Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 03-10-2015 o 10h07

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Moje faworytki to Rainbow i Dasharia /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png niestety nie potrafię zdecydować się na jedną stylizację, obydwie urzekły mnie tak samo ^^

Offline

#27 03-10-2015 o 13h46

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Moimi faworytkami są KimKas i Pineapple
/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif

Offline

#28 05-10-2015 o 17h06

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

Najbardziej spodobały mi się ksenon autorstwa KimKas (bardzo spójna stylizacja, a wpasowanie w nią maski gazowej od razu daje do zrozumienia, że tego pierwiastka lekceważyć nie wolno ;3), chrom (Twoja miss od razu skojarzyła mi się z chromowanymi felgami od auta) Dasharia oraz toksyczny i świetnie oddany (te zwiewne, żółto-zielone szatki!) chlor, który stworzyła @Zupka.


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#29 05-10-2015 o 19h19

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

TRUMTUMTURUMTUM WYNIKI

I

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50359.jpg
Przed konkursem padło załozenie ze jak ktos zrobi węgiel to staje na podium (taki tam sląski dowcip sprowadzony od naszych znajomych, nie pozdrawiamy) Jednak stylizacja okazała sie tak dobra ze puff trafiła na podium XD

II

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50360.jpg
Cóż tu opisywac, przeładowane stylizacje takie fajne : D

III

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/50361.jpg
Zupka Zupka Zupka, co my mamy z toba zrobic, moze miesieczny ban na nasze konkursy?
Jakim sposobem zawsze znajdujesz to miejsce na podium ;-;


Nie umartwiajcie sie jeszcze. Przewidywane są moje nagrody pocieszenia, a dla kogo, to narazie tajemnica. Dostarcze je moze do konca tego tygodnia (piątku) wiec prosiłabym o nie zamykanie wątku. :3

Ostatnio zmieniony przez serowakanapka (06-10-2015 o 15h26)

Offline

#30 05-10-2015 o 20h08

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Jak tylko zobaczyłam węgiel to szczena mi opadła i bardzo chciałam aby został doceniony (a to bardzo rzadko się zdarza XD) dlatego cieszę się że znalazł się na podium ^^ Jeśli rzeczywiście gratulacje są najserdeczniejszą formą zazdrości to ja bardzo serdecznie wam gratuluje /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Dziewczyny odwaliłyście kawał dobrej roboty


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#31 05-10-2015 o 20h55

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

O Borze Szumiący, czy mi się wydaje, czy te rysunki są z konkursu na konkurs piękniejsze? /modules/forum/img/smilies/coeur.gif
Bardzo gratuluję całemu CTeArCl podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png
Nagrody pocieszenia? Zaskakujecie, Harmoszki, zaskakujecie (pozytywnie oczywiście). ^-^

Offline

#32 05-10-2015 o 21h08

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Tak mi się wydawało, że węgiel będzie, chociaż za Chiny mi się nie podoba. xD Za to drugie i trzecie miejsce - miłość bardzo! ♥ Moje faworytki! ♥ Znaczy się, xenonu mi na podium brakuje, ale przeżyję. ^^ Obrazki mega przepiękne! *u*

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (05-10-2015 o 21h09)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#33 05-10-2015 o 22h10

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Przepiękne podium, wspaniałe nagrody, dziewczyny totalnie zasłużyły. Nie mogę się napatrzeć na te rysunki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#34 06-10-2015 o 09h52

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

No cóż moich dwóch głównych faworytek na podium nie ma, ale stylizacje, które wygrały też są naprawdę ładne.
Gratuluję dziewczyny! :)
Natomiast rysunki są po prostu cudowne *~* Tak bardzo zazdroszczę

Ostatnio zmieniony przez Karucchi (06-10-2015 o 09h53)

Offline

#35 06-10-2015 o 12h02

Miss'wtajemniczona
Dasharia
...
Wiadomości: 2 069

Wybrałyście naprawdę rewelacyjne stylizacje (choć wiele było rewelacyjnych i miałam kilka faworytek, a wśród nich Hetalia i Zupka, więc jestem ukontentowana xD). A rysunki... czapki z głów, prace są boskie ^^ Gratuluję zwyciężczyniom podium i pięknych nagród! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


https://cdn.shopify.com/s/files/1/1158/9490/collections/pennywise-collection-banner_1400x_e89e2ea8-cdda-4b5c-9467-fd50e5b47012_1400x.jpg?v=1509661904

Offline

#36 06-10-2015 o 12h06

Miss'wtajemniczona
Dessdemona
I'm so UGLY, that's ok 'cause so are YOU.
Miejsce: War-saw
Wiadomości: 2 072

Gratuluję, Śliczne podium /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png I obłędne rysunki! <3

Offline

#37 06-10-2015 o 18h37

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Dodatki do podium :3

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50429.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50430.jpg

Uwaga poniższy obrazek nie został zrobiony w celu obrażania Marii Skłodowskiej Curie.

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50431.jpg

I pełen format XD

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50432.jpg

Offline

#38 07-10-2015 o 16h52

Miss'na całego
Hetalia
...
Miejsce: Va'esse deireádh aep eigean
Wiadomości: 297

O rany, szczęka opadła mi do samej ziemi, kiedy zobaczyłam wyniki i (co tygryski lubią najbardziej ^^) nagrody. Brak mi słów, cały czas cieszę michę wlepiając wzrok w fenomenalny rysunek Stocking <3
Chciałabym pogratulować wszystkim nagrodzonym dziewczynom, bo odwaliły kawał dobrej roboty tworząc swoje stylizacje ^^

Ostatnio zmieniony przez Hetalia (07-10-2015 o 16h52)


http://i66.tinypic.com/16ay0id.jpg

Offline

#39 07-10-2015 o 17h13

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Woooow dziewczyny nie wiem co powiedzieć, dziękuję za nagrodzenie mojej stylówy! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nagrody są przepiękne, widać, że włożyłyście w nie dużo serca i czasu, bardzo mi się podobają! I fajny ukłon w stronę Śląska, doceniam, jako, żem też ślązaczka. XD


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#40 07-10-2015 o 17h29

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

O mój borze! Nie spodziewałam się, że węgiel będzie pierwszy (choć oczekiwałam go na podium~ :3), ale myślę, że po zobaczeniu tego obrazka... Doceniłam go podwójnie~ Czysta epickość z tego bije~! Cieszę się, że moje faworytki dostały miejsca na podium i oczywiście im gratuluję~ :3, Co do nagród, to te są po prostu wspaniałe~! To się nazywa talent~ ^^ *patrzy parę postów niżej i wstrzymuje oddech, żeby nie zacząć piszczeć* Rany julek, dziękuję za taką cudną nagrodę pocieszenia! Naprawdę mnie pocieszyła~! *Q* To. Jest. Po. Prostu. Super. Uber. Urocze~! Chibi! Yaaaaa! Chyba ekscytuję się bardziej niż gdybym dostała pierwsze miejsce~ x3

Offline

#41 07-10-2015 o 19h15

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Niesamowite nagrody, gratulacje dla wygranych! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2