Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#1 14-09-2015 o 16h59

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49193.jpg


S I E D E M . G R Z E C H Ó W . G Ł Ó W N Y C H


//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49197.jpg 



♦ Pycha
♦ Chciwość
♦ Pożądliwość
♦ Zazdrość
♦ Obżarstwo
♦ Gniew
♦ Lenistwo

Motyw Siedmiu Grzechów Głównych został już przemielony przez artystów, przez twórców komercyjnych i niszowych, a nawet przez Hollywood. Czas, by inspiracje tym tematem zaprezentowały genialne graczki Miss Fashion, których kreatywność nigdy nie przestanie mnie zadziwiać. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Zapychające swoje buzie przysmakami grubaski, kuszące uwodzicielki, chciwe, obsypane złotem bizneswoman, zielone ze złości, zawistne zazdrośnice, podziwiające tylko własne odbicie hrabianki,czerwieniejące z gniewu furiatki czy ziewające, leniwe śpiochy dłubiące całymi dniami w nosie - wybór jest ogromny! Dalej, pokażcie, na co was stać!



R E G U L A M I N:

1. Konkurs dotyczy stylizacji miss.
2. Zgłosić można tylko jedną pracę, także dobrze przemyślcie, co udostępniacie do oceny.
3. Temat konkursu to 7 GRZECHÓW GŁÓWNYCH i tego należy się trzymać, prace zbyt luźno doń nawiązujące bądź nie na temat będą zdyskwalifikowane.
4. Opis stylizacji jest konieczny, ale nie jest oceniany (ocenie podlega wyłącznie stylizacja, ale opis często rozświetla sytuację "co autor miał na myśli").
5. Czas oddawania prac mija 15 października o 23:59.

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49195.jpg


P R Z E W I D Z I A N E . N A G R O D Y:

♥ pierwsze miejsce:
dyplom + pixelowa, pełnowymiarowa podobizna zwycięskiej pracy w postaci dollki wykonanej przeze mnie (lub moją nieocenioną pomocnicę Hildee)

przykłady




♥ drugie miejsce:
dyplom + chibi wersja zwycięskiej pracy w postaci dollki wykonanej przeze mnie

przykłady



♥ trzecie miejsce:
dyplom + mini ikonka brązowego medalu z nickiem zwycięskiej miss

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49196.jpg

W A Ż N E!!



Zrobienie dollki zajmuje trochę czasu. Czas zgłaszania prac mija 15 października o północy, ale zastrzegam sobie prawo do opublikowania wyników wraz z nagrodami do dwóch tygodniu po zamknięciu terminów zgłoszeń. Aby być bardziej precyzyjną - podium wraz z nagrodami pojawi się najpóźniej 31 października.

P O W O D Z E N I A!

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49194.jpg

Ostatnio zmieniony przez nivata (14-09-2015 o 17h01)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#2 14-09-2015 o 20h24

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

Ach widzę że nikogo jeszcze nie ma ! Będę pierwsza.


//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49214.jpg

                                             PYCHA

To Lady Alicja Mirablle .Jej mąż jest cenionym biznesmenem.Zawsze ale to zawsze kupuje swojej żonce drogie prezenty.Dziś Alicja idzie na bankiet charytatywny ale tak naprawdę nie chce pomagać potrzebującym .Chce olśnić wszystkich swoim bogactwem.A charytatywność...A charytatywność jest tylko po to by wszyscy zauważyli jaka to ona szczodra.



Offline

#3 14-09-2015 o 20h40

Miss'nieobczajona
...
Wiadomości: 19

Pożądliwość
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/gd/49215.jpg
Czerwonowłosa uwodzicielka przyciąga pożądliwe spojrzenia mężczyzn, ale sama również pożąda......

Ostatnio zmieniony przez czarnulkalbn (14-09-2015 o 20h40)

Offline

#4 14-09-2015 o 21h14

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

CHCIWOŚĆ

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49230.jpg

"Chciwy nie przebiera w środkach, ani w wyborze dróg wiodących do zysku, nadużywa zaufania wielu ludzi." - mimika twarzy miss

"Chciwość zabija wszystko, co w duszy ludzkiej jest szlachetne i wzniosłe."
Gromadzenie dóbr (pieniądze, złoto itp) - suknia i dodatki.


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#5 14-09-2015 o 21h53

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

POŻĄDANIE - Pożądliwe spojrzenie, pożądliwy skąpy strój oraz pożądliwy czerwony kolor. Tak właśnie przedstawiam POŻĄDANIE - JEDEN Z SIEDMIU GRZECHÓW.
//photo.missfashion.pl/pl/1/51/moy/40004.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#6 15-09-2015 o 00h28

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49235.jpg

Przedstawiam wam Pożądanie bądź też Nieczystość.
Wijące się po jej sukni ciernie mają symbolizować omotanie zatraceniem w pożądaniu, a ogień płomienie zgubnej namiętności. Miss zerka lubieżnie na potencjalną ofiarę, a w dłoni zgniata jej serce, które przy Nieczystości zdaje się kompletnie niefunkcjonować, zupełnie jak i rozum - liczy się tylko cielesna przyjemność.

Ostatnio zmieniony przez MariaANTONINA (15-09-2015 o 00h29)


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#7 15-09-2015 o 13h38

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Hahaha, już, padać na kolana!
Stylizacja przedstawia młodego króla, który jest przekonany, że może podbić cały świat. Kosa którą dzierży w dłoni zaraz pójdzie w ruch, jeżeli jego oświadczyny zostaną odrzucone. Jego głównym grzechem jest pycha.
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/gd/49259.jpg

Offline

#8 15-09-2015 o 16h30

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Sylvia jest bardzo zazdrosna o swoją dziewczynę, Nathalie. Za każdym razem, gdy idą gdzieś razem ma wrażenie, że powinna zasłaniać Nathalie przed wzrokiem ludzi. Praktycznie nie wypuszcza ukochanej samej z ich wspólnego mieszkania, zupełnie jakby była do niej przywiązana niewidzialną liną. Sylvia myśli, że jest po prostu troskliwa. W rzeczywistości jednak boi się, że lepiej zarabiająca i piękna partnerka zostawi ją dla kogoś "lepszego" (młodszego, lepiej wykształconego) od niej.
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/gd/49267.jpg
Kilka uwag odautorskich odnośnie stylizacji:
- przedstawiłam zazdrość (często myloną z troską) o partnera (partnerkę w tym przypadku), jeden z najpowszechniejszych chyba rodzajów zazdrości,
- elementy zasłaniające drugą z kobiet przedstawiają chęć kontroli i nadzorowania drugiej osoby,
- czerwony kolor ubrań oznacza, że zazdrość jest uczuciem palącym, gorącym,
- zielone usta i policzki to nawiązanie do powiedzonka "zzielenieć z zazdrości",
- "zamglone" okulary pokazują, że zazdrosny człowiek nie ma jasnego (obiektywnego) poglądu na rzeczywistość, a jedynie swoją opinię (przykładowo: wszyscy chcą mi odebrać moją dziewczynę),
- tatuaż czaszki to symbol zazdrości chorobliwej, wyniszczającej.

Offline

#9 15-09-2015 o 16h58

Miss'ujdzie
sarata123
żyj tak jakby każdy dzień był twoim ostatnim
Miejsce: nad horyzontem i jeszcze dalej
Wiadomości: 247

Dziwię się że nie ma jeszcze lenistwa,no więc oto w moim wyniku lenistwo
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49269.jpg
Wzorowana na bracie,który ma zawsze na wszystko ,,czas".
Lenistwo – apatyczny stan ducha powodujący zaniechanie jakiegoś wymaganego działania lub działań i powodujący przedłużenie czasu wypoczynku pasywnego ponad uznane w danej chwili i dziedzinie normy.
Lenistwo – w filozofii to pogoda ducha, uspokojenie duszy i myśli, wielu starożytnych filozofów uznawało tenże stan podobny do ataraksji za szczęście i cel życia.
Przez znaczną liczbę osób i większość religii lenistwo jest krytykowane i potępiane.
Tradycyjnie lenistwo oceniane jest jako słabość charakteru.


https://grafikaizdjecia.files.wordpress.com/2013/07/sygnaturamroczna2.jpg

Offline

#10 15-09-2015 o 17h04

Miss'całkiem całkiem
Stocking
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
Miejsce: Baldur's Gate
Wiadomości: 153

Oto Obżarstwo! Bo avatar i nazwa zobowiązują xD

Przedstawiam młodą kelnerkę przez którą często z restauracji "znikają pewne rzeczy" a potrawy nie docierają tam gdzie powinny. Nic dziwnego co tydzień pracuje w innym miejscu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/tongue.png

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49273.jpg

Ostatnio zmieniony przez Stocking (15-09-2015 o 17h11)

Offline

#11 15-09-2015 o 18h18

Miss'Superstar
Mineo
Feel like nobody else is here.
Wiadomości: 22 855

Gniew

http://i61.tinypic.com/34fi6wh.jpg

Pomyślałam, że gdy wpadamy w gniew często działamy bezmyślnie, jak roboty. Za gniewem idzie wiele niebezpiecznych emocji, a przede wszystkim agresja. Moja miss właśnie stała się takim cyborgiem, który jest pełen nienawiści. Zbiera w sobie całą ludzką złą naturę i zabija pod wpływem chwili, która go wytrąca z równowagi.


We are in noir
https://i.imgur.com/iiebOWg.gif https://i.imgur.com/XfRlwOz.gif https://i.imgur.com/tUzQc3d.gif https://i.imgur.com/7lf3FsO.gif

Offline

#12 15-09-2015 o 18h20

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Ja chciałabym zaprezentować trzeci grzech główny, czyli Nieczystość

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/4d/44/f1/4d44f18cfef59d5dc09ec90616d01d1c.png

Stylizacja prezentuje typową panią do towarzystwa, która sprzedaje swoje ciało za pieniądze.


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#13 15-09-2015 o 20h59

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802



//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49347.jpg

Wielokrotnie tworzyłam stylizacje kobiet zawistnych, zazdrosnych lub gniewnych, więc tym razem postanowiłam podejść do tematu w trochę inny sposób.
Musicie wiedzieć, że moja Miss "poświęciła się" dla tej roli tyjąc aż 6 kilogramów w jeden dzień! XD
Starałam się przedstawić personifikację obżarstwa - moja Miss trzyma pełno słodkości (to różowe coś za Misską to giga-draże ;P), ma najbardziej puszystą sylwetkę, jaką udało mi się stworzyć przy missfashionowych standardach rozmiarowych i wzrok mówiący "gdy widzę słodycze, to kwiczę" ♪ ♫~
Chciałabym zaznaczyć, że ta stylizacja nie ma na celu obrażenia kogokolwiek, a tym bardziej sugerować coś o sylwetce takiej jak ma Misska w tej stylizacji - po prostu nie dało się "puszyściej".
Jednak samo obżarstwo jest niezdrowe i chyba wszyscy wiemy, jak niebezpieczne może być dla zdrowia.

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49349.jpg

Przepraszam, musiałam to dodać XD

Offline

#14 15-09-2015 o 22h28

Miss'towarzyska
serowakanapka
(ノ・ω・)ノ・゜゜・
Miejsce: W snach kouhaiow ;>
Wiadomości: 2 467

Wymyśliłam idealna, nie, wrecz perfekcyjna  stylizacje miss przestawiają ca grzech lenistwa.,, lecz nie chciało mi sie jej ubrać, ide sie polozyc, za dużo na dziś

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49354.jpg

Offline

#15 16-09-2015 o 15h16

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Moja miss przestawia oczywiście lenistwo, cały czas tylko śpi i ogląda TV, nie wspominając już, że cały czas coś je. Ubrana jest w szlafrok i swoje ulubione różowe piżamki, które raczej rzadko pierze, bo to wymaga za dużo wysiłku. Prawie nigdy nie wychodzi z domu, więc nie musi się ubierać, myć i czesać.
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49374.jpg

Offline

#16 16-09-2015 o 21h37

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Jako, że moją domeną jest lenistwo, musiałam zrobić styli Lenistwa~
Link do zewnętrznego obrazka

Często mawiają, że leniąc się marnujemy czas, dlatego moja miss nosi na sobie symbole czasu - zegary. Posiada bladą cerę, ponieważ nigdy nie chce się jej wychodzić na zewnątrz. Ubrałam ją w odcienie szarości, które często są kojarzone się z mozolnością. Niestety, robiłam wszystko co mogłam, ale mojej miss nie chciało się poprawiać zbytnio wyglądu na tę prezentację, ani raz nie przeczesała włosów... Nawet nie podciągnęła skarpet, o włożeniu chociażby kapci nie wspomnę. Ech, mogłaby chociaż udawać, że nie jest senna, no naprawdę~

Ostatnio zmieniony przez Kunegunda (08-10-2015 o 19h57)

Offline

#17 19-09-2015 o 21h33

Miss'nałogowa
Podoina
Umarłam?
Miejsce: Zimowy pałac Doni
Wiadomości: 2 965

Uznałam że mój leniuszek będzie idealnie pasował do tego konkursu...
Na tapczanie siedzi leń,
Nic nie robi cały dzień...

//photo.missfashion.pl/pl/1/49/moy/39120.jpg
Przedstawiam wam w pewnym sensie mnie! (podczas tworzenia tej stylizacji chciałam siebie samą odwzorować...ale byłam zbyt leniwa żeby zmienić kolor włosów...i twarz...i żeby znaleźć coś podobnego do tego co trzymałam wtedy akurat w ręce, więc wzięłam pierwszą z brzegu rzecz z szafy, ale to było dawno i nie prawda) No więc wracając. Osoba którą chciałabym  wam przedstawić jest Emilka (tak w sumie to ja). Wstała z rana w piżamie, a mama kazała jej się ubrać. Emilka uznała że w umie jest jej zimno w piżamie złożonej z krótkich spodenek i podkoszulka (zima), pomyślała więc że się ubierze. Zrobiła to tak. Podeszła do szafy i wyjęła pierwszy lepszy sweter, ściągnęła z oparcia łóżka legginsy które miała na sobie przedwczoraj (i których nie chciało jej się schować) po czym zdjęła z suszarki pierwsze lepsze rajtuzy (bo jak widać legginsy mają "wywietrzniki" i byłoby jej za zimno). Jak weszła do łazienki to zobaczyła że na twarzy ma ciągle szczątki makijażu sprzed tygodnia (pomalowała się na imprezę u siostry, ale nie poszła na nią bo jej się nie chciało). Włożyła opaskę na włosy, bo po co je czesać? Nie zdejmując piżamy, wciągnęła na siebie ubrania znalezione tak na prawdę w dziesięć sekund (to co spod swetra wystaje to nic innego jak piżama). Korale były zaplątane w seter, a że nie chciało jej się ich odnosić, zawiesiła sobie je na szyi. Przy wychodzeniu z łazienki, włożyła na stopy papucie leżące obok drzwi (gdzie zostawiła je wczoraj. Miała po nie wrócić...ale jej się nie chciało i oglądała anime dalej). Kiedy już położyła się na łóżku, założyła okulary wiszące na jego oparciu o pochwyciła książkę leżącą pod poduszką. Czytała ją już 10 razy przynajmniej...ale komu by się chciało iść do biblioteki?


http://i65.tinypic.com/2mqru4x.gif

Offline

#18 20-09-2015 o 16h28

Miss'nieobczajona
Dragon121312
...
Wiadomości: 21

Przedstawiam:
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49632.jpg

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49635.jpg
Wiadomo, że zazdrość to także wielki smutek, spowodowany "raną" przeszłości. Gdy ktoś odchodzi chcemy go przy sobie zatrzymać, nie licząc na uczucia innych i nie patrząc na jego. Jest to smutna emocja, smutny grzech, często niepotrzebny. Czasami czujemy zazdrość z normalnych powodów - kiedy jest utożsamiana ze smutkiem - kiedy ktoś nas opuszcza. Ta zła zazdrość jest gdy chcemy coś mieć tak mocno, że nie obchodzi nas nic innego. Ja przedstawiłam to pierwsze oblicze zazdrości - smutku przez coś lub kogoś, który niestety przeobraża się w zawiść.


http://media.giphy.com/media/YiBmF9rG8Er5u/giphy.gif

Offline

#19 24-09-2015 o 17h43

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

podbijam dziewuszki! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#20 05-10-2015 o 20h00

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Uosobienie gniewu /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja przedstawia uosobienie gniewu. Użyłam głównie koloru czerwonego ponieważ jest to kolor wiązany z agresją a wiadomo że agresje rodzi gniew /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png Płomienie symbolizują "palące uczucie" które często towarzyszy nam kiedy jesteśmy wściekli.


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#21 08-10-2015 o 18h49

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Przedstawiam wam chciwość, jako łaknącego złota i innych kosztowności, pirata (w tym przypadku dziewczynę). Drobne kradzieże już jej nie wystarczyły. Teraz zapragnęła zagarnąć wszystko dla siebie, bez wyjątku. Jej pierwszym celem stały się ukryte skarby. Udało się jej odkryć już kilkanaście~

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50479.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#22 08-10-2015 o 19h17

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

ZAZDROŚĆ

Link do zewnętrznego obrazka

A więc pragnę wam przedstawić moją zazdrość.
Na pierwszy rzut oka zazdrość jest naprawdę piękną kobietą, która mogłaby skraść serce każdego mężczyzny. Niestety matka natura nie była dla zazdrości zbyt łaskawa. Na skórze wtedy jeszcze młodej dziewczyny zaczęły pojawiać się łuski, przez co dziewczyna była strasznie wyśmiewana przez rówieśników. Oczywiście już wtedy strasznie zazdrościła im tego, że są normalni, a potem? Potem było już tylko gorzej.
Na dzień dzisiejszy prawie cała skóra zazdrości pokryta jest łuskami, dlatego też ukrywa twarz pod maską. Prawie wszędzie nosi ze sobą pistolet, a po co? No cóż czasami kiedy widzi piękną kobietę tak strasznie zazdrości jej wyglądu, że...no cóż sami się domyślcie.

Offline

#23 09-10-2015 o 16h08

Miss'nieobczajona
Dragon121312
...
Wiadomości: 21

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50502.jpg
Przedstawiam Zazdrość.
Zazdrość to też smutek spowodowany czymś.Zazdrość można podzielić na - chciwą i smutną. (przynajmniej w moim wypadku)
zazdrość chciwa - chcemy czegoś co ma ktoś inny. Można taki rodzaj zazdrości uznać za zazdrość materialną. Ja przedstawiam wam drugi aspekt zazdrości. Smutek przez coś. Ta smutna zazdrość to - Stracenie kogoś bliskiego i zazdrość osobie której się to nie przytrafiło. Zazdrość można utożsamiać z miłością. Boimy się, że odejdzie, przeminie i ucichnie niczym wiatr, przez co jesteśmy zazdrośni o każdą chwilę osoby którą tą miłością darzymy.
Czy łatwo jest zazdrościć?
Bardzo...


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
                           Prawdziwym bohaterem jest ten co potrafi przyznać się do błędów jakie popełniał...

Ostatnio zmieniony przez Dragon121312 (09-10-2015 o 16h09)


http://media.giphy.com/media/YiBmF9rG8Er5u/giphy.gif

Offline

#24 15-10-2015 o 18h09

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Ostatnich pare godzin na zgłoszenie! <3


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#25 15-10-2015 o 19h23

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Pycha

Cóż, temat okazał się dla mnie niezwykle trudny. Ileż się nasapałam próbując stworzyć idealne odwzorowanie jednego z siedmiu grzechów głównych! Nie udało się. Ostatecznie poprzestałam na grzechu zwanym pychą. I to niezbyt udanym jego odwzorowaniem. Odnośnie samej stylizacji - starałam się zrobić ją jak najbardziej na bogato. Czaszki gdzieniegdzie symbolizują to, jakim paskudnym grzechem jest pycha - niekiedy przeradza się w okropny egoizm, a on z kolei może zatruć życie wielu osobom z otoczenia takiego pyszałka. Wszyscy mogą go szczerze znienawidzić, a on sam zostać jedynie ze swoim wielkim ego.

//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50802.jpg


Moja miss przedstawia młodą królową. A co to to nie ona! Uważa się za najpiękniejszą, najmądrzejszą, najsprawiedliwszą... Mówi, że byle szmat to nie założy - jeszcze jej uroda zblednie, czy coś w ten deser. Cała się obwiesza złotem i niemal pływa w sukniach z najdroższych materiałów... A tymczasem jej poddani głodują, w królestwie bieda. Ale jej to nie obchodzi. Popatrzcie tylko na tą twarz - ani śladu niepokoju o nich! Mają taką wspaniałą królową - i się nie cieszą, nie wychwalają jej pod niebiosa! Niewdzięcznicy - trzeba ich za to ukarać... Cóż, może i piękna, ale na pewno nie najmądrzejsza, bo głupia jak but. I na pewno nie najsprawiedliwsza - ma serce z kamienia!


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2