Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 23-09-2015 o 16h03

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Link do zewnętrznego obrazka

Na palcach jednej ręki mogłabym zliczyć osoby, które nigdy
nie oglądały choćby jednego filmu Marvela. Bo któż tego nie
lubi? Sensacyjny Spider-Man, zabawny i niezwykle wciągający
Iron Man, a może porywczy Thor?

Waszym zadaniem konkursowym będzie stworzenie stylizacji
inspirowanej produkcją Marvela. Może to być cospley, albo tylko
luźne nawiązanie. Wybór naturalnie należy do Was :]
Link do zewnętrznego obrazka
R E G U L A M I N
• Przestrzegamy regulaminu forum i MiniRegulaminu działu •
• Można zgłosić max dwie stylizacje, pod warunkiem, że będą
przedstawiać postacie z dwóch różnych filmów •
• Stylizacja nie może zawierać więcej niż dwa elementy z jednego kompletu •
• Opis musi mieć minimum 4 zdania i tym razem, obiecuję, sprawdzę to •
• Czas na wysyłanie zgłoszeń macie do 10 października do godziny 20:00 •

N A G R O D Y
Nagrodami będą oczywiście rysunki, z czego:
• dla I miejsca przewiduję kolorowy rysunek całej miss,
wykonany wybraną przez zwycięzcę techniką
• dla II miejsca przewiduję kolorowy obrazek miss około do połowy,
wykonany taką techniką, jaką mi akurat będzie wygodnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
• dla III miejsca przewiduję kolorowy portret miss, taką techniką,
jaką sobie wymyślę

Wyróżnienia mogą być, tak samo jak podwójne podium czy nagroda
publiczności, ale zależy to od liczby zgłoszeń. Liczę na Was :]

Link do zewnętrznego obrazka
* sorki, ostatnio mam fazę na gify xd *

Offline

#2 23-09-2015 o 17h08

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

No to ja zgłoszę się pierwsza!
Mistique jest czarnym charakterem z X-menów. Jej moc umożliwia jej zmianę swego wyglądu zewnętrznego. Jako "zmiennokształtna" potrafi ona podszyć się pod każdą osobę. Jej zmiana jest kompletna, idealnie naśladuje linie papilarne, kształt siatkówki, barwę głosu czy nawet język ciała. Mój brat zawsze prosi żebym z nim obejrzała jakiś film Marvela (spider-mana ogląda odkąd miał 3 lata, więc wszystkie części znam już na pamięć).
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49781.jpg
i moja inspiracja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49782.jpg

Offline

#3 23-09-2015 o 18h45

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Nium Nium  w głebocie duszy marzyłam o takim końkursie :3
Link do zewnętrznego obrazka
Wybieranie postaci zajęło mi naprawde bardzo ktorko poniewaz miałam taką rozterke ktorego bohatera przedstawie ze prawie umarłam.
Na szczescie uratowal mnie obrazek przedstawiajacy wszystkich marvelców oraz palec ktory po omacku trafił wlasnie na Storm
(pozdrawiam cie palcu ;-; dzieki ze jestes)

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49786.jpg

Nie inspirowałam sie konkretnie jednym z jej strojów ale całokształtem, stworzyłam cos w rodzaju uniwersalnego stroju który po trochu zawiera sie w kazdej wersji : p
Superbohaterskosc podkresliłam ubierajac jej majtki na rajstopy <3
a chmury i przezroczysty szal przedstawiaaj moce ktorymi włada :3

le inspiratjon
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/11/8a/7e/118a7e94be9858f7c20037d59f4e4218.jpg

Offline

#4 23-09-2015 o 20h59

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Jak dziś pamiętam swoje pierwsze spotkanie z Marvelem, kiedy jako kilkuletnia dziewczynka włączyłam kanał Fox Kids i trafiłam na kreskówkę x-men. To zapoczątkowało moją miłość do X-menów, która jest moją ulubioną grupą superbohaterów, a także zaczęło zainteresowanie tematem uniwersum marvelowskiego. Z grupy profesora X najbardziej polubiłam Rogue - ale nie tą emo Rudą z filmów czy X-men Evolution emitowanego na Cartoon Network, tylko tą oryginalną, pewną siebie, kobiecą, seksowną flirciarę, która poza odbieraniem energii i mocy przez dotyk potrafiła supersiłą rozwalić przeciwnika. A do tego potrafiła latać! (tak, wiem, to nie do końca "jej" talenty, ale to pomijamy) Do tego zgłoszenia wykorzystać postanowiłam mój stary cosplay jeszcze z angielskiej wersji, zrobiony chyba z rok temu. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49793.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



A żeby przerwać chwilową dominację kobiet w tym temacie zgłaszam też zrobionego dziś Kapitana Amerykę! Nie jest może moim ulubionym bohaterem marvelowskim, ale ostatnio pożyczyłam parę komiksów od znajomej i przekonuję się powoli do tego mięśniaka, który zdecydowanie przyciąga wzrok, zwłaszcza w produkcjach filmowych. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png Ponieważ nie ma pasującej tarczy, która nie może być absolutnie inna, niż jest w oryginale, postanowiłam dorzucić Kapitanowi jego kozacki motor! No i myślę,że gwiazdki na butach w zamian za gwiazdę z piersi robią robotę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49800.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez nivata (24-09-2015 o 00h06)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#5 23-09-2015 o 21h48

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684


Natasha Romanoff ( Black Widow )
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/b0/9a/d0/b09ad09669aac5bc0a4bb6ffa6819ade.jpg

Na początku jest wprowadzona jako sowiecki szpieg. Później uciekła do Stanów stając się agentem T.A.R.C.Z.Y.- fikcyjnej agencji szpiegowskiej. Jest członkiem zespołu superbohaterów ''Avengers''. Często przedstawiana jako Femme Fatale lub Czarna Wdowa.
Inspirację(Cosplay) na strój Natashy wzięłam z filmy ''Avengers''


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#6 24-09-2015 o 15h58

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Widząc ten konkurs od razu mi na myśl przyszedł mój ulubieniec - Blade. Wybrałam wersję filmową.
http://i59.tinypic.com/3havl.png
Mój Blade trzyma miecz i sztylet, bo jak pamiętacie w mieczu Blade'a był ukryty mały nóż.(Nawet jak robią repliki tych mieczy to wraz z tym nożem).
Link do zewnętrznego obrazka


Ja się tylko zastanawiam jak Wesley Snipes potrafił tak poruszać się w tym płaszczu (skakać, bić się, wymachiwać)? Sama mam taki długi płaszcz i on bardziej przeszkadza, niż pomaga.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#7 24-09-2015 o 16h10

Miss'wow
Anime5867
Nicpoń.
Miejsce: Silent Hill
Wiadomości: 618

Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka
Hawkeye (prawdziwa tożsamość: Clint Barton)
Po wypadku samochodowym rodziców, razem z bratem trafili do sierocińca, z którego uciekli i wstąpili do cyrku. Tam Barton nabył swoje umiejętności, m.in. w mistrzowskim posługiwaniu się łukiem i w sztukach walki. Podczas ważnego skoku Clint celowo włączył alarm. On i  grupa cyrkowców zostali złapani, lecz Nick Fury zaproponował mu pracę dla T.A.R.C.Z.Y


Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

[/center

Offline

#8 24-09-2015 o 19h50

Miss'całkiem całkiem
Indolentia
...
Miejsce: Górny Śląsk
Wiadomości: 125

Jak tylko zobaczyłam konkurs, to od razu wiedziałam, że muszę wziąć w nim udział i kogo powinnam zrobić.

Agentka Peggy Carter
Link do zewnętrznego obrazka

Może i Peggy Carter nie jest superbohaterką, nie posiada nadzwyczajnej siły czy też nie jest mutantem, to jednak moim zdaniem, jest jedną z najciekawszych postaci całego marvelowskiego świata. Brytyjka, członki SSR, a później jedna z założycielek S.H.I.E.L.D. Z czerwoną szminką na ustach i z pistoletem w dłoni agentka Carter pokazała, że świetnie radzi sobie w kryzysowych sytuacjach, przy okazji nieźle kopiąc tyłki wszystkim facetom, którzy mają ją za nieporadną kobietkę. Zdecydowanie nie jest ona tylko "ładnym dodatkiem do fabuły" i jej jedyną rolą nie jest bycie ukochaną Kapitana Ameryki, co zresztą moim zdaniem świetnie pokazała w serialu Agent Carter gdzie pokazała jak wiele umiejętności posiada.
A przy tworzeniu postaci inspirowałam się przede wszystkim promującym serial plakatem, bo czerwony kapelusz Peggy dla mnie jest już nieodłącznym elementem tej postaci.

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)




Emma Frost
Link do zewnętrznego obrazka

Emma Frost niekoniecznie jest moją ulubioną postacią, ale chyba fakt, że ostatnio obejrzałam ponownie X-men: First Class sprawił, że od razu wpadła mi do głowy jako druga postać do zrobienia. Emma jest potężną telepatką, ale oprócz tego posiada ona zdolność przemienienia swojego ciała jak i włosów w diament. Sprawia to, że jej skóra jest niezwykle twarda i niezwykle trudna do przebicia. Niezwykle pewna siebie kobieta, świadoma siebie i niewątpliwie wielbicielka skąpych strojów. Uważała ona zresztą, że dzięki temu przyciąga uwagę mężczyzn, co później wykorzystywała we własnych celach, tworząc ze swojego ciała dodatkową broń w jej arsenale.

Ostatnio zmieniony przez Indolentia (24-09-2015 o 19h51)

Offline

#9 25-09-2015 o 21h58

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Nie jestem jakąś wielką fanką Marvela, ale znam i (niektórych nawet) lubię bohaterów z tej wytwórni ^-^
Pierwszym z nich jest Susan Storm, znana jako Invisible Woman.
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/49906.jpg
Reed Richards wraz z przyjacielem, Benem Grimmem i dziewczyną, Susan Storm oraz jej bratem Johnnym wyruszył w podróż kosmiczną, by odkryć tajemnicę kodu genetycznego człowieka. W przestrzeni wystąpił wybuch nieznanej energii. Pod jej wpływem badacze posiedli nadprzyrodzone moce, które odmieniły ich życie. Przyjaciele stali się Fantastyczną Czwórką, na której czele stanął Reed. Susan przejęła przezwisko Niewidzialna Kobieta. Potrafi stać się niewidzialną i stwarzać pole ochronne za pomoca umysłu, nie tylko wokół siebie.


Drugim jest Jean Grey Summer (Phoenix).
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/49907.jpg
Jean dołączyła do X-Men pod pseudonimem Marvel Girl. W zespole odgrywała znaczącą rolę. Tam również zakochała się w koledze z zespołu, Cyclopsie, za którego później wyszła za mąż.
W wyniku wypadku, jej ciało połączyło się z mistyczną istotą, zwaną Phoenix. Po tym wydarzeniu jej zdolności znacząco wzrosły. W wyniku syntezy z istotą Phoenix zyskała nadzwyczajne zdolności – stała się jedną z potężniejszych istot w Uniwersum Marvela.

Opisy z Wikipedii tak bardzo...

Offline

#10 26-09-2015 o 07h50

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

White Rabbit - jej prawdziwe imię to Lorina Dodson, jest zwykłym człowiekiem który bardzo dobrze potrafi wykorzystać technologię. Jej strój jest wzorowany na królika z Alicji w krainie czarów z połączeniem stroju króliczka playboy'a. Jest bardzo elokwentna i ma wielką wiedzę na temat literatury, jak i w byciu psychopatą ;]
Jej bronią jest parasolka-karabin z ostrą amunicją oraz wybuchające marchewki, do tego posiada Jet-buty, vana - którego nazywa Bunnymobile'em, genetycznie zmodyfikowane króliki i wielkiego robota-królika. Jest złym charakterem i wrogiem Frog-man'a.
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/49928.jpg




Szczerze zastanawiałam się nad drugą postacią, ponieważ bardzo dużo postaci z Marvela jest ze sobą powiązanych. Po dłuższym namyśle postanowiłam ją tu wstawić.

Black Cat - jej prawdziwe imię to Felicia Hardy, jest córką znanego włamywacza i pokrótce zawsze chciała być taka jak on. Jej strój ma wbudowane urządzenie, które zapewnia jej o wiele większą moc, zwinność i szybkość, po raz pierwszy przywdziała strój ratując ojca z więzienia, który niedługo potem umarł. Rozstawiając pułapki na swoich nieprzyjaciół sprawiała wrażenie, że przynosi im pecha. Była dziewczyna Spider Man'a.
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/49927.jpg


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#11 27-09-2015 o 00h19

Miss'ujdzie
DarkWarrior
"Now your hatred has become your strength. At last the dark side is your ally..."
Miejsce: Lidzbark
Wiadomości: 182

Od razu mówię: nie jestem zbyt dobra w cospley'ach. Moja stylizacja miała przypominać Lokiego, czarny charakter w filmach i (z tego co wiem) w komiksach o Thorze, oraz w pierwszej części Avengersów. Jest to moja ulubiona postać. W produkcji Marvela, Loki jest bratem Thora, który ma obsesję na punkcie władzy i za wszelką cenę chce ją zdobyć. Nieważne jak, nieważne gdzie; ważne, by ją mieć
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49991.jpg


"No one can make it better, take control - there is now or never!" - Skillet "Sick of it"

https://66.media.tumblr.com/b86206d6f1bff4094e7b877011ab93e7/tumblr_nqw9m4wC2Y1qd479ro1_500.gif

Offline

#12 27-09-2015 o 17h16

Miss'na całego
Seite
Hi ^^
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 361

W kreskówce jej nie lubiłam, ale postanowiłam ją stworzyć. Oto Jubilee.
Poszukiwaczka przygód, aktorka i artystka uliczna. Jubilee jest w stanie wytworzyć oraz mentalnie kontrolować eksplozje plazmatyczne w postaci kolorowych fajerwerków. Może je także wchłaniać z powrotem do ciała bez żadnej szkody. Siła "fajerwerków" często zależy od stanu emocjonalnego Jubilee, im jest bardziej zła, wystraszona czy zestresowana tym potężniejsze stają się jej moce.
Wiki
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/50007.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)



Drugą postacią jest Enchantress.
Posiada wszystkie zdolnoci przeciętnego asgardczyka. Zdolności magiczne na wysokim poziomie, które pozwalają jej na wiele różnych manipulacji. Używa magii, abyutrzymać swoje piękno. Zaczarowała swoje usta, przez co potrafi sprawić pocałunkiem, że każdy mężczyzna stanie się jej niewolnikiem na około tydzień, po tym czasie musi ponownie użyć pocałunku. Potrafi również wyleczyć każdy swój uraz. Posiada wysoką inteligencję i widzę o asgardzkim mistycyzmie.
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/50052.jpg

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Seite (28-09-2015 o 18h06)


The sky is the limit - your sky, your limit...
//photo.missfashion.pl/pl/1/71/gd/56556.jpg

Offline

#13 28-09-2015 o 10h27

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

To ja wyskakuję Wam z dwójką moich ulubionych postaci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

1.) Deadpool - Gość nieśmiertelny, po tym, jak pokłócił się z jednym z antycznych bogów. Nieszczęśnik zakochał się w samej Śmierci, z którą nigdy nie będzie. Jakby tego było małe, to bez przerwy słyszy dwa głosy w swojej głowie tuż obok własnych  myśli. Zaraz, czego?
"Hey guys, do You know why the red suit? So the bad guys won't see me bleed."
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50021.jpg

2.) Star Lord Peter Quill - Gdy był małym dzieckiem jego chora matka zmarła. Do tej pory ma wyrzuty sumienia, że nie podał jej ręki, gdy odchodziła. To ona miała największy wpływ na jego gust muzyczny. A tak oprócz tego, to świetny, równy gość, który z paczką kumpli uratował całą galaktykę. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

  //photo.missfashion.pl/pl/1/60/moy/47855.jpg


Wiedza na podstawie filmów i marudzenia chłopaka, który kocha komiksy Marvela /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#14 28-09-2015 o 17h07

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

Co mi tam zgłoszę się :
Przedstawiam Storm - z X mena (koffam ten film, moja ulubiona postać - Wolverine. Obejrzałam wszystkie części, pogadam z podobnymi, (27 maja 2016 ma być kolejna część x mena, tak dla zainteresowanych))
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50043.jpg
Storm poznałam dzięki seri filmów z Rosomakiem (<3) Jest jedną z tych fascynujących postaci, które warto z tym filmem skojarzyć, Oczywiście Storm ma korzenie w komiksach Marvela, ale posługiwałam się jako inspiracją, ekranizacją części przeszłość która nadejdzie. Mam jeszcze wiele pomysłów, ale sądzę, że jest ich tyle, że zaspaniłabym to forum XD
inspiracja :::

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50044.jpg

Ostatnio zmieniony przez Kinder26 (28-09-2015 o 17h10)


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#15 28-09-2015 o 17h36

Miss'nieobczajona
Dragon121312
...
Wiadomości: 21

Zapiszę się :
Oto mistyq (czyt. Mistyczka) w adaptacji filmowej. Przedstawiłam ją podczas przemiany co widać po bluzce, wyglądającej jak składające się łuski. Wykorzystałam wiele elementów, by podkreślić je znaki na ciele. :
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50050.jpg


http://media.giphy.com/media/YiBmF9rG8Er5u/giphy.gif

Offline

#16 28-09-2015 o 18h05

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Proszę pilnować by zgłoszenia konkursowe miały opis 4 zdaniowy. Autorka ma 4 zdaniowy opis w wymaganiach.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#17 28-09-2015 o 21h32

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Solomona ma rację.

Wszystkie zgłoszenia zawierające za krótki opis, zostaną zdyskwalifikowane!
Przykro mi, ale tym razem nie odpuszczę

Ostatnio zmieniony przez kucykowa9 (30-09-2015 o 17h50)

Offline

#18 12-10-2015 o 14h05

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Cóż.. skoro czas minął myślę, że można głosować na swoje faworytki (?)
Na pewno autorka będzie miała nie łatwe zadanie, gdyż wszystkie prace są świetne. Mi najbardziej podobały mi się stylizacje:
navita Obydwie stylizacje mi się bardzo podobają
Solomona Twój Blade aż zachęcił mnie do oglądania xd
Kimi i jej Jean Grey Summer (Osobiście wolę ją jako Dark Phoenix)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#19 12-10-2015 o 15h50

Miss'Sensei
Sartani
Shadow of my life
Miejsce: Wygwizdów..
Wiadomości: 1 120

O! O! To ja też chcę!
Mi bardzo podobały się
nivata i Kapitan Ameryka (mam do niego słabośc [zwłaszczą w męskiej postaci /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png if you know what i mean])
Solomona i Blade (tak mnie też zainspirowała do oglądania, ale znowu zatrzymałam się na 1 części hehe)
KimKas i również Jean Grey Summer Phoenix ^^ (bo jest świetnie zrobiona i miałam ochotkę obejrzeć X-Men jeszcze raz [dopóki nie przypomniałam sobie, że nie lubię aktorki która ją gra ^^])


https://photo.missfashion.pl/pl/1/103/gd/82208.jpg

Offline

#20 12-10-2015 o 17h53

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489

Moja pamięć jest zniewalająca
Oczywiście, czas się skończył (miałam jeszcze przedłużyć,
ale skoro już pojawiają się faworyci, to nie będziemy mieszać /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png)

Tak więc, wypada teraz zapytać (jak zawsze każdy zresztą)
Czy macie jakieś faworytki?

Ostatnio zmieniony przez kucykowa9 (12-10-2015 o 17h55)

Offline

#21 12-10-2015 o 18h33

Miss'wow
Hiruko
DOTsim-Hiruko Origin-666Elenix a Discord-Hiruko#6667
Wiadomości: 734

Moimi faworytkami są Jubilee - Seite oraz Rogue - nivata. Obie postaci uwielbiam od dziecka, a ich odwzorowanie (moim zdaniem) jest genialne /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#22 12-10-2015 o 20h42

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Do moich faworytek nalezy oczywiscie przegenialny Deadpool Hiruko, Storm serowakanapka, Blade Solomona oraz Black Cat Sartani. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#23 15-10-2015 o 17h29

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

Ja jestem zachwycona praktycznie wszystkimi pracami! I w ogóle, dziewczyny, uwielbiam was! Jak tylko usłyszałam o konkursie, do myślałam, że większość będzie robiła filmowe cosplaye, a tu taka miła niespodzianka <3


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#24 15-10-2015 o 17h52

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Mim faworytem jest Deadpool od Hiruko.
Czekam na film, bo mój jeden z ulubionych aktorów ma go grać.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#25 20-10-2015 o 16h50

Miss'na całego
kucykowa9
The steamer ship! ... And so you don't know what I mean
Miejsce: In the corner behind the easel
Wiadomości: 489


Link do zewnętrznego obrazka
Link do zewnętrznego obrazka

Taaak! Nareszcie wyrobiłam się w czasie!   : DDD
Także więc, oto jakże długo wyczekiwane wyniki
mojego drugiego bodajże nieoficjalnego konkursu.
Cieszę się, że dostałam tak wiele zgłoszeń i
wybór wcale nie był łatwy. Gratuluję wszystkim,
każda stylizacja zasługiwała na podium. Niestety,
ją wybrałam tylko cztery z nich.

III miejsce zajmuje

Anime5867

Link do zewnętrznego obrazka

II miejsce zajmują

Solomona i Hiruko

Link do zewnętrznego obrazka//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50021.jpg

I miejsce zajmuje

Kinder26

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50043.jpg



Jeszcze raz serdeczne gratulacje nie tylko dla zwycięzców tego
konkursu, ale dla wszystkich, którzy wzięli w nim udział!

Nagrody niedługo :]

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2