Disney'a, zlepek krótkich filmów opowiadających rozmaite historie. Ja wybrałam Ducha Wiosny, który pod postacią zielonej wróżki budzi świat do życia po zimie. Radosny duszek, który pięknie obrazuje tę kwitnącą porę roku to jedna z moich ulubionych postaci - pięknie zanimowana i o wspaniałej mimice! Sama opowieść też jest intrygująca, polecam, można ją znaleźć na yt. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50187.jpg

W zgłoszeniu zawarłam motyle, które towarzyszą Duchowi Wiosny podczas przebudzenia oraz liczne kwiaty, które tworzy.

Ostatnio zmieniony przez nivata (01-10-2015 o 18h22)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#5 01-10-2015 o 21h41

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Cóż, jako że nie chciałam przedstawiać żadnej dobrej postaci z Disneya. A jednak zawsze bardziej wolałam te złe, postanowiłam zrobić Dr. Faciliera z bajki Księżniczka I Żaba. Moim zdaniem jest jedną z lepszych postaci. C:

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50199.jpg

Inspiracja:

https://31.media.tumblr.com/e54569598c18040e9029b5f09b32ae8a/tumblr_moe3zlLBqo1s4zjvuo1_500.gif

Link do zewnętrznego obrazka

Link do zewnętrznego obrazka


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#6 02-10-2015 o 21h37

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Postanowiłam podejść do tematu po swojemu, czyli w klimatach historii mody.



//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50243.jpg

     Oto realistycznie wyglądająca Bella z "Pięknej i Bestii" (prawdopodobnie XVIII w).
     Po tym, jak Claire Hummel opublikowała swoje prace przedstawiające księżniczki Disneya ubrane stosownie do epoki, w której teoretycznie żyły, w tym temacie zrobił się prawdziwy boom (całkiem niezły jest jeszcze ten filmik na YT). Ja postanowiłam przedstawić Bellę w ozdobnej i szerokiej sukni robe à la française, nawiązującej kolorem do jej najbardziej znanego stroju z bajki (ma też różę, jakby ktoś dalej wątpił). W ręku trzyma wachlarz - nieodłączny atrybut damy. Jako że po ślubie Bella, jako żona księcia, najpewniej obracała się w arystokratycznych kręgach, nie mogłam pominąć obowiązkowej wówczas (zwłaszcza w tzw. "socjecie") wysokiej peruki oraz doklejanego pieprzyka pod okiem.

PS Peruka nie jest: a) biała, bo jej zwyczajnie nie widać wtedy na tle forum; b) szara, bo nie chcę robić z Belli siwej staruszki, a poza tym akurat ten kolor włosów ma na MF brzydką, starą, grubą kreskę. Więc zrobiłam ją tak jasną, jak tylko mogła być bez popadania w oczywisty blond, a potem wyobraziłam sobie, że jest biała -.-'


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#7 03-10-2015 o 17h26

Miss'wow
...
Wiadomości: 516

Współczesna Księżniczka Dżasmina

Link do zewnętrznego obrazka

Słów Kilka


Offline

#8 03-10-2015 o 18h35

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Po naprawde długim zastanowieniu doszłam do wniasku że mam ochote na cos nie ludzkiego xD Po ciężkich poszukiwaniach wpadłam na dawno przez wszystki zapomniany przeuroczy film wspolnej produkcji  Pixar Animation Studios i Walt Disney Pictures (wiec chyba mozna to uznac za postac Disneya? oby *w* )
Zatem przedstawiam stylizacje  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif Eve /modules/forum/img/smilies/epingle.gif :3


Link do zewnętrznego obrazka

Cięzko bylo zrobic stylizaje kropka w kropke dlatego potraktowałam jej postac bardziej jako inspiracje.

Link do zewnętrznego obrazka

(zeditowany zgodnie z umową:3)

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (10-10-2015 o 19h59)

Offline

#9 04-10-2015 o 22h13

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Jasmina

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50328.jpg

"Dżasmina jest córką sułtana, która ma dosyć swoich obowiązków jako "księżniczka", a w pałacu czuje się jak w "klatce". Pewnego dnia ucieka w przebraniu wieśniaczki i udaje się na bazar, gdzie poznaje sympatycznego żebraka Aladyna, w kórym się zakochuje ze wzajemnością. Gdy strażnicy przyszli ją zabrać z powrotem do pałacu, wiedziała że już nigdy go nie zobaczy. Jednak między nią a Aladynem dochodzi znów do spotkania, bo młodzieniec chcąc zaimponować księżniczce z pomocą Dżina zmienia się w księcia. Niestety Dżin został porwany przez wezyra sułtana - Dżafara, a Dżasmina staje jego niewolnicą. Z pomocą przybywa jej Aladyn" - żródło - Disney Princess Wikia

Offline

#10 08-10-2015 o 15h52

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

Ja zainspirowałam się ostatnimi czasy "Flecistą z Hameln" i tak szczerze mówiąc, zastanawiałam się czy znajdzie się taki konkurs na który będę mogła go/ją zgłosić, a tu jak znalazł ^^
Historia opowiada o pladze szczurów, które nawiedziły Niemcy w 1284 roku. Wynajęty przez mieszkańców szczurołap za pomocą muzyki płynącej z cudownego fletu wywabił szczury, które następnie utopiły się w Wezerze. Gdy po wykonanej pracy odmówiono szczurołapowi obiecanej zapłaty za pozbycie się gryzoni, ten w podobny sposób wyprowadził w nieznane wszystkie dzieci z Hameln.
Ja jednak postanowiłam zamiast dzieci i szczurów, wykorzystać zwierzątka, które na jego/jej polecenie robią wszystko co im rozkaże ;]
//photo.missfashion.pl/pl/1/56/moy/44351.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#11 08-10-2015 o 16h02

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Jako, że jest mało zgłoszeń to dołączę.

Link do zewnętrznego obrazka

No, więc przedstawiam wam Ariel~!

Jak wszyscy pewnie wiemy Ariel pomimo zakazu ojca wypłynęła na ląd i uratowała księcia Eryka od katastrofy jego statku. Po tym wydarzeniu zakochała się w nim. Oddała głos Urszuli w zamian za nogi, żeby móc pozostać na zawsze z ukochanym. Na szczęście z pomocą swoich przyjaciół Ariel udało się pokonać Urszulę i odzyskać głos. Do tego jej ojciec pozwolił zostać jej na lądzie z Erykiem.

Offline

#12 09-10-2015 o 15h19

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Smutek

Link do zewnętrznego obrazka

Moja stylizacja przedstawia Smutek z jednego z najnowszych filmów Disneya "W głowie się nie mieści". Postać ta jest oczywiście personifikacją smutku, widzi tylko negatywne strony życia, praktycznie bez przerwy płacze i ciągle pogrąża się w depresji, pomimo że Radość robi co może, aby nie była takim ponurakiem. Smutek potrafi sprawić, że szczęśliwe wspomnienia przechowywane w złotych kulach stają się smutne tylko przez sam dotyk, wtedy kule zmieniają barwę na niebieski. Kul jako takich nie miałam, ale pozwoliłam sobie użyć serpentyn, które są też utożsamiane z wesołością. Te złote to te od Radości, a niebieskie zostały już dotknięte przez smutek i zmieniły kolor.

Ostatnio zmieniony przez Kunegunda (09-10-2015 o 15h22)

Offline

#13 09-10-2015 o 15h54

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Pomyślałam, że wykorzystam to jakoś, że moja miss ma ciemny odcień skóry.
Chciałam też zrobić coś trudniejszego, więc padło na zwierzę.
I taka oto przedstawiam wam Pana, którego chyba każdy kojarzy.

Skaza z "króla lwa"
http://i61.tinypic.com/28tys8i.png
Link do zewnętrznego obrazka

Chyba każdy też pamięta słynną scenę ze Skazą i Mufasą. To tragiczne wydarzenie. A w mojej kreacji są piórka, bo Skaza próbował zjeść Zazu. Jedli co popadnie by nie umrzeć z głodu.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#14 10-10-2015 o 13h58

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 4

Przedstawiam Dżina z bajki pt. ,,Alladyn". Moja stylizacja zainspirowana została tym zdjęciem: klik! Nie chciałam robić czegoś typowego jak np. księżniczki i padło na Dżina.
Link do zewnętrznego obrazka
Jak wiadomo Alladyn uratował lampę, mieszkanie Dżina, który później spełnił jego marzenie.

Offline

#15 11-10-2015 o 21h25

Miss'nieobczajona
arturek1233212223
...
Wiadomości: 16

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50604.jpg
No to ja wpadam ze swoją Roszpunką z filmu Zaplątani. To była i jest zdecydowanie moja ulubiona bajka Disneya. Oglądam ją odkąd pamiętam.

A tu kilka słów:

Julek, młody człowiek o awanturniczym usposobieniu, jest niezwykle pewny siebie. Chciałby zrobić wielki skok, który pozwoliłby mu prowadzić luksusowe życie, o jakim marzy. Na razie musi uciekać jednak przed swymi przeciwnikami. Jednym z nich jest Maksimus – gwardyjski koń, który za punkt honoru postawił sobie schwytanie sprytnego złodziejaszka. O to samo chodzi braciom Karczybykom, chcącym zemścić się na Julku i odzyskać skradziony przez niego łup. Zmykając przed prześladowcami Julek znajduje schronienie w opuszczonej wieży i zostaje w niej uwięziony przez pełną temperamentu Roszpunkę. Jak się okazuje dziewczyna została zamknięta w odosobnionej wieży przez swoją matkę, która chce wykorzystać jej magiczne włosy, aby wiecznie przedłużać swoją młodość. Imponująca pomysłowością Roszpunka jest bardzo ciekawa świata i dobija targu z Julkiem w sprawie ucieczki z wieży.


//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49519.jpg

Offline

#16 11-10-2015 o 21h55

Miss'wtajemniczona
sandra88
...
Miejsce: Camelot
Wiadomości: 1 850

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50606.jpg
Może i trochę naciągane, ale to inspiracja a nie cosplay, więc... /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
Moja postać wciela się w trochę skromniejszą z ubioru wersję białej królowej z filmu "Alicja w krainie czarów" Ta postać jest  kompletnym przeciwieństwem królowej Kier- dobra, miła i troskliwa dziewczyna, dbająca o inne istnienia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/b2/10/f5/b210f572ecec0569636625aa42608307.jpg

Ostatnio zmieniony przez sandra88 (11-10-2015 o 21h56)


https://68.media.tumblr.com/ea717e89625bf147da9be71223bff3c8/tumblr_ocxa88MzGe1rdhap4o1_500.jpg
























































































































































































































Offline

#17 13-10-2015 o 16h41

Miss'ok
Luna101
...
Miejsce: Fort z poduszek i koca :>
Wiadomości: 64

Widzę, że ktoś mnie już uprzedził (w kwestii filmu), ale i tak odkopałam mój stary strój.

Przedstawiam wam Kiarę z filmu ,,Król Lew 2: Czas Simby''

OPIS

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50715.jpg

GIFY Z KIARĄ

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Luna101 (13-10-2015 o 16h41)


//photo.missfashion.pl/pl/1/72/gd/57205.jpg

Offline

#18 13-10-2015 o 18h36

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Moja stylizacja przedstawia Maleficent główną postać z filmu pełnometrażowego "Czarownica"  wytwórni  Walta Disneya. Jest to Maleficent ,która odzyskała swoje skrzydła dzięki miłości do księżniczki Aurory jako matka chrzestna.(ta zła)

//photo.missfashion.pl/pl/1/45/moy/35233.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#19 14-10-2015 o 12h59

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50738.jpg
Moją inspiracją były wyglądy (dlaczego wygląd, a nie stroje - o tym zaraz) postaci z filmu Tron: Dziedzctwo. Makijaż i twarz wzrorowałam na Gemie. Z pewnym wyjątkiem ust, gdyż chciałam przedstawić zdziwienie wciągniętej do świata osoby. Ubiór natomiast, jak można się domyśleć, strojem głównego bohatera (Sam Flynn). Miss trzyma w ręce dysk, a nad jej głową unosi się jeden z nich, lecz przeciwnika. Myślę, że nie odleciałam zbytnio od tematu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png.

Offline

#20 14-10-2015 o 19h51

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Latający dywan

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50771.jpg

Postanowiłam nie iść na łatwiznę i, trochę na siłę, szukałam czegoś
nieludzkiego, oryginalnego i niezwykle trudnego do przedstawienia.
Nie znalazłam.

Kiedy zobaczyłam latający dywan, stwierdziłam: może być.
Nie był aż tak trudny i oryginalny, ale nie przedstawiał człowieka,
a o to mi głównie chodziło. Jak mi wyszło, sami ocenicie.
Mam nadzieję, że dokonałam dobrej decyzji, bo, z tego co
pamiętam, można zgłosić tylko jedną stylizację  /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/sad.png


Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#21 16-10-2015 o 18h08

Miss'całkiem całkiem
Dryad
✿✿✿✿✿✿✿✿✿✿
Miejsce: Fantazja
Wiadomości: 154

Nivata uprzedziła mnie, robiąc (naprawdę świetny <3) cosplay Spring Sprite D;
nie chcąc się ośmieszyć (tym bardziej, że dopiero zaczynam "przygodę" z cosplayami) postawiłam na coś zupełnie innego ^^

http://i62.tinypic.com/2d1qukm.png

Jest to "biedna, stara babunia" - drugie oblicze Złej Królowej - z bajki "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków". Wybrałam ją, ponieważ jest największą paskudą, ze wszystkich postaci, z bajek Disneya.^^ Niestety moja stylizacja nie posiada tego uroczego nochala, no ale nic nie mogę poradzić C;
mam nadzieję, że się spodoba /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

http://i61.tinypic.com/2iqhi6e.jpg  http://i60.tinypic.com/2n8zxav.jpg

Ostatnio zmieniony przez Dryad (16-10-2015 o 18h11)

Offline

#22 19-10-2015 o 13h13

Miss'całkiem całkiem
Yuya
...
Miejsce: Kwidzyn
Wiadomości: 84

Mam szczęście bo mnie nikt nie uprzedził <3
Link do zewnętrznego obrazka
Prezentuję oto Mal z nowego filmu Disney'a "Następny". Jest to córka Diaboliny. Urodziła się wśród wygnańców i od dziecka wpajano w nią jak być złą. W ręku trzyma ona różdżkę, którą matka kazała jej ukraść dobrej wróżce.
Link do zewnętrznego obrazka

Ostatnio zmieniony przez Yuya (19-10-2015 o 13h16)

Offline

#23 25-10-2015 o 20h10

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Termin trwania konkursu mija
jutro o godzinie 20.00!
Zachęcam do zgłaszania się!

Offline

#24 25-10-2015 o 21h20

Miss'nieobczajona
noriko1999x
...
Wiadomości: 42

Będąc jeszcze w przedszkolu uwielbiałam Disneyowską Legendę o Sennej Dolinie , która wydawała mi się przerażająca. Dlatego postanowiłam zrobić Jeźdźca bez głowy ,postać ta kiedyś mnie przerażała teraz mnie śmieszy.
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51471.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51472.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43820.jpg

Offline

#25 25-10-2015 o 21h42

Miss'całkiem całkiem
Rosali
...
Wiadomości: 100

Moja miss przedstawia taką trochę własną wersję bestii z bajki ,, piękna i bestia '' .
O tuż głównie dlatego , że bestia to kobieta , a ,, piękna to książę który zakochał się w niej . Spotkali się poraz pierwszy przy strumieniu w zaczarowanym lesie . Było tam ciemno a nasza bohaterka była w płaszczu .
Rozmawiając z młodzieńcem na początku nie pokazywała się . Opowiedziała tylko o klątwie , która zła wiedźma na nią rzuciła , oraz o tym , że nie może wrócić do domu . Przyprawia ona bowiem wszystkich o gęsią skórkę i strach . Dlatego też uciekła z rodzinnego miasta .Młodzieniec mimo iż jej nie widział był nią oczarowany . Nigdy wcześniej nie miał nikogo z kim mógłby porozmawiać . Dlatego też nawet gdy dowiedział się o jak wygląda nie przeraziło go to . Młodzi spotykali się często wieczorami w tym samym miejscu ,o północy . Aż w końcu z przyjaźni przerodziła się wielka miłość ( dalej znacie historię . Chcieli zabić ją wieśniacy - w mojej wersji  opiekun księcia dowiedział się o jego ,, przyjaciółce '' i rozpowiedział w mieście , że jest ona czarownicą , złym potworem , który opętał młodego władcę - chcieli ją zabić itp. na końcu młodzieniec uratował dziewczynę , pocałował ją i potem , żyli razem długo i szczęśliwie ) <- takla skrócona historia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
//photo.missfashion.pl/pl/1/65/moy/51475.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3