Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3

#1 13-09-2015 o 12h17

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Okej, więc sprawdzałam listę konkursów 3 razy i nie znalazłam dokładnie takiego tematu, więc stwierdziłam, że warto spróbować. Mam nadzieję, że się nie pomyliłam...


//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49073.jpg

Z baśniami każdy ma do czynienia od dzieciństwa, a jest to temat na tyle bogaty, że pisarze i reżyserzy ciągle nakłuwają ten balonik z różnych stron, tworząc nowatorskie historie dla dzieci, dla dorosłych oraz nieudane gnioty dla niesprecyzowanej publiki.

Chciałabym, żebyście użyły swojej wyobraźni i stworzyły postać z baśni. Macie duże pole do popisu, bo dużo dziewczyn tutaj ma naprawdę ogromną inwencję twórczą i żal byłoby narzucać jakieś ograniczenia: stylizacje mogą być zarówno klasycznie baśniowe, ale jesli chcecie, możecie pobawić się konwencją i stworzyć wersję uwspółcześnioną bądź steampunkową itp. Zainspirujecie się  niezliczoną ilością Baśni Braci Grimm albo Andersena czy Bajek Babci Gąski, a może odważycie się wyjść z Europy i sięgnąć na przykład po Baśnie z tysiąca i jednej nocy? Z otwartymi ramionami powitam zarówno stylizacje bohaterów najbardziej popularnych: Królewnę Śnieżkę, Calineczkę, Kota w Butach, Alladyna, ale ciekawa też jestem waszych interpretacji postaci nieco mniej znanych: ciekawskiej żony Sinobrodego, świniopasa, siostrę jedenastu łabędzi czy narzeczoną z baśni "Zbójecki narzeczony". Google i wikipedia nie gryzą! ;)

Warunek jest właściwie jeden - to mają być baśnie, a nie legendy.

Regulamin:
1. Obowiązuje regulamin forum oraz miniregulamin działu konkursów.
2. Możecie zgłosić 2 stylizacje, ale muszą one przedstawiać 2 różne postaci.
3. Proszę nie używać gotowych kompletów od Nine lub gwiazd - dopuszczam 2-3 elementy, jeśli będą dobrze wkomponowane w całość i nie będą stanowić trzonu stylizacji (np. bluzka+spódnica/sukienka+nakrycie głowy, bo to moim zdaniem pójście na łatwiznę).
4. Stylizacje muszą być zdjęciami z szafy (ikonka aparatu jest w szafie na dole po prawej). W razie problemów, proszę do mnie napisać - ja naprawdę nie gryzę. Ale mogłabym zacząć, gdybym musiała się babrać z nieprzezroczystym tłem ;)
5. Prosiłabym o opis zawierający co najmniej 3 sensowne zdania. Limitu długości opisu nie ma, przeczytam wszystko :)
6. Na zgłoszenia macie czas do 9. października (piątek) do godziny 00:00, wyniki pojawią się w ciągu 7-9 dni. Jury składa się z mojej osoby.

Nagrody:
- dyplomy dla podium i możliwych wyróżnień (postaram się je zrobić w ciągu tygodnia, maksymalnie dwóch, gdyby mnie życie dopadło i zgnębiło problemami).


Przykładowe stylizacje:

//photo.missfashion.pl/pl/1/52/moy/40972.jpg
Steampunkowy Czerwony Kapturek

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49093.jpg
Bezręka dziewczyna (z "Bezrękiej dziewczyny" braci Grimm, bardzo creepy opowieść...)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#2 14-09-2015 o 15h55

Miss'na całego
Imileczka
Piszę hah? Piszę, więc nie pytaj. ♥ Miejsce: Jedna z tamtych róż.
Wiadomości: 353

Brzydkie kaczątko

Oto moja wersja "Brzydkiego kaczątka" tylko, że stylizacja przedstawia "Brzydkie kaczątko", kiedy wyładniało*.
http://i.picasion.com/pic80/959d41a74d26b97ff7937de5e21cae27.gif


Stworzyłam z włosów skrzydła, dodałam biel i ubrałam w białe rzeczy.
Inspirowałam się głównie swoją wyobraźnią. Kiedyś do jakiegoś konkursu dałam te same ubrania, ale tutaj zmieniłam włosy, makijaż i elementy.


"Brzydkie Kaczątko"  kojarzy mi się z brzydkim kaczątkiem, ale kiedy wyładniało było pięknym łabędziem. Dlatego postanowiłam zrobić wersję Brzydkiego kaczątka jako przebranie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png



*Mam złą jakość zdjęcia.


http://i.picasion.com/pic80/1de57123bb14f52be3d8a526236fb70e.gif

Offline

#3 14-09-2015 o 23h04

Miss'całkiem całkiem
GOSKA77
...
Wiadomości: 146

Pierwsza stylizacja przedstawia KRÓLOWĘ ŚNIEGU z baśni Andersena. Jest to przebiegła i złośliwa królowa władająca śniegiem i lodem. Śnieżna zawierucha rozwiewa jej lodowe włosy ,a jej twarz to mrożąca krew w żyłach maska.
Druga stylizacja to ZŁOTA RYBKA. Jest to baśń ludowa spisana i opublikowana po raz pierwszy przez braci Grimm w 1812 roku .Przedstawiam ją pływającą wśród innych ryb, wyróżniającą się złotym kolorem. Nie wspominając już o tym ze spełniona trzy życzenia temu kto ją wyłowi.
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49233.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49234.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/55/moy/43832.jpg

Offline

#4 15-09-2015 o 16h13

Miss'wow
MariaANTONINA
...
Wiadomości: 529

Przedstawiam Wam księżniczkę z baśni o Oślej Skórce.
Kiedy matka księżniczki umierała poprosiła, aby jej mąż, król, ożenił się wyłącznie z kobietą piękniejszą od niej. Po długich poszukiwaniach okazało się, że jedyną osobą piękniejszą od zmarłej królowej jest właśnie księżniczka, która przerażona wizją poślubienia własnego ojca zwróciła się o pomoc do matki chrzestnej. Ta poradziła jej, aby prosiła ojca o niemożliwe do zdobycia prezenty - najpierw była to suknia koloru księżyca, później suknia koloru słońca, a następnie suknia koloru pogody. Kiedy ojciec sprzedawał kolejne klejnoty z korony, aby spełnić prośby córki ta poprosiła o skórkę osła dającego złote monety. Kiedy i ta prośba została spełniona księżniczka narzuciła na siebie oślą skórkę i uciekła z królestwa.
Bajka oczywiście kończy się dobrze, a ja przedstawiam wam księżniczkę, którą przez ubiór nazwano Oślą Skórką w sukni koloru pogody oraz w oślej skórce właśnie.

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49266.jpg //photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49268.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/64/gd/50864.jpg

Offline

#5 15-09-2015 o 21h25

Miss'wow
hmurka444
♡♡♡...
Wiadomości: 731

Chyba każdy zna bajkę o Jasiu i Małgosi, ale stwierdziłam, że stworzenie głównych bohaterów byłoby trochę mało oryginalne. Stworzyłam wiedźmę z okropnym pieprzykiem pod swoim wielkim nosem, zniszczonymi włosami i okropnym ubiorem.
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49351.jpg

Offline

#6 17-09-2015 o 18h11

Miss'ujdzie
zabeczka1948
...
Miejsce: L-ny
Wiadomości: 207

Szeherezada

Przedstawiam wam jedną z najmądrzejszych baśniowych postaci. Gdyby nie ona nie powstały by baśnie /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png przechytrzając sułtana, który zabijał swoje małżonki, postanowiła ona zostać jedną z nich ... dzięki jej sprytowi sułtan stał się normalnym człowiekiem. Dzierży w swej dłoni zegar, który symbolizuje upływający czas (sułtan zabijał swoje żony o świcie).

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49438.jpg


To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia.

Offline

#7 17-09-2015 o 19h35

Miss'na całego
bombka65
Pani Jednorożek
Miejsce: Pora na przygodę
Wiadomości: 255

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49448.jpg


To piękna księżniczka Raziye.Właśnie trzyma w ręku bukiet konwalii- od jej ukochanego Yahyi .Utrzymuje ten związek w tajemnicy przed wszystkimi ponieważ ona jest księżniczką a on wiernym żołnierzem jej ojca który nie ma nic oprócz jej miłości.




Ps.Wymyśliłam tą opowieść.Mam nadzieje że też się nada

Ostatnio zmieniony przez bombka65 (18-09-2015 o 21h47)



Offline

#8 18-09-2015 o 00h39

Miss'wtajemniczona
nivata
Seamstress wannabe.
Miejsce: Orc Fortress
Wiadomości: 2 120

Zdecydowałam się przedstawić postać ze starej baśni, którą kojarzę z dzieciństwa - Król Kruków. Niepokojący klimat tej opowieści i niezwykłe, trochę straszne ilustracje upodabniały ten twór do Baśni Braci Grimm (tych nieocenzurowanych!). Moja miss jest przedstawiona jako sam Król Kruków właśnie - potężne, trochę straszne ptaszysko z ostrymi szponami.

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/736x/e6/df/c0/e6dfc014a75cbb275a9f46f7448c87ef.jpg

Baśń Gaskońska Król Kruków



//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49467.jpg

Ostatnio zmieniony przez nivata (18-09-2015 o 00h40)


http://i64.tinypic.com/2eg9mdg.gif

Offline

#9 19-09-2015 o 18h37

Miss'ok
Hyunn
...
Wiadomości: 52

Przedstawiam słowika z baśni o tym samym tytule, autorstwa Hansa Christiana Andersena. C:

Jest to ptak o pięknym glosie, delikatny i bardzo ładny, pomimo swego szarego upierzenia. Zastąpił go później nakręcany, złoty, wysadzany kamieniami ptak. Jednak to prawdziwy słowik uratował życie cesarzowi chińskiemu. Więc zdecydowałam się pokazać właśnie jego ^^

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49563.jpg


//photo.missfashion.pl/pl/1/68/moy/53729.jpg

Offline

#10 19-09-2015 o 19h42

Miss'gadułka
Misa-chan1906
Jestem chodzącym memem z Schopenhauerem
Miejsce: bez szału
Wiadomości: 3 443

Tak trochu dziwnie zaraz po Hyunn dodawać, ale jak już odgrzebałam stylizację...

https://41.media.tumblr.com/cdb1e3092ba842f09edec5ada940025f/tumblr_ntwq4rBmTF1ubuz7to1_400.png

Większości osób Andersen od razu skojarzy się z baśniami, a w szczególności "Brzydkim kaczątkiem", "Królową śniegu" czy choćby "Małą syrenką". Ja jednak postanowiłam przedstawić bohatera nie występującego w żadnej z tych bajek, można powiedzieć prawie w ogóle nie występującego. Pewnie nawet niektórzy by go postacią nie nazwali. Mi jednak z całej baśni o pięknym słowiku, to ten mechaniczny słowik zapadł w pamięci. Czemu? Och, to dziwne, ale będąc dzieckiem uważałam za niesprawiedliwe porzucenie go. Owszem, był maszyną, ale czy nie jesteśmy uczeni, by rzeczy szanować? Czy bajki nie miały nakierowywać nas na dobre tory zachowań? Nie potrafiłam skupić się na głównym pouczeniu baśni, bo zbyt mocno kuła mnie w serce niesprawiedliwość, jakiej dopuszczono się wobec sztucznego ptaka.
Autor opisywał go tak: "Był to sztuczny słowik, podobny do prawdziwego, ale cały wysadzany brylantami, rubinami i szafirami; wystarczyło go nakręcić, a śpiewał te same piosenki co żywy ptak i przy tym poruszał ogonem w dół i w górę, i błyszczał cały, i świecił srebrem i złotem."

Offline

#11 19-09-2015 o 22h53

Miss'ujdzie
Lahlae
Lea
Wiadomości: 241

Zawsze, gdy widzę słowo "baśnie" moim pierwszym skojarzeniem jest Rosja! Lubię baśnie braci Grimm, uwielbiam Andersena, ale jednak jeśli miałabym wybrać najulubieńsze, to zdecydowanie padłoby na "Baśnie narodów ZSSR".

Zrobiłam Śnieguroczkę, tłumaczoną u nas na Śnieżynkę, ale ćśś, Śnieguroczka ładniej brzmi.

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49583.jpg

W pierwszej wersji baśni (i w tej, która jest we wspomnianym zbiorku) Śnieguroczka jest dziewczynką ulepioną bez śniegu przez bezdzietne małżeństwo chłopów. Była oczywiście śliczna, miła, skromna, pomocna, wniosła radość w życie staruszków i robiła to wszystko, co zazwyczaj robią idealne dziewczynki w baśniach. Dopóki nie przyszła wiosna...
Oryginalna Śnieguroczka była bardzo blada i miała czarne jak węgle oczy, ale ja poszłam bardziej w słowiański typ urody i totalne przeładowanie. Nie mogłam się powstrzymać, by nie zrobić stylizacji inspirowanej Rosją na bogato c;

Offline

#12 20-09-2015 o 00h55

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

Na początek powiem, że temat konkursu jest genialny /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png
W wakacje zakupiłam taką oto książkę i w trakcie czytania, jako że zawsze miałam słabość do opowieści z krajów Wschodu (tak Bliskiego jak i Dalekiego), dosłownie zakochałam się w tych historiach. Do gustu szczególnie przypadła mi jedna z nich, a mianowicie egipska baśń Zielony Ptak (a w każdym razie wydaje mi się, że ta historia jest baśnią, bo w zbiorze są także podania ludowe, ale nie napisali. które są które :<). Niestety nie ma jej w internecie, więc przepisałam ją ręcznie.

Zielony ptak


Stylizacja przedstawia oczywiście tytułowego bohatera - zielonego koguta. Udawajmy, że ręce miss to to kogucie skrzydła. Do tego koguty mają trochę inne pióra, ale te miały odpowiedni kolor (a poza tym strasznie chciałam je wykorzystać w jakiejś "ptasiej" stylizacji).
//photo.missfashion.pl/pl/1/62/gd/49590.jpg

Obrazek koguta, na którym się wzorowałam

Offline

#13 20-09-2015 o 11h53

Miss'ok
Kinder26
...
Wiadomości: 66

//photo.missfashion.pl/pl/1/62/moy/49599.jpg
Moja stylizacja : porcelanowa pasterka.
Jest to jedna z tych krótkich bajek z dzieciństwa - na pewno ktoś skojarzy



Opisywana była jako cicha i skromna. Miała piękne blond włosy i nosiła lekkie sukienki... Wszystko obdarzała miłością. Marzyła o ślubie z kominiarczykiem, lecz jej ojciec chciał, by wyszła za bogatą figurkę generała. Oczywiście historia kończy się szczęśliwie i pasterka wychodzi za mąż za kominiarczyka.

Ostatnio zmieniony przez Kinder26 (20-09-2015 o 11h57)


//photo.missfashion.pl/pl/1/77/moy/61580.jpg

Offline

#14 20-09-2015 o 19h34

Miss'nieobczajona
Dragon121312
...
Wiadomości: 21

Zrobiłam brzydkie kaczątko - łabędzia, ponieważ ta bajka dogłębnie kojarzy mi się z moim dzieciństwem.

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49656.jpg

Oto inspiracja :
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49657.jpg
Nie bedę wstawiać więcej obrazów z inspiracji, aby nie zrobić z tego spamu.

Biała suknia to ciało łabędzia - co łatwo sobie wyobrazić. Mnóstwo fałd na materiale układającym się w majestatyczny strój...
Skrzydła, symbolizujące także wolność, jaką kaczątko uzyskało po przemianie... I wiele innych, zachwycających, białych elementów.


http://media.giphy.com/media/YiBmF9rG8Er5u/giphy.gif

Offline

#15 25-09-2015 o 16h53

Miss'Fuzja
Lajna
Nie być raniony to wspaniałe uczucie tylko kiedy ostatni raz go doznałam?
Miejsce: Każdy kwiat musi w końcu zakwitnąć
Wiadomości: 6 165

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/moy/49871.jpg


Zdecydowałam się przedstawić Cesarza z Baśni Hansa Christiana Andersena
Nowe szaty cesarza.
Na głowie ma koronę imitującą naparstek.
Zaś w ręce zamiast berła trzyma złotą igłę

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez Lajna (28-09-2015 o 16h40)


                  "Przyszłość potrafi być bardziej świetlna niż mroczna przeszłość"                                                       
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/originals/ee/08/4f/ee084f654ac406d362ee0db97aa92665.jpg

Offline

#16 25-09-2015 o 20h53

Miss'wow
...
Wiadomości: 516

Dziewczynka z zapałkami

Link do zewnętrznego obrazka

Słów kilka



Zombie Arielka

Link do zewnętrznego obrazka

Słów kilka


Ostatnio zmieniony przez MnlXyz (25-09-2015 o 21h42)

Offline

#17 26-09-2015 o 22h43

Miss'Fuzja
KimKas
^ Avatar od Namae :-) Kot kochający wolność... i wiecznie zalatana studentka Miejsce? Pewno WNPiD
Wiadomości: 6 225

No to jeszcze jedna baśń. Tym razem wybrałam coś europejskiego. A konkretniej to historię niemiecką, spisaną przez braci Grimm.

Białośnieżka i Różyczyka


Stylizacja przedstawia oczywiście niedźwiedzia.
Udawajmy, że te białe kwiaty u jego stóp to róże.
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/49970.jpg

Ostatnio zmieniony przez KimKas (26-09-2015 o 22h44)

Offline

#18 28-09-2015 o 08h17

Miss'Żółtodziób
...
Wiadomości: 0

Świetny temat na konkurs! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Nie mogłam się zdecydować, z której bajki czerpać inspirację.

Ostatecznie zdecydowałam się na Tancerkę z "Dzielnego ołowianego żołnierzyka" autorstwa Andersena. Jednak nie chciałam jej przedstawić tak, jak była w baśni, a bardziej dać jej coś od siebie.

Link do zewnętrznego obrazka


Oraz na trochę innego Kota w butach (Bajki Babci Gąski). Nie chciałam, żeby wyglądał jak grzeczny kotek, prędzej łotrzyk, o tak! Jest to więc Kot Badass w butach. /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png

Link do zewnętrznego obrazka

Offline

#19 28-09-2015 o 09h55

Miss'na poziomie
Solomona
...
Miejsce: Wonderland
Wiadomości: 4 205

Proszę o pilnowanie 3 zdaniowego opisu w zgłoszeniu. Autorka konkursu podała to jako jeden z warunków.

Proszę także o zamieszczanie prac dotyczących baśni. Można się nimi inspirować (tak jest w warunkach autorki konkursu), ale nie wolno wymyślać swojej własnej baśni.


https://78.media.tumblr.com/tumblr_mdmrytUnPJ1qimfrko1_500.gif

Offline

#20 02-10-2015 o 19h58

Miss'ok
Mike565553
"I'm not just a picture, I'm a daughter and a sister..."
Wiadomości: 64

Ja postanowiłam przedstawić złą królową. Nie jestem pewna z jakiej bajki ale może być  z królewny śnieżki... podejrzewam że każdy zna tę bajkę więc nie będę się rozpisywać A oto stylizacja:
//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/50237.jpg


Postanowiłam że przedstawię tęż czerwonego kapturka... Tę bajkę też pewnie każdy zna... postanowiłam że kapturek będzie ubrany na biało ponieważ... lubię biały... A oto stylizacja:

//photo.missfashion.pl/pl/1/63/gd/50238.jpg

Offline

#21 05-10-2015 o 11h58

Miss'Supersonik
Yubin
╭∩╮(︶︿ ︶)╭∩╮
Wiadomości: 10 824

Bezręka dziewczyna

Link do zewnętrznego obrazka

Stylizacja przedstawia tytułową bezręką dziewczynę która po poślubieniu króla otrzymała sztuczne ręce ze srebra. Złota suknia odzwierciedla majątek jakiego młynarz dorobił się na zawarciu kontaktu z diabłem, natomiast zwierzęta otaczające panienkę sugerują jej dobroć i nieuległość wobec grzechu. Cała stylizacja nacechowana jest symboliką zawartą w treści baśni ^.~

Fabuła baśni



Lekka inspiracja


//photo.missfashion.pl/pl/1/101/moy/80588.jpg

Offline

#22 06-10-2015 o 13h51

Miss'Platynowa
Nerra
''Nie jestem szalona. Moja rzeczywistość jest tylko inna niż twoja''
Miejsce: Przystań Lotosów
Wiadomości: 15 684

Dżin: Baśnie tysiąca i jednej nocy - ''Cudowna lampa Aladyna''
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/236x/ab/d2/80/abd2808acf63110be761348ed5096f7e.jpg

Moja stylizacja przedstawia Dżina trzymającego swoją lampę. Na rękach ma tradycyjne bransoletki, które są magicznie związane z lampą. Co znaczy, że jest jej więźniem i musi posłusznie słuchać znalazce.. Ma on beznamiętny wyraz twarzy ponieważ jest mu już wszystko jedno komu służy.

O Dżinach



Baśnie tysiąca i jednej nocy


https://i.pinimg.com/originals/aa/29/0f/aa290fea3c8bc9288430b505cf9d93c7.jpg

Offline

#23 08-10-2015 o 19h22

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

Przypominam, że jutro o północy kończy się konkurs.

Prac jest dużo i już wiem, że ciężko będzie mi się zdecydować, ale może ktoś jeszcze byłby chętny? :>


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

#24 08-10-2015 o 21h44

Miss'Super Saiyen
Pineapple
vanoe canon!!
Miejsce: gdzieś, lecz nie wiadomo, gdzie
Wiadomości: 7 684

Jako pierwszą stylizację wybrałam Babę Jagę. Brała już udział w innym konkursie (i zajęła tam drugie miejsce), więc spokojnie można ją zdyskwalfikować, haha. ;'D Starałam się jak najlepiej oddać wygląd tej babuszki. Czarny płaszcz jest po to, ażeby starowinka nie zmarzła... Chociaż i tak ma na sobie masę ubrań. I miotłę, jak na wiedźmę przystało! W niektórych baśniach jest miła, w innych ani trochę. Nie określę, z jakiej ona baśni, bo w naprawdę wielu pojawia się! /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/big_smile.png Może być z baśni o Jasiu i Małgosi. A może być i z innej. ;]

//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/44918.jpg

Po dłuższym namyśle zdecydowałam się pokazać tutaj jako drugą Śnieżkę. Ale, ale! Nie taką zwyczajną. Trzoszku inną wersję Śnieżki. Znalazłam wśród stylizacji mojej miss odpowiednią, i dopisałam do niej opowiadanie. Marnawe... Ale trochę mnie poniosło, i z kilku zdań zrobiło się... Trochę. Powodzenia w czytaniu!

Opowiadanie


//photo.missfashion.pl/pl/1/57/moy/45391.jpg

Ostatnio zmieniony przez Pineapple (08-10-2015 o 21h44)


/modules/forum/img/smilies/bimbo/amoureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bave.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/bisous.gif /modules/forum/img/smilies/bimbo/en-colere.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/clein-d-oeil.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/gros-sourire.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/langue.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/malheureuse.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/smile.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/rougie.gif  /modules/forum/img/smilies/bimbo/mdr.gif 

Offline

#25 10-10-2015 o 09h00

Miss'Sensei
Saeniver
...
Wiadomości: 1 172

No i koniec :)

Serdecznie dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w moim pierwszym konkursie, jesteście kochane i cudowne już tylko przez to (strasznie się bałam, że nikt nie weźmie w nim udziału).

A teraz: czyja stylizacja Wam się najbardziej spodobała? Macie faworytki? Zachęcam do wypowiadania się, dyplom "Nagroda Publiczności" też będzie :)

Ostatnio zmieniony przez Saeniver (10-10-2015 o 09h00)


https://photo.missfashion.pl/pl/1/104/moy/82627.jpg

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1 2 3