Strona główna

Forum - Missfashion.pl, gra o modzie dla dziewczyn!

Dyskusja zamknięta

Strony : 1

#1 23-08-2015 o 13h01

Moderator
ErinBlack
...
Miejsce: Częstochowa
Wiadomości: 3 964

Małe uzupełnienie odnośnie głównego Regulaminu Forum.


Każdy stworzony wątek powinien w pierwszym poście zawierać informacje typu: zarys fabuły, ilość osób uczestniczących, wymagania autora dotyczące uczestników, itp.


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Tytuł wątku

✽Powinien być krótki i nawiązywać do tematu fabuły w nim poruszonej, a na końcu w nawiasie powinny się znajdować podstawowe informacje, tj.:
   #ilość osób mogących wziąć udział (wystarczy sama cyfra), ewentualnie BN (brak naboru), NN (nabór nieograniczony)
   #gatunek, np. romans, przygoda, szkolne, itd.
   #jeśli wątek jest reaktywacją, to przed tytułem należy wpisać [R]!
       ~ nieobowiązkowy punkt to zaznaczenie preferowanego przez was rodzaju par występujących w waszej historii (hetero/homo)
          ~w przypadku wątków "homo" w tytule można dodatkowo wpisać BL/GL, ale nie yaoi/yuri

✽Jeśli autor zapomni o dodaniu czegoś do tytułu i nie jest w stanie go zedytować niech poinformuje moderatora.


/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Wypowiedzi

✽Obowiązuje całkowity zakaz stosowania przekleństw na forum. Jeśli chcecie by wasza postać wyładowała złość klnąc napiszcie coś w stylu: "Zaklął pod nosem" albo "#&bj$6".

✽W wątkach zamieszczamy tylko i wyłącznie posty:
  #Organizacyjny post pierwszy
  #Posty zawierające Karty Postaci
  #Posty z fabułą opowiadania
Wszystkie inne posty będą skutkować upomnieniem, a nawet banem! Posty typu - "Proszę zapiszcie się do wątku/No dalej jeszcze jedna osoba!" Są zakazane! Istnieje stosowny wątek do zapraszania innych do wzięcia udziału (RPG - Otwarta dyskusja).
~~Wyjątek - posty informujące o zniknięciu, te jednak należy usunąć po upłynięciu 7dni, w innym przypadku autor takowego posta dostanie upomnienie (chyba, że się nie logował od dnia zgłoszenia, wtedy post usuwa moderator, jednocześnie informując innych piszących przez pw).

✽Pisanie posta pod postem jest dozwolone tylko w przypadku umieszczenia posta rozpoczynającego fabułę pod kartą postaci w wątkach 2os.

✽Karty postaci mogą zawierać max 3 arty! Na początku będzie usuwany nadmiar artów, w ostateczności posty zawierające więcej niż 3 arty będę usuwać. Jeśli chcecie wrzucić więcej niż 3 arty schowajcie je w spoilerze.

    ~Tego nie narzucam, ale proszę o wyraźne zaznaczenie dialogów. To naprawdę ułatwia czytanie przy dłuższych tekstach /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/wink.png

✽Jako że jest to dział, w którym tworzycie różne historie wasze wypowiedzi w fabule powinny być rozbudowane. Myślę że cztery linijki to taka minimalna długość. Dwa zdania na krzyż to jeszcze nie fabuła, prawda?

Spoiler (kliknij, aby zobaczyć)


✽Oczywiście można zaklepywać miejsce, ale jeśli nie zamierzacie potem edytować posta by umieścić w nim Kartę Postaci, a zakładacie do tego nowy, usuńcie post, w którym zaklepywaliście miejsce. Chyba nie chcecie zaśmiecać własnych wątków?

✽Posty niebędące częścią fabuły, lub składające się z samych emotikon będą usuwane.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Ogólne zasady

✽Jeśli to twój pierwszy kontakt z opowiadaniami grupowymi zajrzyj do wątku: Zagrajmy razem - akcja pomocnicza w RPG.

✽Wątki zamknięte "za karę" nie mogą być reaktywowane! Nie ma się czym martwić, w tej kategorii znajdują się tylko wątki z tematyką łamiącą regulamin.

✽Wszelakie konflikty rozwiązujemy przez wiadomości prywatne, jeśli jednak nie jest to możliwe prosimy o pomoc moderatora.

✽Tydzień przed przeniesieniem wątku do Archiwum zostaje on zamknięty, jeśli nie chcesz by został przeniesiony wyślij moderatorowi prywatną wiadomość.

✽Wątki, w których nikt nie pisał od miesiąca będą przenoszone do archiwum.
Nie dotyczy okresu letniego, w lipcu i sierpniu do archiwum wątki przenoszone są tylko na prośbę autora.

/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Czego nie wolno pisać?

Poruszanie tematów pornograficznych, brutalnych i obraźliwych dla poglądów religijnych/politycznych, jest niedozwolone!

✽Pamiętajmy, że od pytań jest dział FAQ, który wszyscy znamy i kochamy.

✽Nie prosimy o ocenianie naszej miss, jeśli już koniecznie chcecie o to poprosić możecie to zrobić w wątku Oceń miss powyżej, który znajdziecie w sali gier.

✽Przede wszystkim dla własnego bezpieczeństwa, nigdy nie podawajcie swoich danych osobowych! (Tj. nazwisko, adres, numer telefonu.)/modules/forum/img/smilies/epingle.gif Wszelkie kwestie sporne, a także problemy w wątku należy zgłaszać do moderatora.


Niestosowanie powyższych reguł będzie skutkować w zależności od sytuacji: ostrzeżeniem lub zamknięciem wątku, a nawet banem!


I cóż nie zostało mi już nic jak tylko życzyć Wam miłego korzystania z forum /vendor/beemoov/forum/../../../public/forum/smilies/smile.png


"Do not take life too seriously, you will never get out of it alive."

Gdzie możesz mnie znaleźć?
ASK || SF

Offline

Dyskusja zamknięta

Strony : 1