Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2

#26 15-10-2015 o 20h00

Miss'Sensei
Rainbow
Ban(an) ^^
Wiadomości: 1 054

W związku, że jestem na telefonie, temat okazał się dla mnie trudny, gdyż ni to kodów, ni to wygodnego przebierania miss. Ale... Udało się! Oto chciwość!
//photo.missfashion.pl/pl/1/64/moy/50803.jpg
- Coo!? Tylko tyle!? - Alice z pogardą spojrzała na ilość prezentów z tegorocznego Bożego Narodzenia. Faktycznie, w tym roku dostała kilka mniej podarunków, niż rok temu, ale 31 to jednakże wciąż ich bardzo duża liczba.
- Ależ córeczko, dostałaś to, czego tylko zapragnęłaś - kolczyki wysadzane diamentem, te czerwone szpilki od znanej projektantki, pigmejkę, o której marzyłaś czy nawet ten najnowszy model Jaguara! - ojciec dziewczyny, mężczyzna w podeszłym wieku, zajadał się w tym czasie homarami czy krewetkami przy wigilijnym stole.
- Pff, wołałabym Lamborgini - dziewczyna z impentem tupnęła nogą, trzasnęła drzwiami i udała się do swojego pokoju.

Ostatnio zmieniony przez Rainbow (15-10-2015 o 20h00)

Offline

#27 16-10-2015 o 00h23

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

BUM! Termin oddawania prac zakończony. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png CZEKAJCIE NA WYNIKI, KTÓRE POJAWIĄ SIE DO DWÓCH TYGODNI!
I oczywiście chetnie poznam wasze faworytki. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Ostatnio zmieniony przez nivata (16-10-2015 o 00h24)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#28 16-10-2015 o 00h43

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Cóż.. wybór będzie naprawdę trudny.. gdyż sporo ciekawych prac się znalazło, a moimi faworytkami są:

Kimi
Ciekawa interpretacja zazdrości oraz symbolika
Kunegunda
Tu również podobała mi sie stylizacja, jak i jej symbolika
Rubiś
Usposobienie Gniewu. Nic dodać nic ująć
Hyunn
Jako iż lubię piratów, a oni najbardziej kojarzą się z chciwością, więc nie mogłam przejść obok twojej stylizacji obojętnie.
Pine
Idealna stylizacja pełna przepychu. Idealnie odwzorowuje ten grzech.
Iryś
Przede wszystkim podziwiam za ''Poświecenie''. Jednak dzięki temu wyszło Tobie idealne obżarstwo

Ostatnio zmieniony przez Nerra (16-10-2015 o 00h47)


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#29 16-10-2015 o 08h07

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Ja zagłosuję na dwie faworytki (mimo, że większość jest wspaniałych), ale tylko dlatego, że nie musiałam czytać opisu, a wiedziałam, który grzech prezentują /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

MINEO - gniew
IREMI - obżarstwo


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#30 16-10-2015 o 15h03

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Mi również najbardziej spodobała się stylizacja Iremi i jej obżarstwo /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#31 16-10-2015 o 15h32

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Pojawiło się bardzo dużo intrygujących prac, wybór podium na pewno nie będzie dla autorki łatwy. Niemniej moimi faworytkami są:
Mineo - świetna interpretacja gniewu.
Iremi - obżarstwo, grzech tak dobrze odwzorowany, że można go rozpoznać i bez podpisu.
serowakanapka - gdy zobaczyłam tę interpretację lenistwa, pomyślałam "Czemu na to nie wpadłam?", pomysł genialny w swej prostocie, zdecydowanie wart docenienia.
Pineapple - kolejny z grzechów, który rozpoznałam nie czytając podpisu. Stylizacja pełna przepychu idealnie odwzorowuje grzech pychy.

Offline

#32 16-10-2015 o 15h47

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Moim zdaniem Serowakanapka i jej lenistwo rozwalają system XD

Offline

#33 16-10-2015 o 15h59

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

No nie, ja myślałam, że mam już swoje faworytki, a tu nagle ostatniego dnia takie BUM i już mi się nieco priorytety zmieniły~ Ogólnie jest wiele wspaniałych stylizacji, jednak te, które skradły me serce są:

Pożądanie od MariaANTONINA~ Podoba mi się symbolika jak i również sama stylizacja~
Zazdrość KimKas ponieważ podziwiam ile symboli jest tutaj zawarte i przy tym wygląda to świetnie~
Gniew Mineo~ Świetny pomysł i wykonanie~
Obżarstwo Iremi~ Brawa dla niej za tak genialne odwzorowanie tego grzechu~
Lenistwo od serowakanapka~ Aż śmiechłam jak zobaczyłam opis~ Proste i przyjemne~
Pycha Pineapple~ Nie wiem jak to skomentować, zbyt idealne, aby było prawdziwe~
Chciwość Rainbow~ Takie klasyczne przedstawienie grzechu do mnie przemawia~

Offline

#34 16-10-2015 o 16h47

Miss'Fuzja
Jessica23
...
Miejsce: Wrocław
Wiadomości: 5 291

Najbardziej podoba mi się Pineapple i hmurka444 jest taka słodka /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


http://i60.tinypic.com/2m7uio7.gif

Offline

#35 16-10-2015 o 17h44

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Moimi faworytkami są:
KimKas i jej zazdrość.
Iremi i stylizacja obżarstwa.
Serowakanapka i jej lenistwo.
Yubin i jej gniew.
/vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#36 17-10-2015 o 20h07

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

KimKas _ zazdrość
Dragon121312 - też zazdrość
MariaANTONINA _Pożądanie


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#37 17-10-2015 o 21h27

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

MariaANTONINA - Pożądliwość - jest ogień, jest namiętność, jest lubieżność.
Iremi - Obżarstwo - aż mi się niedobrze zrobiło, słodkie obżarstwo w najczystszej postaci.
hmurka444 - Lenistwo - uroczo leniwa stylizacja. Takie niedzielne niechcemisiem.
Yubin - Gniew - jedno z najlepszych przedstawień gniewnych miss, jakie widziałam na MF.
Pineapple - Pycha - piękna, bogata, dumna stylizacja. Po prostu krzyczy: "Mam wszystko i jestem najlepsza, więc z drogi, nędzne robaki".

Aczkolwiek moją absolutną faworytką jest serowakanapka i jej Lenistwo. Stylizacja + opis = mistrzostwo.

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (17-10-2015 o 21h27)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#38 15-11-2015 o 00h39

Miss'Fuzja
Ojsa
Martwa, lecz nieumarła, nieczuła całka nieoznaczona~
Miejsce: Somewhere in the darkness of my room. Under the blanket.
Wiadomości: 5 624

W imieniu autorki konkursu, bardzo was wszystkich przepraszam za opóźnienia.
nivata ma już zrobione nagrody. Niestety ma tez problemy z łączem internetowym, uniemożliwiającym jej udostępnienie ich dla was. Doda je, gdy tylko będzie miała taką możliwość.


https://68.media.tumblr.com/c11d596a002e56fcb7da0f3fc671fd61/tumblr_o0dqnnhbw31udhucno1_500.gif

Offline

#39 21-12-2015 o 16h19

Miss'OK
Hildee
I is the greatest! - No, you ain't! WE IS!
Miejsce: ToonTown
Wiadomości: 1 652


OTO DŁUGO WYCZEKIWANE WYNIKI NIEOFICJALNEGO KONKURSU "SIEDEM GRZECHÓW GŁÓWNYCH"!

Na samym początku mała adnotacja: w imieniu Nivaty serdecznie wszystkich przepraszam za tak ogromny czas oczekiwania na wyniki! nivata po przeprowadzce do Anglii nie ma dostępu do komputera (nadal), a nagrody zrobione przez nią niestety przepadły, bo jej stary komputer zaliczył krach.
Lecz z odsieczą przybyłam ja (!) i wszystkie nagrody zrobiłam od nowa. Tak więc nie przedłużając, oto wyniki!

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif I MIEJSCE - Iremi !!!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Link do zewnętrznego obrazka

Genialna stylizacja! Hipnotyzujący wzrok wygłodniałej, puszystej miss wręcz powala. Fantastyczne przedstawienie OBŻARSTWA i należyte pierwsze miejsce, gratulacje!.

Nagrodą jest oryginalna pixel dollka przedstawiająca zwycięską stylizację:

Link do zewnętrznego obrazka

GRATULACJE!!!


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif II MIEJSCE - KimKas !!!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Link do zewnętrznego obrazka

Bardzo pomysłowa i świetnie opisana stylizacja, gdzie żaden element nie jest przypadkowy. Czerwono-zielone oblicze ZAZDROŚCI zdecydowanie zasługuje na drugie miejsce!

Nagrodą jest pixel dollka w wersji chibi przedstawiająca zwycięską stylizację:

Link do zewnętrznego obrazka

GRATULACJE!!!



/modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif III MIEJSCE - Karucchi oraz Pineapple !!!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacje te są różne, niemniej obie musiały znaleźć się na podium - ZAZDROŚĆ Karucchi nosząca tę rozglądającą się na boki maskę to strzał w dziesiątkę, a PYCHA Pineapple olśniewa przepychem i bogactwem! Gratulacje dla obu dziewczyn!

Nagrodami są pixelowe ordery!

Link do zewnętrznego obrazka Link do zewnętrznego obrazka

GRATULACJE!

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif WYRÓŻNIENIE - serowakanapka!!!/modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Link do zewnętrznego obrazka

Co tu dużo mówić, ta stylizacja to kwintesencja LENISTWA  /modules/forum/img/smilies/fou rire.gif


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif  /modules/forum/img/smilies/epingle.gif

Wszystkim użytkowniczkom serdecznie dziękuję w imieniu Nivaty i moim za udział w konkursie i jeszcze raz przepraszam za ogromne spóźnienie! Mam nadzieję jednak, że prezentowane wyniki się spodobają /modules/forum/img/smilies/content4.gif


Wszystkie dollki, ordery i dyplomy są wykonane w 100% w Paincie przeze mnie, więc nie ma to tamto, trochę trzeba było na nie czasu poświęcić /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png

Ostatnio zmieniony przez Hildee (21-12-2015 o 17h44)

Offline

#40 21-12-2015 o 16h34

Miss'towarzyska
Karucchi
Pozbierać się jest dziesięć razy trudniej, niż rozsypać.
Miejsce: Don't cha whish your boyfriend was hot like my?
Wiadomości: 2 485

Dziękuję za trzecie miejsce nie spodziewałam się, że uda mi się cokolwiek wygrać.
Dziękuję za dyplom i order, który jest uroczy.
No i oczywiście gratuluję reszcie.
/modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif

Offline

#41 21-12-2015 o 17h23

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Dziękuję bardzo za drugie miejsce i cudne nagrody (skradłam je przed chwilą na profil) ^-^
Cieszę się, widząc, że moje faworytki również zostały docenione :>
Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom za stworzenie wspaniałych stylizacji i cierpliwość w oczekiwaniu na wyniki ;]
Hildee dziękujemy za ogłoszenie wyników i poświęcenie czasu na stworzenie nagród, a nivata za świetny konkurs /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Offline

#42 22-12-2015 o 16h40

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Szczescie w nieszczesciu sie stalo, bo smierc mojego komputera dala nam przepiekne nagrody wykonane przez Hildee a umowmy sie, moje sie nawet do jej nie umywaly. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png
Jeszcze raz dziekuje jej za pomoc, osobiscie przepraszam za spoznienie, a zwyciezczynia gratuluje!!


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#43 22-12-2015 o 18h15

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Dziękuję bardzo za super konkurs i gratuluje zwyciężczynią ^^


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#44 23-12-2015 o 22h00

Miss'Fuzja
Iremi
Pojawiam się i znikam~
Miejsce: #teamFriś
Wiadomości: 6 802

Jejciu, dziękuję za pierwsze miejsce i cudowną nagrodę *o*

Warto było czekać ♥

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2